analize monologu i hamletit

 Online 403 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
350 Euro
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Ne vasil shanto - jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha... 21/09/2020 12:25... Lexo detajet..

330 Euro

330 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet per here te pare me qera apt 1+1 tek gjimnazi partizani (afer qendres) zone perfete | pallat i ri me ashensor dhe adminsitrim perfekt | mobilim i ri + pajisje shume pak te perdorura | kondicioner invester | kuzhine e re | dhome gjumi e kompletu... 21/09/2020 21:51... Lexo detajet..

280 Euro

280 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
12
Kati

Jepet me qera apt 2+1 (70 m2) tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) pallat i ri | 2 ashensora | mobilim cilesor | kondicioner | pamje paronamike e paster | ndricim natyral shume i mire | izolim akustik dhe termik | dritare dopio xham | shtruar me ... 21/09/2020 20:02... Lexo detajet..

33,000 Leke

33,000 Leke

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Tek shkolla baletit jepet apartament 1+1 me qera . apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre luksoze dhoma ndenjes e arreduar me komplet kolltuqesh tv smart kondicioner tavoline ngre... 22/09/2020 09:36... Lexo detajet..

300 Euro
Super apartament 2+1 te rruga dritan hoxha ( laprake ) Apartmenti 2+1, tek Dritan Hoxha, kati i 7-te , i mobiluar me te gjitha kushtet,

300 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartmenti 2+1, tek dritan hoxha, kati i 7-te , i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi :300 euro (pak i diskutueshem)... 22/09/2020 09:48... Lexo detajet..

30,000 Leke
Astir pas Vila L. Jepet 2+1 me qera Ndodhet ne pallat te ri zona pas kopleksit vila L. Kati 7 banim me ashensor. Per

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Ndodhet ne pallat te ri zona pas kopleksit vila l. kati 7 banim me ashensor. perbehet nga dhoma e ndenjes, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. jepet i mobiluar totalisht. (vendosen edhe mobiliet qe mungojne). jepet vetem per afat te gjate. ... 22/09/2020 09:47... Lexo detajet..

500 Euro
Tek Rruga Sales jepet Apartament 1+1 me qera i Mobiluar!! Jepet Apartament me qera 1+1 i Mobiluar , Organizohet ne sallon me kuzhine dhome

500 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 i mobiluar , organizohet ne sallon me kuzhine dhome gjumi tualete!! ... 22/09/2020 09:47... Lexo detajet..

400 Euro 2+1 ME QERA TE RRUGA KAVAJES 2+1 me qera tek Rruga e Kavajes tek Market Joena. Apartamenti eshte i organizuar

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
107 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

2+1 me qera tek rruga e kavajes tek market joena. apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, verande dhe nje ballkon dhe dy tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me administrim shu... 22/09/2020 09:47... Lexo detajet..

600 Euro Jepet apartament me qira tek liqeni artificial prane Tiku Mato!! Shitet dhe Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar 🔹Eshte i organizuar ne 2

600 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
129 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet dhe jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar 🔹eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi + guzhina + ballkon ,me pamje nga kopshti zologjik kati 1 banim ,pallat i ri 📐siperfaqe 120 m2 adresa📍kopshti zologjik ,siper restorant tikudhemato ... 22/09/2020 09:47... Lexo detajet..

450 Euro Jepet Apartament me qira 2+1 perballe Delijorgji i mobiluar Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja-Rruga Kavajes perballe Delijorgji!!

450 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
116 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja-rruga kavajes perballe delijorgji!! 📐siperfqja 116m2 💵 cmimi 450 euro. jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h. apartamenti organizohet ne sall... 22/09/2020 09:46... Lexo detajet..

25,000 Leke Apartament 1+1 rr durresit prane Ambasades Kineze.e mobiluar,25000 leke. Apartament 1+1 rr durresit prane Ambasades Kineze. eshte godine 2 kateshe me hyr

25,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.18 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 rr durresit prane ambasades kineze. eshte godine 2 kateshe me hyrje ne vete,eshte e mobiluar, me sip 75m.25000 leke.kontakt agjensia global.berti ... 22/09/2020 09:46... Lexo detajet..

450 Euro Jepet Apartament 2+1 me qira tek kopështi zoologjik!! 🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja-Kopeshti zoologjik
💵 Cmimi 4

450 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja-kopeshti zoologjik 💵 cmimi 450 euro. jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h. apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te boll... 22/09/2020 09:46... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartament 2+1 me qera Jepet apartament 2+1 me qera ne nje zone shume te mire, afer stacionit te autobu

40,000 Leke

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 me qera ne nje zone shume te mire, afer stacionit te autobuzit dhe me hapesira publike per parkim. apartamenti ndodhet ne nje pallat te vjeter, ne katin e trete, me te gjitha punimet e brendshme te rinovuara. eshte i pajisur me a... 22/09/2020 09:46... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dh... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek rruga e dibres(perball kompleks halili)) jepet me qera apartament 2+1+2 perball kompleks halili pallat i ri me ash... (Premium 17.11.2020)

350 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Rr Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

☑️jepet super apartament 1+1 tek rruga e elbasanit perball 7 xhuxhave e mobiluar shume mire me verand, kondicioner per ngrohje/ftohje , me nje or... (Premium 08.01.2021)

210 Euro JEPET APARTAMENT ME QERA 1+1 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë "Bar A

210 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "bar artistit ". informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • sipërfaqja e apartamentit 67 m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti i gatimit • 1 ... 22/09/2020 09:45... Lexo detajet..

22,000 Leke Jap me qira garzonjere Jap me qira garzonjere te mobiluar afer gomisteris  te rruga barrikadave . Kati

22,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.96 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
30 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jap me qira garzonjere te mobiluar afer gomisteris te rruga barrikadave . kati 5 ,me ashensor ,me kondicioner.na kontaktoni ne watchap.... 22/09/2020 09:44... Lexo detajet..

330 Euro Jepet me qera Ap 2+1 ne rrugen e Dibres prane K.Halili Jepet me qera apartament 2+1 ne Qender, rruga e Dibres ( Kompleksi Halili )si ve

330 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne qender, rruga e dibres ( kompleksi halili )si vendodhje. te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire • siperfaqe 101m2 • kati 4 pall i ri ashensor • 2 dhoma gjumi • sallon + am... 22/09/2020 09:44... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera Ap 2+1 prane K.Zoologjik te Bar Swan Jepet me qera Ap i ri 2+1 me qera ne zonen e Liqenit Artificial, Prane K.Zoolog

400 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera ap i ri 2+1 me qera ne zonen e liqenit artificial, prane k.zoologjik bar swan si vendodhje. te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja dhe punime shume cilesore • siperfaqe 100 m2 • kati 5 pallat i ri ashens • 2... 22/09/2020 09:43... Lexo detajet..

290 Euro Jepet me qera Ap 1+1 prane Kompleksit Usluga te St Trenit Jepet Ap 1+1 me qera ne zonen e St Trenit afer Kompleksi Usluga ( Prane Arkives

290 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet ap 1+1 me qera ne zonen e st trenit afer kompleksi usluga ( prane arkives se shtetit ) si vendodhje. te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja. • siperfaqe 67m2 • kati 8 pallat i ri ashens • 1 dhome gjumi • sall... 22/09/2020 09:43... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera Ap 2+1 ne pallat te ri me ashensor prane Ring center te Zogu i zi Jepet Apartament 2+1 me qera  prane Ring Center te sheshi ( Rrotullimi i Zogut

350 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament 2+1 me qera  prane ring center te sheshi ( rrotullimi i zogut te zi ) te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja • siperfaqe 110m2 • kati 3 pall ri ashensor • 2 dhoma gjumi • sallon + ambient gatimi • t... 22/09/2020 09:42... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera Ap 1+1 ne pallat te ri Ashens Qender prane Lidhjes se Shkrimtareve Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes, duke ardhur nga qendra pe

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se kavajes, duke ardhur nga qendra perball karburantit, si vendodhje te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane te reja • siperfaqe 64m2 • kati 2 pallat i ri ashensor • 1 dhome gjumi • sall... 22/09/2020 09:42... Lexo detajet..

450 Euro Tirane, Jap me Qera Apt. 2+2+A+Bllk, Kati 6, 90 m2, 450 Euro (Shkolla e Baletit) Tirane, Jepet me Qera Apt. 2+2+A+Bllk, Kati 6, 90 m2, 450 Euro (Shkolla e Baleti

450 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.66 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Tirane, jepet me qera apt. 2+2+a+bllk, kati 6, 90 m2, 450 euro (shkolla e baletit) apt ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor, ballkon. kontakto direct me pronarin e apt. cell: 069 405 1115 e-mail: medi.gurra-kaciqi@hotmail.it... 22/09/2020 09:42... Lexo detajet..

320 Euro Jepet Apartament 1+1 me Qera tek kopshti botanik!! 🏡 Apartament 1+1 me qera.
📍 Vendondodhja-Kopeshti Botanik!
💵 Cmimi 32

320 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🏡 apartament 1+1 me qera. 📍 vendondodhja-kopeshti botanik! 💵 cmimi 320 euro jepet apartament 1+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h. apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me hapsire te bollsh... 22/09/2020 09:42... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon tek rr. dritan hoxha (laprake) ne pallat te ri me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | parket | cdo elektrosht... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

1+1 (blv. zogu i) ne katin e dyte | shume komod | kondicioner | mobiilim cilesor | hapesire me ndricim q1760 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma g... (Premium 31.12.2020)

1,000 Euro

Jepet Me Qera Super Apartamentin 3+1 Me Pamje Nga Liqrni Artificjal I Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartamentin 3+1 + 1 parking me pamje nga liqeni artificjal i tiranes kati fundit me ashensor super pamje per me teper kontaktoni ... (Premium 29.09.2020)

600 Euro

Jepet Me Qera Apartamentin 3+1+2 Tualete Bllok Pallat I Ri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
157.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar kati 7 jo i fundit pallat i ri me ashensor dhomat e gjumit te reja gjith ambientet me kondiconer adresa:... (Premium 29.09.2020)

330 Euro Jepet Apartament me qera tek stacioni trenit super i arreduar!! Tek Stacioni Trenit jepet Apartament Super i Mobiluar!! Eshte i organizuar si me

330 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Tek stacioni trenit jepet apartament super i mobiluar!! eshte i organizuar si me poshte: sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkone.ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes.cmimi 300 euro i padiskutueshëm!per me shum informacio... 22/09/2020 09:41... Lexo detajet..

270 Euro Jepet Apartament 1+1 tek stacioni trenit dhe per studente Jepet Apartament 1+1 i Mobiluar , organizohet ne sallon me kuzhin dhe dhoma gjum

270 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar , organizohet ne sallon me kuzhin dhe dhoma gjumit me krevat dopio dhe dy krevat marinare, ballkon dhe tualete... 22/09/2020 09:41... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 3+1 per qera (banim&zyra). Jepet me qira apartament 3+1 ne katin e dyte ne pallat egzistues, pa ashensor .

30,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.78 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 3+1 ne katin e dyte ne pallat egzistues, pa ashensor . apartamenti ka siperfaqe 100 m2 , i organizuar nenje sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit , tre dhoma gjumi , nje tualet dhe nje ballkon . apartamenti of... 22/09/2020 09:41... Lexo detajet..

260 Euro Jepet apartament me qera 1+1 mobiluar te Stacioni i Trenit. Tek Stacioni trenit jepet me qira Apartament i Mobiluar 1+1. Eshte i organizua

260 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Tek stacioni trenit jepet me qira apartament i mobiluar 1+1. eshte i organizuar si me poshte: sallon, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkone.ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes.cmimi 260 euro.per me shum informacion ose vizit... 22/09/2020 09:41... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet per here te pare me qera apartament 2+1+2ballkone + vend parkimi personal tek vilat amerikane, 1 minut nga luarasi | shtruar me parket | oborr |... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke

Jo studente jo kafshe jo femije nen 10 vjeÇ 2+1 muaj qera parapagim jepet me qera shtepi private 2+1 me siperfaqe 100m prane spitalit qsut. shtep... (Premium 01.10.2020)

300 Euro

Garsoniere Me Qera ,ne Rrugen Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera garsoniere ne rrugen myslym shyri . garsonieria ka nje siperfaqe pre 35 m2 ,shum i mire organizuar dhe i pershtatshem per dy persona ... (Premium 02.10.2020)

330 Euro

Apartamenti 1+1 Myslym Shyri !!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Maria
1+1 Dhoma|Sallon
52.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen myslym shyri .nje nder zonat me te preferuara ne tirane . apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 51 m2 d... (Premium 17.10.2020)

350 Euro

⚜️apartament 2+1 me qera 🔸apartamenti ofron nje siperfaqe prej 70 m2. 🔸nodhet ne katin e katert te nje vile. 🔸apartamenti eshte ... (Premium 29.09.2020)

370 Euro Jepet apartament me qera 2+1 te drejtoria e policise. 🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja-Myslym Shyri perballe Drejtorise

370 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja-myslym shyri perballe drejtorise se policise! 📐siperfqja 75m2 💵 cmimi 370€. jepet apartament 2+1 me qera shkalle me drit, administrim 24h. 2 dhoma gjumi 1 tualete 1 ballkon. apartamenti esht... 22/09/2020 09:41... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qira 1+1 Myslym Shyri Jepet apartament me qera 1+1 tek Rr. Myslym Shyri.

Me siperfaqe 60 m2. kati 5

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 tek rr. myslym shyri. me siperfaqe 60 m2. kati 5 organizohet: • ambjent gatimi •1 dhome gjumi • sallon ndenje •1 tualet ofrohet: • i mobiluar • ne kushte te mira • pa ashensor pallat ekzi... 22/09/2020 09:41... Lexo detajet..

350 Euro Jepet apartament me qera 1+1 i mobiluar perball Gjuheve te Huaja. 🏡 Apartament 1+1 me qera.
📍 Vendondodhja+ Fakulteti gjuheve te huaja!!

350 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.14 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

🏡 apartament 1+1 me qera. 📍 vendondodhja+ fakulteti gjuheve te huaja!! 💵 cmimi 350 euro apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine meme vete me hapsire te bollshme, 1 dhome gjumi dhe tualete ballkon.eshte i mobiluar me te gjitha el... 22/09/2020 09:39... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim