apartament me qira vjetore ne sarand  

 Online 154 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 154 lexues | 0 njoftime ne pritje
300 Euro

Super 1+1+2 ballone, 100 % i ri dhe i madh (80 m2) tek kristal center (tring) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicion... (Premium 31.12.2019)

450 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Pamje Fantastike.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

jepet me qira apartament 2+1 me pamje fantastike. ambjenti ndahet ne nje sallon te madh ndenje me kuzhine pak te vecuar dhe nje ballkon me pamje te l... (Premium 23.04.2020)

57,000 Euro

1+1 i investuar dhe i dizenjuar me arkitekt (globe - rr. e kavajes) zone qe ofron parkim | mobilim cilesor i ri | kondicioner | pllake cilesore e delt... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

2+1+kuzhine me vete+2 ballkone (90 m2) afer amb. kineze (rr. e durresit) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire ... (Premium 09.02.2020)

36,000 Leke Te ish parku pas glob jepet 2+1 me qera Jepet 2+1 me qera pas globe 110 m ne gjendje shume te mire e mobiluar me 2 banjo

Te Ish Parku Pas Glob Jepet 2+1 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (20:10): Jepet 2+1 me qera pas globe 110 m ne gjendje shume te mire e mobiluar me 2 banjo me 2 ballkone pallat i ri uji drita 24 ore ...

800 Euro Apartament luksoz  2+1+2 tek Kodra e diellit 2 Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rezidencen Kodra e Diellit 2. Apartamenti esht

Apartament Luksoz 2+1+2 Tek Kodra E Diellit 2

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (20:08): Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rezidencen kodra e diellit 2. apartamenti eshte i pabanuar me pare, ka nje arredim luksoz dhe mjaft praktik. organizohet ne amient ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. ndodhet ne katin e dyte ...

550 Euro Jepet apartament me qera ne bllok perball Juveniljes. Jepet apartament me qera ne bllok perball Juveniljes.
Apartamenti eshte i organ

Jepet Apartament Me Qera Ne Bllok Perball Juveniljes.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

19.06.2019 (20:08): Jepet apartament me qera ne bllok perball juveniljes. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,salle ngrenie. 2 tualete,ballkon. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne kushte bashkekohore. sip: 122 m2 kati: 11 (me ashens...

400 Euro Kam apartament per qira 2+1 Eshte apartament per tu dhen me qira ne komun te parisit

Kam Apartament Per Qira 2+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.06.2019 (20:08): Eshte apartament per tu dhen me qira ne komun te parisit...

320 Euro Jepet me Qera Apartament Prane Kopshit Botanik 2+1, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone

Jepet Me Qera Apartament Prane Kopshit Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (20:08): 2+1, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ballkone...

500 Euro Jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete tek rruga e Kosovareve Jepet me qira aprtament 2+1 tek rruga e Kosovareve prane Komunes se Parisit. Apa

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Tualete Tek Rruga E Kosovareve

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

19.06.2019 (19:44): Jepet me qira aprtament 2+1 tek rruga e kosovareve prane komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat elitare te tiranes dhe njekohesisht ofron mundesine e nje jetese te qete. ndodhet ne katin e 8 -te me ashensor dhe eshte totalisht i mob...

350 Euro okazion! jepet me qira apartament 1+1 ne Komunen e Parisit Jepet me qira apartament 1+1 tek Komuna e Parisit prane ish Universitetit New Yo

Okazion! Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Komunen E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.06.2019 (19:44): Jepet me qira apartament 1+1 tek komuna e parisit prane ish universitetit new york. apartamenti ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit me ashensor, me pamje nga liqeni artificial. apartamenti eshte totalisht i mobiluar. zona eshte nje nga me te prefer...

27,000 Leke 1+1 prane oslos. Astir Apartamenti ndodhet  prane oslos ne pallat me ashensor dhe administrim. Eshte i

1+1 Prane Oslos. Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.06.2019 (19:27): Apartamenti ndodhet prane oslos ne pallat me ashensor dhe administrim. eshte i kompletuar. 1+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon. ...

24,000 Leke Garsoniere me qera rr. e Kavajes Jepet me qira garsoniere me sip 45m² ne katin e 7 te 1 pallat i ri me ashensor

Garsoniere Me Qera Rr. E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.06.2019 (19:27): Jepet me qira garsoniere me sip 45m² ne katin e 7 te 1 pallat i ri me ashensor ne rrugen e kavajes prane policis bashkiake.ambienti organizohet nga 1 dhome gjumi me ambient gatimi,dhe 1 tualet. cmimi.24.000 lek(i diskutueshem)...

300 Euro

Apt 1+1 (perfshire Vendparkimi) Ne Bllok** Super Lokacion | Mobilim I Ri | Parket

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1 + 1 (60 m2) i pabanuar me pare, ne bllok (rr. brigada e viii) zone nga me te preferuarat ne tirane + mundesi parkimi | mobi... (Premium 31.12.2019)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Paraisit (perballe Oslos)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit (perball bar oslos) jepet me qera aprtament 2+1 ,apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe me te gjitha elektroshtepiaket,me ori... (Premium 04.09.2019)

450 Euro

Prane hotel xheko imperial ne zonen e gardes, ne katin e 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashesor, jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ... (Premium 06.05.2022)

500 Euro Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet ne rrugen myslym shyri!! Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet ne rrugen myslym shyri!!
Ka nje siperfaqe

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ndodhet Ne Rrugen Myslym Shyri!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.06.2019 (19:27): Jepet me qera apartament 1+1 ndodhet ne rrugen myslym shyri!! ka nje siperfaqe prej 60 m2 ne katin e pare totalisht i mobiluar ne menyre moderne , 2 tualete , ne cmim jane te pefshira uje drita dhe internet. cmimi i qerase 500 euro/ muaji ...

300 Euro Jepet apartament 1+1 me qera perball Delijorgjit, tek pallati i Kastratit, buze lanes.  Jepet apartament 1+1 me qera perball Delijorgjit, tek pallati i Kastratit, buze

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Perball Delijorgjit, Tek Pallati I Kastratit, Buze Lanes.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

19.06.2019 (19:27): Jepet apartament 1+1 me qera perball delijorgjit, tek pallati i kastratit, buze lanes. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi , 1 salle ndenje + salle ngrenje , 1 ballkon, 1 tualet. jepet me qera totalisht i mobiluar me mob...

280 Euro Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re Jepet me qera apartament 2+1, Unaza E Re,prane 2 Rotondove. Apartamenti eshte I

Qera,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
143.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.06.2019 (19:25): Jepet me qera apartament 2+1, unaza e re,prane 2 rotondove. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 6 te nje pallat te ri i ndertuar me siperfaqe totale prej 143 m2 nga te cilat 48 m2 jane verande . apartamenti disponon orientim shume te mire dhe ...

440 Euro SUPER Apartament me Qira Tek 21 Dhjetori ! Ne nje nder zonat me te mira te Tiranes, jepet super apartament me Qira .Apartam

Super Apartament Me Qira Tek 21 Dhjetori !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.06.2019 (19:18): Ne nje nder zonat me te mira te tiranes, jepet super apartament me qira .apartamenti eshte ne katin e 6 te nje ndertese te re 9 kateshe me 2 ashensor . eshte i gjithi i mobiluar ne menyre bashkekohore .apartamenti organizohet ne sallon +kuzhine ,2 dh...

230 Euro Vasil Shanto (Shkolla) 1+1 per zyra Euro 230  Tek Shkolla Vasil Shanto ngjitur me Bulevardin Bajram Curri ofrohet me qira 1+1

Vasil Shanto (shkolla) 1+1 Per Zyra Euro 230

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (19:07): Tek shkolla vasil shanto ngjitur me bulevardin bajram curri ofrohet me qira 1+1 bosh (54m2) kati i dyte me pamje nga rruga kryesore eskluzivisht per aktivitet komercial si qender kursesh, klinike dentare zyra noterie/avokatie. pozicioni shume i favor...

45,000 Leke Jepet me qera Apartament 3+1+2 Jepet me qera Apartament 3+1+2 ne Rrugen Sami Frasheri, P. 26/1. Apartamenti esh

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.06.2019 (19:04): Jepet me qera apartament 3+1+2 ne rrugen sami frasheri, p. 26/1. apartamenti eshte i mobiluara dhe ndodhet ne katin e gjashte. ju lutem jo agjensi imobiliare. cmimi 45000 leke. preferohen njerez korrekt dhe serioz jo per qendrime afatgjata. te inter...

450 Euro Jepet apartament 2+1 me qera pas Ringut, Zogu Zi( kati 3 i nje vile private)  Jepet apartament 2+1 me qera pas Ringut, Zogu Zi( kati 3 i nje vile private) . A

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Pas Ringut, Zogu Zi( Kati 3 I Nje Vile Private)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (19:04): Jepet apartament 2+1 me qera pas ringut, zogu zi( kati 3 i nje vile private) . apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte i mobiluar me cdo gje cilesore. jepet per familjar...

30,000 Leke Jepet apartament me qera prane fabrikes se miellit Jepet apartament prane fabrikes se miellit.
Apartamenti eshte i organizuar ne 2

Jepet Apartament Me Qera Prane Fabrikes Se Miellit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

19.06.2019 (19:03): Jepet apartament prane fabrikes se miellit. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,salle ngrenie,2 tualete,2 ballkone. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire. sip: 130 m2 kati: 8 (me ashensor) cm...

350 Euro Jepet super apartament 1+1 me qera ne rr. Mihal Grameno, prane BKT. Jepet super apartament 1+1 me qera ne rr. Mihal Grameno, prane BKT. Apartamenti

Jepet Super Apartament 1+1 Me Qera Ne Rr. Mihal Grameno, Prane Bkt.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.06.2019 (19:03): Jepet super apartament 1+1 me qera ne rr. mihal grameno, prane bkt. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 ballkon , 1 tualet. jepet me qera totalisht i mobiluar me mobilim te ri dhe cilesor. preferohen fa...

350 Euro

2+1 (90 m2) ne 21 dhjetor (rr. frosina plaku) zone e preferuar | pallat i ri (2016) me ashensor | mobilim cilesor dhe modern | sistem ndricimi me led ... (Premium 31.12.2019)

240 Euro

1+1+ballkon, I Madh (70 M2) Tek Kodra E Diellit - Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Cilesor

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek kodra e diellit - zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | ndricim perf... (Premium 31.12.2019)

380 Euro

Te Hipoteka ,super Apartament 2+1 Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Perball me hipoteken ,jepet me qera apartament 2+1 i investuar me cilisine me te mire .apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,sallon+kuzhine , 2 d... (Premium 22.06.2019)

350 Euro

Jepet Me Qera Shtepi Perball Petro Nini

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shtepia gjendet ne kat te 9, pallat i ri, rruge kryesore qe shkon tek liqeni prane shkolles petro nini. mobilim i ri, i ka te gjitha pajisjet elektros... (Premium 27.06.2019)

30,000 Leke Jepet apartament 3+1 me qera pas Ringut, tek Zogu Zi. (ne vile private)  Jepet apartament 3+1 me qera pas Ringut, tek Zogu Zi. Apartamenti eshte i pozici

Jepet Apartament 3+1 Me Qera Pas Ringut, Tek Zogu Zi. (ne Vile Private)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.06.2019 (19:03): Jepet apartament 3+1 me qera pas ringut, tek zogu zi. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1-re te nje vile private. eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 tualet, verande , vendparkim. apartamenti jepet me qer...

350 Euro Jepet apartament me qera tek rruga "Irfan Tomini" ish stacioni i fundit i Tiranes Re Jepet apartament me qera tek rruga "Irfan Tomini" ish stacion i fundit

Jepet Apartament Me Qera Tek Rruga "irfan Tomini" Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Re

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (19:03): Jepet apartament me qera tek rruga "irfan tomini" ish stacion i fundit i tiranes re. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,salle ngrenie,1 tualet,1 ballkon dhe mundesi per vendparkim. apartamenti eshte totalisht i mobiluar,n...

800 Euro Jepet apartament me qera tek kodra e diellit 2, tek Rezidenca Jepet apartament tek "Kodra e Diellit" Rezidenca 2.
Apartamenti eshte

Jepet Apartament Me Qera Tek Kodra E Diellit 2, Tek Rezidenca

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (19:03): Jepet apartament tek "kodra e diellit" rezidenca 2. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,salle ngrenie,2 tualete,1 ballkon,vendparkim. apartamenti eshte ne gjendje shume te mire. sip: 110 m2 kati: 2 (me ashensor) cmimi...

500 Euro Komuna e Parisit, Apartament 2+1 me Qera, 500 Euro Rruga Tish Dahia, Jepet me Qera Apartament 2+1, 104 m2
Kati i 8 me ashensor, Sa

Komuna E Parisit, Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

19.06.2019 (18:42): Rruga tish dahia, jepet me qera apartament 2+1, 104 m2 kati i 8 me ashensor, sallon ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tualet me dritare. apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje te mire. me kondicionere ne te gjitha ambjentet. q...

700 Euro

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

400 Euro

Jepet me qera super apartament 2 + 1 + 2 wc (108 m2) 100 % i ri dhe i pabanuar me pare tek komuna e parisit (rr. tish dahia, eco market) zone e prefer... (Premium 31.12.2019)

20,000 Leke

Garsoniere Dhe 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.22 Km nga qendra) Bled
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepen me qera garsoniere te mobiluara ne rruges stavri themeli, mbrapa globe. kati i dyte. e mobiluar me cdo gje te nevojshme. ... (Premium 28.06.2019)

350 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e myslym shyrit. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • siperfaqa e apartamentit:82 m2 organizi... (Premium 29.06.2019)

550 Euro

Rruga jan kukuzeli, afer qendres, ambasades amerikane dhe italiane, japim me qera apartament 2+1, ne ndertese te re, 80 m2, kati 2. i sapomobiluar ... (Premium 22.06.2019)

45,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 3+1+2 ne rrugen sami frasheri, p. 26/1. apartamenti eshte i mobiluara dhe ndodhet ne katin e gjashte. ju lutem jo agjensi imo... (Premium 17.07.2019)

250 Euro Ne Rrugen Aleksander Mojsiu jepet me qira apartartment 4+1+2 !!! Ne Rrugen Aleksander Mojsiu jepet me qira apartartment 4+1+2 , ne katin e dyte t

Ne Rrugen Aleksander Mojsiu Jepet Me Qira Apartartment 4+1+2 !!!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
153.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (18:22): Ne rrugen aleksander mojsiu jepet me qira apartartment 4+1+2 , ne katin e dyte te nje vile kater kateshe me nje siperfaqe 153 m2. apartamenti ka oragnizim si me poshte:koridori ku organizohen te gjitha dhomat , ambienti gatimit , dhome ndeinje, dy dh...

35,000 Leke Apartament 1+1 me qera tek Blloku Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 60m2. Apartamenti ndodhet ne Rrugen Sa

Apartament 1+1 Me Qera Tek Blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.06.2019 (18:16): Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 60m2. apartamenti ndodhet ne rrugen sami frasheri. apartamenti ndodhet ne katin e 4 pallat ekzistues.hyrja eshte ne gjendje te mire dhe organizohet me sallon e kuzhine te perbashket 1 dhome gjumi , 1 tualet. ...

30,000 Leke Jepet shtepi me qera 2+1,e mobiluar kati 2,prane qendres Kristal ,rruga Robert zhvarc ,e mobiluar kati 2,prane qendres kristal

Jepet Shtepi Me Qera 2+1,e Mobiluar Kati 2,prane Qendres Kristal ,rruga Robert Zhvarc

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (18:16): ,e mobiluar kati 2,prane qendres kristal...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim