apartamente ne shitje tirane 1+1 2018 

 Online 184 lexues | 29 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 184 lexues | 29 njoftime ne pritje
64,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartamenti... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

67,000 Euro

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

65,000 Euro

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apar... (Premium 16.05.2020)

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

102,000 Euro
Tek Rruga E Kavajes Shitet Apartament 2+1 Tek Condor Center Ne Katin E 6 Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt.

Tek Rruga E Kavajes Shitet Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek condor center ne katin e 6 shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt. apartamenti organizohet ne 2 gjuma gjumi 1 tualet 2 ballkon te bollshme,apartamenti ka orjentim jug. kontakto top imobiliare per nje vizite ne prone... 10/12/2019 16:23... Lexo detajet..

78,000 Euro
TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 10/12/2019 16:21... Lexo detajet..

85,000 Euro
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Apartamenti ndodhet në rrugë

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, apartament 2+1, liqeni i thatë, tiranë apartamenti ndodhet në rrugën "peti". apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi ,1 tualete, apartamenti është i investuar, i mobiluar, me parket, pallat i ri, i pozicion... 10/12/2019 16:20... Lexo detajet..

68,000 Euro Shitet apartament me cmim okazion tek 5 maji ne nje pallat ne ndertim! Shitet apartament me cmim Okazion tek 5 maji!Eshte nje kompleks i ri me ndertime

Shitet Apartament Me Cmim Okazion Tek 5 Maji Ne Nje Pallat Ne Ndertim!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament me cmim okazion tek 5 maji!eshte nje kompleks i ri me ndertime mjaft cilësorë. cmimi i apartamentit eshte 69 000 euro.per nje vizite ne prone na kontaktoni 0697320785... 10/12/2019 16:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

66,000 Euro Apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit buze unazes. Apartmaenti ka nevoj pe

Apartament 2+1 Tek Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit buze unazes. apartmaenti ka nevoj per rikonstruksion total i cili mbulohet nga pronaret. pra nga vlera 66.000 euro do hiqen 6000 euro per rikonstruksionin. apartamenti ka dy dhoma gjumi nje sallon nje tuale... 10/12/2019 16:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

58,000 Euro 📌SHITET APARTAMENT 2+1 NE “BRRYL' 
📐Siperfaqja: 66 m2
📌Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi,nje guzhi

📌shitet Apartament 2+1 Ne “brryl'

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📐siperfaqja: 66 m2 📌apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi,nje guzhine,nje tualet. 📌ndodhet ne katin e trete pallat egzistues. 📍vendodhja: prane shkolles 9-vjecare “niket dardani” 💶cmimi: 58.000 € per me teper informaci... 10/12/2019 16:17... Lexo detajet..

108,500 Euro Shitet, Apartament 2 + 1, Kopshti Botanik, Tiranë, PRI13193 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshti Botanik.•Informacion mb

Shitet, Apartament 2 + 1, Kopshti Botanik, Tiranë, Pri13193

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshti botanik.•informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banimi • sipërfaqja e apartamentit : 98,6m2• orientim: jug perendim • dokumentacioni: me certifikatë pronësie • shi... 10/12/2019 16:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

108,500 Euro

250,000 Euro Tek Vilat Gjermane,super apartament ne shitje me sip 210 m2. Tek Vilat Gjermane,super apartament ne shitje me sip 210 m2. Kati 9. Pallat i ri

Tek Vilat Gjermane,super Apartament Ne Shitje Me Sip 210 M2.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.74 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
210.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Tek vilat gjermane,super apartament ne shitje me sip 210 m2. kati 9. pallat i ri me hipoteke. punime dhe kompletim super cilesore. sistem ngrohje ftohje. pamje fantastike. ... 10/12/2019 16:13... Lexo detajet..

99,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke 110m2 te Brryli 99000 Euro! Shitet apartament 2+1 me hipoteke 110m2 te Brryli 99000 Euro!
Apartamenti ndodh

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke 110m2 Te Brryli 99000 Euro!

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 110m2 te brryli 99000 euro! apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne zonen e brrylit buze rruge ne unaze, ne nje nga nga zonat me te kerkuara, me me shume akses dhe fare prane qendres. eshte i org... 10/12/2019 16:13... Lexo detajet..

119,000 Euro

* ulet cmimi 6000 euro* shitet 3+1+2+ballkon brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vendodhje... (Premium 31.12.2019)

50,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • ... (Premium 14.03.2020)

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

54,000 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartamnet 1+1. Okazion!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne don bosko shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne tirane, i ndertuar sipas te gjitha standarteve si nga ana... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

98,000 Euro Okazion-Super Mundesi: 1490 euro/m2 / ne zemer te Bllokut Super Pallat* - ME HIPOTEKE Okazion per zonen e Bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te Bllokut Super Pallat*
-

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 m2 - sip neto 58 m2 - ashensor - ne nje nga pallatet me te mira te bllokut - administrim shum... 10/12/2019 16:10... Lexo detajet..

170,000 Euro Ne Bllok Shitet Super Apartament Me Pozicionim Shume Te Mire! Ne zemer te Bllokut shitet super apartament 2+1+2 me pozicionim mjafte te mire.

Ne Bllok Shitet Super Apartament Me Pozicionim Shume Te Mire!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne zemer te bllokut shitet super apartament 2+1+2 me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte i organizuar ne 1 koridor i cili ben shperndarjen e dhomave, 1 soxhorno me kuzhine pjeserisht te perfshire, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi me... 10/12/2019 16:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

170,000 Euro

134,400 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne Rrugen e Fortuzit(ID 4121304) Property ID : 4121304

Rruga e Fortuzit, prane Hotel Comford, shitet Apartamen

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Fortuzit(id 4121304)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Property id : 4121304 rruga e fortuzit, prane hotel comford, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, e mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 112 m², me hipoteke, kati 7 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diel... 10/12/2019 16:09... Lexo detajet..

124,000 Euro Shitet apartament 1+1 në objekt të ri në qendër të qytetit, Rruga "Barrikadave" Apartamenti ndodhet në katin e 5-të një objekti rezidencial në fazat e fundi

Shitet Apartament 1+1 Në Objekt Të Ri Në Qendër Të Qytetit, Rruga "barrikadave"

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të një objekti rezidencial në fazat e fundit të ndërtimit të tij të lokalizuar në rrugën e “barrikadave”. organizimi: korridor hyrës me sipërfaqe të bollshme, tualet me i ndricuar dhe ajrosur natyral... 10/12/2019 16:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

124,000 Euro

103,000 Euro Shitet apartament 2+1, 90m2, 103000euro i mobiluar tek Pazari i Ri! Shitet apartament 2+1, 90m2, 103000euro i mobiluar tek Pazari i Ri! Apartamenti

Shitet Apartament 2+1, 90m2, 103000euro I Mobiluar Tek Pazari I Ri!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.90 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90m2, 103000euro i mobiluar tek pazari i ri! apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor, me punime teper cilesore prane njeres prej zonave me te mira te tiranes sic eshte pazari i ri. ka nje hapsire prej ... 10/12/2019 16:09... Lexo detajet..

70,000 Euro SUPER OKAZION TEK RR.DIBRES...AP.1+1+GARAZH!!!! SUPER OKAZION TEK RRUGA E DIBRES...!!!
Shitet apartament 1+1+garazh, 64m2 ne ka

Super Okazion Tek Rr.dibres...ap.1+1+garazh!!!!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super okazion tek rruga e dibres...!!! shitet apartament 1+1+garazh, 64m2 ne katin e 2... apartamenti ndodhet tek rruga e dibres ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne proces hipotekimi, buze rruge, me punime shum cilesore!!! nxitoni te fitoni ... 10/12/2019 16:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

85,000 Euro Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 plus Garazhd ! Ne zonen e Don Bosko, prane Kishes Katolike, Shitet Apartament 2+1 plus nje v

Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Plus Garazhd !

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne zonen e don bosko, prane kishes katolike, shitet apartament 2+1 plus nje vend parkimi, ne katin e 2 te nje pallati te ri i ndertuar ne vitin 2018, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi d... 10/12/2019 16:06... Lexo detajet..

75,000 Euro OKAZION 3+2 140 metra tek varri bamit Super okazion!
3 dhoma gjumi
2 tualete
135 metra neto 
Me Hipoteke
Pallati

Okazion 3+2 140 Metra Tek Varri Bamit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (3.56 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super okazion! 3 dhoma gjumi 2 tualete 135 metra neto me hipoteke pallati ri kati 2 banim pa ashensor... 10/12/2019 16:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

49,000 Euro 1+1 ne astir me hipoteke Shitet apartament 1+1 ne astir me hipoteke!
Apartamenti ndodhet ne nje pallat s

1+1 Ne Astir Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir me hipoteke! apartamenti ndodhet ne nje pallat shum cilesor nder me te miret ne astir! ... 10/12/2019 16:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

73,700 Euro

Shitet Super 2+1 Okazion Kompleksi Turdiu 670 Euro/m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me sta... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

39,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja ku... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

62,000 Euro Shitet| Apartament 2+1, 88 m2, 62000 euro, me hipoteke ne Fresk! Shitet| Apartament 2+1, 88 m2, 62000 euro, me hipoteke ne Fresk! Apartamenti ndo

Shitet| Apartament 2+1, 88 M2, 62000 Euro, Me Hipoteke Ne Fresk!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet| apartament 2+1, 88 m2, 62000 euro, me hipoteke ne fresk! apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte nje nje kompleks me punime shume cilesore. i organizuar ne : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor ... 10/12/2019 16:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

68,000 Euro Shitet Apartament tek rruga e Freskut i Mobiluar Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te Tiran

Shitet Apartament Tek Rruga E Freskut I Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te tiranes ja ku e gjete .apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri ,ne buze te rruges ,me ndertim cilesor dhe i pajisur me ashensor dhe kondicioner ne cdo dhome .ka nje s... 10/12/2019 15:58... Lexo detajet..

170,000 Euro Shitet 2+1 tek Kompleksi Deligjorgji Shitet 2+1 tek Delijorgji!

Ne Rrugen e Kavajes, tek kompleksi "Delijorgj

Shitet 2+1 Tek Kompleksi Deligjorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1 tek delijorgji! ne rrugen e kavajes, tek kompleksi "delijorgji" shitet apartament 2+1. me nje siperfaqje te totale prej 120.7 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje me kuzhine dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete, kor... 10/12/2019 15:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

170,000 Euro

60,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne astir!! Shitet apartament 2+1 prane viles L !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale 92 m2

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 prane viles l !! apartamenti ka nje siperfaqe totale 92 m2, neto 87 m2. apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor. shitet i pa mobiluar me cmimin 60000 euro. per nje vizite ne prone ... 10/12/2019 15:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

36,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi... (Premium 27.12.2019)

49,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne asir. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, i cili nuk ka pesuar asnje demtim nga termeti. ap... (Premium 13.12.2019)

40,000 Euro

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën ramazan gaxherri. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit: 78.2 m2 • kati i 3... (Premium 07.03.2020)

70,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rr... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

62,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne apartament dupleks + (fotot extra jane nje dyqan identik si eshte kthyer ne dupleks per airbnb ) q1512 sip. e dyqanit 4... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

62,550 Euro

63,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike te sistemuara. duke qene fare afer bulevardit te ri, kjo e ben te leht... (Premium 14.12.2019)

185,000 Euro

Okazion! 1600 Euro/m2 Apartament Per Shitje Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. e pershtatshme per banim ose biznes. cm... (Premium 25.12.2019)

Mobilimi:Bosh

185,000 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

115,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1 tek Kristali!! Shitet Super Apartament 2+1 tek Kristali!!
Nje nder zonat me te mira.Shitet apa

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Kristali!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 2+1 tek kristali!! nje nder zonat me te mira.shitet apartament 2+1+ 2 tualete 98 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri e cilesor te mire administeuar 24h. apartamenti eshte i organizuar ne sallon+kuzhine t... 10/12/2019 15:57... Lexo detajet..

73,000 Euro Shitet super 2+1!! Shitet super apartament 2+1 ne astir! Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1, nje

Shitet Super 2+1!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 2+1 ne astir! apartamenti eshte i organizuar ne 2+1, nje tualet dhe 2 ballkone. eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne. ka nje siperfaqe 96 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mireadministruar. eshte i paj... 10/12/2019 15:57... Lexo detajet..

67,000 Euro Shitet apartament okazion 2+1 ne astir!! Apartamenti eshte:
• 2+1
• Ne total eshte 112 m2
• Ka nje korridor
•

Shitet Apartament Okazion 2+1 Ne Astir!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte: • 2+1 • ne total eshte 112 m2 • ka nje korridor • ka nje sallon bashke me guzhinen dhe nje ballkon • ka nje dhome gjumi me wc brenda • ka nje dhome gjumi te madhe tjeter apartamenti eshte ne katin e trete banim, ... 10/12/2019 15:57... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim