vila gjermane  

 Online 175 lexues | 6 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 175 lexues | 6 njoftime ne pritje
280 Euro

2+1+ballkon (94 M2) Ne Don Bosko (rr. Kryesore) Pallati I Ri (sis. Kapot) Ashensor | Mobilim Cilesor

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon (94 m2) ne don bosko (buze rruges kryesore) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim cilesor | shtr... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Me Qira Apartament Fantastik 1+1 Ne Qender!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

jepet me qira apartament fantastik 1+1 ne qender, ne katin e 4 te nje pallati te pajisur me ashensor, te mobiluar teper mire, me siperfaqe 65 m2 dhe ... (Premium 23.04.2020)

270 Euro

2+1+ballkon (76 m2) tek liqeni (diga) ne pallat te ri me ashensor dhe sistem kapot | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

2+1+kuzhine me vete+2 ballkone (90 m2) afer amb. kineze (rr. e durresit) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire ... (Premium 09.02.2020)

400 Euro Apartament per qira tek Komuna e Parisit,qendra Kristal. Apartament per qira tek Komuna e Parisit,qendra Kristal.
Organizohet ne nje sal

Apartament Per Qira Tek Komuna E Parisit,qendra Kristal.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (14:58): Apartament per qira tek komuna e parisit,qendra kristal. organizohet ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe ballkon. dispononedhe 1-post parkimi me cmim ekstra. ...

500 Euro Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Ambasada Gjermane Jepet ne qira apartament 150 m2 3+1+2 tek Ambasada Gjermane. Apartamenti organiz

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Tek Ambasada Gjermane

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:40): Jepet ne qira apartament 150 m2 3+1+2 tek ambasada gjermane. apartamenti organizohet me nje sallon ndenie bashke me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje verande te madhe. orjentimi i apartamentit eshte lindje cka mundeson drite na...

35,000 Leke Apartament 2+1 bashkekohore tek Fondacioni Eleonor. Apartament i arreduar ne menyre moderne, shume pak i banuar. Apartamenti ndodhet

Apartament 2+1 Bashkekohore Tek Fondacioni Eleonor.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:35): Apartament i arreduar ne menyre moderne, shume pak i banuar. apartamenti ndodhet ne zone te preferuar, te qete dhe me ajer te paster. mundesi parkimi ne zone....

550 Euro Apartament Luksoz ne zemer te Tiranes.  I arreduar totalisht me c'do gje super luksoze dhe i kuruar deri ne detaj.

Apartament Luksoz Ne Zemer Te Tiranes.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:35): I arreduar totalisht me c'do gje super luksoze dhe i kuruar deri ne detaj. apartamenti ju ofron komoditet dhe siguri maksimale. zona me e preferuar e tiranes. ndertimi eshte i ri dhe shume cilesor dhe i izoluar nga zhurmat urbane. mundesi park...

500 Euro Apartament banimi ,siperfaqe 110 m2 Pallat  i ri , Rruga Dibres ,te Selvia , kati 4 , dy dhoma gjumi dhe nje sonxhor

Apartament Banimi ,siperfaqe 110 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:35): Pallat i ri , rruga dibres ,te selvia , kati 4 , dy dhoma gjumi dhe nje sonxhorno e madhe , kompletim bashkekohor ,dy tualete, ballokon i madh , kondicioner, ashensor .e pershtatshme per familje te madhe ose dy familje....

300 Euro Jepet apartament 1+1 ne "Blv. Bajram curri" Jepet apartament me qira 1+1 perball Vasil Shantos!
Apartamenti ndodhte shume p

Jepet Apartament 1+1 Ne "blv. Bajram Curri"

Tjeter zone | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:29): Jepet apartament me qira 1+1 perball vasil shantos! apartamenti ndodhte shume prane prane gjykates se rrethit. ne nje zone shume te qete dhe aksese te shumta. nodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues . organizohet ne nje dhome ndenje dhe ku...

400 Euro Apartament me qira 1+1 ne qender ! Aparatement me qira 1+1 shume prane Qendres se Tiranes!
Apartamenti ka nje sipe

Apartament Me Qira 1+1 Ne Qender !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (14:29): Aparatement me qira 1+1 shume prane qendres se tiranes! apartamenti ka nje siperfaqe prej 50.60 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor. vjen i mobiluar ne menyre shume bashkohore dhe me nje shperndarje teper te rregullt te dhomave. ...

22,000 Leke Jepet shtepia me qera Jepet me qera kati i dyte i nje vile. E kompletuar me 2 ballkone, 2 dhoma dhe ku

Jepet Shtepia Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (14:21): Jepet me qera kati i dyte i nje vile. e kompletuar me 2 ballkone, 2 dhoma dhe kuzhine. eshte ne kushte shume te mira, madje ju ofrohet edhe mundesi parkimi....

1,000 Euro Dupleks me qera Dupleks dy katesh, me 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete.
I mobiluar.
Vendndodhja ne

Dupleks Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
201.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:21): Dupleks dy katesh, me 3 dhoma gjumi dhe 3 tualete. i mobiluar. vendndodhja ne bulevardin zhan d'ark, tirane....

240 Euro

1+1+ballkon (65 M2) Tek Rr. E Durresit - Mobilim Cilesor | Parket | Me Diell

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon (65 m2) tek rr. e durresit (zone perfekte) mobilim cilesor | shtruar me parket dhe pllake | ndricim perfekt | dri... (Premium 31.12.2019)

45,000 Leke

Jepet Me Qera Apartmen 3+1 Perballe Gjimnazit Petro Nini Luarasi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,perballe gjimnazit petro nini luarasi jepet me qera apartament 3+1 ,totalisht i mobiluar me te gjitha elektr... (Premium 04.09.2019)

450 Euro

Prane hotel xheko imperial ne zonen e gardes, ne katin e 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashesor, jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ... (Premium 06.05.2022)

600 Euro APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA TE KOMPLEKSI MAGNET Jepet me qira apartament 3+1+2 me siperfaqe 118m² ne katin e 7 te nje pallati t

Apartament 3+1+2 Per Qira Te Kompleksi Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.06.2019 (14:21): Jepet me qira apartament 3+1+2 me siperfaqe 118m² ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, tek kompleksi magnet. ambienti organizohet nga 3 dhoma gjumi,1 sallon, ambient guzhine, 2 tualete, ballkon. apartamenti ofrohet i mobiluar me gjithcka b...

350 Euro Komuna e Parisit, tek ish New York jepet me qera penthouse. Apartament ne katin e fundit te nje ndertimi te ri, totalisht e izoluar nga temp

Komuna E Parisit, Tek Ish New York Jepet Me Qera Penthouse.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

27.06.2019 (14:21): Apartament ne katin e fundit te nje ndertimi te ri, totalisht e izoluar nga temperatura dhe zhurmat, me kamera 24h per siguri maksimale. apartamenti eshte i arreduar totalisht me c'do gje te re, shume pak i banuar. me elektroshtepiake te reja dhe cil...

300 Euro PER QIRA 1+1 TEK KOMPELKSI DINAMO Jepet me qira apartament1+1 tek komuna e parisit,shume prane Kompleksit Dinamo.

Per Qira 1+1 Tek Kompelksi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.60 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (14:20): Jepet me qira apartament1+1 tek komuna e parisit,shume prane kompleksit dinamo. eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine , nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon. ambienti eshte totalisht i mobiluar, i pajisur me kondicioner dhe elektroshtepiak...

300 Euro Myslym Shyr ,apartament 1+1 me qera ne pallat te ri  Ne Myslym Shyr, prane kafe Rio jepet me qira apartament 1+1.
Apartamenti ndodhe

Myslym Shyr ,apartament 1+1 Me Qera Ne Pallat Te Ri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.06.2019 (14:20): Ne myslym shyr, prane kafe rio jepet me qira apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri dhe ka nje siperfaqe prej 65 m2. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndonje me siperfaqe te bollshme e me kuzhine te perfshire, 1 d...

350 Euro Pazari i Ri , Apartament 2+1 me qera  Te Pazari i Ri Jepet Me Qira Super Apartament 2+1!!
Te Pazari i Ri jepet me qir

Pazari I Ri , Apartament 2+1 Me Qera

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

27.06.2019 (14:19): Te pazari i ri jepet me qira super apartament 2+1!! te pazari i ri jepet me qira apartament 2+1+2, ne katin e 9 te nje pallati te ri me 2 ashensor. ambienti ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 ambient te bollshem te pajisur me k...

16,000 Leke Garsionere me qera. Jeper nje garsionere me qera e kompletuar dhe me kushte shume te mira.

Garsionere Me Qera.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:19): Jeper nje garsionere me qera e kompletuar dhe me kushte shume te mira....

380 Euro Prane Stacionit te Trenit,Super apartament 2+1 me qera Perball me Hipoteken ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me te

Prane Stacionit Te Trenit,super Apartament 2+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (14:19): Perball me hipoteken ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me te mire .apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,sallon+kuzhine , 2 dhoma gjumi ,1 tualet me dritare dhe 1 ballkon .e gjithe shtepia eshte e shtruar me parket , mobilimi...

500 Euro Tek Ambasada Amerikane , apartament 2+1+2 me qera  Ne rrugen e Elbasanit , prane Ambasades Amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+

Tek Ambasada Amerikane , Apartament 2+1+2 Me Qera

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (14:13): Ne rrugen e elbasanit , prane ambasades amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+2 i sapo rinovuar . apartamenti eshte teper modern ,me mobilim bashkekohor dhe te cilesise me te mire . e gjithe siperfaqja e shtruar me parket e ben kete shtepi teper te...

350 Euro Apartamente 1+1 me qera ne rrugen Sulejman Delvina (ID 4219110 ) Property ID : 4219110

Vasil Shanto, prane stadiumit Dinamo, jepet me qera apa

Apartamente 1+1 Me Qera Ne Rrugen Sulejman Delvina (id 4219110 )

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:13): Property id : 4219110 vasil shanto, prane stadiumit dinamo, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 70 m², kati 4, i restauruar totalisht, i mobiluar ne menyre bashkekohore, tualet, ballkon, kondicioner, ndodhet ne nje zone shume te preferuar. pr...

300 Euro

1+1+ballkon Me Super Pamje (60 M2) Tek Ish Ekspozita (pallat I Ri, Ashensor) Mobilim Cilesor

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Apartament 1+1+ballkon (60 m2) tek ish ekspozita (blv. bajram curri) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | pamj... (Premium 31.12.2019)

240 Euro

1+1+ballkon, I Madh (70 M2) Tek Kodra E Diellit - Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek kodra e diellit - zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | ndricim perf... (Premium 31.12.2019)

380 Euro

Prane Stacionit Te Trenit,super Apartament 2+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Perball me hipoteken ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me te mire .apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,sallon+kuzhine , 2 d... (Premium 12.08.2019)

22,000 Leke Shtepi me Qera Shtepi me qera e mobiluar me te gjitha kushtet bashkekohore, eshte 1 + 1, prane

Shtepi Me Qera

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:13): Shtepi me qera e mobiluar me te gjitha kushtet bashkekohore, eshte 1 + 1, prane masterit marlin barleti selite, numer kontakti 0686857723 cmimi 22000 mije leke te reja...

15,000 Leke Jepet garzionere me qera! Japim me qera garzionere tek venuja.

Jepet Garzionere Me Qera!

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:03): Japim me qera garzionere tek venuja....

400 Euro Tek ish stacioni i trenit 2+1 me qera Tek ish stacioni i trenit, jepet me qera apartament 2+1 me qera. Apartamenti org

Tek Ish Stacioni I Trenit 2+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (14:03): Tek ish stacioni i trenit, jepet me qera apartament 2+1 me qera. apartamenti organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon me dalje ne ballkon, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi njera me ballkon, tualet me dritare. apartamenti ndodhet ...

400 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1 te Selvia Jepet me qera apartament 2+1 te Selvia. Apartamenti ndohet ne katin e 6-te te ba

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Selvia

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (13:55): Jepet me qera apartament 2+1 te selvia. apartamenti ndohet ne katin e 6-te te banimit ne nje pallat te ri shume cilesor fare prane qendres se tiranes. apartamenti eshte i mobiluar me shije, dhe eshte i orientuar nga lindja dhe perendimi. ky orientim ...

700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

550 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Afer Bllokut, Mobilim Cilesor, 550 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga zef jubani, afer sheshit wilson, ne pallat me ashensor, japim me qera apartament 2+1, kati 3, me sip. 97 m2. apartamenti perbehet nga: sa... (Premium 20.07.2019)

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon (70 m2) modern, tek kodra e diellit (rr. rrapo hekali) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Pran Gardes

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.52 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor pran gardes , i perber nga nje dhome gjumi , nje sallon , kuzhine , koridor , n... (Premium 25.07.2019)

20,000 Leke

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra) Bled
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepen me qera garsoniere te mobiluara ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ... (Premium 28.06.2019)

300 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e 21 dhjetorit pas mondial hotel. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • siperfaqa :75 m2. ... (Premium 29.06.2019)

45,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2 ne rrugen sami frasheri, p. 26/1. apartamenti eshte i mobiluara dhe ndodhet ne katin e gjashte. ju lutem jo agjensi imo... (Premium 17.07.2019)

25,000 Leke Jepet me qera dupleks 1+1 te Brryli Jepet me qera apartament 1+1 dupleks te Klinika Iraniane te Brryli. Apartamenti

Jepet Me Qera Dupleks 1+1 Te Brryli

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:55): Jepet me qera apartament 1+1 dupleks te klinika iraniane te brryli. apartamenti eshte totalisht i mobiluar, dhe ofron kushte shume te mira jetese per 2 persona. ky apartament jepet me qera me nje cmim prej 25,000 lekesh ne muaj. na kontaktoni...

400 Euro Jepet apartament 3+1 me qera te rr. Fortuzit Japet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 90m2 te rr. Fortuzit. Apartamenti ndod

Jepet Apartament 3+1 Me Qera Te Rr. Fortuzit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:54): Japet me qera apartament 3+1 me siperfaqe 90m2 te rr. fortuzit. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit, dhe eshte i pershtatshem per banim por edhe per aktivitet privat kryesisht zyra avokatie, notere, klinika dentare.etj. apartamenti ka pamj...

300 Euro 2+1+Kuzhine+2Ballkone afer Amb. Kineze (Rr. e Durresit) i Mobiluar | Kondicioner | Oborr | Parkim  2+1+Kuzhine me Vete+2 Ballkone (90 m2) afer Amb. Kineze (Rr. e Durresit) Zone e

2+1+kuzhine+2ballkone Afer Amb. Kineze (rr. E Durresit) I Mobiluar | Kondicioner | Oborr |

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:52): 2+1+kuzhine me vete+2 ballkone (90 m2) afer amb. kineze (rr. e durresit) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | oborr me gjelberim | muret e sapo lyer | d...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim