apartament me qera ne don bosko  18575 njoftime

 Online 92 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite imobiliare ne lidhje me interesimin tuaj!
330 Euro id:100109 - Tek Rruga e Kavajes Mbrapa Policise Bashkiake Jepet Me Qira Apartament 2+1+2

Tek Rruga E Kavajes Mbrapa Policise Bashkiake Jepet Me Qira Apartament 2+1+2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.70 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rruga e kavajes , mbrapa policise bashkiake jepet me qira apartament 2+1+2 ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh , shume punime cilesor me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sal... Lexo detajet..

240 Euro id:26565 - 1+1 (60 m2) teresisht i Ri dhe i Investuar mbrapa Fakultetit te Mjeksise - Mobilim Cilesor + PARKET

1+1 (60 M2) Teresisht I Ri Dhe I Investuar Mbrapa Fakultetit Te Mjeksise - Mobilim Cilesor + Parket

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 1 + 1 (60 m2) i ri dhe i pabanuar me pare mbrapa fakultetit te mjeksise - apartamenti eshte i investuar me mobilim cilesor | shtruar me parket | zona ofron mundesi parkimi | ndricimi natyral perfe... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me qera apartament 2+1 rruga e Kavajes Apartamenti ndodhet tek qendra Condor. Eshte totalisht i mobiluar me mobilje te

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.02.2019 (20:19): Apartamenti ndodhet tek qendra condor. eshte totalisht i mobiluar me mobilje te reja. i pabanuar me pare. preferohen familjare. per me shume informacione rreth apartamentit ose per prona te ngjashme na kontakt... Lexo detajet..

7,500 Leke Ndarje qeraje Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. Te jete ne marredhenie pune. Shtepia ndodh

Ndarje Qeraje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.02.2019 (20:09): Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. te jete ne marredhenie pune. shtepia ndodhet te 21 dhjetori rruga muhamet gjollesha tek neranxi. qeraja 75 mije ne muaj. 0697412337... Lexo detajet..

9,000 Leke NDARJE QERAJE ME NJE VAJZE Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Apartamenti eshte i mobiluar bukur dhe ne gj

Ndarje Qeraje Me Nje Vajze

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.02.2019 (20:08): Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. apartamenti eshte i mobiluar bukur dhe ne gjendje shume te mire. ndodhet ne rrugen medar shtylla “komuna parisit” per me shume info dhe foto kontaktoni ☎️ 069769206... Lexo detajet..

1,100 Euro Jepet me qira Apartament 3+1+2 tek Kompleksi Nobis Jepet me qira Apartament 3+1+2 tek Kompleksi Nobis, i lokalizuar ne nje nga zona

Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Tek Kompleksi Nobis

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.02.2019 (19:28): Jepet me qira apartament 3+1+2 tek kompleksi nobis, i lokalizuar ne nje nga zonat me elitare te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe totale 165 m2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, dy ... Lexo detajet..

240 Euro Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe prane News 24 ,ne Shkoze Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe prane News 24 ,ne Shkoze
Ka nje

Jepet Me Qera Kati I Pare I Nje Vile 3 Kateshe Prane News 24 ,ne Shkoze

Tjeter zone | Tirane (4.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2019 (19:28): Jepet me qera kati i pare i nje vile 3 kateshe prane news 24 ,ne shkoze ka nje siperfaqe prej 125 m2. eshte e organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , tualet , ballkone ofrohet totalisht e m... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ne Myslym Shyr Jepet me qira Apartament 3+1 me nje siperfaqe prej 94m2, ne Myslym Shyri, nje pr

Jepet Me Qira Apartament 3+1 Ne Myslym Shyr

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.02.2019 (19:10): Jepet me qira apartament 3+1 me nje siperfaqe prej 94m2, ne myslym shyri, nje prej zonave me te kerkuara te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e peste ne nje pallat ekzistues. apartamenti eshte i mobiluar dh... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera Apartment 2+1 Astir Apartamenti ndodhet ne Unazen e Re Tek Alpha Bank need rrugen kryesore.
Eshte I

Jepet Me Qera Apartment 2+1 Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.02.2019 (19:05): Apartamenti ndodhet ne unazen e re tek alpha bank need rrugen kryesore. eshte i pabanuar me pare. dhoma e gjumit e femijeve nuk eshte e mobiluar. ... Lexo detajet..

400 Euro Pazari i Ri, Jepet me Qira Apartament 2+1 me pamje Fantastike !!! Brenda Pazarit te Ri, Jepet Apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri te

Pazari I Ri, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike !!!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.02.2019 (19:04): Brenda pazarit te ri, jepet apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me 2 ashensor. apartamenti ka orientim jug - lindje duke ofruar ndriçim natyral dhe organizohet ne nje sallon komod sebas... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 3+1+2B me qira, Kompleksi Panorama Jepet me qira nje apartament 3+1 dhe me dy banja ne Kompleksin Panorama.
Aparta

Apartament 3+1+2b Me Qira, Kompleksi Panorama

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

21.02.2019 (18:57): Jepet me qira nje apartament 3+1 dhe me dy banja ne kompleksin panorama. apartamenti ndodhet ne katin e 9 te ketij kompleksi. orientimi perendim. apartamenti ka nje pamje te bukur te qytetit dhe eshte ne nje ... Lexo detajet..

700 Euro Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet super Apartament 1+1 me Qira + Post Parkimi!

Prane Stadiumit Qemal Stafa, Jepet Super Apartament 1+1 Me Q

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.98 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Prane stadiumit qemal stafa, jepet me qira apartament 1+1! apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri super cilesor, dhe ka nje siperfaqe prej 94 m2. eshte i organizuar ne nje ambjent ndenje+kuzhine,... Lexo detajet..

320 Euro Jepet apartament 1+1 me qera tek Zogu i Zi

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Zogu I Zi

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet super apartament 1+1 me qera tek zogu i zi apartament teresisht i mobiluar tek zogu i zi apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te tiranes ku ofron 1 ser facilitesh. me mobilim mjaft te mi... Lexo detajet..

240 Euro 1+1 i Ri ( ZOOLOGJIKU)- Mobilimin e Ri- Pallat Cilesor - Mundesi Parkimi

1+1 I Ri ( Zoologjiku)- Mobilimin E Ri- Pallat Cilesor - Mun

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (60 m2) tek kopshti zoologjik, ne pallat te ri me ashensor | i mobiluar, kend i ri dhe cdo gje e re | zona ofron parkim | kondicioner | ambient i sapo lyer | izolim akustik/dritare dop... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament 1+1 ne Bllok, prane Fakultetit te Juridikut. Jepet apartament  me qera 1+1 ne Bllok,rruga Vaso Pasha,prane Fakultetit  te Jur

Jepet Apartament 1+1 Ne Bllok, Prane Fakultetit Te Juridikut.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.02.2019 (18:57): Jepet apartament me qera 1+1 ne bllok,rruga vaso pasha,prane fakultetit te juridikut..apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,1tualet dhe 1 ballkon.apartamenti jepet me qe... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT 1+1 PER QIRA PRANE UET Jepet per qira nje apartament 1+1, me siperfaqe 42 m2, ne Vasil Shanto (prane UE

Apartament 1+1 Per Qira Prane Uet

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
42.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

21.02.2019 (18:57): Jepet per qira nje apartament 1+1, me siperfaqe 42 m2, ne vasil shanto (prane uet). ndodhet ne katin e 10, te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti organizohet ne nje sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dh... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet Garsoniere me qera, rruga “Xhezmi Delli” Tirane Ne rrugen “Xhezmi Delli”, Tirane, Pallati i verdhe 9 katesh (ngjitur me muri

Jepet Garsoniere Me Qera, Rruga “xhezmi Delli” Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2019 (18:57): Ne rrugen “xhezmi delli”, tirane, pallati i verdhe 9 katesh (ngjitur me murin e pasem te ambasades gjermane), jepet me qera apartament/garsoniere (sip. 45 m2). apartamenti ndodhet ne katin perdhe (mbi garaz... Lexo detajet..

25,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE DON BOSKO Jepet per qira nje apartament 2+1, me siperfaqe 85 m2, ne Don Bosko. Ndodhet ne

Apartament 2+1 Per Qira Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.02.2019 (18:57): Jepet per qira nje apartament 2+1, me siperfaqe 85 m2, ne don bosko. ndodhet ne katin e 5, te nje pallati te ri. organizohet ne nje sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. per... Lexo detajet..

20,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ASTIR Jepet per qira nje apartament 2+1, me siperfaqe 108 m2, ne Astir. Apartamenti nd

Apartament 2+1 Per Qira Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

21.02.2019 (18:57): Jepet per qira nje apartament 2+1, me siperfaqe 108 m2, ne astir. apartamenti ndodhet në katin e 7, të një pallati të ri. organizohet ne nje sallon, nje kuzhine, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. per ... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

20,000 Leke

25,000 Leke Jepet nje hyrje me qira 1+1.  jepet nje hyrje 1+1 e mobiluar me kushte bashkohore. Tek unaza e re tek ozone. N

Jepet Nje Hyrje Me Qira 1+1.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

21.02.2019 (18:56): Jepet nje hyrje 1+1 e mobiluar me kushte bashkohore. tek unaza e re tek ozone. ndodhet ne katin e 8. kontakt 0672063959... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartamet  2+1 me qira Jepet me qera apartament 2+1,70 m2 tek Rr e Durresit tek ish Ambasada Jugosllave

Apartamet 2+1 Me Qira

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.02.2019 (18:56): Jepet me qera apartament 2+1,70 m2 tek rr e durresit tek ish ambasada jugosllave me akses ne rrugen kryesore. apartamenti ndodhet ne katin e 3 ,mobilimi shumw i mire dhe organizimi perfekt. cmimi 35000 leke i ... Lexo detajet..

350 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK LIQENI I THATE  Jepet per qira nje apartament 2+1, me siperfaqe 130 m2, tek Liqeni i Thate. Ndod

Apartament 2+1 Per Qira Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.02.2019 (18:54): Jepet per qira nje apartament 2+1, me siperfaqe 130 m2, tek liqeni i thate. ndodhet ne katin e 5, te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti organizohet ne nje sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT AFER MOZAIKUT TE TIRANES Jepet apartament me qera 2+1+2 me siperfaqje 110m2 ne rrugen Naim Frasheri afer

Jepet Me Qera Apartament Afer Mozaikut Te Tiranes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.02.2019 (18:54): Jepet apartament me qera 2+1+2 me siperfaqje 110m2 ne rrugen naim frasheri afer mozaikut te tiranes. organizohet nga salloni, ambient i gatimit, dhoma e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni. apartamenti eshte teresis... Lexo detajet..

290 Euro 1 + 1 (86 m2) Komuna e Parisit | Mobiluar | Pallat i Ri me Ashensor | Super Ndricim Natyral

1 + 1 (86 M2) Komuna E Parisit | Mobiluar | Pallat I Ri Me Ashensor | Super Ndricim Natyra

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.58 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Me qera apt 1 + 1 (86 m2) tek komuna e parisit - rr. ibrahim kodra | mobiluar | pallat i ri me ashensor | super apt i ndricuar | kondicioner | pamje p[aronamike e paster | shtruar me pllake cilesore | izolim ak... Lexo detajet..

600 Euro Ultra Modern 2+1 (90 m2) me Pamje nga Liqeni - Dizenjuar me Arkitekt

Ultra Modern 2+1 (90 M2) Me Pamje Nga Liqeni - Dizenjuar Me Arkitekt

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament me qera 2 + 1 (90 m2) tek liqeni i thate - rr. hamdi sina, ne pallat te ri | ashensor me cip | apartament i dizenjuar me arkitekt | super mobilim i investuar 15,000 euro | dyshemeja me parket t... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira apartament 1+1, prane Liqenit Artificiale. E organizuar ne dhome n

Jepet Me Qira Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

21.02.2019 (18:54): Jepet me qira apartament 1+1, prane liqenit artificiale. e organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon. ka hapesira te bollshme me siperfaqje 90m2. e mobiluar ne menyre shume moderne dhe n... Lexo detajet..

250 Euro Tek Kopshti Botanik jepet apartament 2+1 me qira. Tek Kopshti Botanik jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e

Tek Kopshti Botanik Jepet Apartament 2+1 Me Qira.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.02.2019 (18:54): Tek kopshti botanik jepet apartament 2+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimi te nje pallati 8 katesh. apartamenti ka punime cilësore dhe është i organizuar në një sallon te bollshëm, 2 dhoma ... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartament 2+1 me qera, tek 21-shi Jepet nje apartament me qera 2+1 prane Shkolles Sabaudin Gabrani.
Apartamenti k

Apartament 2+1 Me Qera, Tek 21-shi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.02.2019 (18:53): Jepet nje apartament me qera 2+1 prane shkolles sabaudin gabrani. apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te. ka gjithashtu dhe nje tarrace funksionale dhe eshte e pajisur me nje vend... Lexo detajet..

30,000 Leke 2+1 te kopshti zoologjik Apartamenti ndodhet ne zonen prane kopshtit zoologjik ne katin 2 te nje pallati

2+1 Te Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
260.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.02.2019 (18:53): Apartamenti ndodhet ne zonen prane kopshtit zoologjik ne katin 2 te nje pallati te ri. perbeht nga 1 ambient ndenje gatimi, 2 dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje verande shum e madhe rreth 160m2. siperfa... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

30,000 Leke

300 Euro 1+1 Cilesor (70 m2) ne Myslym Shyr | Parket HD TV  | Kondicioner

1+1 Cilesor (70 M2) Ne Myslym Shyr | Parket Hd Tv | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera apt 1 + 1 (70 m2) ne myslym shyr - bar sanremo | mobilim me porosi nga greqia | zone qe ofron parkim | 2 kondicioner | shtruar me pllake cilesore | pajisjet elektroshtepiake te kompletuara | ndricim nat... Lexo detajet..

700 Euro Jepet apartament 2+1 me qera ne Bllok, prane Librit Universitar . Jepet apartament 2+1 me qera ne Bllok, prane Librit Universitar .
Apartamenti e

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok, Prane Librit Universitar .

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.02.2019 (18:53): Jepet apartament 2+1 me qera ne bllok, prane librit universitar . apartamenti eshte i organizuar ne 2dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi+lavastovilje dhe 1tualet.apartamenti jepet totalisht i mobiluar me ... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 3+1 me qira prane ambasades amerikane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit ne rrugen e E

Apartament 3+1 Me Qira Prane Ambasades Amerikane.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.02.2019 (18:53): Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit ne rrugen e elbasanit, ne nje zone ku jane te perqendruar nje numer i madh zyrash dhe biznesesh. apartamenti ka një sipërfaqe prej 130 m2 dhe... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA PRANE QENDRES Jepet per qira nje apartament 2+1, me siperfaqe 66 m2, ne Rruge te Durresit. Ndo

Apartament 2+1 Per Qira Prane Qendres

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.02.2019 (18:53): Jepet per qira nje apartament 2+1, me siperfaqe 66 m2, ne rruge te durresit. ndodhet ne katin e 2, te nje pallati eksiztues. apartamenti organizohet ne nje sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma, 1 tualet dh... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim