banesa me qera prizren 2019 

 Online 318 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 318 lexues | 4 njoftime ne pritje
1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Me qera apartament modern, i pabanuar me pare 1+1+ballkon, tek mine peza (zone perfekte) me mobilim super cilesore dhe te ri | kondicioner | shtruar m... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet me qera 2+1+2wc (96 m2) tek komuna e parisit ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime cilesore | shtruar me parket | mobilim i ri | kondicioner ... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 09.02.2020)

350 Euro
Jepet me qera Ap . 2+1 ne kryqezim tek Stacioni trenit Jepet me qera ap. 2+1 
Perbehet nga :
Sallon+ kuzhine
2 dhoma gjumi 
Tualet

Jepet Me Qera Ap . 2+1 Ne Kryqezim Tek Stacioni Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera ap. 2+1 perbehet nga : sallon+ kuzhine 2 dhoma gjumi tualet ballkon kati 3 , pallat i ri i ndertuar ne 2009 pa ashensor , i mobiluar totalisht ,1 kondisioner ne sallon , i shtruar me parket salloni, kuzhina dhe njera dhome gjum... 19/09/2019 23:31

1,300 Euro
Tek Sunrise Residence,Apartament Fantastik 3+1 me Qira Brenda Kompleksit Residencial Sunrise ne Lunder jepet me qera super apartament 3

Tek Sunrise Residence,apartament Fantastik 3+1 Me Qira

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Brenda kompleksit residencial sunrise ne lunder jepet me qera super apartament 3+1+2 .kur flasim per te vecantat e nje apartamenti fillojm te cilesia e ndertimit, te hapesira ,te organizimi brendshem, te siguria , qetesia dhe detaje te tjera qe apart... 19/09/2019 22:34

400 Euro
Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !! Ne Vasil Shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2.

Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !!

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne vasil shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi per femije me tualet, 1 tualet i madh, 1 ballkon dhe 1 korid... 19/09/2019 22:34

550 Euro Tek RTSH, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Tek RTSH jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me

Tek Rtsh, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rtsh jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake e cila ka ballkon dhe kondicioner, 2 dhome gjumi me kondicioner... 19/09/2019 22:30

300 Euro Jepet Ap 1+1 ne Myslym Shyri pll i ri  Jepet Apartament 1+1 I mobiluar shume mire ne Pallat Te ri me Ashensor me pozici

Jepet Ap 1+1 Ne Myslym Shyri Pll I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.94 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor me pozicion shume te mire ne myslym shyri kontakt : 0696685173... 19/09/2019 22:28

350 Euro Tek Pazari i Ri jepet me Qira 1+1 Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se Tiranes, tek Pazari I ri, jepet ap

Tek Pazari I Ri Jepet Me Qira 1+1

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se tiranes, tek pazari i ri, jepet apartament 1+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor. eshte i gjithi i mobiluar ne menyre shume te mire, dhe i organizuar ne 1... 19/09/2019 22:22

700 Euro Ne Qender Jepet Apartament 2+1 me Qira! Ne Zemer te Tiranes, jepet Apartament 2+1 me Qira! Apartamenti ndodhet ne katin

Ne Qender Jepet Apartament 2+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zemer te tiranes, jepet apartament 2+1 me qira! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh dhe ka nje siperfaqe prej 86 m2. apartamenti eshte i mobiluar shume mire dhe i organizuar ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjum... 19/09/2019 22:13

430 Euro jepet 2+1 e mobiluar te kopshti zoologjik Apartamennti ndodhet prane zoologjikut,  kati 4 pallat i ri ndertuar vitet e fun

Jepet 2+1 E Mobiluar Te Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamennti ndodhet prane zoologjikut, kati 4 pallat i ri ndertuar vitet e fundit. apartamenti teper komod dhe i arreduar. perbehet nga 2 dhoma gjumi 1 ambient ndenje ngrenie gatim, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon ne te cilin eshte montuar nje k... 19/09/2019 22:11

550 Euro jepet 2+1 te liceu(e mobiluar) apartamenti ndodhet te rruga e elbasanit, zona e liceut prane drejtoris se higje

Jepet 2+1 Te Liceu(e Mobiluar)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet te rruga e elbasanit, zona e liceut prane drejtoris se higjenes. vendoset jat 3 pallat i ri me ashensor. 2+1me 1 tualet dhe 1 blk. e mobiluar dhe me kondicionere. disponon 1 post parkimi... 19/09/2019 22:07

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Oxhaku (5 Min Nga Qsut)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,ambient gatimi,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohj... (Premium 04.03.2020)

350 Euro

Apt I Ri 2+1+2wc+2bllk (105 M2) Tregu Elektrik - Pallat I Ri, Mobilim Cilesor, Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cile... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

300 Euro

Jepet Ap 1+1 Ne Myslym Shyri Pll I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.94 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor me pozicion shume te mire ne myslym shyri kontakt : 0696685173... (Premium 22.09.2019)

450 Euro per qera 3+1 i mobluar apartamenti ndodhet te liqeni thate. eshte 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. tota

Per Qera 3+1 I Mobluar

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet te liqeni thate. eshte 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. totalisht i mobiluar... 19/09/2019 22:04

350 Euro jepet 4+1 e mobiluar te rruga e durresit apartamenti ndodhet te rruga e durresit prane shkolles qemal stafa. vendoset ne

Jepet 4+1 E Mobiluar Te Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet te rruga e durresit prane shkolles qemal stafa. vendoset ne katin 6 pallat egzistues pa ashensor. perbenet nga dhoma e ndenje-ngrenie-banim, 4 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone. eshte e mobiluar... 19/09/2019 22:04

50,000 Leke i mobiluar 3+1 te blloku apartament ne kati 5, pallat egzistues, prane piceri Era. perbehet nga 1 dhome n

I Mobiluar 3+1 Te Blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament ne kati 5, pallat egzistues, prane piceri era. perbehet nga 1 dhome ndenje me kondicioner, 1 dhome ndenje.-ngrenie-gatim me kondicioner, 2 dhoma gjumi matrimoniale, 2 tuslete dhe 2 ballkone. ka nje koridor te madh si holl. e mobiluar... 19/09/2019 22:03

40,000 Leke SHTEPI ME QERA TEK AMBASADA AMERIKANE KATI I 6
PA ASHENSOR

Shtepi Me Qera Tek Ambasada Amerikane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kati i 6 pa ashensor ... 19/09/2019 22:02

30,000 Leke Perball Kompleksit Xhura  Nje stacion para TV Klan,jepet ambient shume i kendeshem 
Arredim modern
Parki

Perball Kompleksit Xhura

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Nje stacion para tv klan,jepet ambient shume i kendeshem arredim modern parkim i siguruar... 19/09/2019 22:02

25,000 Leke Apartamenti 1+1 ne Astir Jepet me qera apartamenti 1+1 perballe Viles L ne Astir. Apartamenti eshte ne ka

Apartamenti 1+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1 perballe viles l ne astir. apartamenti eshte ne kat te 1 dhe ka 1 sallon,1 dhome gjumi,1 ballkon dhe1 tualet.... 19/09/2019 22:02

20,000 Leke Garsoniere Jepet garsoniere me qera rruga kangresi manastirit 50 metra nga gjimnazi A.Z.Caj

Garsoniere

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet garsoniere me qera rruga kangresi manastirit 50 metra nga gjimnazi a.z.cajupi,e kompletuar 200.000l 0695685980... 19/09/2019 22:02

18,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje , ose edhe dy.
Shtepia 1+1 , ndodhet ne rr.

Ndarje Qeraje

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje , ose edhe dy. shtepia 1+1 , ndodhet ne rr.”fuat toptani” ,paralel me rrugen “gramoz pashko”. 18000 leke qera + 1000 leke uji... 19/09/2019 22:02

17,000 Leke Gazonjere kompletuar Perballe pallatit me shigjeta mbrapa karburant veliaj petrol buze rruges

Gazonjere Kompletuar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Perballe pallatit me shigjeta mbrapa karburant veliaj petrol buze rruges ... 19/09/2019 22:02

330 Euro

Jepet me qera 2+1+ballkon, super cilesor tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) shtruar me parket | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim perfekt |... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Jepet me qira ky apartament 2+1+2 ne astir perballe kastratit. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. ka nje arredim te... (Premium 27.09.2019)

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

330 Euro JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK DIPLOMAT2 Jepet me qira apartament 2+1,73 m2 i cili organizohet ne nje korridor qe ben shp

Jepet Apartament 2+1 Me Qira Tek Diplomat2

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1,73 m2 i cili organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit,ambientit te ndenjes i cili ka dalje ne ballkon dhe tualetit.apartamenti ka nje hapsire te bollshme dhe te mireorganizuar,ndodhet ne katin... 19/09/2019 22:02

330 Euro Apartament me qera kristal center Jepet me qera apartament 2+1 Tek Kristal center pran eleonores . Apartamenti esh

Apartament Me Qera Kristal Center

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek kristal center pran eleonores . apartamenti eshte i mobiluar me nje mobilim me kushte bashkohore... 19/09/2019 22:02

320 Euro Jepet apartament teper luksoz me qera. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese 11 kateshe. Pallati eshte i ri,

Jepet Apartament Teper Luksoz Me Qera.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertese 11 kateshe. pallati eshte i ri, me ashensor dhe me nje administrim te mire. shtepia ka nje hapesire te bollshme dhe organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, hapesira e gatimit dhe nje tualet. ... 19/09/2019 22:02

320 Euro Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera 2+1, 2 dhoma gjumi, sallon, guzhine, 2 banjo dhe ballkon, e

Jepet Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet shtepi me qera 2+1, 2 dhoma gjumi, sallon, guzhine, 2 banjo dhe ballkon, e mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. kush eshte i/e interesuar te kontaktoje ne numrin 068 600 0158... 19/09/2019 22:02

800 Euro

Rruga reshit collaku, afer tajvanit dhe bllokut, japim me qera apartament 3+1, kati 5 me ashensor, siperfaqja 160 m2, perbehet nga sallon n... (Premium 20.09.2019)

450 Euro

2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - Parket I Shtrenjte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (108 m2) + 2 tualete - te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave ne pallat te ri | mobilim cilesore dhe i ri | parket i s... (Premium 31.12.2019)

370 Euro

Ne nje prej komplekseve te ndertimit me te njohura dhe me te preferuarat jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone .ky syper apartament me sip... (Premium 26.09.2019)

700 Euro

Okazion Apartament Me Qera/ For Rent/ In Affitto Pas Presidences

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion!!! jepet me qera nje apartament 3 dhoma + 1 dhome ndenje me aneks kuzhine, dy banjo dhe 1 ballkon. aneksi i mobiluar me frigorifere dhe sobe... (Premium 29.09.2019)

400 Euro

Nese jeni duke kerkuar per nje apartament qe te plotesoi te gjitha pritshmerite tuaja ateher ky eshte i duhuri. ne nje nga komplekset me te mira te ti... (Premium 11.10.2019)

600 Euro

Jepet me qira super apartament 2+1 tek rruga ibrahim rugova, ish-bllok, tirane. apartamenti eshte 91 m², ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te mir... (Premium 30.09.2019)

300 Euro Apartent luksoz prane Ozone electronics.  Jepet me qera apartament totalisht i arreduar ne menyre luksoze. 
Me mobilim te

Apartent Luksoz Prane Ozone Electronics.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament totalisht i arreduar ne menyre luksoze. me mobilim te ri dhe tejet cilesore. i kuruar deri ne detaj. apartamenti eshte i pajisur me elektroshtepiakete cilesore, te reja dhe funksionale. teper komod per nje familje der... 19/09/2019 22:02

350 Euro Ne Astir, prane Alfa Bank, jepet super apartament 2+1+2 me Qira! Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 4

Ne Astir, Prane Alfa Bank, Jepet Super Apartament 2+1+2 Me Qira!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet super apartament 2+1+2 me qira ne astir! apartamenti ndodhet ne katin e 4 te 1 pallati te mireadministruar me ashensor, dhe ka nje siperfaqe neto prej 104 m2. eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen, me vetra... 19/09/2019 22:00

350 Euro TE NENETE KATESHET JEPET ME QERA PARTAMENT 2+1 KATI 2ME FASADE NGA RRUGA KRYESORE TE NENETE KATESHET JEPET ME QERA PARTAMENT 2+1 KATI 2 NGA TOKA I PARI BANIM, ME

Te Nenete Kateshet Jepet Me Qera Partament 2+1 Kati 2me Fasade Nga Rruga Kryesore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Te nenete kateshet jepet me qera partament 2+1 kati 2 nga toka i pari banim, me fasade nga rruga kryesore. ka gjithsej tre dhoma dhe nje tualet. jepet me qera per banim ose per biznes. cmimi i panegociueshem... 19/09/2019 21:54

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim