Kurse falas per bebisiter, kujdestare per te moshuar, punetore shtepie Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 13/06/2019 16:53

100 Leke


Pagesa 100 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Isa Boletini, Tirana, Albania
Lexime 867

Qendra Kombetare per Sherbime Komunitare ofron kurse falas per bebisiter, kujdestare per te moshuar, punetore pastrimi. Kurset jane 5 ditore, nga ora 9 e mengjesit deri ne oren 14. Ne fund te kursit ndermjetesojme falas per punesimin e gruas si dhe japim certifikate trajnimi. Grate e interesuara te na kontaktojne ne: ose nccs.albania@gmail.com.