Kerkoj pune per mesuese e gjuhes shqipe Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 09/11/2019 04:47


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Mesuese e Gjuhes Shqipe
Arsimi Master
Mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Bilal Sina, Tirana, Albania
Lexime 11

Kerkoj pune ne shkolle private per mesuese te gjuhes shqipe. Kam mbaruar universitetin “Eqerem Cabej” ne Gjirokaster ne degen e “Gjuhes dhe Letersise” dhe masterin ne degen “Marredhenie me Publikun”. Kam eksperience 10 vjecare ne shkolla te ndryshme.