agjensi rexhina tirane 

 Online 240 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
255 Euro

I pabanuar me pare, tek rruga e barrikadave, apartament 1+1 shume cilesor, me mobilim te kompletuar | kend i ri | kuzhine funksionale | dhome gjumi e ... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Super vendodhje (blv. zogu i - sigali - qender) apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha orendite e nevojeshme | kondicioner dhe pajisje elektroshtepiak... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

2+1 I Rikonstruktuar, Perball Ish Ekspozites,bllok (zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / I Ri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Prane 21 dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. apartamenti eshte inv... (Premium 05.05.2021)

700 Euro
Jepet me qera apartament 2+1 + 2 tualete me qera ne bllok Jepet me qera apartament 2+1 + 2 tualete me qera ne bllok. Apartamenti eshte tot

Jepet Me Qera Apartament 2+1 + 2 Tualete Me Qera Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 + 2 tualete me qera ne bllok. apartamenti eshte totalisht i mobiluar, me te gjithe pajisjet e nevojshme per nje jetese normale. apartamenti ndodhet prane zyrave te lsi. ndodhet buze rruges dhe i aksesueshem per gjithe akt... 04/06/2020 19:12... Lexo detajet..

350 Euro
Jepet Apartament 1+1 me qira prane Ambasades Amerikane!! Jepet Me Qira Apartament 1+1 pranë ambasadës Amerikane!!
🏠Apartament 1+1,

Jepet Apartament 1+1 Me Qira Prane Ambasades Amerikane!!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 pranë ambasadës amerikane!! 🏠apartament 1+1, 65 m2! 💶Çmimi:350 €/muaj 📲telefono orgetën në : 0697320785 #rent#realestateagent#realestate#apartment#orgeta#immobiliare#beatiful#... 04/06/2020 19:10... Lexo detajet..

600 Euro
Jepet apartament 3+1 me qira te ish-ekspozita! 🏡 Apartament 3+1 Per qira📍 Vendondodhja-Ish ekspozita
📐Siperfqja 120 m

Jepet Apartament 3+1 Me Qira Te Ish-ekspozita!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.83 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

🏡 apartament 3+1 per qira📍 vendondodhja-ish ekspozita 📐siperfqja 120 m2 💵 cmimi 600 euro, jepet apartament 3+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drite ,administrim 24h . apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me... 04/06/2020 19:10... Lexo detajet..

27,000 Leke Jepet me qira apartament i ri 1+1 ne Rrugen Don Bosko Tirane, Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2 ne Rrugen Don Bosko ne Tirane .

Jepet Me Qira Apartament I Ri 1+1 Ne Rrugen Don Bosko Tirane,

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 67 m2 ne rrugen don bosko ne tirane . apartamenti eshte i ri dhe ndodhet ne katin e 2-te. hyrja organizohet ne nje dhome ndenje/ kuzhine,1 dhome gjumi, koridori,tualeti dhe ballkoni. apartamenti ka punime ... 04/06/2020 18:58... Lexo detajet..

32,000 Leke APARTAMENT ME QIRA 2+1, RRUGA E KAVAJES Jepet apartament 2+1+2 me qira, me siperfaqe 117m2. Ndodhet ne Rrugen e Kavajes

Apartament Me Qira 2+1, Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet apartament 2+1+2 me qira, me siperfaqe 117m2. ndodhet ne rrugen e kavajes perballe kompleksit “delijorgji”. organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. apartamenti ndodhet ne katin e... 04/06/2020 18:38... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT ME QIRA 1+1, ISH FUSHA AVIACIONIT Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 50m2. Ndodhet ne zonen e “Ish Fusha

Apartament Me Qira 1+1, Ish Fusha Aviacionit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 50m2. ndodhet ne zonen e “ish fusha e aviacionit” prane shkolles “dhori leka”.organizohet ne sallonin e perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. ndodhet ne katin e 4 te nje ... 04/06/2020 18:38... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT ME QERA 1+1, STACIONI TRENIT Jepet me qera Apartament 1+1 me siperfaqe 51m2, Rruga.Siri Kodra prane Stacionit

Apartament Me Qera 1+1, Stacioni Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 51m2, rruga.siri kodra prane stacionit te trenit. organizohet ne sallon te perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet, ballkon. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati pa ashensor dhe hyjra eshte e... 04/06/2020 18:38... Lexo detajet..

24,000 Leke APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHKOLLA BASHKUAR Jepet me qira apartament 1+1 me sip 61m² ne katin e 5 te nje pallati egzistues

Apartament 1+1 Me Qera, Shkolla Bashkuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me sip 61m² ne katin e 5 te nje pallati egzistues pa ashensor, rr. njazi meka, prane big market. ambienti organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, dhom gjumi, tualet. apartamenti eshte i mobiluar, me tarrace te t... 04/06/2020 18:38... Lexo detajet..

250 Euro Super ap 1+1 te kodra e diellit Apartament 1+1 te kodra e diellit(te rruga bill klinton)e mobiluar me gjothcka p

Super Ap 1+1 Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 te kodra e diellit(te rruga bill klinton)e mobiluar me gjothcka per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 250 euro... 04/06/2020 18:33... Lexo detajet..

300 Euro

Okazion!! Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri(pas Karburantit)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi ,banjo. apartamenti ndodhet ne nje pallat te m... (Premium 17.11.2020)

225 Euro

Per here te pare me qera 2+1 tek vilat amerikane (afer ekonomikut) i mobiluar, me hapesire te bolleshme dhe strukture shume te mire | kondicioner dhe ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.06.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

900 Euro Super ap 2+1 tek kodra e diellit ( rezidenza 2 ) e Apartament 2+1 te kodra e diellit(kodra e diellit 2) E mobiluar ne menyre modern

Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenza 2 ) E

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te kodra e diellit(kodra e diellit 2) e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet.e pa banuar me pare! per me teper na kontaktoni ne numrin 355682567777 cmimi 900 euro... 04/06/2020 18:33... Lexo detajet..

480 Euro Super ap 2+1 te 21-shi ( kompleksi magnet ) Apartament 2+1 tek 21shi (kompleksi magnet )e mobiluar ne menyre moderne me te g

Super Ap 2+1 Te 21-shi ( Kompleksi Magnet )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 tek 21shi (kompleksi magnet )e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,kati i 9-te banim,siperfaqe 100 m,cmimi 480 euro... 04/06/2020 18:32... Lexo detajet..

250 Euro Super ap 2+1 ne astir ( tek lokal british ) Apartament 2+1 ne astir(tek lokal british)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i

Super Ap 2+1 Ne Astir ( Tek Lokal British )

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 2+1 ne astir(tek lokal british)e mobiluar me te gjitha kushtet,kati i 8-te banim cmimi 250 euro per me teper na kontaktoni 355682567777... 04/06/2020 18:32... Lexo detajet..

350 Euro Super ap 1+1 ne don bosko ( hotel gjeli ) Apartament 1+1 ne Don bosko(prane hotel gjelit)e mobiluar ne menyre moderne me t

Super Ap 1+1 Ne Don Bosko ( Hotel Gjeli )

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1 ne don bosko(prane hotel gjelit)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 356682567777 cmimi 350 euro... 04/06/2020 18:32... Lexo detajet..

370 Euro Super ap 1+1 tek stacioni trenit ( hafer hipotekes ) Apartament 1+1 tek stacioni i trenit(afer hipotekes e mobiluar me te gjitha kush

Super Ap 1+1 Tek Stacioni Trenit ( Hafer Hipotekes )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1 tek stacioni i trenit(afer hipotekes e mobiluar me te gjitha kushtet ,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 370 euro... 04/06/2020 18:32... Lexo detajet..

650 Euro Super ap 2+1 tek rruga kosovarve ( liqeni ) Apartament 2+1 te Rruga e kosovareve(afer liqenit artificial)e mobiluar ne menyr

Super Ap 2+1 Tek Rruga Kosovarve ( Liqeni )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te rruga e kosovareve(afer liqenit artificial)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,e pa banuar me pare,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 650 euro... 04/06/2020 18:32... Lexo detajet..

500 Euro Super ap 2+1 te 21-shi tek mondiali Apartament 2+1 te 21 dhjetori(tek mondiali)e mobiluar ne menyre moderne me te gj

Super Ap 2+1 Te 21-shi Tek Mondiali

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 te 21 dhjetori(tek mondiali)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 500 euro te perfshire dhe nje post parkingu(cmimi pak i negociushem)... 04/06/2020 18:32... Lexo detajet..

350 Euro Super ap 2+1 tek kodra e diellit ( rezidenca 2 ) Apartament 2+1 tekodra e diellit REZIDENCA 2,e mobiluar ne menyre moderne me te

Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Rezidenca 2 )

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 tekodra e diellit rezidenca 2,e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 350 euro... 04/06/2020 18:32... Lexo detajet..

160 Euro Ambjent i kompletuar me te gjitha+wifi + kondicioner. Pallat i ri.ambjent me kondicioner.i kopletuar me te gjitha+wifi te shpejte.5 mi

Ambjent I Kompletuar Me Te Gjitha+wifi + Kondicioner.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner.i kopletuar me te gjitha+wifi te shpejte.5 minuta karge bulevardit te ri ku bashkohet me rrugen siri kodra.etj.... 04/06/2020 18:32... Lexo detajet..

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Duplex Me Qera 2+1, Qender

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira duplex me siperfaqe 100m2.duplexi ndodhet ne rr.urani pano mbrapa 15 katshit ne qender , hyrja ndodhet ne kati e 2 banim pallat i ri me ... (Premium 25.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

330 Euro Super apartament 2+1 Komuna e Parisit 330€ Okazion!!! Jepet me qera super apartament tek Komuna, ne pallat te ri te mireadm

Super Apartament 2+1 Komuna E Parisit 330€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion!!! jepet me qera super apartament tek komuna, ne pallat te ri te mireadministruar. ndodhet ne katin e 7 me ashensor, i restauruar dhe me mobilim te ri. sallon ndenje me hapesire shume te madhe se bashku dhe me kuzhinen e gatimi. dhome gjumi... 04/06/2020 18:26... Lexo detajet..

270 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK Jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe totale prej 92 m2. Organizohet ne nje

Apartament 2+1 Me Qira Prane Kopshtit Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe totale prej 92 m2. organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne living room dhe ne dy dhomat e gjumit. ka dy tualete dhe nje ballkon. per me shume informacion na kontaktoni.... 04/06/2020 18:13... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera apartament 2+1 / Rruga Mine Peza Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Mine Peza ,afer ish Gazeta Zeri Popullit,

Jepet Me Qera Apartament 2+1 / Rruga Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen mine peza ,afer ish gazeta zeri popullit, siperfaqe 65m², kati i 4-er , Çmimi 300 euro. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287... 04/06/2020 18:02... Lexo detajet..

210 Euro Jepet me qera apartament 1+1 / Tek Vilat Amerikane Jepet me qera apartament 1+1 , te vilat Gjermane prane Ambasades Turke.
Siperfa

Jepet Me Qera Apartament 1+1 / Tek Vilat Amerikane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 , te vilat gjermane prane ambasades turke. siperfaqe 65 m² , kati i 1-re, Çmimi 210 euro. per me shume info kontaktoni ne nr 00355682000287... 04/06/2020 18:02... Lexo detajet..

250 Euro

Tirane,jepet Me Qira Garsoniere, Mobilim Luksoz 250 € (pas Casa Italias)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.76 Km nga qendra) Oaz Prona
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qira pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane karburant bolvoil. sip... (Premium 12.06.2020)

225 Euro

1+1+ballkon (eleonora - kodra e diellit) zone e preferuar | apartament i kompletuar me mobilim cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | dye... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 11.06.2020)

280 Euro

Apartament Me Qera Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera 1+1 te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire. ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe tota... (Premium 13.08.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

30,000 Leke

Okazion Apartament 2+1 I Ri I Mobiluar 30.000/muaj

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartement plotesisht i mobiluar. 104 m2, 2 dhoma gjumi, sallon 2 tualete, koridor dhe verande me tende. apartamenti eshte i ri dhe plot... (Premium 12.06.2020)

30,000 Leke Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future16048) Disponojmë Apartament 2+1 për Qera, në Unazën e Re,buzë rruge.
Informacion

Qera,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future16048)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për qera, në unazën e re,buzë rruge. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 90m2 • kati 3. organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhomat e gjumit • tualeti • ballk... 04/06/2020 17:47... Lexo detajet..

340 Euro Qera,Apartament 2+1,Green City,Future Home Real Estate(future12276) Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punimet më cilëso

Qera,apartament 2+1,green City,future Home Real Estate(future12276)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punimet më cilësore në qytet,tek kompleksi "green city" ,ne zonen e unazes se re. informacion mbi apartamentin: •kati 6 • sipërfaqe ndërtimi : 120 m2 • apartamenti disponon: • ... 04/06/2020 17:46... Lexo detajet..

250 Euro Qera apartament 2+1Kati 2, 90 m² 250 Euro Laprake Pro14685 Apartamenti ndodhet ne Laprake, prane Spitalit Ushtarak. Informacion mbi apartam

Qera Apartament 2+1kati 2, 90 M² 250 Euro Laprake Pro14685

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne laprake, prane spitalit ushtarak. informacion mbi apartamentin: • kati 2 i nje shtepie private • siperfaqja e apartamentit : 90 m2. • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 2 dhoma gjumi • tualeti •... 04/06/2020 17:39... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim