Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 19/09/2019 17:26

15,000 Leke

  • Trajnim per TEKNIK KOMPJUTERI & IT


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Tek Selvia
Lexime 3324

"TEKNIK KOMPJUTERI & IT"

40 ore / fundjave / 6 jave
Vetem 15.000 leke te reja
Programi eshte 100% Praktik
// Vec eksperiences edhe Certifikohesh si Teknik IT.

Qendra e Teknologjise - LINK sjell per ju Ambjentet Bashkohore dhe me pajisje cilesore per zhvillimin e trajnimit me standartet me te larta.

Me profesore te cilet jane eksperte ne fushen e Teknologjise se Informacionit, me nje eksperience mbi 15 vjecare.

Ne perfundim te Trajnimit pajisesh me Certifikate Profesionale te njohur Brenda dhe Jashte Shqiperise.

Qendra eshte e Licensuar nga Ministria e Mireqenies Sociale dhe Rinise

Merr nje profesion, Punesohu diku ose vetepunesohu.
Zgjedhja e duhur per te apasionuarit e teknologjise !