Estetike Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 27/02/2020 13:13 Post Id: 175271

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Gjimnaz
Arsimi Gjimnaz
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Kamez, Albania
Lexime 261

Me eksperience pune ,pa angazhime dhe shume e komunikueshme.

Njoftime te Ngjashme