alketa imobiliare

 Online 274 lexues | 35 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
350 Euro
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Ne vasil shanto - jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha... 21/09/2020 12:25... Lexo detajet..

330 Euro

330 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet per here te pare me qera apt 1+1 tek gjimnazi partizani (afer qendres) zone perfete | pallat i ri me ashensor dhe adminsitrim perfekt | mobilim i ri + pajisje shume pak te perdorura | kondicioner invester | kuzhine e re | dhome gjumi e kompletu... 21/09/2020 21:51... Lexo detajet..

280 Euro

280 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
12
Kati

Jepet me qera apt 2+1 (70 m2) tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) pallat i ri | 2 ashensora | mobilim cilesor | kondicioner | pamje paronamike e paster | ndricim natyral shume i mire | izolim akustik dhe termik | dritare dopio xham | shtruar me ... 21/09/2020 20:02... Lexo detajet..

33,000 Leke

33,000 Leke

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Tek shkolla baletit jepet apartament 1+1 me qera . apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre luksoze dhoma ndenjes e arreduar me komplet kolltuqesh tv smart kondicioner tavoline ngre... 22/09/2020 07:23... Lexo detajet..

20,000 Leke
Jepet me qera apartament 1+1 Jepet me qera apartament 1+1 vetem per cifte te rinj.Leshohet per afatgjat.

20,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
57 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 vetem per cifte te rinj.leshohet per afatgjat.... 22/09/2020 09:00... Lexo detajet..

200 Euro
Apartament Garsoniere tek Fabrika e Miellit, Tiranë Apartament me qera garsoniere me vendodhje perball fabrikes se miellit.
Zona na

200 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (72.81 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament me qera garsoniere me vendodhje perball fabrikes se miellit. zona na mundeson te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. ka nje organizim shume te mire 1 dhome dhe 1 tualet ... 22/09/2020 08:59... Lexo detajet..

17,000 Leke
jepet shtepi me garsoniere perball pallatit me shigjeta cmimi i diskutushem

17,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Perball pallatit me shigjeta cmimi i diskutushem... 22/09/2020 08:57... Lexo detajet..

580 Euro 2+1 PER QERA TEK KODRA E DIELLIT 2+1 tek Kodra e Diellit, prane Eleonores. Siperfaqa totale e apartamentit eshte

580 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

2+1 tek kodra e diellit, prane eleonores. siperfaqa totale e apartamentit eshte 81 m2 dhe organizohet ne nje sallon te madh bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande prej 39 m2. apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre... 22/09/2020 08:56... Lexo detajet..

200 Euro Jepet me qera apartament 1+1 tek Fakulteti i Inxhinierisë së Ndërtimit Jepet me qera apartament 1+1 tek Fakulteti i Inxhinierisë së Ndërtimit. I poz

200 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.44 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
45 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek fakulteti i inxhinierisë së ndërtimit. i pozicionuar në katin 5 dhe të fundit, me sipërfaqe 45m2, apartamenti ndodhet në një pallat egzistues, i organizuar me 1 dhomë gjumi,1 sallon,1 tualet. apartamenti jepe... 22/09/2020 08:55... Lexo detajet..

20,000 Leke Jap pjese vile me qera. 200 m prane Spitalit Gjerman. E pershtateshme per studente

20,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.08 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

200 m prane spitalit gjerman. e pershtateshme per studente... 22/09/2020 08:43... Lexo detajet..

35,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË DON BOSKO 60 m2 Jepet me qira apartament 2+1 në Don bosko. Organizohet në sallon + kuzhinë, 1

35,000 Leke

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 në don bosko. organizohet në sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi te bollshme, 1 tualet dhe ballkon . apartamenti është me punime shumë cilësore. jepet me qira i mobiluar, me çmim të arsyeshëm prej 35 000 lekë/mu... 22/09/2020 08:30... Lexo detajet..

300 Euro Garsoniere me qera ,ne rrugen Myslym Shyri Jepet me qera garsoniere ne rrugen Myslym Shyri .

Garsonieria ka nje siperfaq

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
35 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera garsoniere ne rrugen myslym shyri . garsonieria ka nje siperfaqe pre 35 m2 ,shum i mire organizuar dhe i pershtatshem per dy persona . ne cmim jan te perfshira dhe uji ,dritat ,dhe interneti . per me teper informacione mund te ... 22/09/2020 08:30... Lexo detajet..

320 Euro Jepet apartament me qera afer 21 Dhejtorit me mibilim shume te mire Hyrje e kompeltuar me cdo gje, palllat i ri nje nje zone shume te mire, hapsire

320 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Hyrje e kompeltuar me cdo gje, palllat i ri nje nje zone shume te mire, hapsire e regullt dhe me drite.... 22/09/2020 08:28... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dh... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili)) jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ash... (Premium 17.11.2020)

350 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Rr Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

☑️jepet super apartament 1+1 tek rruga e elbasanit perball 7 xhuxhave e mobiluar shume mire me verand, kondicioner per ngrohje/ftohje , me nje or... (Premium 08.01.2021)

350 Euro Jepet Apartament 1+1 me qira tek ministria e drejtësisë i Mobiluar!! Tek Ministria e drejtetesise jepet Me Qira Apartament super i Mobiluar 1+1. Apa

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Tek ministria e drejtetesise jepet me qira apartament super i mobiluar 1+1. apartamenti ndodhet ne kat te shtate banimi me ashensor. eshte i organizuar si me poshte: sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkone.ndodhet ne nje nga zonat me t... 22/09/2020 08:27... Lexo detajet..

18,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 Jepet Apartament me Qera 1+1
Ndertese 4 kateshe
70m2
Afer restorant Xibraku

18,000 Leke

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.57 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 ndertese 4 kateshe 70m2 afer restorant xibraku i mobiluar. 💶cmimi :180 mij /leke ne muaj +parkim+uje 📶kati 1banim *per nje vizite ne prone na kontaktoni : 0688099990 email ne agjensiimobiliareaurora@gm... 22/09/2020 08:12... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko! Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko!
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 ne

350 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne don bosko! apartamenti ndodhet ne katin e 7 ne pallat te ri me ashensor. eshte i gjithi i mobiluar ne menyre bashkekohore, hapsira te bollshme, korridor sallon ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon. per m... 22/09/2020 08:12... Lexo detajet..

24,000 Leke Misto Mame,jepet apartament me qira 1+1 ,24000 leke Tek Misto Mame jepet apartament me qira 1+1,mobilim i ri bashkekohor,i pabanuar

24,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek misto mame jepet apartament me qira 1+1,mobilim i ri bashkekohor,i pabanuar me pare. cmimi 24000 leke 📲0693252524... 22/09/2020 08:11... Lexo detajet..

500 Euro 3+1+Kuzh+Studio+2Bllk (Ekonomiku - Rr. Elbasanit) Mundesi E Arte, Vile Luksoze, Parkim Garant, Siguri e Larte Jepet Me Qera Kati Iii I Nje Vile Me Hapsire 140m2 Me Strukture 3+1 Me Kuzhine M

500 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.98 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e arte per te banuar ne nje nga vilat me te mira afer ekonomikut/ rr.elbasanit e bere me aq shume perk... 22/09/2020 08:11... Lexo detajet..

30,000 Leke Prane spitalit te femijeve jepet me qira apartament 2+1 Jepet apartament me qera 2+1 tek spitali i femijeve . 

Me siperfaqe 80 m2.

30,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera 2+1 tek spitali i femijeve . me siperfaqe 80 m2. organizohet: • ambjent gatimi • 2 dhome gjumi • sallon ndenje •1 tualet ofrohet: • i mobiluar • ne kushte te mira cmimi: 30000 all( i pa ... 22/09/2020 08:11... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 2+1 tip dublex prane 21 Dhjetorit Jepet apartament me qera 2+1 tek Rr. Sulejman Pitarka

Tip duplex. kati 1

O

35,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.19 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qera 2+1 tek rr. sulejman pitarka tip duplex. kati 1 organizohet: • ambjent gatimi •2 dhoma gjumi • sallon ndenje •1 tualet ofrohet: • i mobiluar • ne kushte te mira cmimi: 35000 all id eh 015 ... 22/09/2020 08:11... Lexo detajet..

500 Euro Apartament me qira 3+1 Myslym Shyr Jepet ambient me qera myslym shyri rruga besim imami .

Me siperfaqe 120 m2.

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.89 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet ambient me qera myslym shyri rruga besim imami . me siperfaqe 120 m2. kati 3 . organizohet: •4dhoma gjumi • ballkon •1 tualet ofrohet: • i pa mobiluar • pa ashensor cmimi: 500€ ( i diskutueshem) id : em... 22/09/2020 08:11... Lexo detajet..

37,000 Leke Apartament me qira tek rruga Dritan Hoxha Jepet me qira apartamenti 2+1 rruga e dritan hoxha tek banka intesa san paola

37,000 Leke

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 rruga e dritan hoxha tek banka intesa san paola me siperfaqe 80 m2 kati 7 organizohet: •salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku •2 dhome gjumi •1 tualet ofrohet: • i mobiluar • ne kush... 22/09/2020 08:11... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek rr. dritan hoxha (laprake) ne pallat te ri me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | parket | cdo elektrosht... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

1+1 (blv. zogu i) ne katin e dyte | shume komod | kondicioner | mobiilim cilesor | hapesire me ndricim q1760 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma g... (Premium 31.12.2020)

1,000 Euro

Jepet Me Qera Super Apartamentin 3+1 Me Pamje Nga Liqrni Artificjal I Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartamentin 3+1 + 1 parking me pamje nga liqeni artificjal i tiranes kati fundit me ashensor super pamje per me teper kontaktoni ... (Premium 29.09.2020)

600 Euro

Jepet Me Qera Apartamentin 3+1+2 Tualete Bllok Pallat I Ri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
157.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar kati 7 jo i fundit pallat i ri me ashensor dhomat e gjumit te reja gjith ambientet me kondiconer adresa:... (Premium 29.09.2020)

220 Euro Apartament 1+1 me qera, Yzberisht Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Bulevardit te Ri, ne Yzberisht. Apartame

220 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e bulevardit te ri, ne yzberisht. apartamenti ka siperfaqe 68 m2 dhe i ka te gjitha kushtet e nevojshme. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mire-administruar me ashensor. eshte i organizuar nga nje dhome gjum... 22/09/2020 08:11... Lexo detajet..

230 Euro Apartament suprer,1+1,per te huaj,me kondicioner dhe kompletim i plote Super 1+1 me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha,per re huaj,mundesi per w

230 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Super 1+1 me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha,per re huaj,mundesi per wifi,5 min large nga bulevardi i ri,etj.... 22/09/2020 08:00... Lexo detajet..

250 Euro Ambjent 1+1 (dubleks) i kompletuar + kondicioner,per te huaj,prane qendres tregtare concord. Palkat,dubleks me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha,mundesi per wifi,pra

250 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Palkat,dubleks me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha,mundesi per wifi,prane qendres tregtare concird.... 22/09/2020 08:00... Lexo detajet..

210 Euro Ambjent i kompletuar,+ wifi,kati 3te,prane qendres tregtare concord Pallat,ambjent i kompletuar me te gjitha + wifi,jati 3te, po e as ne qendress tr

210 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
38 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat,ambjent i kompletuar me te gjitha + wifi,jati 3te, po e as ne qendress tregtare concord.... 22/09/2020 08:00... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet per here te pare me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1 minut nga luarasi | shtruar me parket | oborr |... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke

Jo studente jo kafshe jo femije nen 10 vjeÇ 2+1 muaj qera parapagim jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfaqe 100m prane spitalit qsut. shtep... (Premium 01.10.2020)

300 Euro

Garsoniere Me Qera ,ne Rrugen Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera garsoniere ne rrugen myslym shyri . garsonieria ka nje siperfaqe pre 35 m2 ,shum i mire organizuar dhe i pershtatshem per dy persona ... (Premium 02.10.2020)

330 Euro

Apartamenti 1+1 Myslym Shyri !!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Maria
1+1 Dhoma|Sallon
52.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen myslym shyri .nje nder zonat me te preferuara ne tirane . apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 51 m2 d... (Premium 17.10.2020)

350 Euro

⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte ... (Premium 29.09.2020)

30,000 Leke apartament me qera shtepi me qera 2+1 kati perball oslos

30,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepi me qera 2+1 kati perball oslos ... 22/09/2020 07:58... Lexo detajet..

3,300 Leke Jepet apartament 2+1 me qera Delijorgji 330 mije leke Jepet apartament me qera 300m perballe Delijorgji
Ambienti eshte totalisht i i

3,300 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet apartament me qera 300m perballe delijorgji ambienti eshte totalisht i inevstuar , 1 ambient gatimi ,dhome ndenjie ,2 dhoma gjumi ,korridor,ballkon ,tualet ka sistem kondicionimi pallat i ri me ashensor ndodhet ne nje zone qe te ofron t... 22/09/2020 07:52... Lexo detajet..

13,000 Leke Ambient i Mobiluar me Qira Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( Student), pozicionuar ne nje vil

13,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.46 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
20 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet dhome e mobiluar me qira per dy persona ( student), pozicionuar ne nje vile private te qyteti studenti. pagesa 130 mije. dhome e mobiluar me qira per nje person ( student), pozicionuar ne nje vile private te qyteti studenti. pagesa 80 mije.... 22/09/2020 07:51... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim