Kurse Anglisht & Gjermanisht Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 25/05/2019 17:57

500 Leke

  • Kurse Anglisht & Gjermanisht


Pagesa 500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Prane Godines LSI, Tirane
Lexime 1460

➡️Deshironi te mesoni nje Gjuhe te Huaj dhe ta praktikoni ate si nje Profesionist i Vertete ? ✔

🔛 Ju njoftojme se kane filluar rregjistrimet per Kurset e Gjuhes Gjermane 🇧🇪 & Angleze 🇬🇧!
Per te gjitha Moshat - Per te gjitha Nivelet!

- Anglisht me metodat e "Oxford".
Pergatitje per Provimet Nderkombetare:
KET, PET, FCE, CAE, IELTS / Oxford Methods.

- Gjermanisht me "Schritte International" & "Deutsch für Jugendliche", e testuar dhe e vleresuar ne Nivel Nderkombetar.

Nje Plan i mire strukturuar & i detajuar i siguron te gjithe studenteve tane kalimin me sukses te provimeve nderkombetare.🤝

SYNIMI YNE - SUKSESI JUAJ !

Per me shume informacion na kontaktoni ne:

Adresa: Rr.Sami Frasheri, Prane Godines "LSI"
Tirane
Tel:
E-mail: okmasterclass@gmail.com
Ju Faleminderit ✅