Kleringu-Tirane,shes super apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21) Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 03/11/2019 16:29

127,000 Euro

  • Kleringu-Tirane,shes super apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21)
  • Kleringu-Tirane,shes super apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21)
  • Kleringu-Tirane,shes super apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21)
  • Kleringu-Tirane,shes super apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21)
  • Kleringu-Tirane,shes super apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21)
  • Kleringu-Tirane,shes super apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21)

Tirana, sell apartment 1 + 1 + A + BLK Floor 7, 64 m 51.000 Euro (Don Bosko)

Apartment 1 + 1, the apartment is located in the residence Fiori Di Bosco, near the quality complexes in the area. It is located on the 7th floor of the residence and has a total area of c64 m2, east orientation. The apartment is invested and has a regular cubicle. The apartment has: Living room, cooking area, 1 bedroom, 1 toilet and balcony. Price: 51.000 Euro.


Pagesa 127,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 121.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 4054

Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se Tiranes,

Rruga e Kavajes, Kompleksi rezidencial Square 21.

Eshte I tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m2.

Kati i 3 banimit, perbehet nga sallon,2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 1 ballkon.

Organizimi i brendshem I apartamenteve eshte I rregullt dhe mjaft komod.

Punimet teper cilesore, termoizolim, fasade e ventiluar.

Kompleksi eshte ne faze perfundimi!

Cmimi: 127.000 Euro