Ofroj kurse per berber Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 09/02/2020 16:12

5,000 Leke


Pagesa 5,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Gjimnazi Partizani
Lexime 1050

Ofrojme kurse profesionale per Berber ose parukeri prane zones se selvise. Me nje staf te perkushtuar bejme te mundur qe ju brenda pak kohesh te ktheni idet ne aftesi . Na gjeni dhe ne instagram : Thedonsalon . Kundrejt nje pagese konkuruese ne treg. Per me teper kontaktoni ne cel...