Pist Profesionale Tirane

Artikuj te ndryshem Data: 07/12/2020 10:44 Post Id: 280426


extra info
Pagesa 1,600 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Blloku, Tirana, Albania
Lexime 41

Pista eshte american fitness eshte mar 2500$ dhe eshte pak e perdorur dhe ne kushtet e shtepis shitet me cmim OKAZION 1600 euro