garsoniere moderne me qera tirane prane stadiumit dinamo  14526 njoftime

 Online 142 lexues | 16 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
450 Euro

Te Rruga E Kosovareve Jepet Me Qira Apartament 2+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te rruga e kosovareve jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri i paisur me ashensor.apartamenti eshte i oraganizuar si me poshte : 1 sallon , 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi , 1 tualet , 1 ballk... Lexo detajet..

450 Euro

Pjeserisht


300 Euro

Apartament 1+1 Me Qera, 73m2, 300 Euro/muaj, Jordan Misja!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.40 Km nga qendra) Droni Real Estate
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e katert , ne nje kompleks te qete e te sigurt, ne nje nga zonat me te kekuara ne tirane. apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 dhe disponon nje dhome gjumi, sallon ndenjie, am... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar


320 Euro

2 + 1 Ne Don Bosko (brenda Kompleksit Vizion) | Mobilim Modern | Pallat I Ri | Ashensor | Mundesi Pa

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 ne don bosko (brenda kompleksit vizion) | mobilim modern | pallat i ri | ashensor | mundesi parkimi | planimetri e rregullt | ndricim shume i mire natyral | dritare dopio xham | pajisj... Lexo detajet..

320 Euro

E Mobiluar


250 Euro

1+1+oborr 40m2 Me Arkitekt (afer Amb. Amerikane- Rr. Budi)- Mundesi Parkimi

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet 1+1 me verande ( 55 m2 brenda + 40 m2 verande)- ambasada amerikane( rr. pjeter budi ), tek shkolla osman myderizi - mundesi parkimi - mobilim bashkekohor- cdo gje e re- kati 1 i nje vile - hyrjen me vete... Lexo detajet..

250 Euro

E Mobiluar


400 Euro

Super 2+1 Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 me qera ne zonen e komuna e parisit(afer kika 2)apartamenti i pa banuar me pare,me te gjitha kushtet,cmimi 400 euro per me teper kontaktoni 355682567777... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:20


380 Euro

Super Ap 2+1 Te 21-shi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 me siperfaqe 90 m,kati i 3 banim,i sapo mobiluar me te gjitha kushtet,i pa banuar me pare!per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 380 euro... Lexo detajet..

380 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:20


350 Euro

Sper Ap 1+1 Te Ringu

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te ringu(zogu i zi)afer shkolles zonja e kshillit te mire)me te gjitha kushtet,cmimi 350 euro,cmimi 350 euro 0682567777... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:20


320 Euro

Ap 2+1 Te Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 komuna e parisit(te lulishtja)me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 320 euro... Lexo detajet..

320 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:20


500 Euro

Super Ap Te Komuna Parisit (lulishtja )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te komuna e parisit(lulishtja)me siperfaqe 90,kati i 8-te i banimit,cmimi 500 euro per me teper kontaktoni 355682567777... Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:20


330 Euro

Super Ap 1+1 Te Kompleksi Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te 21shi(kompleksi magnet)i arreduar me te gjitha kushtet,ne menyre moderne!!per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 330 euro... Lexo detajet..

330 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:20


600 Euro

Super Ap 2+1 Te 21-shi Bar Oslo

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne zonen e 21shi(afer bar oslo)pallat i ri me ashensor kati i 7!i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,me kontaktoni 3556825677777 cmimi 600 euro... Lexo detajet..

600 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:20


600 Euro

Super Ap 2+1 Te Rezidenca Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 ne zonen kodra e diellit(rezidenca 2)me siperfaqe 90 m,me te gjitha kushtet e mobiluar ne menyre moderne,me te gjitha kushtet kati i 2 banim,cmimi 600 euro per me teper kontaktoni 355682567777... Lexo detajet..

600 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:20


330 Euro

Ap 2+1 Te Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1 te globe (perballe delijorgjit)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet,kati i 7 banim ne ashensor,cmimi 330 euro per me teper na kontaktoni ne 355682567777... Lexo detajet..

330 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:20


570 Euro

Myslym Shyri, Jepet Apartament 3+1+2 Per Qira Me Pamje Fanta

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
170.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Prane vodafone ne myslym shyri jepet super apartament 3+1+2 me hapsire te bollshme dhe me verande qe ofron pamje fantastike. apartamenti ndodhet ne zonen me te preferuar ne myslym shyri per banim. apartamenti o... Lexo detajet..

570 Euro

Pjeserisht


300 Euro

2+1 I Ri Te 'kopshti Zoologjik', 2 Tualete| Ashens

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.27 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 apt. tek "kopshti zoologjik" ,zone e qete | pamje nga liqeni | hapsire e bollshme | ashensor | 2 tualete | ballkon i madh | kondicioner | shtruar me pllake | dritare dopio xham + gril | korridor i madh | sa... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar


350 Euro

Apartament Me Qera 2+1, Perball Kompleks Halilit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera 2+1 totalisht i mobiluar ne menyre bashkohore, perball kompleks halili. nje zone mjaft e mire per banim, ambjent i paster dhe i qete per banim. ndodhet ne katin e 3 me nje siperfaqe totale ... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar


500 Euro

Super Ap 2+1 Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te komuna e parisit kika 1,me siperfaqe 124 m,e mobuar me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare ,per me teper kontaktoni 355682567777 cmimi 500 euro i perfshire dhe nje post parkingu... Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:20


350 Euro

Super Ap 1+1 Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 kodra e diellit(rezidenca 2)me te gjitha kushtet ,e pa banuar me pare cmimi 350 euro,per me teper kontaktoni 355682567777... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:20


310 Euro

Super Ap 2+ 1 Te Pallati Me Shigjeta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 me siperfaqe 90 m ,qe ndodhet te pallati me shigjeta(spitali amerikan 3)me te gjitha kushtet super lluks,per me teper kontaktoni 355682567777 cmimi 310 euro... Lexo detajet..

310 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:20


550 Euro

Super Ap 2+1 Te Komuna Parisit Kompleksi Kika

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te komuna parisit(kika 2)me siperfaqe 100 m,me te gjitha kushtet e re,e pa banuar me pare,me nje post parkingu !! per me teper kotaktoni 355682567777 cmimi 550 euro... Lexo detajet..

550 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:19


650 Euro

Super Ap 2+1 Te Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera duplex super luksoz(rezidenca kodra e diellit 2)me siperfaqe 140 ,2 dhoma gjumi dhe soxhorno ,me te gjitha pajisjet !per me teper me kontaktoni ne kete nr tel 355682567777 cmimi (650 euro)... Lexo detajet..

650 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:19


400 Euro

Super Ap 2+1 Te Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera 2+1 me siperfaqe 95 m,kati i 2 (kodra e diellit(rruga bill klinton)2 dhoma gjumi dhe soxhorno,apartamenti shitet me gjithcka brenda! 2 tv samsung led lavastovilje pianur dhe sobe electolux... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:19


1,200 Euro

Ap 2+1 Super Luksoz Te Kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament super lluksoz ne zonen e kopshtit zologjik,2+1 i pa banuar me pare me nje siperfaqe 130 m,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 (afer xhamise)cmimi 1200 euro... Lexo detajet..

1,200 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:19


350 Euro

Ap 1+1 Te Kodra E Diellit 2

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 ne rezidencen kodra e diellit 2 ,me siperfaqe 70 m,e mobiluar ne menyre moderne!!per me teper na kontaktoni 355682567777... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:15


400 Euro

Ap 2+1 Te Delijorgji Te 21

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te globi,afer delijorgjit.apartamenti me te gjitha kushtet,cmimi 400 euro,per me teper kontaktoni 355682567777... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:15


890 Euro

Apartament Penthouse Te Pazari I Ri - Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
159.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Me nje pamje mahnitese nga kati viii-te banues (dhe me i larti i ketij pallati), ju ofrojme nje apartament teper luksoz per qira. i pabanuar deri me sot pas ndertimit dhe i sapo mobiluar me mobilje te ardhura n... Lexo detajet..

890 Euro

E Mobiluar


370 Euro

Apartamenti 2+1+2 Me Qira, (brryli) / Appart.2+1+2 In Affitto - Tirane

Brryli | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se tiranes (berryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pall... Lexo detajet..

370 Euro

E Mobiluar


240 Euro

Super Vile Duplex (100 M2) Tek Deutch Color Rr. E Dibres - Parket

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super vile duplex (100 m2) tek deutch color, rr. e dibres | 2 kateshe | me oborr | parket | mobilim cilesor (set divanesh klasik) | super oxhak i nderthurur me gure te vecant | tavan druri | dritare dopio xham ... Lexo detajet..

240 Euro

E Mobiluar


325 Euro

Ap 1+1 Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m,qe ndodhet ne zonen. e don boskos(vizion plus)me te gjitha kushtet cmimi 325 euro per me teper na kontaktoni 355682567777... Lexo detajet..

325 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:15


420 Euro

Super Ap 1+1 Te Juridiku

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartment 1+1, siperfaqe 70 m,ndodhet te fakulteti juridik,me te gjitha kushtet,per me teper kontaktoni 355682567777,cmimi 420 euro (e perfshire ne cmim dhe nje post parkingu)... Lexo detajet..

420 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:15


400 Euro

Super Ap 1+1 Ne Qnder Me Te Gjitha Kushtet

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 ne qender te tiranes,me te gjitha kushtet,pallat i ri per me teper me kontaktoni 355682567777 cmimi 400 euro i negociushem... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:15


450 Euro

Super Ap 1+1 Te Fakulteti Juridik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartment 1+1, siperfaqe 70 m,ndodhet te fakulteti juridik,me te gjitha kushtet,per me teper kontaktoni 355682567777,cmimi 450 euro (e perfshire ne cmim dhe nje post parkingu)... Lexo detajet..

450 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:14


24,000 Leke

Appartament Me Qera 2+1

Tjeter zone | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qera. apartamenti ka te mobiluar dhe te kompletuar vetem aneksin. vendodhja eshte tek rruga mihal grameno, prane kompleksit grand. cmimi eshte i negociushem.... Lexo detajet..

24,000 Leke

Bosh


280 Euro

1+1 Me Parket (liqeni / Rr. Peti) Pallat I Ri | Ultra Mobilim - Dizenjuar Me Arkitekt - Pa

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super 1 + 1 (liqeni i thate/rr. peti) pallat i ri | dizenjuar me arkitekt | me parket| ultra mobilim | mundesi parkimi| kondicioner ekonomik | pajisje elektronike te reja dhe cilesore | izolim akustik | dritar... Lexo detajet..

280 Euro

E Mobiluar


270 Euro

2+1 Ne Don Bosko ( Vision +) | I Mobiluar | Parket Cilesor | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera kati i trete i nje vile 2+1 me don bosko| ndertese 3 kateshe qe jepen hyrje me qera | i mobiluar | parket cilesor | kondicioner | hapsire e bollshme/soxhorno e madhe | ballkon me tende | ndricim n... Lexo detajet..

270 Euro

E Mobiluar


400 Euro

Super Ap 1+1 Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te komuna e parisit afer(pasticeri reka)!!apartamenti eshte kati i 1 i nje vile 4 kateshe me te gjitha kushtet e pa banuar me pare ne cmim e perfshire dhe nje post parkingu!!cmimi 400 euro per m... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:14


380 Euro

Super Ap 1+1 Te Bulevardi Zogi I Pare

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera super ap 1+1 te bulevardi zogu i 1 te shkencat e natyres me te gjitha kushtet shum pran qendres per cdo info 0682567777... Lexo detajet..

380 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:14


450 Euro

Super Ap 2+1 Te Kopshi Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.33 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kopshti zologjik"rruga eduart mano"me siperfaqe 100 m,kati i 5 banim,me ashensor!me te gjitha kushtet,ne cmim perfshihet dhe nje post parkingu, cmimi 450 euro !!per me teper kontaktoni 3556825... Lexo detajet..

450 Euro

E Mobiluar
15/12/2018 21:14


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim