shtepi me qera ne astir 

 Online 452 lexues | 26 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 452 lexues | 26 njoftime ne pritje
1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (92 m2) tek pazari i ri (neptuni/qender) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicionera... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet per here te pare me qera super apartament 2+1+verande (112 m2) tek kompleksi kontakt (21 dhjetori) zone perfekte, ne pallat te ri me ashensor dh... (Premium 31.12.2019)

285 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (mundesi parkimi ne zone- pa pagese**) mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | pajisje te reja tot... (Premium 09.02.2020)

400 Euro
Jepet me qera ap 2+1+verand me pamje fantastike . Adresa : Tek Kodra Diellit . Jepet me qera super apartament i mobiluar 2+1 + verande me pamje fantastike kati

Jepet Me Qera Ap 2+1+verand Me Pamje Fantastike . Adresa : Tek Kodra Diellit .

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera super apartament i mobiluar 2+1 + verande me pamje fantastike kati 6 i fundit . pallati ri me ashensor . adresa : kodra e diellit . prane fondacionit leonor cmimi : 400 euro . per nje vizit ne prone ju lutem kontaktoni : 069 35 87... 16/10/2019 12:20... Lexo detajet..

290 Euro
Jepet me qira ap  2+1 90 m2 +1 ballkon 102 m2 . Adresa : Ruga Elbasanit . 350 mije leke . Jepet me qira super apartament 2+1 = 90m2 + 1 ballkon +1 kondicioner .
ndodhet

Jepet Me Qira Ap 2+1 90 M2 +1 Ballkon 102 M2 . Adresa : Ruga Elbasanit . 350 Mije Leke .

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1 = 90m2 + 1 ballkon +1 kondicioner . ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues . cmimi 350 mije leke ... 16/10/2019 12:19... Lexo detajet..

40,000 Leke
Ne Qender Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Kuzhine Me Vehte. Ne Qender jepet super apartament 1+1 me kuzhine me vehte. Ambienti ndodhet ne ka

Ne Qender Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Kuzhine Me Vehte.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne qender jepet super apartament 1+1 me kuzhine me vehte. ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto prej 56 m2. apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje me kondicioner dhe dalje ne ballkon, 1 kuzhine me... 16/10/2019 12:14... Lexo detajet..

400 Euro Me Zog Te Zi Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Kuzhine Me Vehte Tek Zogu i Zi , prane Ring Center jepet me qera super apartament 1+1 + kuzhine m

Me Zog Te Zi Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Kuzhine Me Vehte

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek zogu i zi , prane ring center jepet me qera super apartament 1+1 + kuzhine me vete me mobilim bashkekohore . apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri i mireadministruar , me akses direkt me rrugen kryesore . apartamenti ka organizim ... 16/10/2019 12:14... Lexo detajet..

40,000 Leke Ne Fillim Te Kodres Se Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1!! Ne fillim te kodres se Diellit jepet me qira apartament 2+1 me mobilim bashkohor

Ne Fillim Te Kodres Se Diellit Jepet Me Qira Apartament 2+1!!

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne fillim te kodres se diellit jepet me qira apartament 2+1 me mobilim bashkohor. ambienti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe ka nje orientim nga lindja, gje qe mundeson ndricim gjate pjeses me te madhe te dites. apartamenti organizohet ne 1 dhome nden... 16/10/2019 12:14... Lexo detajet..

380 Euro Ne Kompleksin Green City Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Nese jeni duke kerkuar per apartament me qira qe tju bej per vete ateher ky apar

Ne Kompleksin Green City Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Nese jeni duke kerkuar per apartament me qira qe tju bej per vete ateher ky apartament eshte njeri prej tyre. ne nje nga komplekset me te mira te tiranes, green city jepet me qira ky super apartament 2+1. apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje me ... 16/10/2019 12:13... Lexo detajet..

250 Euro Apartament MeQera 2+1 76.4m2 Jepet me qera apartamenti 2+1,i pamobiluar e mobilohet e arredohet ne rast kërk

Apartament Meqera 2+1 76.4m2

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1,i pamobiluar e mobilohet e arredohet ne rast kërkese qeramarrje,kati 2,pallat egzistues. vendndodhja:te tregu fruta perimeve në varri bam. Çmimi:250 € çdo muaj. kërkohen:persona serioz me afat të gjatë. për... 16/10/2019 11:58... Lexo detajet..

600 Euro Apartament me qira 3+1 ne Bllok! Jepet me qira apartament ne Bllok.
Apartamenti ka siperfaqe 106 m2 dhe  ndodhet

Apartament Me Qira 3+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament ne bllok. apartamenti ka siperfaqe 106 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. eshtë i organizuar ne dhomen e ndenjes bashke me ambientin e ngrenies, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 garderobe, 1 tualet si... 16/10/2019 11:52... Lexo detajet..

470 Euro APARTAMENT 3+1 PER QIRA TEK STACIONI I TRENIT Ofrohet apartament 3+1 per qira tek Stacioni i Trenit, kati i 6. Apartamenti esh

Apartament 3+1 Per Qira Tek Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ofrohet apartament 3+1 per qira tek stacioni i trenit, kati i 6. apartamenti eshte i mobiluar teresisht dhe ne menyre bashkekohore ! ... 16/10/2019 11:50... Lexo detajet..

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

32,000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1tek rruga e elbasanit,pas shkolles se mesme te gjuheve te huaja asim vokshi apartament totalisht i mobiluar. apartam... (Premium 04.03.2020)

320 Euro

Me qera apartament 2+1+2wc (104 m2) xhamlliku - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kondicioner | izolim akustik | termoizolim | hidr... (Premium 31.12.2019)

830 Euro Apartament me qira 2+1+2 me 1 post parkimi prane RTSH! Jepet me qira apartament 2+1+2 me 1 post parkimi. Apartamenti ndodhet ne katin e

Apartament Me Qira 2+1+2 Me 1 Post Parkimi Prane Rtsh!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 me 1 post parkimi. apartamenti ndodhet ne katin e 5, me nje siperfaqe prej 132m2. jepet totalisht i mobiluar, i pajisur me kondicionere inverter dhe parket. ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi. ... 16/10/2019 11:49... Lexo detajet..

24,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe. Shtepia ka hyrje me vete,

Jepet Shtepi Me Qera

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe. shtepia ka hyrje me vete, e mobiluar dhe e kompletuar me cdogje qe i nevojitet nje shtepie. cmimi: 240 mij leke i diskutueshem. adresa: rruga viktor eftimiu , afer kesh. nr cel: 0682137904... 16/10/2019 11:48... Lexo detajet..

850 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK STADIUMI DINAMO! Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje + gatim, dy dhoma fjetje, nje lavand

Apartament 2+1 Per Qira Tek Stadiumi Dinamo!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje + gatim, dy dhoma fjetje, nje lavanderi dy tualete dhe nje ballkon! ndodhet ne nje nga godinat me te reja dhe cilesore te zones. ka nje orientim perfekt lindje-jug-perendim dhe nje pamje panoramike te qyt... 16/10/2019 11:47... Lexo detajet..

699 Euro shtepi me qera Jepet me qira super apartament+garazhd ne Sunrise Residence.
Apartamenti eshte

Shtepi Me Qera

Zone Periferike | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira super apartament+garazhd ne sunrise residence. apartamenti eshte i pabanuar me heret dhe ndodhet ne periferi te tiranes ne nje rezidence e cila eshte mjaft e kerkuar per standartet tejet te larta qe te ofron. apartamenti eshte i organ... 16/10/2019 11:47... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT ME QIRA DON BOSKO PER AMBJENT ZYRE Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 120m2 ne Rrugen Don Bosko pr

Apartament Me Qira Don Bosko Per Ambjent Zyre

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 120m2 ne rrugen don bosko pran karburant gazhel, ne hyrje te don boskos. ndodhet ne katin e 2 te njepallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballk... 16/10/2019 11:47... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 PRANE 21 DHJETORIT Jepet me qira apartament 1+1 ne Kompleksin Residencial Magnet, prane 21 Dhjetori

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne kompleksin residencial magnet, prane 21 dhjetorit. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne ambient ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. ndodhet ne katin e 6-te te kompleksit, me ashens... 16/10/2019 11:34... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartamente 2+1 me qera ne zonen Kodra e Priftit ne Tirane (ID 4251069 ) Property ID : 4251069

Kodra e Priftit, jepet me qera apartament 2+1, ne katin

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Zonen Kodra E Priftit Ne Tirane (id 4251069 )

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4251069 kodra e priftit, jepet me qera apartament 2+1, ne katin e dyte te nje vile 3 katshe, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 120 m², 2 dhoma gjumi, salloni, ambjenti i gatimit, 2 tualete, kondicioner, 2 koridore, 2 ball... 16/10/2019 11:34... Lexo detajet..

330 Dollar Tiranë Apartament 1+1 Për Qira në Qendër  Tiranë 1+1Për Qira në Qendër 
Vendodhja Rruga Bardhok Biba.
Cmimi 330$(net

Tiranë Apartament 1+1 Për Qira Në Qendër

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tiranë 1+1për qira në qendër vendodhja rruga bardhok biba. cmimi 330$(neto pa taksa) organizuar:1+1+ballkon+tualet. kati 5, me ashensor. sip80m2 apartament i mobiluar. agjensi origjinal (real estate) ... 16/10/2019 11:34... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 2+1 me qera Sheshi Karl Topia, afer Qatar Center ne Tirane (ID 42212636) Property ID : 42212636

Sheshi Karl Topia, afer Qatar Center, jepet me qera ap

Apartamente 2+1 Me Qera Sheshi Karl Topia, Afer Qatar Center Ne Tirane (id 42212636)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
13 Kati

Property id : 42212636 sheshi karl topia, afer qatar center, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, siperfaqe 110 m², kati 13 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell. jepet me qera ... 16/10/2019 11:32... Lexo detajet..

400 Euro

1+1 I Ri (78 M2) Tek Kmpl. Vizion (don Bosko) Ashensor | Parket | Mobilim Cilesor | Kondioner

Don Bosko | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1 tek kompleksi vizion (don bosko) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem sigurie | i banuar shume pak | mobilim tota... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Apt 2 + 1 ( liqeni i thate - 50 m lart conadit ) | i mobiluar ne menyre bashkekohore | garazhd nentore personal| ashensor | 3 kondicionere ekonomik | ... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Prane 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Rudina
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne kompleksin residencial magnet, prane 21 dhjetorit. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne ambient ndenj... (Premium 27.10.2019)

450 Euro Qera, ID 4251010, Apartament 2+1, Rruga e Elbasanit Property ID : 4251010

Rruga e Elbasanit, mbrapa Fakultetit te Gjuheve te Huaj

Qera, Id 4251010, Apartament 2+1, Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4251010 rruga e elbasanit, mbrapa fakultetit te gjuheve te huaja, jepet me qera kati i 4 i nje vile, me siperfaqe 140 m2, e mobiluar shume mire, apartamenti eshte i perbere nga koridori qe lidhe te gjitha ambjentet, salloni i ndenjes... 16/10/2019 11:32... Lexo detajet..

600 Euro Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri  Property ID : 4221642

Rruga Myslym Shyri, prane Albtelecomit, jepet me qera A

Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Property id : 4221642 rruga myslym shyri, prane albtelecomit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87 m², kati 5 me ashensor, apartamenti eshte ne proces mobilimi, kondicioner, tualet, 2 ballkon, orientim me diell. jepet me ... 16/10/2019 11:32... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 2+1 me qera ne Qender ,mbas 15-katshit ne Tirane (ID 4221641) Property ID :4221641

Qender , mbas 15-katshit, jepet me qera Apartament 2+1 n

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Qender ,mbas 15-katshit Ne Tirane (id 4221641)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id :4221641 qender , mbas 15-katshit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore ,siperfaqe 115 m², kati 8 me ashensor, 2 kondicioner, 2 tualete, 2 ballkon, orientim me diell, jepet me qer... 16/10/2019 11:32... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 2+1 me qera ne Rrugen “Haxhi Hysen Dalliu” Property ID : 4221644

Rruga “Haxhi Hysen Dalliu”, prane Shkencave te Naty

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Rrugen “haxhi Hysen Dalliu”

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Property id : 4221644 rruga “haxhi hysen dalliu”, prane shkencave te natyres, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, e mobiluar pjeserisht, eshte ne proces mobilimi, siperfaqe 93 m², kati 6 me ashensor, 2 dhoma me parket, tualete, 2 ba... 16/10/2019 11:32... Lexo detajet..

330 Euro

Qender , Apartament Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne qender jepet super apartament 1+1 me kuzhine me vehte. ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe neto pre... (Premium 29.10.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

350 Euro

Apartament 3+1+ballkon tek ministria e drejtesise (qender - rr. fortuzi) zone perfekte | mundesi parkimi | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

17,000 Leke

Shtepi 1+1 Me Qera Ne Lungomare

Lungomare | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepen 2 apartamente me hapsire apartament 1+1 ne zonen e lungomares me pamje nga deti. apartamentet jane te rinj, dhe te mobiluar me gjithcka bashkeko... (Premium 18.10.2019)

700 Euro Apartamente 2+1 me qera tek Sheshi Wilson prane Juridikut ne Tirane (ID 4221643 ) Property ID : 4221643

Sheshi Wilson tek Juridiku , jepet me qera Apartament 2

Apartamente 2+1 Me Qera Tek Sheshi Wilson Prane Juridikut Ne Tirane (id 4221643 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Property id : 4221643 sheshi wilson tek juridiku , jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre luksoze, siperfaqe 90 m², kati 4 , 2 kondicioner, tualete, orientim me diell, e gjithe shtepia me parket ,kasafort . ... 16/10/2019 11:32... Lexo detajet..

800 Euro Myslym Shyri, Rruga Islam Alla, jepet me qera apartament 2+1 ID E Prones : 4221387
Myslym Shyri, Rruga Islam Alla, jepet me qera apartament

Myslym Shyri, Rruga Islam Alla, Jepet Me Qera Apartament 2+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Id e prones : 4221387 myslym shyri, rruga islam alla, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, mobilim i ri luksoz dhe i paperdorur me pare, me siperfaqe 120 m2, kati i 6 me ashensor, kondicioner, 3 tualete, ballkon, verande 60 m2, orientim me... 16/10/2019 11:31... Lexo detajet..

700 Euro Jepet me qera 3+1 ne Bllok  Jepet apartament me qera 3+1 ne Bllok , rruga Pieter Bogdani . Ndodhet ne katin

Jepet Me Qera 3+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament me qera 3+1 ne bllok , rruga pieter bogdani . ndodhet ne katin e 7 me ashensor . eshte i organizuar nga 3 dhoma gjumi , 2 tualete , dhe 2 ballkone , si dhe nje sallo bashk me kendin e gatimit . orientimi eshte lindje . cmimi i d... 16/10/2019 11:31... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim