1+1 qera ne astir 

 Online 242 lexues | 21 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 242 lexues | 21 njoftime ne pritje
600 Euro

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek kompleksi deliorgji (rr. e kavajes) pallat super cilesor me ashensor | i mobiluar | kondicion... (Premium 31.12.2019)

395 Euro

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i r... (Premium 31.12.2019)

250 Euro
Kopshti Botanik jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 prane Xhamise , apartamenti eshte i mobiuar ne meny

Kopshti Botanik Jepet Me Qira Apartament 2+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 prane xhamise , apartamenti eshte i mobiuar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, ne zone te qete si dhe me te gjitha sherbimet ne zone ... 14/11/2019 10:19... Lexo detajet..

400 Euro
Rruga Kavajes jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apartament prane qendres Globe , apartamenti eshte i mobilua

Rruga Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament prane qendres globe , apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha mobiljet dhe elektro-shtepiaket ne gjendje shume te mire, eshte i arreduar me mjaft stil dhe elegance, ndodhet ne pallat te ri, me ashens... 14/11/2019 10:18... Lexo detajet..

400 Euro
Apartament me Qera 2+1 115m2 Jepet Apartament me Qera 2+1, 115m2,katin 9 , pallat i ri me ashensor+ administr

Apartament Me Qera 2+1 115m2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet apartament me qera 2+1, 115m2,katin 9 , pallat i ri me ashensor+ administrim. i mobiluar duke ofruar te gjithe komoditetin e nevojeshem i organizuar : dhome ndenje+ guzhine+ 2 dhoma gjumi+2 tualete + koridor+ballkon. vendodhja : rruga “kav... 14/11/2019 10:15... Lexo detajet..

25,000 Leke Qera,Apartament 2+1,Misto Mame Apartamenti ndodhet në zonën e Misto Mames • Informacion mbi Apartamentin:

Qera,apartament 2+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e misto mames • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 7 • sipërfaqa e apartamentit : 106 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • 2 tualete • jepet b... 14/11/2019 10:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

25,000 Leke

220 Euro Qera,Apartament 2+1,Unaza e Re(future13081) Jepet apartament me qera i cili është i pozicionuar në zonen e Unazes se Re,p

Qera,apartament 2+1,unaza E Re(future13081)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera i cili është i pozicionuar në zonen e unazes se re,prane alpha bank. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 152 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • ku... 14/11/2019 10:05... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Zyre Me Qira Tek Garda Ne nje nder zonat me te preferuar te Tiranes, prane Gardes jepet me qira super a

Jepet Zyre Me Qira Tek Garda

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne nje nder zonat me te preferuar te tiranes, prane gardes jepet me qira super ambjent per zyra. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe 75 m2. apartamenti eshte i organizuar ne 2 ambjente te bollshme, 1 tualet dhe... 14/11/2019 10:03... Lexo detajet..

350 Euro delijorgji,apartament 1+1 me qera i kompletuar Tek Delijorgji ,ne nje prej komplekseve me te mira te Tiranes jepet me qera apar

Delijorgji,apartament 1+1 Me Qera I Kompletuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek delijorgji ,ne nje prej komplekseve me te mira te tiranes jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar .apartamneti eshte i organizuar ne koridor ,sallon+kuzhine ,1 dhome gjumi ,tualet dhe ballkon .apartamneti ka mobilim relativisht te ri .cdo dhome... 14/11/2019 10:02... Lexo detajet..

350 Euro Tek deliorgji Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Ne rrugen e Kavajes tek nje nga komplekset me te mira te Tiranes, Deliorgji jepe

Tek Deliorgji Jepet Me Qira Super Apartament 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen e kavajes tek nje nga komplekset me te mira te tiranes, deliorgji jepet me qira super apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe ka nje siperfaqe prej 73 m2. organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale, tu... 14/11/2019 10:02... Lexo detajet..

380 Euro Kopshti Zoologjik, Jepet me Qira Apartament 2+1 me arredim bashkohor Ne nje zone shume te preferuar nga Ciftet dhe Familjet, per qetesine maksimale,

Kopshti Zoologjik, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Arredim Bashkohor

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne nje zone shume te preferuar nga ciftet dhe familjet, per qetesine maksimale, ajrin e paster, aksesin me parkun e liqenit artficial, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri, me ashensor. apartamenti ofron komoditet, i m... 14/11/2019 09:56... Lexo detajet..

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartment 2+1,totalisht i mobiluar dhe me hapesira te bollshme ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.apartamenti eshte i restauruar. ne nje ... (Premium 04.03.2020)

330 Euro

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

1+1 super cilesor afer mondialit (21 dhjetori) zone perfekte | pallat i 2019-tes me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me nd... (Premium 31.12.2019)

500 Euro Stadiumi Qemal Stafa ,apartament me qera me pamje nga Ambasada Amerikane Perball Ambasades Amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+2 .Apartamenti eshte

Stadiumi Qemal Stafa ,apartament Me Qera Me Pamje Nga Ambasada Amerikane

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Perball ambasades amerikane ,jepet me qera apartament 2+1+2 .apartamenti eshte organizuar ne koridor , sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi ,2 ballkone dhe 2 tualete .cdo dhome eshte e mobiluar .salloni eshte i orientuar lindje dhe 4 dritaret i mundesojne... 14/11/2019 09:52... Lexo detajet..

350 Euro Super ap te kontakt 21-shi ( home plan ) Apartament 1+1 te 21-shi (kompleksi kontakt,pallati home plan)kati i 2-te me as

Super Ap Te Kontakt 21-shi ( Home Plan )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te 21-shi (kompleksi kontakt,pallati home plan)kati i 2-te me ashensor,e mobiluar me gjithcka,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro cmimi i negociueshem... 14/11/2019 09:52... Lexo detajet..

370 Euro Super 1+1 ne qender ( mine peza ) Apartament 1+1 ne qender te tiranes (rruga mine peza)e mobiluar ne menyre modern

Super 1+1 Ne Qender ( Mine Peza )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 ne qender te tiranes (rruga mine peza)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,kati i 5-te pallat ekzistues,cmimi 370 euro per me teper na kontaktoni 355682567777... 14/11/2019 09:52... Lexo detajet..

350 Euro Super 1+1 te 21-shi ( deliorgji ) Apartament 1+1 te rruga e kavajes,te (KOMPLEKSI I DELIJORGJIT)afer CONAD,i mobil

Super 1+1 Te 21-shi ( Deliorgji )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te rruga e kavajes,te (kompleksi i delijorgjit)afer conad,i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 14/11/2019 09:52... Lexo detajet..

190 Euro Ap 1+1 ne sauk te vjeter ( kristo ceka ) Apartament 1+1 ne sauk te vjeter,Rruga kristo ceka,e mobiluar me te gjitha kusht

Ap 1+1 Ne Sauk Te Vjeter ( Kristo Ceka )

Sauk | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 ne sauk te vjeter,rruga kristo ceka,e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 190 euro... 14/11/2019 09:52... Lexo detajet..

410 Euro Super ap 2+1 te kopshti botanik Apartament 2+1 te kopshti botanik, me 2 poste parkingu,i mobiluar ne menyre mod

Super Ap 2+1 Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kopshti botanik, me 2 poste parkingu,i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet ,kati i 3-te pallat i ri me ashensor ,me nje pamje fatastike,cmimi 410 euro te perfshire dhe taksen e 15%,per me teper na kontaktoni 35568256777... 14/11/2019 09:52... Lexo detajet..

750 Euro Super 2+1 tek rezidenca 2 kodra e diellit Apartament 2+1 te kodra e diellit(rezidenca kodra e diellit 2,e mobiluar ne meny

Super 2+1 Tek Rezidenca 2 Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit(rezidenca kodra e diellit 2,e mobiluar ne menyre lluksoze ,me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 750 euro... 14/11/2019 09:52... Lexo detajet..

250 Euro Super ap 1+1 te kristal center ( mbikalimi ) Apartament 1+1 te kristal center(tek mbikalimi) e mobiluar me tegjitha pervme te

Super Ap 1+1 Te Kristal Center ( Mbikalimi )

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 te kristal center(tek mbikalimi) e mobiluar me tegjitha pervme teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 250 euro... 14/11/2019 09:52... Lexo detajet..

290 Euro Super ap 2+1 tek komuna parisit ( mbikalimi kristalit ) Apartament 2+1 te komuna e parisit,(te mbikalimi i kristalit)emobiluar me gjith

Super Ap 2+1 Tek Komuna Parisit ( Mbikalimi Kristalit )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te komuna e parisit,(te mbikalimi i kristalit)emobiluar me gjithcka per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 290 euro... 14/11/2019 09:52... Lexo detajet..

350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen bilal sina, te kopshti zoologjik. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe teper komode. nd... (Premium 27.11.2019)

330 Euro Super 2+1 te brryli ( arkitekt sinani ) Apartament 2+1 te Brryli (rruga Arkitekt kasemi)i mobilaur ne menyre moderne me

Super 2+1 Te Brryli ( Arkitekt Sinani )

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te brryli (rruga arkitekt kasemi)i mobilaur ne menyre moderne me te gjotha kushtet,i pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 330 euro... 14/11/2019 09:52... Lexo detajet..

360 Euro Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Qendra Kristal Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Qendra Kristal, pallat i ri , zone shume e pr

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Qendra Kristal

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek qendra kristal, pallat i ri , zone shume e preferuar e cila ofron shume fasilitete. apartamenti organizohet nga nje koridor i cili ben te mundur ndarjen e ambjenteve ne 2 dhoma gjumi, kuzhine dhe sallon ndenje, ball... 14/11/2019 09:51... Lexo detajet..

500 Euro Jepet me qera apartament 2+1+2+parking ne Qender Ne qender te Tiranes,mbrapa Piazzes,ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te T

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2+parking Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne qender te tiranes,mbrapa piazzes,ne nje nga zonat me te mira dhe te qeta te tiranes jepet me qera apartament 2+1 me 2 ,banjo,sallon te madh,ambient gatimi me vete,2 dhoma gjumi,ballkon te madh apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ... 14/11/2019 09:45... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 2+1 tek Kompleksi Dinamo Jepet me qera apartament 2+1 tek Kompleksi Dinamo

Apartament 2+1 totalisht i

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Kompleksi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek kompleksi dinamo apartament 2+1 totalisht i mobiluar tek kompleksi dinamo. apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe mjaft mire i organizuar. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri. te interesuarit te ... 14/11/2019 09:45... Lexo detajet..

400 Euro

Qender , Apartament 2+1+2 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne zemer te tiranes jepet me qira super apartament 2+1 me mobilim klasik. ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe p... (Premium 29.11.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

450 Euro Qera, Apartament 3+1+3, Komuna e Parisit, Tiranë Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit. Informacion

Qera, Apartament 3+1+3, Komuna E Parisit, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... 14/11/2019 09:38... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT 1+1 QERA,FRESKU,MOBILIM I RI ,SIP 75M .CMIMI 25000 LEKE. Apartament 1+1 qera ne zonen e freskut prane shkolles 9 vjecare.rr Muhamet Deliu

Apartament 1+1 Qera,fresku,mobilim I Ri ,sip 75m .cmimi 25000 Leke.

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 qera ne zonen e freskut prane shkolles 9 vjecare.rr muhamet deliu.kati 7 me ashensor,me sip 75m,mobilim shume cilesor.cmimi 25000 leke.kontakt agjensia global. berti.... 14/11/2019 08:52... Lexo detajet..

395 Euro Super Apartament 2+1+Verande (185 m2) tek Eleonora/Kodra e Diellit, me Pamje Fantastike •SUPER APARTAMENT 2+1+BALLKON+VERANDE (185 M2) TEK ELEONORA/KODRA E DIELLIT (R

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i ri | mobilim cilesor | parket tek dhomat e gjumit | kondicioner | pajisjet elektroshtepiake te markav... 14/11/2019 08:47... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim