Pune Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 01/04/2020 18:42

25,000 Leke


Pagesa 25,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Bachelor
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Insitut
Lexime 297

Kerkoj pune shitese,orari pasdite pas ores 14 dhe paga e diskutushme.

Njoftime te Ngjashme