shtepi me qera kombinat 

 Online 185 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 185 lexues | 5 njoftime ne pritje
280 Euro

2+1+ballkon (94 M2) Ne Don Bosko (rr. Kryesore) Pallati I Ri (sis. Kapot) Ashensor | Mobilim Cilesor

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (94 m2) ne don bosko (buze rruges kryesore) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim cilesor | shtr... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Me Qira Apartament Fantastik 1+1 Ne Qender!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne qender, ne katin e 4 te nje pallati te pajisur me ashensor, te mobiluar teper mire, me siperfaqe 65 m2 dhe ... (Premium 23.04.2020)

270 Euro

2+1+ballkon (76 m2) tek liqeni (diga) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

2+1+kuzhine me vete+2 ballkone (90 m2) afer amb. kineze (rr. e durresit) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire ... (Premium 09.02.2020)

30,000 Leke Apartamemt 1+1 me qera Afer shkolles Sabaudin Gabrani, jepet apartament me qera 1+1, 55m2. 
Apartament

Apartamemt 1+1 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.06.2019 (14:25): Afer shkolles sabaudin gabrani, jepet apartament me qera 1+1, 55m2. apartamenti organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon dhe kuzhine me hapsire te bollshme, dhome gjumi me dalje ne ballkon, tualet me dritare. apartamenti esht...

30,000 Leke Apartament 2+1+2 per qera ne Kinostudio Jepet me qera apartament 2+1+2  me siperfaqe 109 m2 ne Kinostudio. Apartamenti n

Apartament 2+1+2 Per Qera Ne Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.06.2019 (14:25): Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 109 m2 ne kinostudio. apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe me ashensor te nje pallati te ri....

650 Euro Apartament me qira Qira , Super Apartament, Fresk, nje nder zonat me te qeta te Kryeqytetit Apartam

Apartament Me Qira

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
212.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.06.2019 (14:25): Qira , super apartament, fresk, nje nder zonat me te qeta te kryeqytetit apartamenti eshte me punime mjaft cilesore ambjentet e brendshme organizohen nga hyrja , sallon i rehatshem , guzhine funksionale , 2 dhoma gjumi , super mobiluara , garderobe ,...

600 Euro TWO BEDROOM APARTMENT FOR RENT near Scanderbeg Square This cozy apartment is located right in the center of the city , 3 minutes walki

Two Bedroom Apartment For Rent Near Scanderbeg Square

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.06.2019 (14:25): This cozy apartment is located right in the center of the city , 3 minutes walking from skanderbeg square , 2 bedrooms/2 bathrooms/living room, 115 m2 space, short walking distance to city center, bus stations and taxi stand are downstairs. a stunnin...

420 Euro Jepet me qera apartament 1+1 tek “Komuna e Parisit” Jepet me qera apartament 1+1 tek “Komuna e Parisit”
Jepet me qera apartamen

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek “komuna E Parisit”

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.06.2019 (14:25): Jepet me qera apartament 1+1 tek “komuna e parisit” jepet me qera apartament 1+1 tek “komuna e parisit”, në një nga komplekset më të qeta e të kërkuara, tek “kika 2”. apartamenti ka një sipërfaqe prej 70 m2, e organizuar në një...

390 Euro 1+1+Ballkon, Modern (60 m2) tek Kom. e Parisit (Kika 3) Pallat i Ri | Ashensor | Parket | Kondicioner Apartament 1+1+Ballkon, Modern (60 m2) tek Komuna e Parisit (Kika 3 - Rr. Medar

1+1+ballkon, Modern (60 M2) Tek Kom. E Parisit (kika 3) Pallat I Ri | Ashensor | Parket |

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

26.06.2019 (14:25): Apartament 1+1+ballkon, modern (60 m2) tek komuna e parisit (kika 3 - rr. medar shtylla) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | shtruar me parket | mobilim i ri dhe cilesor | kondicioner | ndricim perfekt me spote/ambazhure led | mure te sapo l...

250 Euro Garsonier Myslym Shyri Jepet me qera shtepi garsonier tek myslym shyri perballe gjimnazit Faik Konica.

Garsonier Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.06.2019 (14:25): Jepet me qera shtepi garsonier tek myslym shyri perballe gjimnazit faik konica. kati 5, i kompletuar me: 1- dhome gjumi me krevat dopjo (laminat) 3- guzhine gatimi, frigorifer 4- tavoline ngrenie me 4 karrike 5- kondicionere, lavatrice, tualet. ...

300 Euro Jepet apartament 1 +1 me qera prane policise bashkiake , te komleksi deliorgi!! Jepet apartament 1 +1 me qera prane policise bashkiake , te komleksi deliorgi!!

Jepet Apartament 1 +1 Me Qera Prane Policise Bashkiake , Te Komleksi Deliorgi!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.06.2019 (14:18): Jepet apartament 1 +1 me qera prane policise bashkiake , te komleksi deliorgi!! ka nje siperfaqe prej 65 m2 ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri. eshte i organizuar ne soxhorno , dhome ngrenje , dhome gjumi , tualet , ballkon + verande ka ...

300 Euro Shtepi per qira tek kontakt Eshte i mobiluar 1+1

Shtepi Per Qira Tek Kontakt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.06.2019 (14:04): Eshte i mobiluar 1+1...

240 Euro

1+1+ballkon (65 M2) Tek Rr. E Durresit - Mobilim Cilesor | Parket | Me Diell

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (65 m2) tek rr. e durresit (zone perfekte) mobilim cilesor | shtruar me parket dhe pllake | ndricim perfekt | dri... (Premium 31.12.2019)

45,000 Leke

Jepet Me Qera Apartmen 3+1 Perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,perballe gjimnazit petro nini luarasi jepet me qera apartament 3+1 ,totalisht i mobiluar me te gjitha elektr... (Premium 04.09.2019)

450 Euro

Prane hotel xheko imperial ne zonen e gardes, ne katin e 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashesor, jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ... (Premium 06.05.2022)

350 Euro APARTAMENT PER QIRA TE SELVIA Jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar tek Selvia!
Apartamenti ka nj

Apartament Per Qira Te Selvia

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.06.2019 (13:52): Jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar tek selvia! apartamenti ka nje siperfaqe 99m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te madh, ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet , dhe dy ballkone. orientimi j-l...

700 Euro APARTAMENT ME QIRA PER ZYRA NE BLLOK! Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar ne zemer te Bllokut.
Ambient

Apartament Me Qira Per Zyra Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.06.2019 (13:52): Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te preferuar ne zemer te bllokut. ambienti eshte nje mundesi shume e mire investimi, mund te shfrytezohet per zyra, qender estetike, call center etj. ka nje siperfaqe 125m2 , tatimi (15%) nuk eshte i perfshire...

300 Euro APARTAMENT ME QIRA 1+1 TE SHESHI AVNI RUSTEMI Apartamenti ndodhet ne nje zone me te gjitha fasilitetet e mundshme, prane Pazar

Apartament Me Qira 1+1 Te Sheshi Avni Rustemi

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.06.2019 (13:52): Apartamenti ndodhet ne nje zone me te gjitha fasilitetet e mundshme, prane pazarit te ri. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume cilesor dhe i mire administruar. ...

900 Euro FAMILJARET ULJE..PARKING FALAS JEPET ME QERA APARTAMENTI 1+1 NE KATIN E DYTE ME SIPERFAQE 70m2 . NE KOMPLEKSIN

Familjaret Ulje..parking Falas

Zone Periferike | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.06.2019 (13:43): Jepet me qera apartamenti 1+1 ne katin e dyte me siperfaqe 70m2 . ne kompleksin diamma prane grand blue fafa. vetem 50m larg bregut te detit. per rezervimet dhe familjaret ulje. cmimi:30euro/nata . kontakt: +355694701011. +355682388880 parking f...

550 Euro Two bedroom apartment for rent near Juvenilja Castello Two bedroom apartment for rent near Juvenilja Castello. The apartment has two be

Two Bedroom Apartment For Rent Near Juvenilja Castello

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.21 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.06.2019 (13:23): Two bedroom apartment for rent near juvenilja castello. the apartment has two bedrooms , living room, kitchen , two balconies. the apartment is totally furnished and very well connected with facilities needed for a comfortable lifestyle. for further ...

350 Euro Jepet apartament tek rezidenca  Jepet apartament me qera tek rezidenca "Kodra e Diellit"
Apartamenti

Jepet Apartament Tek Rezidenca

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.06.2019 (13:23): Jepet apartament me qera tek rezidenca "kodra e diellit" apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,1 tualet,ballkon. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar,ne gjendje shume te mire. sip: 114 m2 kati: 3 cmimi:...

280 Euro jepet 2+1 i mobiluar te botaniku apartamenti eshte totalisht i mobiluar, teper komod, i pajisur totalisht, me ori

Jepet 2+1 I Mobiluar Te Botaniku

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.06.2019 (13:23): Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, teper komod, i pajisur totalisht, me orientim shume te mire, me pamje nga botaniku. perbehet nga doma e ndenjes, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. vendoset ne katin 6 te nje palallati me rifinitura teper cilesore m...

250 Euro Ndarje Qeraje Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Momentalisht jemi dy vajza. Shtepia esht 2+1

Ndarje Qeraje

Vasil Shanto | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.06.2019 (13:23): Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. momentalisht jemi dy vajza. shtepia esht 2+1.ndodhet prane gjykates se tiranes. shtepia i ka tgjitha kushtet. pagesa mujore esht 110milek. kontaktoni ne nr e telit 0697901549 ose what's app 0699638204....

500 Euro In Affitto Appartamento con due camere da letto!!! "Adiacenze Adidas e precisamente in Via Myslym Shyri, in affito un appartam

In Affitto Appartamento Con Due Camere Da Letto!!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.06.2019 (13:21): "adiacenze adidas e precisamente in via myslym shyri, in affito un appartamento posto al piano terzo. l’appartamento viene completamente ristrutturato, arredato ed è e così composto: ingresso con guardaroba, salotto/pranzo con cucinino, una camer...

240 Euro

Apartament 1+1+ballkon (70 m2) tek rr. bardhyl (zone me mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | parket | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner |... (Premium 31.12.2019)

240 Euro

1+1+ballkon, I Madh (70 M2) Tek Kodra E Diellit - Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek kodra e diellit - zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | ndricim perf... (Premium 31.12.2019)

380 Euro

Te Hipoteka ,super Apartament 2+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Perball me hipoteken ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me te mire .apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,sallon+kuzhine , 2 d... (Premium 12.08.2019)

280 Euro Jepet apartament me qera ne rrugen e Elbasanit 1+1 Jepet apartament 1+1 me qera te rruga e Elbasanit, eshte e mobiluar ne menyre ba

Jepet Apartament Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit 1+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.06.2019 (13:20): Jepet apartament 1+1 me qera te rruga e elbasanit, eshte e mobiluar ne menyre bashkohore me cdo paisje elektro-shtepiake ne gjendje shume te mire, ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, ndricim natyral, 70 m2, 4 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent ga...

400 Euro Jepet apartament me qera tek rruga  Jepet apartament me qera tek rruga "Rrasim Kalakulla" blloku i vilave

Jepet Apartament Me Qera Tek Rruga

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.06.2019 (13:14): Jepet apartament me qera tek rruga "rrasim kalakulla" blloku i vilave selite. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,2 tualete,2ballkone. apartamenti eshte totalisht i mobiluar. sip: 120 m2 kati 3 cmimi: 40...

280 Euro APARTAMENT 1+1 ME QERA PALLATI ME SHIGJETA Apartament 1+1 me qera ne Tirane, prane Delijorgjit.
Me hapesira te bollshme, i

Apartament 1+1 Me Qera Pallati Me Shigjeta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.06.2019 (13:14): Apartament 1+1 me qera ne tirane, prane delijorgjit. me hapesira te bollshme, i mire-mobiluar dhe me nje cmim te arsyeshem. zona ofron larmi facilitetesh, dhe te jep akses te shpejte me shume zona te tiranes....

20,000 Leke Garsoniere dhe 1+1 Jepen me qera Garsoniere te mobiluara ne rruges Stavri Themeli, mbrapa Globe. Ka

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.06.2019 (13:06): Jepen me qera garsoniere te mobiluara ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ...

700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

550 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Afer Bllokut, Mobilim Cilesor, 550 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga zef jubani, afer sheshit wilson, ne pallat me ashensor, japim me qera apartament 2+1, kati 3, me sip. 97 m2. apartamenti perbehet nga: sa... (Premium 20.07.2019)

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon (70 m2) modern, tek kodra e diellit (rr. rrapo hekali) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Pran Gardes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran gardes , i perber nga nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine , koridor , n... (Premium 25.07.2019)

20,000 Leke

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra) Bled
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepen me qera garsoniere te mobiluara ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ... (Premium 28.06.2019)

300 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e 21 dhjetorit pas mondial hotel. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • siperfaqa :75 m2. ... (Premium 29.06.2019)

45,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2 ne rrugen sami frasheri, p. 26/1. apartamenti eshte i mobiluara dhe ndodhet ne katin e gjashte. ju lutem jo agjensi imo... (Premium 17.07.2019)

500 Euro Jepet me qira Apartament 2+1 totalisht i mobiluar tek Ish Ekspozita! Jepet apartament totalisht i mobiluar me qira tek Ish Ekspozita! 
Apartamenti 2

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Mobiluar Tek Ish Ekspozita!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.06.2019 (12:55): Jepet apartament totalisht i mobiluar me qira tek ish ekspozita! apartamenti 2+1 ka nje siperfaqe 120 m2 ku nga keto 20m2 jane verande dhe eshte i organizuar ne nje sallon te madh, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi te bollshme, 2 tualete . apartame...

30,000 Leke Ne Fillim Te Kodres Se Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Ne hyrje te kodres se Diellit jepet me qira apartament 2+1. Ambjenti ndodhet ne

Ne Fillim Te Kodres Se Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1 !!

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.06.2019 (12:52): Ne hyrje te kodres se diellit jepet me qira apartament 2+1. ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe 100 m2 dhe orientim mjafte te mire. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine te perfshire e me ba...

700 Euro Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 5, 160 m² 700 Euro (Rruga e Elbasanit) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartame

Tirane, Jap Me Qera Apartament 3+1+blk Kati 5, 160 M² 700 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.06.2019 (12:52): Apartamenti është i pozicionuar te rruga e elbasanit. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 160 m2. apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon: • salloni ndenjes • ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim