apartamente me qera 100 milek ne fier

 Online 240 lexues | 34 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
280 Euro

280 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Tek fakulteti i mjeksise (rr. e dibres) - 2+1+ballkon (110 m2) apartament i madh, ne pallat te ri me ashensor | i kompletuar | strukture e rregullt | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | dritare dopio xham | izolim akustik termoizolim dhomat ... 12/08/2020 16:48... Lexo detajet..

400 Euro

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

tek ish-parku jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe te 2-te te banimit te nje pallati 8-katesh. organizohet ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjum... 13/08/2020 12:39... Lexo detajet..

250 Euro
Tek Fresku jepet me qera Ap 1+1 Jepet me qera Ap 1+1 me cdo gje te re dhe teper cilesore, ne pallat te ri , te m

250 Euro

Fresku/Linze | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera ap 1+1 me cdo gje te re dhe teper cilesore, ne pallat te ri , te mireadministruar, ... 14/08/2020 10:13... Lexo detajet..

350 Euro
Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 3, 40 m² 350 Euro (Qender) Jepet me qera apartament 1+1 në qendër të Tiranës. Apartamenti ndodhet në k

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 në qendër të tiranës. apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 40 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe orientimi që ka i mu... 14/08/2020 09:59... Lexo detajet..

500 Euro
Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 110 m² 500 Euro (Qender) Jepet me qera apartament 2+1 në qendër të Tiranës. Apartamenti ndodhet në k

500 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.22 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 në qendër të tiranës. apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 110 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe orientimi që ka i m... 14/08/2020 09:59... Lexo detajet..

270 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 80 m² 270 Euro (Rruga 4 Dëshmorët) Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga 4 Dëshmorët në Tiranë. Apartamenti ndo

270 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.24 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te rruga 4 dëshmorët në tiranë. apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka një sipërfaqe totale 80 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe orientimi që ka i mundëson ndriçim na... 14/08/2020 09:59... Lexo detajet..

350 Euro  Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 75 m² 350 Euro (Stadiumi Dinamo) Jepet me qera apartament 2+1 tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet në katin

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek stadiumi dinamo. apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka një sipërfaqe totale 75 m2. shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe orientimi që ka i mundëson ... 14/08/2020 09:59... Lexo detajet..

250 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 105 m² 250 Euro (Prokuroria e Tiranes) Jepet me qera apartament 2+1 te Rruga Haxhi Hysen Dalliu, Prokuroria e Tiranes.

250 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te rruga haxhi hysen dalliu, prokuroria e tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e trete me siperfaqe totale 105 m2. shtepia ka organizim mjaft te mire, me kubature te rregullt dhe orientimi qe ka i mundeson ndriçim natyr... 14/08/2020 09:59... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë PRI16798 Apartamenti ndodhet tek Juridiku ne Bllok.
Informacion mbi apartamentin: • Si

500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

... 14/08/2020 09:57... Lexo detajet..

1,000 Euro Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë PRI16856 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut.
Informacion mbi apartam

1,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

... 14/08/2020 09:56... Lexo detajet..

1,700 Euro Qera, Vilë, Kompleksi Dinamo, Tiranë PRI16882 Vila ndodhet tek Kompleksi Dinamo.
Informacion mbi Vilën:
• Ndërtim 2 Kat

1,700 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
300 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Vila ndodhet tek kompleksi dinamo. informacion mbi vilën: • ndërtim 2 katësh • 300 m2 ndërtim • 380 m2 truall • kati i 1 përbëhet nga: • sallon ndenje • ambient gatimi • dhomë boshe • 1 tualet • kati i 2 përbëhet: 3 dh... 14/08/2020 09:55... Lexo detajet..

350 Euro

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Rrugen Sulejman Delvina !

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

jepet me qira apartament 1+1 tek blloku vasil shanto, 68 m2, ne katin e 6-te te nje pallati ndertim i vitit 2005 .apartamenti eshte i organizuar si m... (Premium 06.05.2022)

290 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Rr Elbasanit Pran Shkolles Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet super apartament 1+1 tek rruga e elbasanit pran shkolles baletit me nje organizim perfekt dhe me pamje shume te mire ☑️aparta... (Premium 08.01.2021)

500 Euro

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
124.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1+2 ne bllok apartament totalisht i restauruar. mobilim i ri. apartamenti eshte i paisur me te gjitha elektroshtepi... (Premium 05.09.2020)

300 Euro Apartament - Me Qira - Rruga e Kavajës - Globe Me qira apartament 1+1 i mobiluar prane qendres Globe , ose perballe kompleksit

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Me qira apartament 1+1 i mobiluar prane qendres globe , ose perballe kompleksit delijorgji , rruga e kavajes. apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me 2 ashensore. eshte totalisht i mobiluar , dhe me hapesira te bollshme. ... 14/08/2020 09:53... Lexo detajet..

200 Euro Ambjent me kondicioner i kompletuar+wifi i perfshire ne cmim,prane qendres tregtare concord Pallat,ambjent i kompletuar me te gjitha + wifi+kondicioner,prane qendres tregta

200 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Pallat,ambjent i kompletuar me te gjitha + wifi+kondicioner,prane qendres tregtare concord.... 14/08/2020 09:53... Lexo detajet..

190 Euro Super ambjent i pa banuar me pare,per te huaj,i kompletuar me te gjitha+ kondicioner.prane qendres  Pallat i Ri.ambjent me kondicioner dhe i pa banuar me pare,i kompletuar me te gj

190 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
36 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner dhe i pa banuar me pare,i kompletuar me te gjitha,mundesi per wifi,prane qendres tregtare concord.etj.... 14/08/2020 09:51... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qira 2+1+2 Ali Demi 35,000 Lekë  Apartament për qira 2+1 
Kati 4 pallat ekzistues 
Adresa: Ali Dem pranë Shko

35,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartament për qira 2+1 kati 4 pallat ekzistues adresa: ali dem pranë shkollës 1 maji” Çmimi: 35,000 lekë~muaj apartamenti është i mobiluar totalisht i lirë në datë 2 shtator për më shumë kontakto: 0698838662📲🏠... 14/08/2020 09:46... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 me qera ne rrugen Budi. Jepet apartament 1+1 me qera ne rrugen Budi, shume prane sherbimeve dhe facilite

30,000 Leke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
32 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament 1+1 me qera ne rrugen budi, shume prane sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme. perbehet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. apartamenti eshte i mobiluar me orendite e nevojshme dhe i kondicionuar. pe... 14/08/2020 09:45... Lexo detajet..

380 Euro Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tiranë PRI17028 Apartamenti ndodhet në zonën e Bllokut.
Informacion mbi Apartamentin • Sip

380 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e bllokut. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit : 104 m2 • pallat i ri • kati 4 organizimi • salloni i ndenjes • ambienti gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualet • korridor shpërndarë... 14/08/2020 09:38... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë PRI17032 Apartamenti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit.
Informacion mbi Apartame

500 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 90 m2 • pallat i ri • kati 7 organizimi • salloni i ndenjes • ambienti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkon ... 14/08/2020 09:38... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me qera afer delijorgjit Apartamenti ka mobilim bashkohor, hyrje totalisht e kompletuar me cdo gje te re

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ka mobilim bashkohor, hyrje totalisht e kompletuar me cdo gje te re dhe moderne. pallat i ri... 14/08/2020 09:37... Lexo detajet..

350 Euro Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tiranë, PRI15566. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Myslym Shyrit .

Informacion mb

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e myslym shyrit . informacion mbi apartamentin: •ndërtim ekzistues • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 60 m2 • orientim: veri • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organ... 14/08/2020 09:37... Lexo detajet..

240 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 rruga barrikadave ose tek stacioni i trenit (drejtoria e pergjithshme e oshee) i mobiluar | i sapo investuar | dysheke ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

2+1+ballkon Ne Don Bosko (plote Hapesire) I Kompletuar Dhe Me Kondicioner Ne Cdo Dhome | Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt 2+1 ne don bosko i kompletuar, me mobilim dhe cdo gje q2273 te dhenat e ndarjes: - 1 sallon - 2 dhoma gjumi - 2 tualete ... (Premium 31.12.2020)

250 Euro Apartament me qera perballe delijorgjit Apartamenti eshte i kompletuar me cdo gje ,hyrje me hapsire te regullt dhe diell

250 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti eshte i kompletuar me cdo gje ,hyrje me hapsire te regullt dhe diell... 14/08/2020 09:37... Lexo detajet..

350 Euro Ofrohet me qira apartament 2+1 te Stacioni i Trenit! Ofrohet me qira apartament 2+1,ndodhet ne katin e 5,ne zone ku ofrohen sherbime

350 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Ofrohet me qira apartament 2+1,ndodhet ne katin e 5,ne zone ku ofrohen sherbime publike dhe private,lehtesisht e aksesueshme me zonat perreth dhe me qendren .apartamenti karakterizohet nga:. -organizim shume i mire i ambienteve ku perfshin: -ambie... 14/08/2020 09:36... Lexo detajet..

270 Euro Qera, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë, Tiranë PRI+12132 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë 
 Informacion

270 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
56 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

... 14/08/2020 09:36... Lexo detajet..

330 Euro Ofrohet me qira apartament 1+1 me mobilim shume te mire,prane bar ''Rio''! 🔸Ofrohet me qira apartament 1+1,i pozicionuar në pallat te ri,ne zone ku ofr

330 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

🔸ofrohet me qira apartament 1+1,i pozicionuar në pallat te ri,ne zone ku ofrohen të gjitha sherbimet e rendësishme për jetesën. 🔸apartamenti karakterizohet nga siperfaqe e konsiderueshme dhe e organizuar ne menyre interesante dhe komode. ... 14/08/2020 09:36... Lexo detajet..

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Apartament Me Qera 1+1, Myslym Shyri, 350 Euro.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1, 55 m2 te myslym shyri. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. ndodhet ne nje nga zonat me te k... (Premium 14.08.2020)

4,000 Euro

Luxury apartment for rent in the heart of tirana. the apartment is designed in parisian style and offers a high level of comfort . is located in the m... (Premium 14.08.2020)

35,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1, ne Astir! Jepet me qera apartament 2+1 ne Astir. I cili ndodhet ne katin e 2 te nje pallat

35,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne astir. i cili ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe eshte i mobiluar shume mire. me sip. 80 m2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/f... 14/08/2020 09:35... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1, tek 21 Dhjetori! Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 dhjetori, i cili ndodhet ne katin e 6 te nje

30,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 dhjetori, i cili ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues me nje sip. 70m2. ambjenti organizohet ne kete menyre: korridor qe ben shperndarjen e ambjenteve, sallon ndenje , ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tuale... 14/08/2020 09:35... Lexo detajet..

300 Euro Ofrohet me qira apartament 1+1 te rruga e Barrikadave Jepet apartament me qera 1+1 te rruga e Barrikadave, ndodhet ne katin e 4 te nje

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament me qera 1+1 te rruga e barrikadave, ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri. apartamenti eshte i mobiluar shume mire ne menyre bashkekohore. ambjentet ndahen ne korridor, sallon ndenje, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet dhe bal... 14/08/2020 09:35... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim