Pjatalarse Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 13/03/2020 14:44

40,000 Leke


Pagesa 40,000 Leke
Pozicioni Pastruese pjatalarse ndihmes kuzhinjere
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Laprak
Lexime 1236

Kerkoj te punesohem bashke me vajzen time si kujdestare per te moshuara kujdesatre per femije pjata larese pastrim shtepie.Dhe per pune sezonale neper plazhe