apartamente me qera tirane zona astir 

 Online 245 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
255 Euro

Duplex (21 Dhjetori) I Sapo Perfunduar | Cdo Gje E Re Ne Qese | Parket Smart Tv

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera duplex i sapo perfuduar (21 dhjetor - rr. frosina plaku) cdo gje e re | pallat i 2014 | parket | drita, uje dhe internet te perfshira ne... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

240 Euro

1+1+ Ballkon Ne Vasil Shanto (rr. Kryesore) Strukture Shume E Rregullt Dhe Mobilim I Kompletuar + Ko

Vasil Shanto | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne vasil shanto - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ore... (Premium 31.12.2020)

240 Euro

I pabanuar me pare, tek rruga e barrikadave, apartament 1+1 shume cilesor, me mobilim te kompletuar | kend i ri | kuzhine funksionale | dhome gjumi e ... (Premium 31.12.2020)

25,000 Leke
Durres, tek Vollga jepet 2+1 me pamje panoramike 25.000 leke Durres tek Vollga jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 4 me pamje panoramike

Durres, Tek Vollga Jepet 2+1 Me Pamje Panoramike 25.000 Leke

Currilat | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Durres tek vollga jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 4 me pamje panoramike nga deti. soxhorno dhe kuzhine gatimi, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. apartamenti eshte vetem me kuzhine gatimi dhe elektroshtepiake. hapesire rreth 85m2.... 01/06/2020 17:27... Lexo detajet..

330 Euro
"Komuna e Parisit" 1+1 luks 330€ Komuna e Parisit jepet me qera kati i pare i nje vile, arredim modern, me cdo gj

"komuna E Parisit" 1+1 Luks 330€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Komuna e parisit jepet me qera kati i pare i nje vile, arredim modern, me cdo gje te re. sallon ndenje dhe kuzhina e gatimit me te gjitha elektroshtepiaket, dhome gjumi matrimoniale, tualet dhe ballkon. oborr perpara dhe parkim i sigurte ne oborr.... 01/06/2020 17:26... Lexo detajet..

1,800 Euro
"Sunrise Residence" Luxury Penthouse near TEG ● Jepet me qera penthouse 3+1 me siperfaqe 180 m2 dhe 170m2 verande me pamje f

"sunrise Residence" Luxury Penthouse Near Teg

Zone Periferike | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
350.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

● jepet me qera penthouse 3+1 me siperfaqe 180 m2 dhe 170m2 verande me pamje fantastike. ● organizohet ne ambjent gatimi, sallon ndenje, oxhak francez funksional, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, lavanteri. ● eshte e pajisur me sistem chiller, ngro... 01/06/2020 17:22... Lexo detajet..

450 Euro Super apartament 2+1 Komuna e parisit 450€ Jap me qera apartament 2+1 ne katin e 6 pallat i ri me ashensor. Soxhorno me hap

Super Apartament 2+1 Komuna E Parisit 450€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jap me qera apartament 2+1 ne katin e 6 pallat i ri me ashensor. soxhorno me hapesire, ambient gatimi me kuzhine me ngjyre te bardhe. dhome gjumi matrimoniale, dhome femijesh me 2 krevate tek, parket e gjithe shtepia. me 2 tualete dhe 1 ballkon te ma... 01/06/2020 17:21... Lexo detajet..

500 Euro 21 dhjetori jepet apartament me qera 1+1 Apartament luksoz 1+1,tek 21 dhjetori ne pallat te ri me ashensor,i mobiluar me

21 Dhjetori Jepet Apartament Me Qera 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament luksoz 1+1,tek 21 dhjetori ne pallat te ri me ashensor,i mobiluar me te gjitha pajisjet te teknologjise se fundit,mobilim modern cmimi 500 euro perfshire dhe nje post parkingu... 01/06/2020 17:19... Lexo detajet..

320 Euro Jepet super Ap me qira 2+1 te Kompleksi Vizion Plus Jepet super Ap me qira 2+1 te Kompleksi Vizion Plus ne kat te 7 i mobiluar.

Jepet Super Ap Me Qira 2+1 Te Kompleksi Vizion Plus

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet super ap me qira 2+1 te kompleksi vizion plus ne kat te 7 i mobiluar. cmimi 320 € i diskutueshem per nje vizite ne prone ose per me teper info na kontaktoni... 01/06/2020 16:53... Lexo detajet..

140 Euro Jepet me qera shtepi e mobiluar Jepet me qera kati i pare i nje vile 2-kateshe. Shtepia eshte e mobiluar dhe me

Jepet Me Qera Shtepi E Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera kati i pare i nje vile 2-kateshe. shtepia eshte e mobiluar dhe me te gjitha elektroshtepiaket: sobe, aspirator, frigorifer, lavatrice, tv. kuzhina eshte e kompletuar me mobilje, tavoline buke dhe karrike. dhomat e gjumit kane krevate,... 01/06/2020 16:53... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tirane, PRI15494 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes Parisit.

Informacion mbi a

Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tirane, Pri15494

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes parisit. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 100 m2 • dokumentacioni: me certifikte pronesie organizimi : • salloni i ndenjes ... 01/06/2020 16:50... Lexo detajet..

20,000 Leke Ndarje Qeraje  Kerkojm nje goc per ndarje qeraje  te jet e komunikueshme akutalisht jemi 3 goca

Ndarje Qeraje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkojm nje goc per ndarje qeraje te jet e komunikueshme akutalisht jemi 3 goca shpija esht mir e mobiluar komode per jetesen cmimi esht 200 mi per m shum info na kontaktoni... 01/06/2020 16:50... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Te Garda

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te garda - zone shume e preferuar | strukture shume e rregullt dhe mobilim i kompletuar | kuzhine me te gjitha ... (Premium 08.06.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

23,000 Leke Leshoj shtepi me qera  Jap hyrje me qera kati 2 
E mobiluar 
Pallat i rri 
60 metro
1+1
Uje drita

Leshoj Shtepi Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jap hyrje me qera kati 2 e mobiluar pallat i rri 60 metro 1+1 uje drita 24 ore posht viles l tek astiri ... 01/06/2020 16:50... Lexo detajet..

2,000 Euro Qera, Vilë, Komuna E Parisit, Tiranë 2,000 € /Muaj ID: PRI15886 Vila ndodhet në zonën e Komunës së Parisit.
Informacion mbi Vilën:
• Nd

Qera, Vilë, Komuna E Parisit, Tiranë 2,000 € /muaj Id: Pri15886

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
220.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vila ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi vilën: • ndërtim 2 katësh • 220 m2 ndërtim • 350 m2 truall • kati i 1 disponon: • salloni dhe ambienti i gatimit. • 1 tualet • garazh me 1 post parkimi. • kati... 01/06/2020 16:49... Lexo detajet..

3,000 Euro Qera, Vilë, Liqeni I Farkës, Tiranë// PRI15945 Vila ndodhet tek Liqeni i Farkës, Tiranë.
Informacion mbi Vilën:
• Ndërt

Qera, Vilë, Liqeni I Farkës, Tiranë// Pri15945

Sauk | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
402.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 01/06/2020 16:46... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Rruga E Kosovarëve, Tiranë 600 € /Muaj ID: PRI15891 Apartamenti është i pozicionuar tek Rruga e Kosovareve ,pranë Hotel Dinastise

Qera, Apartament 2+1, Rruga E Kosovarëve, Tiranë 600 € /muaj Id: Pri15891

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek rruga e kosovareve ,pranë hotel dinastise . informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit : 106m2 organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •... 01/06/2020 16:46... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Kolombo , Tiranë ID: PRI15963 PRI15963
Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Kolombo.
Informacion mbi apartament

Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Kolombo , Tiranë Id: Pri15963

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pri15963 apartamenti ndodhet tek kompleksi kolombo. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja 142 m2 • kati 2 • ndërtim i ri • me dokumentacion të rregullt hipotekor • organizimi : • ambient ndjenjeje • ambjentin e gatimit • 3... 01/06/2020 16:46... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 NE ASTIR ! Jepet me qira apartamenti i mire mobiluar 2+1 ne astir ne vije te pare te bar Ar

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 Ne Astir !

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qira apartamenti i mire mobiluar 2+1 ne astir ne vije te pare te bar artisti. per me teper informacion ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni... 01/06/2020 16:46... Lexo detajet..

1,200 Euro Qera, Vilë, Komuna e Parisit, Tiranë.   PRI13271 Vila është e pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit. Informacion mbi vi

Qera, Vilë, Komuna E Parisit, Tiranë. Pri13271

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vila është e pozicionuar në zonën e komunës së parisit. informacion mbi vilën: • sipërfaqja e truallit : 200 m2 • sipërfaqja e ndërtimit: 200 m2 • strukturë 2-katëshe • me dokumentacion të rregullt hipotekor organizimi: kati i 1:... 01/06/2020 16:46... Lexo detajet..

400 Euro Super 1+1 te Delijorgji Jepet me qira super apartament i mobiliar ne menyre bashkekohore. Apartmenti org

Super 1+1 Te Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qira super apartament i mobiliar ne menyre bashkekohore. apartmenti organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit, nje dhome gjumi, koridori i cili ben shperndarjen ne dhoma dhe nje verand. per me teper ju ftoje ne nje vizite ne prone.... 01/06/2020 16:45... Lexo detajet..

1,200 Euro Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë  ID: PRI15129 Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Dinamo.
Informacion mbi apartamentin:
•Nd

Qera, Apartament 3+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë Id: Pri15129

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
164.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet tek kompleksi dinamo. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 164 m2 • orientim: lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi : • salloni i ndenj... 01/06/2020 16:45... Lexo detajet..

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

50,000 Leke

Apartament Me Qera 2+1 Per Zyre, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 per zyra, me siperfaqe 81 m2. ndodhet ne kryqezimin e 21 dhjetorit ne katin e dyte te nje pallati egzistues. organizohe... (Premium 25.06.2020)

Mobilimi:Bosh

50,000 Leke

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

15,000 Leke Apartament me qera Jepet apartament me qera 1+1 bosh ne pallat te ri  me ashensor , uje dhe drita 2

Apartament Me Qera

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 bosh ne pallat te ri me ashensor , uje dhe drita 24 ore ! pallati ndodhet tek restorant fresku . ... 01/06/2020 16:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

15,000 Leke

350 Euro DUPLEX ME QIRA 2+1+2, FERIT XHAJKO  Jepet me qera duplex 2+1 +2 kati i pare dhe i dyte një vile 3 katëshe me sipë

Duplex Me Qira 2+1+2, Ferit Xhajko

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera duplex 2+1 +2 kati i pare dhe i dyte një vile 3 katëshe me sipërfaqe 105 m2. ndodhet te rruga ferit xhajko perballe tirana bank. ofrohet e mobiluar, në gjëndje shumë të mirë dhe të rregullt , me kondicioner. dhomat e gjumit jan... 01/06/2020 16:45... Lexo detajet..

500 Euro Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë, ID: PRI15444 Apartamenti është i pozicionuar ne Zonën e Komunës Parisit.
Informacion mbi

Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tiranë, Id: Pri15444

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar ne zonën e komunës parisit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 5 banim • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2 • orientim: jug-lindje • dokumentacioni: me certifikatë pronësie. orga... 01/06/2020 16:45... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë 600 € /Muaj, PRI15463 Apartamenti ndodhet në zonën e Stadiumit të Dinamos• Informacion mbi aparta

Qera, Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo, Tiranë 600 € /muaj, Pri15463

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e stadiumit të dinamos• informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 3• sipërfaqja e apartamentit: 80m2 • organizimi: apartamenti disponon: • sallonin e ndenje • ambjentin e gatimit • 2 dhoma g... 01/06/2020 16:45... Lexo detajet..

300 Euro

Apartament 1+1 me kuzhine me vete dhe soxhorno me vete+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | apartament shum i kendshem, me mobilim mjaft cile... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 11.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

300 Euro

Pranë 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1 me arredim komod, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashen... (Premium 05.06.2020)

250 Euro Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tirane, PRI15544. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes Parisit.

Informacion mbi a

Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tirane, Pri15544.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 01/06/2020 16:44... Lexo detajet..

250 Euro Ne Myslym Shyr - 1+1+Kuzhine me Vete + Ballkon | i Mobiluar me Cdo Orendi Te Nevojshme Jepet me Qera Apartament 1+1+Kuzhine me Vete + Ballkon ne Myslym Shyr (Vendodhje

Ne Myslym Shyr - 1+1+kuzhine Me Vete + Ballkon | I Mobiluar Me Cdo Orendi Te Nevojshme

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+kuzhine me vete + ballkon ne myslym shyr (vendodhje perfekte, ne zemer te tiranes) planimetri e rregullt, hapesire totalisht e mobiluar q2041 te dhenat e ndarjes: - 1 dhome - 1 sallon - 1 kuzhine - 1 tualet ... 01/06/2020 16:43... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 ne Myslym Shyr - i Ngrohte dhe Familjar | me Kondicioner | Dhoma te Kompletuara  Apartament 2+1 Ne Myslym Shyr - I Ngrohte Dhe Familjar | Me Kondicioner | Dhoma

Apartament 2+1 Ne Myslym Shyr - I Ngrohte Dhe Familjar | Me Kondicioner | Dhoma Te Komplet

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 2+1 ne myslym shyr - i ngrohte dhe familjar | me kondicioner | dhoma te kompletuara | elektroshtepiaket dhe te gjitha pajisjet funksionale | cdo gje komode | te gjitha instalimet funksionale q2030 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma -... 01/06/2020 16:43... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim