shtepi me qera laprak  18710 njoftime

 Online 148 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
330 Euro id:100109 - Tek Rruga e Kavajes Mbrapa Policise Bashkiake Jepet Me Qira Apartament 2+1+2

Tek Rruga E Kavajes Mbrapa Policise Bashkiake Jepet Me Qira Apartament 2+1+2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rruga e kavajes , mbrapa policise bashkiake jepet me qira apartament 2+1+2 ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh , shume punime cilesor me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sal... Lexo detajet..

240 Euro id:26565 - 1+1 (60 m2) teresisht i Ri dhe i Investuar mbrapa Fakultetit te Mjeksise - Mobilim Cilesor + PARKET

1+1 (60 M2) Teresisht I Ri Dhe I Investuar Mbrapa Fakultetit Te Mjeksise - Mobilim Cilesor + Parket

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 1 + 1 (60 m2) i ri dhe i pabanuar me pare mbrapa fakultetit te mjeksise - apartamenti eshte i investuar me mobilim cilesor | shtruar me parket | zona ofron mundesi parkimi | ndricimi natyral perfe... Lexo detajet..

280 Euro id:97016 - 2 + 1 (90 m2) Komuna e Parisit, ne Pallat te Ri me Ashensor | i Mobiluar | Parkim | Kapot**

2 + 1 (90 M2) Komuna E Parisit, Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | I Mobiluar | Parkim | Kapot**

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (5.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (90 m2) tek komuna e parisit (rr. tish daija) ne pallat te ri me ashensor | i mobiluar | parkimi pa pages ne zone | veshje kapot | dritare dopio xham/izolim akustik | termoizolim | set k... Lexo detajet..

350 Euro id:29722 - Apt 2+1 ( Rr.Kavajes , prane Kishes Katolike ) - Mobilim Cilesor

Apt 2+1 ( Rr.kavajes , Prane Kishes Katolike ) - Mobilim Cilesor

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2 + 1 apt. ( rr.kavajes ) , prane kishes katolike , lagje e sigurte dhe lehtesisht e aksesueshme | e mobiluar | kondicioner | ballkone te medhenj | ndricim natyral q793 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma... Lexo detajet..

180 Euro Super ambjent me kondicioner,rruga gjon mili,5min nga bulevatdi i ri,e kompletuar. Pallat,ambjent per te huaj,per dy persona,e kompletuar me te gjitha,me bulevardi

Super Ambjent Me Kondicioner,rruga Gjon Mili,5min Nga Bulevatdi I Ri,e Kompletuar.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (18:49): Pallat,ambjent per te huaj,per dy persona,e kompletuar me te gjitha,me bulevardin e ri ku bashkohet me siri rrugen siri kodra 5min large.5min large hotel meridian.... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament me qera 1+1 ne Myslym Shyr ne rrugen Islam Alla Jepet apartament me qera 1+1 ne Myslym Shyr ne rrugen Islam Alla.Apartamenti esh

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Ne Myslym Shyr Ne Rrugen Islam Alla

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

23.02.2019 (17:55): Jepet apartament me qera 1+1 ne myslym shyr ne rrugen islam alla.apartamenti eshte i organizuar ne 1dhome gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,1tualet dhe 2ballkone.apartamenti jepet me qera totalisht i mobiluar ... Lexo detajet..

320 Euro Jepet apartament 2+1 me qera tek rruga e Kavajes ne kryqezimin e 21 Dhjetorit Jepet apartament 2+1 me qera tek rruga e Kavajes ne kryqezimin e 21 Dhjetorit.Ap

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Rruga E Kavajes Ne Kryqezimin E 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (17:55): Jepet apartament 2+1 me qera tek rruga e kavajes ne kryqezimin e 21 dhjetorit.apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje(me kondicioner),ambient gatimi,1tualet dhe 2 ballkone. apartamenti jep... Lexo detajet..

700 Euro Jepet apartament 2+1 me qera ne Bllok, prane Librit Universitar . Jepet apartament 2+1 me qera ne Bllok, prane Librit Universitar .
Apartamenti e

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok, Prane Librit Universitar .

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (17:55): Jepet apartament 2+1 me qera ne bllok, prane librit universitar . apartamenti eshte i organizuar ne 2dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi+lavastovilje dhe 1tualet.apartamenti jepet totalisht i mobiluar me ... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament 1+1 ne Bllok, prane Fakultetit te Juridikut. Jepet apartament me qera 1+1 ne Bllok,rruga Vaso Pasha,prane Fakultetit te Jur

Jepet Apartament 1+1 Ne Bllok, Prane Fakultetit Te Juridikut.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (17:55): Jepet apartament me qera 1+1 ne bllok,rruga vaso pasha,prane fakultetit te juridikut..apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,1tualet dhe 1 ballkon.apartamenti jepet me qe... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera apartament 2+1 ne Unazen e Re,prane dyqanit Ozone Jepet me qera apartament 2+1 ne Unazen e Re,prane dyqanit Ozone.Apartamenti esht

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Unazen E Re,prane Dyqanit Ozone

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (17:51): Jepet me qera apartament 2+1 ne unazen e re,prane dyqanit ozone.apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,2tualete dhe 2 ballkone jepet me qera totalisht i mobiluar.apartament... Lexo detajet..

1,200 Euro Jepet me qera apartament Duplex 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit Jepet me qera apartament Duplex 2+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit .Apartamenti e

Jepet Me Qera Apartament Duplex 2+1 Tek Rezidenca Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (16.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.02.2019 (17:51): Jepet me qera apartament duplex 2+1 tek rezidenca kodra e diellit .apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje ,ambient gatimi,2tualete,ballkon,oxhak,sistem ngrohje-ftohje,sistem chiller,panel... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament 2+1 te nje vile ne rrugen Rasim Kalakula tek blloku i vilave. Jepet apartament 2+1 te nje vile ne rrugen Rasim Kalakula tek blloku i vilave.Ap

Jepet Apartament 2+1 Te Nje Vile Ne Rrugen Rasim Kalakula Tek Blloku I Vilave.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (17:41): Jepet apartament 2+1 te nje vile ne rrugen rasim kalakula tek blloku i vilave.apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi ,2tualete ,2ballkone dhe parkim .apartamenti jepet me q... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Androkli Kostallari ,ne Don Bosko. Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Androkli Kostallari ,ne Don Bosko.Apartam

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Rrugen Androkli Kostallari ,ne Don Bosko.

Don Bosko | Tirane (1.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.02.2019 (17:40): Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen androkli kostallari ,ne don bosko.apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,1tualet dhe 1 ballkon,jepet bosh.apartamenti jepet me qera p... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

30,000 Leke

700 Euro Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet super Apartament 1+1 me Qira + Post Parkimi!

Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet Super Apartament 1+1 Me Q

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.98 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Prane stadiumit qemal stafa, jepet me qira apartament 1+1! apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri super cilesor, dhe ka nje siperfaqe prej 94 m2. eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje+kuzhine,... Lexo detajet..

320 Euro Jepet apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Zogu I Zi

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet super apartament 1+1 me qera tek zogu i zi apartament teresisht i mobiluar tek zogu i zi apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes ku ofron 1 ser facilitesh. me mobilim mjaft te mi... Lexo detajet..

240 Euro 1+1 i Ri ( ZOOLOGJIKU)- Mobilimin e Ri- Pallat Cilesor - Mundesi Parkimi

1+1 I Ri ( Zoologjiku)- Mobilimin E Ri- Pallat Cilesor - Mun

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (60 m2) tek kopshti zoologjik, ne pallat te ri me ashensor | i mobiluar, kend i ri dhe cdo gje e re | zona ofron parkim | kondicioner | ambient i sapo lyer | izolim akustik/dritare dop... Lexo detajet..

300 Euro Qera,Apartament 1+1,Don Bosko Jepet me qera,apartament 1+1,te zona e Don Boskos,prane Vizion +.Apartamenti ndo

Qera,apartament 1+1,don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (16:30): Jepet me qera,apartament 1+1,te zona e don boskos,prane vizion +.apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe mjaft te mire-administruar ne kete zone.ambjenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament me qera 2+1(mobiluar) Astir Jepet apartament me qera 2+1(i mobiluar) kati 5 pallat i ri me ashensor.
Adresa

Jepet Apartament Me Qera 2+1(mobiluar) Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

23.02.2019 (16:30): Jepet apartament me qera 2+1(i mobiluar) kati 5 pallat i ri me ashensor. adresa astir cmimi 35000 leke(e diskutueshme) nr. 0699959841... Lexo detajet..

400 Euro Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial. Tiranë Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial, pranë Farit

Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial. Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (16:13): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit artificial, pranë farit •ndërtim i ri • kati 2 • sipërfaqe: 150 m2 organizimi • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 t... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira 2+1 , perballe shkolles "Siri Kodra" ! Jepet me qira apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 81 m2. Ndodhet ne katin e 1-r

Jepet Me Qira 2+1 , Perballe Shkolles "siri Kodra" !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

23.02.2019 (16:09): Jepet me qira apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 81 m2. ndodhet ne katin e 1-re dhe eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i madh ndenje, vend gatimi, nje korid... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me Qera 1+1 77m2 Jepet Apartament me Qera 1+1, 77m2 , kati 11, pallat i ri me ashensor, i mobilua

Apartament Me Qera 1+1 77m2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

23.02.2019 (16:09): Jepet apartament me qera 1+1, 77m2 , kati 11, pallat i ri me ashensor, i mobiluar dhe arreduar ne menyre perfekte me arkitekt, 1 dhome gjumi+ dhome ndenje+ guzhine+ koridor+ tualet+ ballkon. tavani i varur var... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera apartament 1+1 Unaza e Re Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet perball kastratit

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (16:09): Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ndodhet perball kastratit... Lexo detajet..

16,000 Leke Kerkoje nje vajze per ndarje qiraje Kerkoj nje vajze per ndarje qiraje .Shtepi ndodhet ne zonen e Astirit mbrapa Art

Kerkoje Nje Vajze Per Ndarje Qiraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

23.02.2019 (15:52): Kerkoj nje vajze per ndarje qiraje .shtepi ndodhet ne zonen e astirit mbrapa artistit .per me shume informacjone kontaktoni ne 0692457593... Lexo detajet..

50,000 Leke JEPET ME QERA AMBIENT PER BIZNES TE QYTETI I STUDENTIT Sapo doli me qera godine 3 kateshe ne hyrje te Qytetit te Studentit ne Rr "

Jepet Me Qera Ambient Per Biznes Te Qyteti I Studentit

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.63 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (15:47): Sapo doli me qera godine 3 kateshe ne hyrje te qytetit te studentit ne rr "todi shkurti" me nje siperfaqe totale 180m2. godina eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme klinike, depo farmaceutike, call cente... Lexo detajet..

200 Euro Jepet me qera apartament 1+1 prane Kompleksi Cabej         
Jepet me qera apartament 1+1 prane Kompleksi Cabej
Ka siperf

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Kompleksi Cabej

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

23.02.2019 (15:44): jepet me qera apartament 1+1 prane kompleksi cabej ka siperfaqe 60 m2 ndodhet ne nje nga komplekset me te bukura me gjelberim , administrim mjaft i organizuar ndodhet ne katin e 7 pallat... Lexo detajet..

600 Euro Ultra Modern 2+1 (90 m2) me Pamje nga Liqeni - Dizenjuar me Arkitekt

Ultra Modern 2+1 (90 M2) Me Pamje Nga Liqeni - Dizenjuar Me Arkitekt

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament me qera 2 + 1 (90 m2) tek liqeni i thate - rr. hamdi sina, ne pallat te ri | ashensor me cip | apartament i dizenjuar me arkitekt | super mobilim i investuar 15,000 euro | dyshemeja me parket t... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 1+1 per qira ne Myslym Shyri ! Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes te Myslym Shyri jepet me qira apartament

Apartament 1+1 Per Qira Ne Myslym Shyri !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

23.02.2019 (15:42): Ne nje nga zonat me te mira te tiranes te myslym shyri jepet me qira apartament 1+1 totalisht i mobiluar. apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues ne katin e 3-te tek albtelecom. ne cmimin 450 euro ne muaj per... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet Shtepi me Qera E mobiluar 
Pagesa:22000 te reja

Jepet Shtepi Me Qera

Laprake | Tirane (2.66 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (15:41): E mobiluar pagesa:22000 te reja ... Lexo detajet..

540 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE MYSLYM SHYRI ! Jepet me qira apartament totalisht i mobiluar tek Myslym Shyri.
Apartamenti ndo

Apartament 2+1 Per Qira Te Myslym Shyri !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (15:41): Jepet me qira apartament totalisht i mobiluar tek myslym shyri. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 2. organizohet nga nje ambjent ndenje me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, n... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 TEK KOMUNA PARISIT! Jepet me qira apartamenti 2+1 afer lulishtes tek Komuna Parisit. Apartamenti ka

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Tek Komuna Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (15:41): Jepet me qira apartamenti 2+1 afer lulishtes tek komuna parisit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me pos... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 Cilesor (70 m2) ne Myslym Shyr | Parket HD TV | Kondicioner

1+1 Cilesor (70 M2) Ne Myslym Shyr | Parket Hd Tv | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera apt 1 + 1 (70 m2) ne myslym shyr - bar sanremo | mobilim me porosi nga greqia | zone qe ofron parkim | 2 kondicioner | shtruar me pllake cilesore | pajisjet elektroshtepiake te kompletuara | ndricim nat... Lexo detajet..

300 Euro Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes se Re, buzë rruge. Inform

Qera,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

23.02.2019 (15:41): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazes se re, buzë rruge. informacion mbi apartamentin: • kati 7 banim • sipërfaqa e apartamentit 160 m2 apartamenti jepet me qera plotësisht i mobiluar dhe... Lexo detajet..

300 Euro Liqeni,Kolombo Jepet 1+1 kati 2.
Arredim modern,dhoma me parket.
Garazh personal ne cmim.

Liqeni,kolombo

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

23.02.2019 (15:41): Jepet 1+1 kati 2. arredim modern,dhoma me parket. garazh personal ne cmim.... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament1+1 me qera tek 21 Dhjetori,prane Hotel Mondial Jepet apartament1+1 me qera tek 21 Dhjetori,prane Hotel Mondial.Apartamenti esht

Jepet Apartament1+1 Me Qera Tek 21 Dhjetori,prane Hotel Mondial

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

23.02.2019 (15:38): Jepet apartament1+1 me qera tek 21 dhjetori,prane hotel mondial.apartamenti eshte i organizuar ne 1dhome gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,1tualetdhe 1 tualet.apartamenti jepet totalish i mobiluar.apartartamen... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim