Ekonomiste e jashtme Tirane

Kerkesa - kerkoj pune Data: 22/05/2020 16:27

20,000 Leke


Pagesa 20,000 Leke
Pozicioni Ekonomiste
Arsimi Master
Mosha 25-35 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Ali Demi, Tirana, Albania
Lexime 8

Kerkoj pune si ekonomiste e jashtme per kontabilizimin dhe mbajtjen e deklarimeve online per bizneset e vogla.