online shtepi me qera

 Online 346 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
E Mobiluar

380 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 2+1 me vend parkimi ne qender- shume komod dhe i kendshem ( ministra drejtesise- rr. fortuzi- perballe patrissia) me vend parkimi privat- tv ne cdo dhome| pajisur me kondicioner | mobilimi i ri ne gjendje te mire | dyer dhe dritare dopio ... 22/10/2020 10:54... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson - i kompletuar, pjese e nje pallati te ri me ashensor | parket laminat | kondicioner inverter ne cdo dhome cmimi eshte super okazion , dhe vendodhje ideale me pamje te lire q2417 te dhenat e nd... 22/10/2020 11:45... Lexo detajet..

E Mobiluar
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor | kondicioner 18 | kuzhine me vete, me super pamje q2423 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorn... 23/10/2020 09:28... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 22/10/2020 12:33... Lexo detajet..

800 Euro
DUPLEX MODERN 3+1 PER QERA TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT1! SUPER DUPLEX MODERN PER QERA TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1!
Dupleksi ka nje s

800 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Super duplex modern per qera tek rezidenca kodra e diellit 1! dupleksi ka nje siperfaqe prej 75m2 ne secilin kat, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, garderobe, oborr. per me shume info kontaktoni ne whatsapp ose ne nr e tel:... 23/10/2020 10:36... Lexo detajet..

550 Euro
APARTAMENT 3+1+POST PARKING PER QIRA TEK BRRYLI JEPET APARTAMENT PER QERA TEK BRRYLI
Apartamenti eshte i arreduar deri ne detaj

550 Euro

Brryli | Tirane (1.01 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament per qera tek brryli apartamenti eshte i arreduar deri ne detaj dhe me shume shije, vlen per tu permendur parket druri, sistem ngrohje ftohje qendrore. organizohet ne 2 dhoma gjumi , 1 studio, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe ballkon... 23/10/2020 10:36... Lexo detajet..

400 Euro
APARTAMENT 1+1 PER QIRA PRANE KIKA 2 Apartament 1+1 per qera tek kika 2

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament 1+1 per qera tek kika 2 ... 23/10/2020 10:36... Lexo detajet..

400 Euro Rruga Peti tek Liqeni i Thate,jepet me qira apartament 2+1. Sip 110 m². Me garazhd personal. Rruga Peti tek Liqeni i Thate,jepet me qira apartament 2+1. Sip 110 m². Kati 3.

400 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Rruga peti tek liqeni i thate,jepet me qira apartament 2+1. sip 110 m². kati 3. me garazhd personal. apartament i kompletuar me cdo gje te re. cmimi 400 euro/muaj me gjithe garazhd.... 23/10/2020 10:34... Lexo detajet..

600 Euro Shitet apartament 2+1 Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne zonen Myslym Shyri.
Informacion mbi apartamentin: siperf

600 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen myslym shyri. informacion mbi apartamentin: siperfaqa 110 m2, kati 7 banim ne nje pallat te ri me ashensor dhe me punime shume cilesore. apartamenti jepet me qera bodh dhe disponon: ambjenti gatimit, ambjenti ndenjes, 2... 23/10/2020 10:34... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok Rruga Barrikada VIII!! CMIMI I DISKUTUESHEM!! Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok Rruga Barrikada VIII
Apartamenti ndodhet
1+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok rruga barrikada viii apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe totale 82 m2, pallat i ri. organizimi: salloni, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni. apartamenti eshte super i mobil... 23/10/2020 10:34... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera super apartament 1+1 Myslym Shyri Jepet me qera apartament 1+1 60 m2 kati i 4 banim, ndodhet në zonën e Myslym S

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 60 m2 kati i 4 banim, ndodhet në zonën e myslym shyrit prane big market. apartamenti disponon: salloni i ndenjes dhe ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni. punime cilesore dhe super i mobiluar ne menyre ... 23/10/2020 10:34... Lexo detajet..

1,000 Euro Super Apartament Ambasador 3 Jepet me qira apartament tek Rezidenca “Ambasador 3”.
Apartamenti ka nje si

1,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
10
Kati

Jepet me qira apartament tek rezidenca “ambasador 3”. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 kati i 10 banim dhe ka mundesi konvertimi sipas deshires pasi eshte i ndare me gipse. apartamenti jepet bosh dhe eshte i pershtatshem per zyra... 23/10/2020 10:34... Lexo detajet..

550 Euro 🔴 Apartament 2+1 ne Qender te Tiranes me pamje nga Sheshi Skenderbe. Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender te Tiranes me pamje nga Sheshi Skenderbe.

550 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender te tiranes me pamje nga sheshi skenderbe. organizimi: sallon, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi , tualeti dhe ballkoni. ndodhet në katin e 5 pallat ekzistues mobilimi është bashkëkohor dhe elektroshtëpiaket ... 23/10/2020 10:34... Lexo detajet..

315 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek kompleksi ana - qytet student | nga komplekset me te mire ne qytet, me hapesira te gjelberta dhe kend lojeras... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

320 Euro

Apartament 2+1 Me Qira, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 me qira ne zonen e 21 dhjetorit ,prane kryqezimit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 ,te organizuar ne dhome ndenje ,ambient g... (Premium 28.10.2020)

600 Euro Apartament 2+1, Rruga Pjeter Bogdani ne Bllok 600€ I Diskutueshem Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga Pjeter Bogdani ne Bllok.
Apartamenti ka

600 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
138 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga pjeter bogdani ne bllok. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 138 m2 kati i 7 banim i nje pallati te ri. apartamenti jepet super i mobiluar ka nje pamje fantastike. organizohet nga nje korridor i cili ben... 23/10/2020 10:34... Lexo detajet..

450 Euro Tek fiore di bosco jepet Apartament 2+1 me qira i sapo Mobiluar! Te Fiore Di Bosko jepet Super Apartament 2+1+2 tualete me qera!!
Pallat Super

450 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
99 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Te fiore di bosko jepet super apartament 2+1+2 tualete me qera!! pallat super i ri, ashensor.mobilim bashkekohor,arreduar me arkitekt,kuruar deri ne detaje,me pajisje te teknologjise se fundit.apartamenti eshte i pa banuar me pare.organizuar ne 3 a... 23/10/2020 10:33... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1+2 tek Tirana Golden Park Jepet me qira apartament 2+1+2 ne kompleksin rezidencial Tirana Golden Park perb

400 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne kompleksin rezidencial tirana golden park perballe spitalit amerikan 3. apartamenti ka dy dhoma gjumi , dy tualete dhe ambientin e dites ku perfshihet dhe kuzhina totalisht te kompletuara dhe me arredim bashkekohor. ... 23/10/2020 10:33... Lexo detajet..

350 Euro  Apartament me qira  2+1, tek Vasil Shanto!  Apartament me qira  2+1, tek Vasil Shanto mbrapa UET.Apartamenti ka nje siperfa

350 Euro

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

apartament me qira 2+1, tek vasil shanto mbrapa uet.apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2,ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor.eshte i mobiluar, ka ballkon,eshte i perfshire dhe vendparkimi,dhoma e gjumit eshte e pajisur me ... 23/10/2020 10:33... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 2+1+2 me qira tek Shkolla e Baletit Apartament 2+1+2 per qira te shkolla e Baletit.
Ka nje siperfaqe prej 135 m2 or

500 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
136 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament 2+1+2 per qira te shkolla e baletit. ka nje siperfaqe prej 135 m2 organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambjent gatimi,dy dhoma gjumi ,dy tualete,nje koridor i madh i cili ben shperndarjen e ambienteve dh enje ballkon. ndodhet ne kati... 23/10/2020 10:33... Lexo detajet..

450 Euro JEPET ME QERA APARTAMENTI TEK PALLATI I RINGUT Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ndodhet shume afer universitetit te Zoje

450 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, ndodhet shume afer universitetit te zojes se keshillit te mire. apartamenti perbehet nga 1 dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon dhe nje korridor. ... 23/10/2020 10:33... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Apartament 2+1 me qira ne myslym shyr!! Jepet Apartament 2+1 me qira ne myslym shyr!!
Eshte i organizuar ne sallon me k

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
11
Kati

Jepet apartament 2+1 me qira ne myslym shyr!! eshte i organizuar ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi,tualet dhe ballkon disponon kondicionim ne cdo ambjent.jepet per cmimim 380 euro! kontakto per ta pare nga afer 0697320785... 23/10/2020 10:33... Lexo detajet..

20,000 Leke 📣Jepet shtepi me qera 1+1 tek Kodra e Priftit 📣Jepet shtepi me qera

✅Shtepia eshte e organizuar 1+1 ne:

✅2 dhoma

20,000 Leke

Tjeter zone | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

📣jepet shtepi me qera ✅shtepia eshte e organizuar 1+1 ne: ✅2 dhoma aneks ✅gatimi ✅tualet 🔸ofrohet e mobiluar 💶cmimi: 20000 leke te reja adresa rruga "kristaq antoniu", kodra e priftit, tirane ... 23/10/2020 10:32... Lexo detajet..

200 Euro Tek Venue Jepet kat vile me qira i organizuar ne 1+1 i mobiluar! Tek Venue  jepet me qira kati trete ë i nje vile i Mobiluar 1+1. Eshte i organi

200 Euro

Brryli | Tirane (2.42 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek venue jepet me qira kati trete ë i nje vile i mobiluar 1+1. eshte i organizuar si me poshte: sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkone.cmimi 200 euro.per me shum informacion ose vizite ne prone kontaktoni orgeten ne numer tel +355697... 23/10/2020 10:29... Lexo detajet..

360 Euro

Super Apt Gjigande, 3+1+2wc+ballkon (120 M2) Ne Don Bosko- Qetesi | I Kompletuar, Pallat Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament gjigande 3+1+2wc+ballkon (120 m2) ne don bosko- zone e qete | i mobiluar totalisht | kondicioner | hapesire gjigande me strukture te ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

500 Euro Jepet Apartament 3+1 me qira tek rruga kavajes i mobiluar!  Apartament 3+1 Per qira 📍 Vendondodhja-Rruga Kavajes
📐Siperfqja 120 m2

500 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
121 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

apartament 3+1 per qira 📍 vendondodhja-rruga kavajes 📐siperfqja 120 m2 💵 cmimi 500 euro, jepet apartament 3+1 ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h . apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te ... 23/10/2020 10:29... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Apartament 2+1 i Mobiluar tek farmacia 10 per familjare!! Jepet Apartament  me qera 2+1 super i mobiluar te Universiteti i Mjekesise. Apar

350 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament me qera 2+1 super i mobiluar te universiteti i mjekesise. apartamenti eshte nje pallat te 2019 te mire administruar. me nje mobilim shume cilesor apartamenti eshte i mire organizuar. cmimi 350€ per nje vizite ne prone kontakto 0... 23/10/2020 10:29... Lexo detajet..

300 Euro Jepet Apartament 2+1 me qira tek ish fusha aviacionit!! Super Apartament me qira 2+1,tek Ish Fusha Aviacionit,prane Big Market.Pallat i

300 Euro

Laprake | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
92 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Super apartament me qira 2+1,tek ish fusha aviacionit,prane big market.pallat i ri kati 2-te mobilim bashkekohor me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode. cmimi 35000 leke vetem familjare... 23/10/2020 10:28... Lexo detajet..

400 Euro Jepet Apartament 2+1 me qira tek kopeshti zoologjik!! 🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja-Kopeshti zoologjik
💵 Cmimi 4

400 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja-kopeshti zoologjik 💵 cmimi 450 euro. jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h. apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te boll... 23/10/2020 10:28... Lexo detajet..

330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 mbas uet (rr.shefqet musaraj) pallat me ashensor , mobilimi i mire , shtruar me pllaka cilesore , kondicioner ne dy ambie... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Qera,apartament 1+1 , Pazari I Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.56 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp17804 apartamenti ndodhet tek pazari i ri. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 60m2. • kati 3. organizimi : • ambient ndenje. ... (Premium 07.03.2021)

20,000 Leke

Vlore Apartament Me Qera

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma|Sallon
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament_vlore 1+1 qera_mujore 20000leke akomodimi 👤👤👤 adresa:vlore, kryqezimi i aleksandrise,7 min ne kembe larg lungomares ,rruga gjer... (Premium 24.10.2020)

500 Euro Prane Stadiumit tek Rruga Elbasanit jepet Apartament 2+1 me qira!! Prane Stadiumit Air Albania,jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete.Pallat

500 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Prane stadiumit air albania,jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete.pallat i ri me ashensor kati 8-te.mobilim bashkekohor ,orientimi lindje-perendim cmimi 550 euro... 23/10/2020 10:28... Lexo detajet..

700 Euro Jepet Apartament 2+1 me qera i Mobiluar tek Vilat Gjermanë!  Apartament 2+1 me qera i sapo mobiluar.
📍 Vendondodhja- Vilat Gjermane!

700 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
148 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

apartament 2+1 me qera i sapo mobiluar. 📍 vendondodhja- vilat gjermane! 📐siperfqja 148m2 jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri e pabanuar me pare me ashensor, administrim 24h . apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me ha... 23/10/2020 10:28... Lexo detajet..

400 Euro Jepet apartament me qira i Mobiluar 2+1 tek Xhamia Tabakeve! Jepet Apartament me Qira tek Xhamia Tabakeve
2+1 +2 banja dhe ballkone ashensor

400 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament me qira tek xhamia tabakeve 2+1 +2 banja dhe ballkone ashensor! 100 m2 kati 5 pallat i ri me ashensor! 400 jepet vetem për familje jo studentë! kontakto per ta pare nga afer 0697320785... 23/10/2020 10:27... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim