shtepi te gatshme ne shitje 

 Online 156 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 156 lexues | 6 njoftime ne pritje
90,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

115,500 Euro

Te Kompleksi Halili Shitet Super-apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te kompleksi halili, shitet super-apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti organizohet ne sallon nd... (Premium 16.05.2020)

94,000 Euro

🔸 pallat i ri me ashensor 📅 viti i ndertimit: 2001 📐 sip. total: 101.52m2 📐 sip. banimi: 94m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me h... (Premium 17.10.2019)

70,000 Euro

Shitet apartament 2+1, 115 m2, + garazh 20m2, 70000 euro, i mobiluar, me hipoteke ne yzberisht! apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te... (Premium 27.09.2019)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

186,000 Euro

Shitet Duplex 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet duplex 2+1+2 tek stadiumi dinamo. super mundesi investimi. duplex mjaft mire i organizuar i pozicionuar ne katin e 2 dhe te 3 banimi. ap... (Premium 05.03.2020)

78,000 Euro
Shitet apartament 2+1 me hipoteke tek Ambasada Amerikane 78000 Euro! Shitet apartament 2+1 me hipoteke tek Ambasada Amerikane 78000 Euro! Apartamenti

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Tek Ambasada Amerikane 78000 Euro!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke tek ambasada amerikane 78000 euro! apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati pese katesh. ka nje hapesire prej 85m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, dy dhome gjumi dhe nje tualet. apartament... 20/09/2019 20:35

450,000 Euro
Tirane, shes Vile 3+1+A+BLK 300 m² 450.000 Euro (TEG) E konceptuar për një jetesë komode, vila ofron një sipërfaqe te madhe dhe m

Tirane, Shes Vile 3+1+a+blk 300 M² 450.000 Euro (teg)

Zone Periferike | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

E konceptuar për një jetesë komode, vila ofron një sipërfaqe te madhe dhe me hapesira te bollshme. me 4 ambiente te organizuara ne dhome ndenje, dhoma gjumi, gaming room, home cinema, zyre. e organizuar me një kat nëntokë, katin përdhe dhe n... 20/09/2019 20:34

189,000 Euro
Okazion-Durres, shes Vile 2 kateshe,120 m²,189.000 Eur (San Pietro Resort) Shitet super Vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te Gjirin e Lalzit, Komplek

Okazion-durres, Shes Vile 2 Kateshe,120 M²,189.000 Eur (san Pietro Resort)

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super vile 2+1 ne nje nga resortet me te mira te gjirin e lalzit, kompleksi "san pietro" . san pietro resort ju ofron nje stil jetese te larte, shume prane bregdetit. vila eshte e konceptuar ne dy kate banimi dhe ka edhe pjesen e oborrit. ... 20/09/2019 20:20

Mobilimi:Bosh

189,000 Euro

120,000 Euro Shitet apartament 2+1+BLK Kati 1, 117 m² 120.000 Euro (Don Bosko) Apartamenti eshte ne zonen Don Bosko tek Kompleksi Vizion+ 
•Ndertim i ri •

Shitet Apartament 2+1+blk Kati 1, 117 M² 120.000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte ne zonen don bosko tek kompleksi vizion+ •ndertim i ri • kati 1 banim • siperfaqe: 117 m2. organizimi • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete me dritare • 2 ballkone • pjeserisht e m... 20/09/2019 20:20

89,080 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 104 m² 89.080 Euro (Don Bosko) Shitet, apartament 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 10

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 104 M² 89.080 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet, apartament 2+1 tek kompleksi fiori di bosco. apartamenti ka siperfaqe 104.8 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 banim. organizimi: ambjenti gatimi, salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. kompleksi ka punime cilesore, kubature te ... 20/09/2019 20:20

Mobilimi:Bosh

89,080 Euro

55,590 Euro  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 65 m² 55.590 Euro (Don Bosko) Shitet, apartament 1+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 65

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 2, 65 M² 55.590 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, apartament 1+1 tek kompleksi fiori di bosco. apartamenti ka siperfaqe 65.4 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim. organizimi: ambjenti gatimi, salloni i ndenjes, dhoma e gjumi, tualeti dhe ballkoni. kompleksi ka punime cilesore, kubature te rregu... 20/09/2019 20:19

Mobilimi:Bosh

55,590 Euro

40,000 Euro Shitet Apartament luksi 1+1,40.000 Eur (Kompleksi Lura 3,Gjiri i Lalzit) Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura 3, Gjiri

Shitet Apartament Luksi 1+1,40.000 Eur (kompleksi Lura 3,gjiri I Lalzit)

Gjiri i Lalzit | Durres (3.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek kompleksi rezidencial lura 3, gjiri i lalzit. e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon ndenie +ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. fshati turistik... 20/09/2019 20:19

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

55,600 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 65 m² 55.600 Euro (Don Bosko) Shitet, apartament 2+1 tek Kompleksi Fiori Di Bosco. Apartamenti ka siperfaqe 65

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 5, 65 M² 55.600 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet, apartament 2+1 tek kompleksi fiori di bosco. apartamenti ka siperfaqe 65.4 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 banim. organizimi: ambjneti gatimi, salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. kompleksi ka punime cilesore, kubature te r... 20/09/2019 20:19

Mobilimi:Bosh

55,600 Euro

49,500 Euro 1 + 1 (Kompleksi Pirro/Rr. Rrapo Hekali) - Mobiluar - Tavan me Gips - PARKET 1 + 1 (Kompleksi Pirro/Rr. Rrapo Hekali) | Mobiluar | PARKET | Tavan me Gips | M

1 + 1 (kompleksi Pirro/rr. Rrapo Hekali) - Mobiluar - Tavan Me Gips - Parket

Kodra e Diellit | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

1 + 1 (kompleksi pirro/rr. rrapo hekali) | mobiluar | parket | tavan me gips | mundesi parkim | kondicionera | grila veneciane | ambiente te lyera me boje cilre | ndricim natyral te larte | lagje e qete, me banore familjare | instalime cilesore t... 20/09/2019 20:19

89,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

43,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m², 43.000 Euro (Fresku) Siperfaqe totale 100 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo,1 ballkon,

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 3, 100 M², 43.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Siperfaqe totale 100 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo,1 ballkon,kati 3 banimit. punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes. aktualisht ne faze suvatimi. cmimi: 43.000 euro. ... 20/09/2019 20:18

Mobilimi:Bosh

43,000 Euro

130,000 Euro Shitet apartament super (okazion) tek 21 dhjetori pallet i ri Shitet apartamentin super (okazion)
Apartamenti esht 3+1 
Mundesi per 2 aparta

Shitet Apartament Super (okazion) Tek 21 Dhjetori Pallet I Ri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartamentin super (okazion) apartamenti esht 3+1 mundesi per 2 apartamentine mundsi shfrytzimi dhe per cdo lloj zyre pallat i ri me ashensor kati siper dyqaneve me pamje nga rruga kryesore vendodhja 21 dhjetori rruga frederik sh... 20/09/2019 20:17

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

102,000 Euro Shitet apartament 2+1 .105.2 m2 me hipoteke,102000 euro, prane fakultetit ekonomik! Shitet apartament 2+1 .105.2 m2 me hipoteke,102000 euro, prane fakultetit ekonom

Shitet Apartament 2+1 .105.2 M2 Me Hipoteke,102000 Euro, Prane Fakultetit Ekonomik!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 .105.2 m2 me hipoteke,102000 euro, prane fakultetit ekonomik! pallati eshte ndertim i ri dhe me punime teper cilesore. si fasada e ventiluar e cila mbron ndaj të gjitha kushteve klimaterike,rregullon nivelin e lagështirës,izo... 20/09/2019 20:17

Mobilimi:Bosh

102,000 Euro

86,000 Euro SHITET APARTAMENTI 1+1 RRUGA" 4 DESHMORET " SHITET APARTAMENTI 1+1 RRUGA" 4 DESHMORET "
Apartamenti organizohet n

Shitet Apartamenti 1+1 Rruga" 4 Deshmoret "

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti 1+1 rruga" 4 deshmoret " apartamenti organizohet ne nje dhoma gjumi nje dhome ndenje gatimi dhe ngrenje, nje ballkoni ,nje banjo dhe nje koridor ne hyrje te apartamenti. apartamenti shitet me garazhde siperfaqe 60m2+garazhd 26m2... 20/09/2019 20:17

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

75,000 Euro Ne rrugen Frosina Plaku,tek shkolla Naim Frasheri,shitet apartament 1+1. Ne rrugen Frosina Plaku,tek shkolla Naim Frasheri,shitet apartament 1+1. Kati 6.

Ne Rrugen Frosina Plaku,tek Shkolla Naim Frasheri,shitet Apartament 1+1.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne rrugen frosina plaku,tek shkolla naim frasheri,shitet apartament 1+1. kati 6. sip 78.5 m2. pallat i ri me hipoteke. punime dhe kompletim super cilesore. cmimi 75.000 euro.... 20/09/2019 20:17

65,000 Euro Shitet apartament 1+1, 68.1m2, 65000 euro.me hipoteke, prane Fakultetit ekonomik ! Shitet apartament 1+1, 68.3m2, 65000 euro.me hipoteke, prane Fakultetit ekonomik

Shitet Apartament 1+1, 68.1m2, 65000 Euro.me Hipoteke, Prane Fakultetit Ekonomik !

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1, 68.3m2, 65000 euro.me hipoteke, prane fakultetit ekonomik ! apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim ,te nje pallati te ri me ashensor. eshte i organizuar ne nje dhome gjumi,nje sallon + kuzhine,nje tualet dhe nje ballkon.pllakat... 20/09/2019 20:17

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

63,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 MBRAPA GLOBE! Apartament 2+1 ne shitje mbrpa Globe, shume afer me rrugen kryesore.
Apartament

Apartament Ne Shitje 2+1 Mbrapa Globe!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 2+1 ne shitje mbrpa globe, shume afer me rrugen kryesore. apartamenti ka siperfaqe prej 85 m2 neto dhe ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri 7-katesh pa ashensor. organizohet me 1 dhome ndenje me 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tua... 20/09/2019 20:17

57,000 Euro Shitet Apartament 2+1.57000 Euro Unaza e Re Siperfaqe totale 96m2,kati 5,orientim jug,kubature shume e mire.Me hipoteke

Shitet Apartament 2+1.57000 Euro Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Siperfaqe totale 96m2,kati 5,orientim jug,kubature shume e mire.me hipoteke... 20/09/2019 20:17

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

36,850 Euro SHITEN OPSIONE APARTAMENTESH 470 €/M2-550 €/M2 Shiten opsione apartamentesh ne Shengjin ,Lezhe .Ndertim i ri i sapo perfunduar

Shiten Opsione Apartamentesh 470 €/m2-550 €/m2

Shengjin | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shiten opsione apartamentesh ne shengjin ,lezhe .ndertim i ri i sapo perfunduar i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie .pallati eshte ndertim 5-katesh ,disponon ashensor dhe largesia nga bregu i detit eshte 100 m . apartamentet jane me pamje... 20/09/2019 20:17

Mobilimi:Bosh

36,850 Euro

155,000 Euro

Shitet super apartament gjigand 2+1+2w+2ballkone (145 m2) tek sheshi karl topia (zogu i zi) ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | mobili... (Premium 08.02.2020)

53,000 Euro

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane 2 Rotondo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte katrore me hapsire te bollshme lehtesishte e mobiluar apartamenti eshte ne kate te hstate dhe ka orjenti... (Premium 15.10.2019)

49,500 Euro

1 + 1 (kompleksi Pirro/rr. Rrapo Hekali) - Mobiluar - Tavan Me Gips - Parket

Kodra e Diellit | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

1 + 1 (kompleksi pirro/rr. rrapo hekali) | mobiluar | parket | tavan me gips | mundesi parkim | kondicionera | grila veneciane | ambiente te lyera me ... (Premium 18.12.2019)

6,000,000 Leke SHITET SHTËPI PRIVATE NË SARAVË, LUSHNJE Shitet shtëpi private në fshatin Saravë, Lushnje . Shtëpia është 300 m² e

Shitet ShtËpi Private NË SaravË, Lushnje

Zone Periferike | Lushnje
3+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtëpi private në fshatin saravë, lushnje . shtëpia është 300 m² e organizuar në 3 dhoma + 1 banjo dhe një ballkon ,e mobiluar. Çmimi i shitjes është 6,000,000 lekë / total. 👉 për më shumë informacione ose një vizitë na ko... 20/09/2019 20:17

Mobilimi:E Mobiluar

6,000,000 Leke

212,000 Euro Ne Bllok Shitet Apartament 2+1 Me Organizim Perfekt  Ne Bllok, ne rrugen Nikolla Tupe, shitet apartament fantastik 2+1 , ne katin e

Ne Bllok Shitet Apartament 2+1 Me Organizim Perfekt

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

ne bllok, ne rrugen nikolla tupe, shitet apartament fantastik 2+1 , ne katin e peste te nje ndertimi te ri, te mireadministruar i cili ju ofron standartet me te larta. organizohet ne sallon ndenje me siperfaqe te madhe, nje aneks gatimi, dy dhoma gj... 20/09/2019 20:17

105,000 Euro Shitet apartament 3+1 tek Brryli Shitet apartament 3+1 tek Brryli , pallat i ri ashensor , punime teper cilesore,

Shitet Apartament 3+1 Tek Brryli

Brryli | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 3+1 tek brryli , pallat i ri ashensor , punime teper cilesore, ndricim natyral,zone e preferuar. cmimi i diskutueshem.... 20/09/2019 20:17

76,000 Euro APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE YZBERISHT{ TEK BIG MARKETI} Shitet apartament 2+1+2 ne Yzberisht{ tek big marketi} . Apartamenti ndodhet ne

Apartament 2+1+2 Per Shitje Ne Yzberisht{ Tek Big Marketi}

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2 ne yzberisht{ tek big marketi} . apartamenti ndodhet ne katin e 6te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. ka nje siperfaqe prej 112.7 m2. perbehet nga: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone , 1 sallon, 1 guzhine e ... 20/09/2019 20:17

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 06.10.2019)

96,600 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga "hoxha tahsim". apartamenti ka siperfaqe totale prej 92 m2 , eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, ... (Premium 07.03.2020)

300,000 Euro

Shitet apartament panoramik tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,... (Premium 07.08.2020)

125,000 Euro

Shitet Me Cmim Okazion 3+1 Te Zoologjiku(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te kopshti zoologjik dhe ka pamje nga liqeni artificial. esgte 3+1 me 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande. apartamenti eshte i paba... (Premium 26.09.2019)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

97,000 Euro

Shitete Apartament 2+1, 93 M², 97,000 €

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, 93 m², prane rruges "mine peza" perballe me prokurorine e tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje objekti 8 katesh... (Premium 29.09.2019)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Bedri Stafa-Future Home Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet... (Premium 02.10.2019)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Okazion! apartamenti ka nje hapesire te organizuar ne nje nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, tualet dhe nje super veran... (Premium 22.09.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

75,000 Euro SHTEPI VILE NE SHITJE NE LUSHNJE 75.000 euro SHITET VILE  3 KATESH NE LUSHNJE MBRAPA STACIONI TRENIT ESHT NJE VILE  ME SIPERF

Shtepi Vile Ne Shitje Ne Lushnje 75.000 Euro

Qender | Lushnje
3+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet vile 3 katesh ne lushnje mbrapa stacioni trenit esht nje vile me siperfaqe 360 mq kati toksore esht mobiluar ka 3 vende per parkuar makinen ka te gjitha dokumentat, cmimi- 75.000 eur, tel teuta 00355672496167 rigel 00393452849921(wasapp) b... 20/09/2019 20:17

51,000 Euro Tek Kodra e Diellit, Shitet Ap 1+1, me Cmim Okazion. Tek Kodra e Diellit, ne Rrugen Rrapo Hekali, shitet apartament 1+1 ne katin e dy

Tek Kodra E Diellit, Shitet Ap 1+1, Me Cmim Okazion.

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek kodra e diellit, ne rrugen rrapo hekali, shitet apartament 1+1 ne katin e dyte te nje pallati te ri dhe me cmim okazion per zonen. apartamenti organizohet ne nje koridor te bollshem qe ndan ambjentet, kalohet ne hapsiren e ndenjes me ambjent gati... 20/09/2019 20:17

38,000 Euro Shitet Garzoniere 32 m2, 38000 Euro me hipoteke tek Rruga Myslym Shyri ! Shitet Garzoniere 32 m2, 38000 Euro me hipoteke tek Rruga Myslym Shyri ! Garzoni

Shitet Garzoniere 32 M2, 38000 Euro Me Hipoteke Tek Rruga Myslym Shyri !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet garzoniere 32 m2, 38000 euro me hipoteke tek rruga myslym shyri ! garzonierja ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges myslym shyri . me orientim nga perendimi dhe e organizuar ne : nje dhome ndenje +kuzhine, nje koridor i vog... 20/09/2019 20:17

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim