shtepi ne shitje ne vlore lungomare 

 Online 188 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 188 lexues | 13 njoftime ne pritje
106,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Tregu Elektrik.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.25 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek tregu elektrik. apartament mjaft mire i organizuar i cili disponon 2 dhoma gjumi te bollshme , 2 banjo , sallon te madh n... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

193,000 Euro

Tek 'kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kompleksi magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te ... (Premium 16.05.2021)

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

100,800 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 3+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

100,800 Euro

50,000 Euro
Shitet apartament 1+1, Prane Fakultetit Te Mjeksise ! Shitet apartament 1+1 mbrapa Fakultetit me Mjekesise. Zona aksesohet nga rruga e

Shitet Apartament 1+1, Prane Fakultetit Te Mjeksise !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 mbrapa fakultetit me mjekesise. zona aksesohet nga rruga e dibres, nje nga arteriet kryesore te qytetit. sherbimet e nevojshme si shkolla, kopshte, spital, supermarkete etj. jane facilitete te cilat zona i disponon. apartamenti ... 27/02/2020 12:20... Lexo detajet..

50,000 Euro
Shitet Super Apartament 1+1 tek Fusha e Ali Demit  Ne Ali Dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fund

Shitet Super Apartament 1+1 Tek Fusha E Ali Demit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

ne ali dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fundit me dy ashensor. apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe organizohet ne nje korridor, hapesira e ndenjes me ambientin e gatimit dhe ngrenies me dalje ne nje ballkon te... 27/02/2020 12:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

70,000 Euro
Ne Yzberisht Shitet Apartament 3+1+2, Me Cmim Okazion Ne zonen e Yzberishtit shitet apartament 3+1+2 i pabanuar me pare. Apartamenti n

Ne Yzberisht Shitet Apartament 3+1+2, Me Cmim Okazion

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne zonen e yzberishtit shitet apartament 3+1+2 i pabanuar me pare. apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne menyre mjaft eficente dhe cdo siperfaqe ... 27/02/2020 12:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

130,000 Euro Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1 + Garazh! Prane te vetmes mushkeri te gjelber te qytetit te Tiranes te Kopshti Zoologjik s

Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1 + Garazh!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Prane te vetmes mushkeri te gjelber te qytetit te tiranes te kopshti zoologjik shitet nje apartament 2+1. apartamenti eshte pjese e nje nga komplekseve me te bukura dhe te kompletuara te zones , me vend parkimi personal te perfshire ne cmim, me mirmb... 27/02/2020 12:19... Lexo detajet..

105,000 Euro Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne nje nder zonat me te preferuara te momentit tek Liqeni i thate. Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne nje nder zonat me te preferuara te momentit

Shitet Apartament Fantastik 2+1+2 Ne Nje Nder Zonat Me Te Preferuara Te Momentit Tek Liqen

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne nje nder zonat me te preferuara te momentit tek liqeni i thate. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 6-katesh dhe te mireadministruar, eshte i pajisur me ashensor, ka siperfaqe 105 m2 dhe orientimin ... 27/02/2020 12:19... Lexo detajet..

193,000 Euro Tek 'Kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar Tek Kompleksi Magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne men

Tek 'kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek kompleksi magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te kompleksit, i cilesuar si nje nder komplekset me te mira te viteve te fundit, qofte per zhvillimin i... 27/02/2020 12:19... Lexo detajet..

33,000 Euro Kombinat , Shitet Apartament 1+1 Me shume Drite. Ne Kombinat, mbrapa shkolles Musine Kokalari, shitet apartament 1+1 i mobiluar.

Kombinat , Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne kombinat, mbrapa shkolles musine kokalari, shitet apartament 1+1 i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me 3 kate . apartamenti eshte i orientuar ne drejtimin lindje - perendim cka mundeson dhe ndricim natyral gjate ... 27/02/2020 12:19... Lexo detajet..

140,000 Euro Tek Liqeni i Thate, Shitet Ap. 3+1+2, me Pamje te Mrekullushme. Tek Liqeni i Thate, ne Zone te Qete, Ajer te Paster & Super Pamje, shitet A

Tek Liqeni I Thate, Shitet Ap. 3+1+2, Me Pamje Te Mrekullushme.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

tek liqeni i thate, ne zone te qete, ajer te paster dhe super pamje, shitet apartament 3+1+2 tualete, ne katin e 4 te nje pallati te ri 5 katesh, me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje i madh me kuzhine te vecuar, dh... 27/02/2020 12:17... Lexo detajet..

140,000 Euro Tek Gjimnazi Petro Nini, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme Shume prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi, shitet apartamente 2+1+2 me hapesira

Tek Gjimnazi Petro Nini, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

shume prane gjimnazit petro nini luarasi, shitet apartamente 2+1+2 me hapesira te bollshme. apartamenti ndodhet ne katin e 11-te te nje pallati me 12-kate te mireadministruar me ashensor. hapesira e apartamentit eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi ,... 27/02/2020 12:16... Lexo detajet..

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

80,000 Euro

Apartamenti ndodhet tek rezidenca alba. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 87 m2 • apartamenti është bosh d... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

51,500 Euro

Shitet apartament komplet i rinovuar: 1+1 tek tregu elektrik | mundesi investimi per lenie me qera | sesht banuar pas investimit | hapesire e bolleshm... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

67,000 Euro Perballe Ministrise Se Jashtme Shitet Super Apartament 2+1 . Perballe Ministris se Jashtme Shitet Apartament 2+1, Me planimetri Perfekte. Ap

Perballe Ministrise Se Jashtme Shitet Super Apartament 2+1 .

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

perballe ministris se jashtme shitet apartament 2+1, me planimetri perfekte. apartamentit ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati ekzistues 5-katesh. pallati eshte ne gjendje shume te mire i rikonstruktuar si nga jashte edhe nga brenda. apartamenti nd... 27/02/2020 12:16... Lexo detajet..

133,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI (RRUGA PETI) Shitet Apartament 2+1 tek liqeni ne rrugen Peti. Apartamenti ka siperfaqe 133 m2

Shitet Apartament 2+1 Tek Liqeni (rruga Peti)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 tek liqeni ne rrugen peti. apartamenti ka siperfaqe 133 m2 totale dhe ndodhet ne katin e dyte te pallatit me pamje nga liqeni! apartamenti eshte i sapoperfunduar dhe eshte ne fazen e perzgjedhjes se parketit dhe te pllakave te t... 27/02/2020 12:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

133,000 Euro

73,000 Euro Tregu Elektrik, Shitet Apartament 3+1. - Tek Tregu Elektrik, shitet apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te

Tregu Elektrik, Shitet Apartament 3+1.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

- tek tregu elektrik, shitet apartament 3+1. apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues me 5 kate. ambienti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi femijesh, 1 sallon ndenje, ambientin e gatimit me vehte dhe 1 t... 27/02/2020 12:09... Lexo detajet..

64,000 Euro Shitet apartamnet 2+1 Kthesa Kamzes Apartamenti ndodhet në zonën e Kthesës së Kamzës. Informacion mbi Apartamen

Shitet Apartamnet 2+1 Kthesa Kamzes

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e kthesës së kamzës. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 103.5 m2 • kati 3 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhomat e gjumit • tualeti• ballkoni... 27/02/2020 12:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

56,000 Euro Okazion,Shitet Apartament 2+1,Yzberisht,56000 euro Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberishtit • Informacion mbi Apartamentin:

Okazion,shitet Apartament 2+1,yzberisht,56000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e yzberishtit • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 4 • sipërfaqa e apartamentit : 94 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • tualeti me dritare •... 27/02/2020 12:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

33,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Kombinat,Tek Shkolla Musine Kokalari Shitet apartament në Kombinat,pranë shkollës "Musine Kokalari". Inf

Shitet,apartament 1+1,kombinat,tek Shkolla Musine Kokalari

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament në kombinat,pranë shkollës "musine kokalari". informacion mbi apartamentin: • ndodhet në një pallat ekzistues • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit : 48m2. • organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •... 27/02/2020 12:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

207,000 Euro Prane" Petro Nini Luarasi", Shitet Super Apartament 3+1, Teresisht I Mobiluar! Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", shitet super apartament 3+1+2, t

Prane" Petro Nini Luarasi", Shitet Super Apartament 3+1, Teresisht I Mobiluar!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

prane shkolles "petro nini luarasi", shitet super apartament 3+1+2, teresisht i mobiluar. apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe te kerkuara te tiranes, ne nje pallat 9 katesh, te mireadministruar. ai strukturohet ne nje sallon ndenje ... 27/02/2020 12:05... Lexo detajet..

103,000 Euro Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional. Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 2+1+2 me hapesira tep

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazional.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

prane kompleksit delijorgji, buze rruge shitet apartament 2+1+2 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone. apartamenti ndodhet ne katin 7-te te nje pallati te ri, me dy ashensore dhe te mireadministruar. ... 27/02/2020 12:04... Lexo detajet..

115,000 Euro Per Shitje Apartament 4+1 te Zogu i Zi per Investim Te Zogu i Zi brenda Unazes shitet nje Apartament 4+1. Apartamenti ndodhet ne kat

Per Shitje Apartament 4+1 Te Zogu I Zi Per Investim

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te zogu i zi brenda unazes shitet nje apartament 4+1. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me fasade nga rruga, dhe vendodhja e favorshme per ta perdorur per biznese te ndryshme si klinike, zyra per kompani te ndryshme. mund te perdoret ed... 27/02/2020 12:04... Lexo detajet..

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1 104m2 Me Hipotek E Mobiluar

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalishte e investuar, dy dhomat jo vetem qe jan shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

111,000 Euro

Shitet Apartament Luksoz 2+1 Tek Kompleksi Kontakt, I Pabanuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje nder komplekset me cilesore dhe me te kerkuara te momentit, tek magneti, afer 21-shit, shitet ky super apartament i pabanuar me pare. aparta... (Premium 04.03.2020)

43,500 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

210,000 Euro Bllok, Shitet Super Apartament 2+1+2 me arredim Lluksoz Bllok, në zonën me te preferuar ne Tirane shumë pranë Gardës,  Shitet Supe

Bllok, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Arredim Lluksoz

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Bllok, në zonën me te preferuar ne tirane shumë pranë gardës, shitet super apartament 2+1+2 me arredim modern i punuar me arkitekt, ne katin e 11 banimi (12 teknik) te nje pallati te ri i ndërtuar ne vitin 2011-2012, i pajisur me 2 ashensor... 27/02/2020 12:04... Lexo detajet..

90,000 Euro Tek Kopeshti Botanik, Shitet Super Apartament i Investuar 1+1 Me Pamje Te Lire Nga Liqeni i Tiranes Ne zonen me te mire te Tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne ka

Tek Kopeshti Botanik, Shitet Super Apartament I Investuar 1+1 Me Pamje Te Lire Nga Liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investuar me shije dhe me punime cilesore, shitet i mobiluar dhe eshte rasti ideal per investim. mobilimi d... 27/02/2020 12:03... Lexo detajet..

103,000 Euro Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 2+1! Prane Ambasades Amerikane rruga Qemal Guranjaku shitet apartament 2+1 ne katin e

Prane Ambasades Amerikane Shitet Apartament 2+1!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Prane ambasades amerikane rruga qemal guranjaku shitet apartament 2+1 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje ambient i gatimit i vecuar dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me hapesira te bollshme dh... 27/02/2020 12:03... Lexo detajet..

82,000 Euro Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 1+1, Rast Ideal Investimi ! - Ne Myslym Shyr shitet apartament 1+1, si rast ideal per investim. Apartamenti

Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 1+1, Rast Ideal Investimi !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

- ne myslym shyr shitet apartament 1+1, si rast ideal per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar. apartamenti strukturohet ne koridorin hyres, qe degezohet me sallonin e nden... 27/02/2020 12:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

79,000 Euro

Apartament Ne Shitje 3+1 Ysberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament 3+1 ne zonen e ysberishtit, apartamenti ka nje siperfaqe 120m2 eshte me hipoteke te big market prane kmy. apartamenti ndodhet ... (Premium 04.03.2020)

78,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozici... (Premium 15.03.2020)

66,900 Euro

Super !! apartament 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investimit / cdo gje e re (pllakat ,tualeti inkaso ,dritaret, dyert , parket )... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,900 Euro

60,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk,kati 6, 100 M2, 60000 Euro (fresku, Tirane)

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e freskut, në rrugën e “thesarit”. apartamenti është i pozicionuar në katin e 6 banim, me sipërfaqe totale 1... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

56,000 Euro

Apartament 2+1, Per Vetem 56000 € Ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra) Fjoralba Kontakt
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te medha ne tirane, i pozicionuar ne menyre strategjike qe ofron jetese te qete dhe te gjitha fasilitetet... (Premium 06.03.2020)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

44,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar (rr. e dibres) me mobilim cilesor dhe te kendshem | strukture te rregullt me ndricim perfekt q1725 ... (Premium 31.12.2020)

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,buze Rruge/ideal Per Biznes

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.62 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen e elbasanit ,ne pallat buze rruge shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt .apartamenti organizohet ne koridor qe ben te mundur shpen... (Premium 14.03.2020)

98,000 Euro

Agjensia domus shet tek rruga mine peza, apartament 2+1 me cmim okazion, ne katin e 5. siperfaqja totale eshte 103 m2 , me dy banjo dhe 2 ballkone. ... (Premium 06.03.2020)

Mobilimi:Bosh

98,000 Euro

126,000 Euro Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 I Investuar! Ne zonen e Don Boskos, ne nje nga komplekeset me te mira te Tiranes shitet apart

Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 I Investuar!

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen e don boskos, ne nje nga komplekeset me te mira te tiranes shitet apartament 2+1 i investuar dhe lehtesisht i transformueshem ne 3+1 . apartamenti ka planimetri te rregullt dhe eshte i organizuar ne nje 2 dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale k... 27/02/2020 12:02... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet Super Apartament 1+1 afer Kristal Center Ne nje zone shume te mire te Tiranes afer Komunes te Parisit shitet super aparta

Shitet Super Apartament 1+1 Afer Kristal Center

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne nje zone shume te mire te tiranes afer komunes te parisit shitet super apartament 1+1 me siperfaqe 74 m2 bruto. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, me ashensor dhe i mireadministruar. ambjenti organizohet 1 sallon te bollshem me... 27/02/2020 12:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

50,000 Euro Shume prane Tv Klan, shitet apartament 2+1! Shume prane Tv Klan, shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri 6-k

Shume Prane Tv Klan, Shitet Apartament 2+1!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shume prane tv klan, shitet apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri 6-katesh pa ashensor. apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi , nje sallon , ambientin e kuzhines me vehte, tualetin me dritare dhe 1 ballkon me pamje nga dajti. gjithasht... 27/02/2020 12:02... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim