don bosko

 Online 356 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
450 Euro
 Te Fiore Di Bosko jepet Super Apartament 2+1+2 tualete me qera!!
Pallat Super
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Te fiore di bosko jepet super apartament 2+1+2 tualete me qera!! pallat super i ri, ashensor.mobilim bashkekohor,arreduar me arkitekt,kuruar deri ne detaje,me pajisje te teknologjise se fundit.apartamenti eshte i pa banuar me pare.organizuar ne 3 a... 28/10/2020 17:36... Lexo detajet..

450 Euro
 Apartamenti organizohet ne 2+1+2 tualete dhe 1 ballkon, me siperfaqe totale 105
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti organizohet ne 2+1+2 tualete dhe 1 ballkon, me siperfaqe totale 105 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te. mobilimi eshte modern. zona ofron te gjitha kushtet dhe fasilitetet per nje jetes komode.... 28/10/2020 17:00... Lexo detajet..

450 Euro
 Apartament 2+1 ne don bosko(tek kompleksi FIORE DI BOSKO)e mobiluar ne menyre mo
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament 2+1 ne don bosko(tek kompleksi fiore di bosko)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare kati i 5-te banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 450 euro te perfshire 2 poste parkingu... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

300 Euro
 Apartmenti 1+1, tek Don Bosko ( perball fjoro di bosko), kati i 5-te me ashensor
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartmenti 1+1, tek don bosko ( perball fjoro di bosko), kati i 5-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 300€... 28/10/2020 16:58... Lexo detajet..

300 Euro
 Jepet me qera apartament 1+1 perballe Fiori Di Bosko.
Apartamenti ndodhet ne ka
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 perballe fiori di bosko. apartamenti ndodhet ne katin e katert pallat i ri me ashensor. totalisht i mobiluar. per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni... 28/10/2020 16:16... Lexo detajet..

450 Euro
 Jepet me qira apartament 2+1+2 me ballkon , ne katin e shtate ne pallat te ri me
2+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 me ballkon , ne katin e shtate ne pallat te ri me ashensor. apartamenti ndodhet ne kompleksin fiori di bosko , nje nga komplekset me te preferuara per te banuar persa i perket cilesise se ndertimit, qetesise dhe private... 28/10/2020 15:44... Lexo detajet..

400 Euro
 • Kati i 5
• Sipërfaqja e apartamentit : 119.7 m2
• 2 tualete
• 2 ba
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

• kati i 5 • sipërfaqja e apartamentit : 119.7 m2 • 2 tualete • 2 ballkone të bollshëm • i mobiluar ... 28/10/2020 15:29... Lexo detajet..

450 Euro
 Apartamenti eshte totalisht i mobiluar modern 2+1+2 tualete, kati 3te, 105m2
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar modern 2+1+2 tualete, kati 3te, 105m2... 28/10/2020 14:47... Lexo detajet..

35,000 Leke
 Jepet apartament me qira 2+1 don bosko tek kullat e arabit

Me siperfaqe 94 m
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament me qira 2+1 don bosko tek kullat e arabit me siperfaqe 94 m2. kati i 7 organizohet: •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku. • 2 dhoma gjumi •1 tualet •2 ballkone ofrohet: • i mobiluar • ne ku... 28/10/2020 13:16... Lexo detajet..

450 Euro
 Apartament me qira 2+1+2, me vendndodhje tek rruga Don Bosko, Tirane.
Apartamen
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament me qira 2+1+2, me vendndodhje tek rruga don bosko, tirane. apartamenti organizohet ne 2+1+2 tualete dhe 1 ballkon, me siperfaqe totale 105 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te. mobilimi eshte modern. zona ofron te gjitha kushtet dhe ... 28/10/2020 13:06... Lexo detajet..

E Mobiluar

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe universiteteve - per disa dite do te mobiliohet e tera mobilimi me shume shije nga bestseller | ka 2 vende parkimi | orientimi ideal: plot drite | ka panel diellor dhe p... 28/10/2020 12:21... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson ( ka vendndodhjen me premium- fiks fiks te sheshi wilson me super pamje) | ka mundesi qe te shfrytezohet tarraca****- perfshire interneti ne cmim +++ dhe shume lehtesira te tjera - i kompletuar, pje... 28/10/2020 12:05... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 me ballkon dhe verande ++++ oborr , qe leshohet per here te pare me qera (kristali - komuna e parisit) pallat i ri | banesa e shtruar me parket | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake | mobiluar me shume shije dhe cilesi | dhome... 27/10/2020 10:01... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 28/10/2020 07:07... Lexo detajet..

350 Euro
Super ap 1+1+post parkimi tek Green City Ofrohet apartament luksoz 1+1+post parkimi ne kompleksin Green City, prane Fushe

350 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Ofrohet apartament luksoz 1+1+post parkimi ne kompleksin green city, prane fushes se aviacioni! apartamenti eshte ne katin e dyte banim, i pa banuar me pare. i mobiluar ne menyre moderne, eshte i shtruar i gjithi me parket, hidrosanitare in caso, ndr... 28/10/2020 17:41... Lexo detajet..

380 Euro
Jepet apartament me 2+1 me qira i Mobiluar me oxhak funksional!! Tek Ministria jashtme jepet Apartament 2+1 me qira i Mobiluar! Ësht i organizua

380 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek ministria jashtme jepet apartament 2+1 me qira i mobiluar! Ësht i organizuar ne sallon me kuzhinë dy dhoma gjumi , tualet ... 28/10/2020 17:38... Lexo detajet..

400 Euro
Jepet Apartament 3+1 me qira tek Prokuroria Tiranes! 🏡 Apartament 3+1 me qera.
📍 Vendondodhja- Prokuroria Tiranes!
📐Siperf

400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
116 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

🏡 apartament 3+1 me qera. 📍 vendondodhja- prokuroria tiranes! 📐siperfqja 116m2 💵 cmimi 400 euro, jepet apartament 3+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 5-te, administrim 24h.apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhi... 28/10/2020 17:38... Lexo detajet..

450 Euro Jepet Apartament me qira 2+1 tek fiore di bosco!! Te Fiore Di Bosko jepet Super Apartament 2+1+2 tualete me qera!!
Pallat Super

450 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Te fiore di bosko jepet super apartament 2+1+2 tualete me qera!! pallat super i ri, ashensor.mobilim bashkekohor,arreduar me arkitekt,kuruar deri ne detaje,me pajisje te teknologjise se fundit.apartamenti eshte i pa banuar me pare.organizuar ne 3 a... 28/10/2020 17:37... Lexo detajet..

700 Euro Jepet Apartament 2+1 me qera i Mobiluar tek Vilat Gjermanë! Apartament 2+1 me qera i sapo mobiluar.
📍 Vendondodhja- Vilat Gjermane!

700 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
148 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

apartament 2+1 me qera i sapo mobiluar. 📍 vendondodhja- vilat gjermane! 📐siperfqja 148m2 jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri e pabanuar me pare me ashensor, administrim 24h . apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me ha... 28/10/2020 17:37... Lexo detajet..

500 Euro jepet Apartament 2+1 me parkim me qera i Mobiluar ne qendër tek 9 katshet!! Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja- Qëndër , 9 Katshet
📐Siperfqja

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja- qëndër , 9 katshet 📐siperfqja 115m2 💵 cmimi 550 euro. jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h.apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine... 28/10/2020 17:37... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qira 2+1 apartament tek fiore di bosco! Te Fiore Di Bosko jepet Super Apartament 2+1+2 tualete me qera me parkim!!
Pall

500 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Te fiore di bosko jepet super apartament 2+1+2 tualete me qera me parkim!! pallat super i ri, ashensor.mobilim bashkekohor,arreduar me arkitekt,kuruar deri ne detaje,me pajisje te teknologjise se fundit.apartamenti eshte i pa banuar me pare.organiz... 28/10/2020 17:37... Lexo detajet..

400 Euro Jepet super apartament 2+1 me qira tek fiore di bosco! Te Fiore Di Bosko jepet Super Apartament 2+1+2 tualete me qera!!
Pallat Super

400 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Te fiore di bosko jepet super apartament 2+1+2 tualete me qera!! pallat super i ri, ashensor.mobilim bashkekohor,arreduar me arkitekt,kuruar deri ne detaje,me pajisje te teknologjise se fundit.apartamenti eshte i pa banuar me pare.organizuar ne 3 a... 28/10/2020 17:37... Lexo detajet..

450 Euro Jepet Apartament 2+1 i mobiluar tek don Bosko!!! Te Fiore Di Bosko jepet Super Apartament 2+1+2 tualete me qera!!
Pallat Super

450 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Te fiore di bosko jepet super apartament 2+1+2 tualete me qera!! pallat super i ri, ashensor.mobilim bashkekohor,arreduar me arkitekt,kuruar deri ne detaje,me pajisje te teknologjise se fundit.apartamenti eshte i pa banuar me pare.organizuar ne 3 a... 28/10/2020 17:36... Lexo detajet..

450 Euro

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

400 Euro Apartament 3+1 me qera Astir prane karburant Kastratit ne Tirane (ID 4231178) Property ID : 4231178

Astir, prane Kastratit, jepet me qera Apartament 3+1 ne
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Property id : 4231178 astir, prane kastratit, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 6 me ashensor, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, preferohen familj... 28/10/2020 17:30... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 me qera ne Qender prane Toptanit ne Tirane (ID 4221926 ) Property ID : 4221926

Qender, prane Qendres Tregtare Toptani Center, jepet me

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4221926 qender, prane qendres tregtare toptani center, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 95 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell,... 28/10/2020 17:29... Lexo detajet..

1,400 Euro Apartamente 4+1 me qera prane Kompleksit Panroama ne Tirane (ID 4241001) Property ID : 4241001

Prane Kompleksit Panorama, jepet me qera Apartament 4+1

1,400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
4+1
Dhoma|Sallon
217 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
13
Kati

Property id : 4241001 prane kompleksit panorama, jepet me qera apartament 4+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre luksoze me mobilim te ri te pa perdorur, siperfaqe 217 m², kati 13 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, 4 tualete (2 m... 28/10/2020 17:29... Lexo detajet..

500 Euro Qera apartament 3+1,Shkolla e Baletit, kati i 5 , e mobiluar Qera apartament 3+1,Shkolla e Baletit.
 Apartamenti ndodhet në katin e 5 të n

500 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Qera apartament 3+1,shkolla e baletit. apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallat i ri me sipërfaqe 115 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •2 tualete • 1 ballkon •detaje të tjera:... 28/10/2020 17:16... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 1+1 me qera Liqeni i Thate Apartamenti ndodhet  tek Liqeni i Thate.

Informacion i pergjithshem:

•

450 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.46 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet  tek liqeni i thate. informacion i pergjithshem: • siperfaqe 85 m2 • kati 3  banim organizohet nga: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet • ballkon apartametni esht... 28/10/2020 17:11... Lexo detajet..

700 Euro Apartament 2+1 me qera, Zogu i Zi 4698
Apartamenti ndodhet tek Zogu i Zi pallati Ring Center.

• Siperfaqe 

700 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

4698 apartamenti ndodhet tek zogu i zi pallati ring center. • siperfaqe  120 m2 • kati 6 banim  organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone apartamenti jepet ... 28/10/2020 17:09... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1 me qera, Sheshi Avni Rustemi Apartamenti ndodhet tek Sheshi Avni Rustemi tek Pazari i Ri. 

• Siperfaqe

450 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet tek sheshi avni rustemi tek pazari i ri.  • siperfaqe 100 m2 • kati 7 banim organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone apartamenti jepet me qera ... 28/10/2020 17:07... Lexo detajet..

450 Euro APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA NE FILLIM TE DON BOSKO! Apartamenti organizohet ne 2+1+2 tualete dhe 1 ballkon, me siperfaqe totale 105

450 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti organizohet ne 2+1+2 tualete dhe 1 ballkon, me siperfaqe totale 105 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te. mobilimi eshte modern. zona ofron te gjitha kushtet dhe fasilitetet per nje jetes komode.... 28/10/2020 17:00... Lexo detajet..

400 Euro Super ap 2+1 tek komuna parisit ( tek kafe de paris ) Apartament 2+1 tek komuna e parisit(tek kafe de paris)e mobiluar ne menyre moder

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament 2+1 tek komuna e parisit(tek kafe de paris)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,kati i 9-te banim,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 400 euro... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

400 Euro Super ap 2+1 tek liqeni ( rruga peti ) me parking  Apartmenti 2+1, rruga Peti (tek liqeni),kati i 1 re banim, i mobiluar me te gjit

400 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartmenti 2+1, rruga peti (tek liqeni),kati i 1 re banim, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 400€( parking)... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

700 Euro Super ap 2+1 tek liqeni thate  Apartament 2+1 tek liqrni i thate kati i 4-te me ashensor ,i mobiluar ne menyre

700 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 2+1 tek liqrni i thate kati i 4-te me ashensor ,i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 700 euro... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

40,000 Leke Super ap 4+1 tek rruga lidhja prizrenit ( garda ) Apartmenti 4+1, tek rruga lidhja e Prizrenit( tek Garda, tirana bank),
Kati i 4

40,000 Leke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.06 Km nga qendra)
4+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartmenti 4+1, tek rruga lidhja e prizrenit( tek garda, tirana bank), kati i 4-er pa ashensor, i pamobiluar ,per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 40.000leke... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

400 Euro Super ap 2+1 te 21-shi muhamed gjollesha Apartmenti 2+1, tek Muhamed Gjollesha ( afer diplomat), kati i 2-te pa ashensor,

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartmenti 2+1, tek muhamed gjollesha ( afer diplomat), kati i 2-te pa ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 400€... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

400 Euro Super ap 2+1 tek pallati me shigjeta Apartament 2+1 tek pallati i me shigjeta(Spitali Amerikan 3)e mobiluar ne menyr

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartament 2+1 tek pallati i me shigjeta(spitali amerikan 3)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,jepet per here te pare,per me teper na kontaktoni cmimi 400 euro kati i 7-te banim... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

700 Euro Super ap 2+1 tek liqeni thate ( rruga peti ) Apartmenti 2+1, Tek Liqeni thate ( rruga Peti), kati i 3-te me ashensor, i mobil

700 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartmenti 2+1, tek liqeni thate ( rruga peti), kati i 3-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 699€... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

300 Euro Super ap 2+1 tek rruga dritan hoxha ( zoja e keshillit mire ) Apartmenti 2+1, tek rruga Dritan Hoxha ( prane universitet zonja e Këshillit te

300 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartmenti 2+1, tek rruga dritan hoxha ( prane universitet zonja e këshillit te mire), kati i 2-te , i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 300€... 28/10/2020 16:59... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim