garsoniere me qera ne qytet studenti 

 Online 31 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 31 lexues | 2 njoftime ne pritje
330 Euro

Me qera apartament modern, i pabanuar me pare 1+1+ballkon, tek mine peza (zone perfekte) me mobilim super cilesore dhe te ri | kondicioner | shtruar m... (Premium 31.12.2019)

1,200 Euro

Jepet Super Penthouse 3+1+2 Me Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
295.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Jepet me qira penthouse prane gjimnazit "petro nini". ambjneti ka nje siperfaqe prej 295 m2 e ndare ne dy zona kryesore: ambjenti i brendeshem dhe ver... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Jepet me qera 2+1+ballkon, super cilesor tek stacioni i trenit (rr. asim vokshi) shtruar me parket | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim perfekt |... (Premium 09.02.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i pabanuar me pare tek rruga fortuzi, totalisht i ri, me mobilim cilesor dhe shtruar me pllake te shtrenjte | kondicioner... (Premium 31.12.2019)

24,000 Leke
Jepet Garsionere me qera Jepet garsionere me qera, e ndodhur tek Vasil Shanto, afer Europianit, cmimi 24.

Jepet Garsionere Me Qera

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet garsionere me qera, e ndodhur tek vasil shanto, afer europianit, cmimi 24.000 lek ne muaj.... 21/09/2019 04:31

500 Euro
Jepet me qera 📣Apartament per qera 3+1+2 tualete+3 ballkone.
Me siperfaqe 250m2.
Apartame

Jepet Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
250.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

📣apartament per qera 3+1+2 tualete+3 ballkone. me siperfaqe 250m2. apartamenti eshte i ri dhe totalisht i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor. adresa: liqeni i thate👍 cmimi: 500 euro💶... 21/09/2019 04:28

22,000 Leke
Jepet shtepi me qera Jepet shtepi me qera ne kat te katert 2+1 e mobiluar dhe me ballkon

Jepet Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet shtepi me qera ne kat te katert 2+1 e mobiluar dhe me ballkon... 21/09/2019 04:28

35,000 Leke Apartament 2+1+2 tek stacioni trenit , e mobiluar , 350 mije leke, kati 2 JEPET APARTAMENT ME QERA
➡️ 2+1+2 banjo
➡️120 m²
➡️ Vendodhja: t

Apartament 2+1+2 Tek Stacioni Trenit , E Mobiluar , 350 Mije Leke, Kati 2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera ➡️ 2+1+2 banjo ➡️120 m² ➡️ vendodhja: te stacioni i trenit ➡️kati : 2 banim ➡️ e mobiluar me te gjitha ➡️cmimi: 350 mije leke liroet ne fillim te tetorit... 21/09/2019 03:28

30,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE DONBOSKO Jepet me qira apartament 2+1 , 90m2 , kati pare i nje vile. Apartamenti ndodhet

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Donbosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 , 90m2 , kati pare i nje vile. apartamenti ndodhet ne zonen e don boskos, dhe jepet i mobiluar. per nje vizite na telefononi... 21/09/2019 03:28

30,000 Leke Apartament me qira 2+1 ne Astir Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne Astir pran 2 Rrotontove. Ndo

Apartament Me Qira 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 100m2 ne astir pran 2 rrotontove. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkon. ofrohet teresisht i mobiluar edhe... 21/09/2019 03:26

24,000 Leke JEPET APARTAMENTI ME QIRA 2+1 PRAN MEDRESED #ForRent#PerQira#Medrese
JEPET APARTAMENTI ME QIRA 2+1 PRAN MEDRESED 
Apartam

Jepet Apartamenti Me Qira 2+1 Pran Medresed

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

#forrent#perqira#medrese jepet apartamenti me qira 2+1 pran medresed apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi nje dhome ndenje gatimi dhe ngrenje nje tualet. kati i dyte, pallat ekzistus siperfaqe 68m2 orjentimi-jug-lindje cmimi 24000 lek... 21/09/2019 02:20

Mobilimi:Bosh

24,000 Leke

25,000 Leke Jap shtepi me qera 1+1 e mobiluar rruga Artan Lenja prane Kompleksit Magnet Jepet shtepi me qera, 1+1 e mobiluar dhe kompletuar (Vetem per ÇIFTE) ne rrugen

Jap Shtepi Me Qera 1+1 E Mobiluar Rruga Artan Lenja Prane Kompleksit Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shtepi me qera, 1+1 e mobiluar dhe kompletuar (vetem per Çifte) ne rrugen artan lenja prane 21 dhjetorit dhe konvikteve te fakultetit te ndertimit. banese private kati 3. cmimi 25.000 leke / 1 muaj kapar. tel: 0674017477... 21/09/2019 02:16

30,000 Leke Apartamenti jjepet me Qera Apartament me qera ,tek Komuna e Paristi , hyrje 2+1 , ne cmimin 30.000 leke.

Apartamenti Jjepet Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament me qera ,tek komuna e paristi , hyrje 2+1 , ne cmimin 30.000 leke.... 21/09/2019 02:02

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Oxhaku (5 Min Nga Qsut)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,ambient gatimi,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohj... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambie... (Premium 06.05.2022)

350 Euro

Apt I Ri 2+1+2wc+2bllk (105 M2) Tregu Elektrik - Pallat I Ri, Mobilim Cilesor, Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cile... (Premium 31.12.2019)

500 Euro Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK 500 Euro Rruga Myslym Shyri Apartamenti eshte i pozicionuar te Myslym Shyr. Informacion mbi apartamentin:

Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk 500 Euro Rruga Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te myslym shyr. informacion mbi apartamentin: • kati 8 banim • siperfaqja e apartamentit : 94 m2 • apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gju... 21/09/2019 01:41

30,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 tek Oxhaku (5 min nga QSUT) Apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sal

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Oxhaku (5 Min Nga Qsut)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,ambient gatimi,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohje.ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues .... 21/09/2019 01:41

5,000 Leke Ndarje qeraje . Kerkoj vajz/a per ndarje qeraje .ose vajza qe kan shtepi dhe kerkojn vajz per n

Ndarje Qeraje .

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
Dhoma | Kuzhine
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Kerkoj vajz/a per ndarje qeraje .ose vajza qe kan shtepi dhe kerkojn vajz per ndarje qeraje . preferoj zonat pran qytet studentit , vilave gjermane , pran fakultetit ekonomik . ... 21/09/2019 01:40

Mobilimi:

5,000 Leke

700 Euro OKAZION APARTAMENT ME QERA/ FOR RENT/ IN AFFITTO PAS PRESIDENCES OKAZION!!!
Jepet me qera nje apartament 3 dhoma + 1 dhome ndenje me aneks kuzh

Okazion Apartament Me Qera/ For Rent/ In Affitto Pas Presidences

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion!!! jepet me qera nje apartament 3 dhoma + 1 dhome ndenje me aneks kuzhine, dy banjo dhe 1 ballkon. aneksi i mobiluar me frigorifere dhe sobe. siperfaqja 150 m2 (me gjithe ambientet e perbashketa). apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim,... 21/09/2019 01:38

350 Euro Liqeni ,Perballe Farit Jepet apartment modern. Dy tualete.
Me kopesht ,peme dhe verande si shtepi priv

Liqeni ,perballe Farit

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartment modern. dy tualete. me kopesht ,peme dhe verande si shtepi private. jepet per here te pare ne qera. wi- fi i perfshire ne cmim. zone shume e preferuar.... 21/09/2019 01:38

30,000 Leke Oxhaku,prane tv Klan Jepet ambient 2+1 
I arreduar me cdo gje cilesore 
Vend parkimi i siguruar 
P

Oxhaku,prane Tv Klan

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambient 2+1 i arreduar me cdo gje cilesore vend parkimi i siguruar prane st te autobusit ... 21/09/2019 01:37

400 Euro Jepet apartament me qera tek Komuna e Parisit. Jepet apartament me qera tek Komuna e Parisit.
Apartamenti eshte i organizuar n

Jepet Apartament Me Qera Tek Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera tek komuna e parisit. apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,kuzhine,dhome ndenje 2 tualete dhe 1 ballkon. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire. sip 105 m2 kati 4 (me ashensor) cmim... 21/09/2019 01:37

350 Euro Liqeni ,rr Peti Jepet apartament modern 
Sallon i bollshem ,k/bufe e re
Verande, kopesht
Zone

Liqeni ,rr Peti

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament modern sallon i bollshem ,k/bufe e re verande, kopesht zone e qete ... 21/09/2019 01:36

25,000 Leke Apartamenti 1+1 perball Viles L Astir Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar perrball Viles L ne Astir. Apartamenti

Apartamenti 1+1 Perball Viles L Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1 e mobiluar perrball viles l ne astir. apartamenti ka siperfaqe 70 m2, ndodhet ne katin e 1, kushte shume te mira. apartamenti ka: 1 sallon, 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon. cmimi 25000.... 21/09/2019 01:35

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Super Apartament 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane Zivaro.al
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament super modern 2+1 per qira ne nje kompleks residencial afer liqenit te thate. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, ne pallat te ri me ashens... (Premium 27.09.2019)

400 Euro

2+1+verande, i pabanuar me pare (205 m2) tek ekonomiku | parkim privat perfshire ne cmim | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore ... (Premium 31.12.2019)

360 Euro Okazion !! Apartament 2+1 Myslym Shyri Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën Myslym Shyri nje nga zonat me the

Okazion !! Apartament 2+1 Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në rrugën myslym shyri nje nga zonat me the frekuentuara dhe te pelqyera me tirane . informacion mbi apartamentin: • kati i 3 banim • sipërfaqa : 75 m2 apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • sa... 21/09/2019 01:29

26,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet Apartament me qera, ne zonen e Astirit , hapsira prej 65 metra katror .

Jepet Shtepi Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

jepet apartament me qera, ne zonen e astirit , hapsira prej 65 metra katror . cmimi eshte 260 mije leke, ne gjendje te miire, i mobiluar.... 21/09/2019 01:28

300 Euro Apartent luksoz prane Ozone electronics. Jepet me qera apartament totalisht i arreduar ne menyre luksoze. 
Me mobilim te

Apartent Luksoz Prane Ozone Electronics.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament totalisht i arreduar ne menyre luksoze. me mobilim te ri dhe tejet cilesore. i kuruar deri ne detaj. apartamenti eshte i pajisur me elektroshtepiakete cilesore, te reja dhe funksionale. teper komod per nje familje der... 21/09/2019 01:28

35,000 Leke Apartament 2+1 me qera tek vasil shanto e mobiluar , kati 2 , 350 mije leke JEPET APARTAMENT ME QERA
➡️ 2+1
➡️ Vendodhja: tek shkolla Vasil shanto

Apartament 2+1 Me Qera Tek Vasil Shanto E Mobiluar , Kati 2 , 350 Mije Leke

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera ➡️ 2+1 ➡️ vendodhja: tek shkolla vasil shanto ➡️kati : 2 banim , pallat ekzistues ➡️ e mobiluar me te gjitha ➡️cmimi: 350 mije leke... 21/09/2019 01:27

600 Euro

Jepet me qira super apartament 2+1 tek rruga ibrahim rugova, ish-bllok, tirane. apartamenti eshte 91 m², ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te mir... (Premium 30.09.2019)

370 Euro

Ne nje prej komplekseve te ndertimit me te njohura dhe me te preferuarat jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone .ky syper apartament me sip... (Premium 26.09.2019)

700 Euro

Okazion Apartament Me Qera/ For Rent/ In Affitto Pas Presidences

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion!!! jepet me qera nje apartament 3 dhoma + 1 dhome ndenje me aneks kuzhine, dy banjo dhe 1 ballkon. aneksi i mobiluar me frigorifere dhe sobe... (Premium 29.09.2019)

450 Euro

2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - Parket I Shtrenjte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (108 m2) + 2 tualete - te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave ne pallat te ri | mobilim cilesore dhe i ri | parket i s... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Nese jeni duke kerkuar per nje apartament qe te plotesoi te gjitha pritshmerite tuaja ateher ky eshte i duhuri. ne nje nga komplekset me te mira te ti... (Premium 11.10.2019)

250 Euro Qera,Apartament 1+1,Unaza E Re Apartamenti është i pozicionuar në një nga pallatet me punimet më cilësore

Qera,apartament 1+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga pallatet me punimet më cilësore në qytet ,ne zonen e unazes se re. informacion mbi apartamentin: •kati 6 • sipërfaqe ndërtimi : 60 m2 • apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes •kuzhina ... 21/09/2019 01:27

23,000 Leke Apartament 1+1 tek casa italia e mobiluar 230 mije leke JEPET APARTAMENT ME QERA
➡️ 1+1+1 ballkon
➡️ Vendodhja: te rrethrrotul

Apartament 1+1 Tek Casa Italia E Mobiluar 230 Mije Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera ➡️ 1+1+1 ballkon ➡️ vendodhja: te rrethrrotullimi i caza italias, kompleksi malajzian ➡️kati : 5 banim , me ashensor ➡️ e mobiluar me te gjitha ➡️cmimi: 230 mije leke... 21/09/2019 01:26

500 Euro Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt. Jepet me Qira Apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane Inxhiner

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. apartamenti organizohet ne nje sallon pritje + ambient gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. apartamenti eshte i arreduar me arkitekt. zona ne te cilen n... 21/09/2019 01:26

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim