Kurse per Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design ,Autocad,Vitrinist dyqane Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 13/11/2019 13:27

20,000 Leke

  • Kurse per  Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design ,Autocad,Vitrinist dyqane
  • Kurse per  Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design ,Autocad,Vitrinist dyqane
  • Kurse per  Fashion Design,Produkt Design,Post Produksion,Grafik Design ,Autocad,Vitrinist dyqane


Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 509

Qendra Moda ne Fokus ofron kurse profesionale ne fushen e fashion design,rrobaqepsi ,modelistike (prerje),kapeleri dhe aksesore design,grafik design,produkt design, brandim ,post produksion (montazh,film animation,adobe premier ,autocad,vitrinist (dizanjer per vitrina dyqanesh).
Koha e kurseve varion nga 1-6 muaj sipas kurseve
Kursantet pajisen me certifikate profesionale
Mundesi punesimi!

Regjistrimet kane filluar!
Cel. :