Kerkoj vend pune part time financiere Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 22/05/2020 10:06


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Ekonomiste
Arsimi Master
Mosha 30-40 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Tirana, Albania
Lexime 22

Jam e interesuar per pune financiere part time. Kam eksperience 15 vjet si ekonomiste, ne mbajtjen e te gjithe dokumentacionit, maredheniet me shtetin, mbylljen e bilancit dhe cdo transaksioni financiar