Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS) Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 29/02/2020 16:14

500 Leke

  • Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)
  • Kurse Intensive GJERMANISHT dhe ANGLISHT (IELTS)


Pagesa 500 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Prane Sheshit Wilson, Tek Godina e LSI,Tirane
Lexime 3320

Qendra e Kurseve OK-MasterClass Ju ofron Kurse per te gjitha Nivelet e Gjuhes GJERMANE dhe ANGLEZE.

Gjithashtu ju ofrojme edhe Pergatitje Cilesore per Provimet Nderkombetare si IELTS & TOEFL.

Ju ofrojme Cilesi - Standart, si dhe Cmime mjaft konkurruese !

Misioni Yne - Suksesi Juaj!

Ju mirepresim te gjitheve !

Adresa: Prane Sheshit Wilson,Ngjitur me Godinen e LSI,Tirane.

Tel.