Kurse Kimie Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 12/11/2019 23:37

700 Leke


Pagesa 700 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirana, Albania
Lexime 88

Ofroj kurse kimie ne shtepi, ne menyre individuale , si dhe ne grup. Brenda pak oreve , nxenesit arrijne permirsime te dukshme. Kurset ofrohen per klasat e 8.9.10.11.12 si dhe per student ne lendet:kimi organike,inorganike dhe analitike. Cmimi shume i arsyeshem