shitet apartament rruga elbasanit 

 Online 29 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 29 lexues | 7 njoftime ne pritje
70,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Porcelani

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 tek porcelani apartament 2+1 mjaft mire i organizuar dhe me planimetri perfekte. apartamenti ndodhwt ne katin e 8( jo i fundi... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

118,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 3 kondicionera a+++ | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe gr... (Premium 31.12.2020)

118,000 Euro

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

ne nje nder zonat me te kerkuara ne tirane, prane myslym shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pa... (Premium 16.05.2020)

62,000 Euro

Okazion!!! Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 107.08m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

94,000 Euro
Tirane,Shitet Duplex luksoz  2+1,Sip 106 m2,Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2.

Or

Tirane,shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.21 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet. punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit,sistem kapote,dritare... 27/01/2020 01:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

108,000 Euro
Te tregu elektrik apartament ne shitje Te tregu elektrik, super apartament ne shitje 2+1 + 2 tualete me dritare + 2 bal

Te Tregu Elektrik Apartament Ne Shitje

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Te tregu elektrik, super apartament ne shitje 2+1 + 2 tualete me dritare + 2 ballkone. siperfaqe totale 105 m2 per 108.000 € e pa mobiluar. apartamenti ka orientim jug-lindje, ndricim natyral gjate gjithe dites. ndodhet ne katin e 3 te nje pa... 27/01/2020 01:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

108,000 Euro

45,000 Euro
SHITET APARTAMENTI 1+1 ME HIPOTEKE NE YZBERISH Shitet apartamenti 1+1 ne zonen e Yzberishit. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim

Shitet Apartamenti 1+1 Me Hipoteke Ne Yzberish

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartamenti 1+1 ne zonen e yzberishit. apartamenti ndodhet ne nje ndertim buze rruge dhe eshte fare prane me bulevardin e ri i cili lidhe zonen e yzberishit me unazen e re. apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje pallati me punim... 26/01/2020 23:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

170,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne rr.Elbasanit  Shitet apartamenti ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet prane Deloitte esh

Shitet Apartament 2+1 Ne Rr.elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti ne rrugen e elbasanit. apartamenti ndodhet prane deloitte eshte i organizuar ne 2+1, me nje ambient ndenje dhe gatimi shume te bollshem, koridori, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. ambienti eshte i investuar me sistem ngrohje, sistem alar... 26/01/2020 23:07... Lexo detajet..

121,500 Euro apartament ne shitje te rruga e dibres, me 1100€m2 Okazion, 70%cash rruga hibrahim kazazi

Apartament Ne Shitje Te Rruga E Dibres, Me 1100€m2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion, 70%cash rruga hibrahim kazazi... 26/01/2020 22:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

121,500 Euro

112,800 Euro apartament ne shitje te rruga e dibres me 1100€  me 1100€ m2,

Apartament Ne Shitje Te Rruga E Dibres Me 1100€

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Me 1100€ m2, ... 26/01/2020 22:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

112,800 Euro

50,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Varri i Bamit Cmimi: 50,000 € ID: plus13933(FH Opportunity +) Shitet apartament në zonën e Vorrit të Bamit. Informacion mbi apartamentin:

Shitet, Apartament 2+1, Varri I Bamit Cmimi: 50,000 € Id: Plus13933(fh Opportunity +)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament në zonën e vorrit të bamit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 67.8m2. • kati i 2 banim • orientim lindje-perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjum... 26/01/2020 22:49... Lexo detajet..

50,000 Euro Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite!  Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite. Apartamenti ndodhet ne katin e

Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

ne astir, shitet apartament 1+1 me shume drite. apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. orientimi i apartamentit nga jugu jep mundesi per ndricim natyral gjate gjithe dites. zona ne te cilen n... 26/01/2020 22:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

113,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4,108 m², 113000 Euro Rruga 4 Dëshmorët (Future Home Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga 4 Dëshmorët. Informacion mbi aparta

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4,108 M², 113000 Euro Rruga 4 Dëshmorët (future H

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te rruga 4 dëshmorët. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • orientimi lindje • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë b... 26/01/2020 21:27... Lexo detajet..

69,000 Euro

2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor, Izolim Kapot) Me Diell Dhe Pamje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

137,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 31.12.2020)

200,000 Euro

Shitet apartament 2+1+garazh në qender te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim me siperfaqe totale 101.5 m2. organizimi: salloni i ndenj... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

200,000 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

125,000 Euro Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 2, 0 m² 700 Euro kodra e diellit2 Shitet apartament; me siperfaqe 109 m2. Ndodhet ne Rezidencen "Kodra e Diel

Tirane, Shitet Apartament 2+1+blk Kati 2, 0 M² 700 Euro Kodra E Diellit2

Kodra e Diellit | Tirane (117.14 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament; me siperfaqe 109 m2. ndodhet ne rezidencen "kodra e diellit", kompleksi flutura, nje zone mjaft terheqese dhe komode e qytetit, ne katin e 3 te nje pallati te ri , organizuar me kushtet me bashkekohore . apartamenti ka 1 sallon, 1 ... 26/01/2020 21:23... Lexo detajet..

85,250 Euro apartament ne shitje te rruga e kavajes 85250€ me 1100€m2, pallat i ri me ashensor, i perfunduar dhe investuar me vetrata cha

Apartament Ne Shitje Te Rruga E Kavajes 85250€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Me 1100€m2, pallat i ri me ashensor, i perfunduar dhe investuar me vetrata chami triplex , sistem chiller, sistem capot, pllaka brunes, ap eshyevne nje kompl te fundit, komoleksi arlis te polic bashkiake, rruga e kavajes, ... 26/01/2020 21:23... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,250 Euro

60,000 Euro Apartament 1+1 per shitje ne Laprake. Shitet apartament 1+1 ne Laprake prane shkolles “Aleks Buda “. Hyrje totalis

Apartament 1+1 Per Shitje Ne Laprake.

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 ne laprake prane shkolles “aleks buda “. hyrje totalisht e investuar dhe e rikonstruktuar me cdo gje te re. rifinitura te reja. dyer dhe dritare te rinovuara. arredim bashkekohor me pajisje dhe orendi cilesore te markave te ... 26/01/2020 21:13... Lexo detajet..

80,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Astir prane bar “Artist” Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit fare prane Bar Artistit. Apartamenti es

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Astir Prane Bar “artist”

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e astirit fare prane bar artistit. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri ne kete zone, pjese e nje ndertimi teper cilesor dhe te pacenuar nga termeti. hyrje totalisht e investuar dhe me kubature te rregullt d... 26/01/2020 21:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

58,000 Euro Apartament 1+1 per shitje ne Misto Mame. Shitet apartament 1+1 ne Misto Mame prane KMY-se. Hyrje totalisht e investuar dh

Apartament 1+1 Per Shitje Ne Misto Mame.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 ne misto mame prane kmy-se. hyrje totalisht e investuar dhe e rikonstruktuar me cdo gje te re. apartamenti eshte i vendosur ne katin e 6 te nje pallati te ri pjese e nje ndertimi cilesor i pacenuar nga termeti. vendosja e ketij... 26/01/2020 21:13... Lexo detajet..

57,000 Euro Apartament 1+1 per shitje ne Laprak Shitet apartament 1+1 ne zonen e Laprakes fare prane shkolles Aleks Buda. Aparta

Apartament 1+1 Per Shitje Ne Laprak

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e laprakes fare prane shkolles aleks buda. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar ne kete zone. hyrje me kubature te rregullt totalisht e investuar dhe rikonstruktuar. orientimi jug-lindje ... 26/01/2020 21:12... Lexo detajet..

69,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Alidem Apartmaneti ndodhet prane markates se vjeter. 
Pozicionuar ne kat te 3, ne nje

Shitet Apartament 2+1 Ne Alidem

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartmaneti ndodhet prane markates se vjeter. pozicionuar ne kat te 3, ne nje pallat te ri qe sapo ka mbaruar se ndertuari. siperfaqe totale 80 m2. organizim perfekt, shfrytezuar ne maximum cdo cep. apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallo... 26/01/2020 21:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

60,000 Euro Shitet apartament 2+1 prane Big Market Yzberisht! Shitet apartament 2+1 prane Big Market Yzberisht per 60,000 €
Apartament ka n

Shitet Apartament 2+1 Prane Big Market Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 prane big market yzberisht per 60,000 € apartament ka nje siperfqe neto 77 m2 dhe bruto 87. organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. pallat i ri me ashensor ,disponon certifikat pronesi... 26/01/2020 21:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

55,000 Euro Mundesi Investimi: 1+1 (Tregu Elektrik) i Mobiluar - Pallat i 2017 me Sistem Kapod | Super Verande me Pamje Shitet Apartament 1+1 Super Cilesor (Pallat i 2017) I Mobiluar | me Sistem Kapot

Mundesi Investimi: 1+1 (tregu Elektrik) I Mobiluar - Pallat I 2017 Me Sistem Kapod | Super

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip tota... 26/01/2020 21:07... Lexo detajet..

69,500 Euro

Ne Shitje Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit (ish Rest. Durresi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje apartament 2+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pjeserisht i mobiluar | pallat me ndertime cilesor + ashensori qe do vendoset | hap... (Premium 18.12.2020)

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

95,000 Euro Shitet apartament sp 104 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 104 m2.
Adresa: Don bosco .Ti

Shitet Apartament Sp 104 M2

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 104 m2. adresa: don bosco .tirane. cmimi 95.000 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 26/01/2020 21:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

75,000 Euro Pallati mesaplik,pran bar oslo Apartamenti 2+1 dy tualete me nje organizim perfekt i cili te lejon te ndash dhe

Pallati Mesaplik,pran Bar Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti 2+1 dy tualete me nje organizim perfekt i cili te lejon te ndash dhe guzhinen nga hodhi ose ta modifikosh ne 3+1,pran rruges kryesore teodor keko dhe vetem 50 nga stacioni urbanit tirana e re.momentalisht i leshuar me qera 350 lek, aparta... 26/01/2020 20:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

55,000 Euro OKAZION apartament 2+1 ne shitjr Apartament per shitje 2+1+2 tualet me siperfaqe 105m2 ne Yzberisht ne Rrugen Jok

Okazion Apartament 2+1 Ne Shitjr

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament per shitje 2+1+2 tualet me siperfaqe 105m2 ne yzberisht ne rrugen joklin persi pran rruges 3 deshmoret. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. apart... 26/01/2020 20:47... Lexo detajet..

47,000 Euro Tirane shes apartament 1+1  Shitet apartament 1+1, 60 metra katror me certifikat pronesie, totalisht i inves

Tirane Shes Apartament 1+1

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1, 60 metra katror me certifikat pronesie, totalisht i investuar,shitet pjeserisht i mobiluar kati i 1, pallat ekzistues, rruga irfan tomini, afer pallatit me shigjeta, 50 metra nga rruga kryesore. tel:0697002266... 26/01/2020 20:30... Lexo detajet..

79,000 Euro

Shitet apartament 3+1+ballkon (mozaiku - 21 dhjetor) *kati 6 pa ashensor* zone e qete - totalisht i mobiluar dhe i investuar | kondicioner ne cdo dhom... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

Shitet 2+1+post Parkimi 23 M2 Ne Fillim Te Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1 te komuna e parisit apartamnti ka vendodhej shume te mire ne fillim te komunes se parisit mundesi investimi orjentohet ne jug-perendim k... (Premium 31.01.2020)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

62,000 Euro

Tek Brryli Shitet Shtepi 2+1me Hipteke,pall Ekzistuese,kati4

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) Alsel shpk
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek materniteti i ri ( brryli) te rruga sitki ÇiÇo afer shkolles niket dardani zone e qete dhe e preferuar shitet 2+1 ne pall ekzistues kati 4 e rik... (Premium 08.02.2020)

55,000 Euro

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarje... (Premium 31.12.2020)

113,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te rruga 4 dëshmorët. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • orienti... (Premium 07.03.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Tek “pallati San Tara” Ne Astir, Me Hipoteke.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament tek “pallati san tara” ne astir, me hipoteke. shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m2 te brendshme dhe 90 m2 bruto. apartamenti... (Premium 29.01.2020)

120,000 Euro apartament per shitje te komunace parisit 120.000€ me ashensor me certifikate pronesie, perball kika

Apartament Per Shitje Te Komunace Parisit 120.000€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Me ashensor me certifikate pronesie, perball kika... 26/01/2020 20:29... Lexo detajet..

48,000 Euro Okazion Okazion
Shitet shtepia ne Sarande,lagja nr1,rruga Skenderbe.Shtepia ka nje sipe

Okazion

Qender | Sarande (0.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion shitet shtepia ne sarande,lagja nr1,rruga skenderbe.shtepia ka nje siperfaqe 100 m2,e organizuar ne dy dhoma gjumi+2 banjo+sallon dhe kuzhine.shtepia perfshin dhe 22m2 ballkon +shkalle.ndodhet ne katin e 4 te nje vile 4 kateshe,me pamje nga ... 26/01/2020 20:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

99,999 Euro Pran shkolles se Baletei shitet apartament 2+1+2+1 Shitet apartament te shkolla e Baletit perball minibashkise 1 dhe 2, apartamenti

Pran Shkolles Se Baletei Shitet Apartament 2+1+2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament te shkolla e baletit perball minibashkise 1 dhe 2, apartamenti ka siperfaqe 97 m2 me certifikate pronesie, ndodhet ne katine 3-te pallat me ashensore, apartamenti ka nje organizim perfekt te dhomave , eshte i investuar totalish me p... 26/01/2020 20:23... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim