Kerkoj pun Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 27/03/2020 17:16


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ubt
Arsimi Master
Mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania
Lexime 27

Kerkoj pun t ose 6 ore ne dite .. shites ne kioska apo dhe kamarier .. 5 ose 6 or ....paradite pasi mbazdite jam ne pune tjt ... faleminderit...