Kerkoj pune Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 29/06/2020 18:13

30,000 Leke


Pagesa 30,000 Leke
Pozicioni Shitese
Arsimi Bachelor
Mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
Lexime 223

Kerkoj pune
Kam punuar me pare si shitese ne mje supermarket dhe ne nje furre buke. Nuk eshte domosdoshmeri vetem ne profilin e shitesen pasi mund te ambjentohem kollaj edhe me pune te tjera
Jam ne shkolle ne bachelor pra kerkoj nje pune turn i dyte ose part time.