apartamente me qera tiran 250 mij 

 Online 492 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 492 lexues | 13 njoftime ne pritje
330 Euro

Me qera apartament modern, i pabanuar me pare 1+1+ballkon, tek mine peza (zone perfekte) me mobilim super cilesore dhe te ri | kondicioner | shtruar m... (Premium 31.12.2019)

1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Apartament 2+1+ballkon (80 m2) ne bllok/juvenilja (zone perfekte) mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | shtruar me... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Me qera super 1+1+2ballkone+garazh perfshire ne cmim (70 m2) tek restorant durresi (st. i trenit) pallat i ri | ashensor | mobilim super cilesor | kon... (Premium 09.02.2020)

20,000 Leke
Kerkoj vajze per ndarje qeraje. Kerkoj vajze per ndarje qeraje.Shtepia eshte ne gjendje te mire dhe e mobiluar.V

Kerkoj Vajze Per Ndarje Qeraje.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkoj vajze per ndarje qeraje.shtepia eshte ne gjendje te mire dhe e mobiluar.vajza te jete ne mardhenie pune dhe serioze ... 15/09/2019 16:19

30,000 Leke
Apartamenti jjepet me Qera Apartament me qera ,tek Komuna e Paristi , hyrje 2+1 , ne cmimin 30.000 leke.

Apartamenti Jjepet Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qera ,tek komuna e paristi , hyrje 2+1 , ne cmimin 30.000 leke.... 15/09/2019 16:18

40,000 Leke
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA E DIBRES Jepet me qira apartament 2+1 tek Medreseja , ne Rruge te Dibres. Apartamenti ndo

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga E Dibres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek medreseja , ne rruge te dibres. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te pallat i ri me ashensor. organizohet ne ambient ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. apartamenti eshte i mobiluar. zona eshte l... 15/09/2019 16:18

250 Euro Jepet me Qira Apartament 1+1 tek 21 Dhjetori. Jepet me Qira Apartament 1+1 me siperfaqe 55m2 ne zone e 21 Dhjetorit. Apartamen

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 55m2 ne zone e 21 dhjetorit. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ne nje nga zonat me te zhvilluara te tiranes. organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. per ... 15/09/2019 16:18

200 Euro Jepet me qera apartament papafingo tek Ali Demi 200€ Apartamenti ndodhet tek Fusha Ali Demit , i pozicionuar ne katin e fundit te nje

Jepet Me Qera Apartament Papafingo Tek Ali Demi 200€

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
168.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti ndodhet tek fusha ali demit , i pozicionuar ne katin e fundit te nje pallati te ri 9 katesh me ashensor .ka nje siperfaqe totale 168 m2 dhe organizohet ne 1 sallon ndenje +kuzhine ambjent i perbashket ,2 dhome gjumi ,2 tualete me dritare ... 15/09/2019 16:17

24,000 Leke Apartament me Qera tek Shkolla e Baletit Apartamenti jepet me Qera tek Shkolla e Baletit , ne cmimin prej 24.000 mie le

Apartament Me Qera Tek Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti jepet me qera tek shkolla e baletit , ne cmimin prej 24.000 mie lekesh, ne katin e 2-te.... 15/09/2019 16:09

8,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje..apartamenti ndodhet ne Don bosko ne nje zone

Ndarje Qeraje

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje..apartamenti ndodhet ne don bosko ne nje zone shume te mire dhe shume afer me rrugen kryesore .zonal te ofron te gjitha sherbimet..ap.eshte ne gjendje shume te mire dhe e mobiluar.per me shume kontaktoni ne nr e tel... 15/09/2019 16:09

20,000 Leke Garsoniere Jepet ne qera garsoniere . Eshte e mobiluar me cdo gje. Kati i 2te. Mundesi park

Garsoniere

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ne qera garsoniere . eshte e mobiluar me cdo gje. kati i 2te. mundesi parkimi. e pershtatshme per 2 persona. lagje shume e qete dhe e sigurt. ... 15/09/2019 16:09

240 Euro 2+1 bosh afer bllokut Kati 2 mbi dyqane, nj banjo nj sallon guzhin, 2 dhoma. E pershtatshme per 3 goca

2+1 Bosh Afer Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kati 2 mbi dyqane, nj banjo nj sallon guzhin, 2 dhoma. e pershtatshme per 3 goca. ndermjet bllokut dhe gardes. shum afer me juridikun. nuk bashkpunoj me agjensi... 15/09/2019 16:07

350 Euro

Jepet me qera 2+1+2wc (96 m2) tek komuna e parisit ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | shtruar me parket | mobilim i ri | kondicioner ... (Premium 31.12.2019)

320 Euro

Organizohet ne nje dhome gjumi , sallon + kuzhine , nje tualet , dy ballkone . totalisht i mobiluar , nje kondicioner . pallat i ri me ashensor . cmim... (Premium 16.09.2019)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Rruga E Kosovareve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te tiranes,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve. jepet me qera apartament 1+1 ,totalisht i mobiluar me ... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

5,000 Leke Ndarje qeraje Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje shtepia eshte 2 plus 1 don bosko
qeraja 50

Ndarje Qeraje

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje shtepia eshte 2 plus 1 don bosko qeraja 5000 leke shtepia e kompletuar me te gjitha ... 15/09/2019 16:07

27,000 Leke Apartamente me qera Jepet me qera garsoniere, 60 M2, 1 banjo, e kompletuar me kushte bashkohore, kat

Apartamente Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera garsoniere, 60 m2, 1 banjo, e kompletuar me kushte bashkohore, kati i i nje vile 3-kateshehyrje me vehte. adresa : rruga nikolla lena, prane spitalit gjerman... 15/09/2019 16:06

25,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA BRRYL. Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne Rrugen 4 Deshmoret,

Apartament 2+1 Per Qira Brryl.

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tualet me siperfaqe 100m2 ne rrugen 4 deshmoret, pran reifajsen bank. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te ndar nga guzhina, 1 dhom gjumi, 1 dhom ndenje. ofrohet teresisht i mobiluar ... 15/09/2019 16:04

30,000 Leke Apartamen jepet me qera Jepet Apartament me Qera tek Rruga e Kavajes , hyrje 2+1 , cmimi 30.000 leke,

Apartamen Jepet Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet apartament me qera tek rruga e kavajes , hyrje 2+1 , cmimi 30.000 leke, ne katin e 2 , gjendje e mire ,e mobiluar.... 15/09/2019 16:03

26,000 Leke Apartament me Qera Jepet Apartament me Qera ne zonen e Myslym Shyrit, me hyrje 1+1 , siperfaqe 69

Apartament Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera ne zonen e myslym shyrit, me hyrje 1+1 , siperfaqe 69 m2, cmimi 26.000 leke ne muaj.... 15/09/2019 16:03

18,000 Leke Hyrje me qera garsoniere Jepet hyrje me qera garsoniere e mobiluar ne rrugen Jordan Misja

Hyrje Me Qera Garsoniere

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
31.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet hyrje me qera garsoniere e mobiluar ne rrugen jordan misja... 15/09/2019 16:03

18,000 Leke Jepet me qera Shtepi 1+1. Mbrapa Spitalit Amerikan te Nene Tereza.

Jepet Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi 1+1. mbrapa spitalit amerikan te nene tereza.... 15/09/2019 16:02

18,000 Leke Hyrje me qera garsoniere Jepet hyrje me qera garsoniere e mobiluar rruga Jordan Misja.

Hyrje Me Qera Garsoniere

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
31.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet hyrje me qera garsoniere e mobiluar rruga jordan misja.... 15/09/2019 16:01

30,000 Leke Apartment 1+1Qera,ne qender te rr kavajes prane Xhamise.30000 leke Apartment 1+1Qera,ne qender te rr kavajes prane Xhamise.Apartamenti eshte ne Kat

Apartment 1+1qera,ne Qender Te Rr Kavajes Prane Xhamise.30000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartment 1+1qera,ne qender te rr kavajes prane xhamise.apartamenti eshte ne katin e 5.eshte i mobiluar shume mire dhe cmimi eshte 30000 leke i padiskutueshem.agjensia global,perballe bllokut te ambasadave.berti... 15/09/2019 16:01

300 Euro

Jepet me qira ky apartament 2+1+2 ne astir perballe kastratit. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. ka nje arredim te... (Premium 27.09.2019)

350 Euro

Jepet me qera 2+1+ballkon, super cilesor tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) shtruar me parket | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Mw qera super apt 2+1+ballkon (95 m2) tek stacioni i trenit ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake | kondicioner | pamje pa... (Premium 31.12.2019)

16,000 Leke shtepi 1+1 e mobiluar shtepi 1+1 e mobiluar, tek porcelani rruga sadik petrela,3 minuta larg stacionit

Shtepi 1+1 E Mobiluar

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi 1+1 e mobiluar, tek porcelani rruga sadik petrela,3 minuta larg stacionit te autobusit te porcelanit.... 15/09/2019 16:00

280 Euro Shtepi me Qera Apartamenti jepet me Qera ne Zonen e 21 dhjetorit,me cmimin 280 euro ne muaj, h

Shtepi Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti jepet me qera ne zonen e 21 dhjetorit,me cmimin 280 euro ne muaj, hyrja 2+1, ne katin e 3-te.... 15/09/2019 15:59

250 Euro Ap 2+1 tek rezidenca amerikane Apartament 2+1 te rezidencat amerikane(rruga OSO KUKA)ngjitur me rezidencen amer

Ap 2+1 Tek Rezidenca Amerikane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1 te rezidencat amerikane(rruga oso kuka)ngjitur me rezidencen amerikane.e mobiluar me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 355682567777 cmimi 250 euro... 15/09/2019 15:56

15,000 Leke insituti buqesor gazoniere e kompletuar dhe arreduar e pershtatshme per dy persona ka edhe vend

Insituti Buqesor

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Gazoniere e kompletuar dhe arreduar e pershtatshme per dy persona ka edhe vend prkim per makine... 15/09/2019 15:53

350 Euro

Qendra Kristal Jepet Me Qira Apartament 2+1 !!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne qendren kristal jepet me qira apartament 2+1 me mobilim bashkohor. ambienti ka nje siperfaqe prej 85 m2 , ndodhet ne katin e 4 dhe ka orientim nga ... (Premium 11.10.2019)

700 Euro

Okazion Apartament Me Qera/ For Rent/ In Affitto Pas Presidences

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion!!! jepet me qera nje apartament 3 dhoma + 1 dhome ndenje me aneks kuzhine, dy banjo dhe 1 ballkon. aneksi i mobiluar me frigorifere dhe sobe... (Premium 29.09.2019)

800 Euro

Rruga reshit collaku, afer tajvanit dhe bllokut, japim me qera apartament 3+1, kati 5 me ashensor, siperfaqja 160 m2, perbehet nga sallon n... (Premium 20.09.2019)

330 Euro

Jepet me qera 2+1+ballkon, i madh (110 m2) tek stadiumi dinamo (zone perfekte me mundesi parkimi) mobilim cilesor | kondicioner | hapesire gjigande me... (Premium 31.12.2019)

600 Euro

Jepet me qira super apartament 2+1 tek rruga ibrahim rugova, ish-bllok, tirane. apartamenti eshte 91 m², ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te mir... (Premium 30.09.2019)

190 Euro Super ambjent kati 3te e kompletuar me te gjitha,prane qendres tregtare concord Pallat i ri,ambjent me kondicioner, e kompletuar me te gjitha,mundesi per wifi t

Super Ambjent Kati 3te E Kompletuar Me Te Gjitha,prane Qendres Tregtare Concord

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
41.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pallat i ri,ambjent me kondicioner, e kompletuar me te gjitha,mundesi per wifi te shpejte,prane qendres tregtare concord.... 15/09/2019 15:53

14,000 Leke Dhoma me qera Dhoma Me Qera te kompletuara me te gjitha orendit per me shum inf kontaktoni ne

Dhoma Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
10.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Dhoma me qera te kompletuara me te gjitha orendit per me shum inf kontaktoni ne numrin e dhene me posht ... 15/09/2019 15:51

16,000 Leke Jepet shtepi me qera mbrapa doganes Jepet hyrje me qera e kompletuar per dy goca ndodhet mbrapa Doganes Rruga Berit

Jepet Shtepi Me Qera Mbrapa Doganes

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet hyrje me qera e kompletuar per dy goca ndodhet mbrapa doganes rruga berit beker... 15/09/2019 15:50

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim