Kujdestare kafshesh- dog walker Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 17/11/2019 17:45

100 Leke


Pagesa 100 Leke
Pozicioni Dog walker
Arsimi Gjimnaz
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Blloku Vasil Shanto, Tirana, Albania
Lexime 386

Kerkoj pune si kujdestare kafshesh/dog waker . Jam 18 vjece dhe kete pune e bej me shume per kenaqesi dhe pasion. Kam eksperience me lloje te ndryshme kafshesh shtepiake. Mund te punoj dhe me kohe te pjesshme nese deshironi.