Ofroj Kurse Profesionale per Berber/e Tirane

Oferta Kurse Profesionale Data: 09/02/2020 13:29

50,000 Leke


Pagesa 50,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Brigada e VIII, Tirana, Albania
Lexime 1559

Jemi te dedikuar te ofrojme sherbimin dhe kursin e formimit profesional si Berber/e. Kurse me orar te plote 3 dhe 6 mujore .. per me teper info na kontaktoni .. Add. Ish Blloku , perball me Duff Bar . Instagram (@Thescumbagstudio )