gazeta njoftime falas shtepi me qera 1+1 

 Online 208 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 208 lexues | 11 njoftime ne pritje
395 Euro

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i r... (Premium 31.12.2019)

600 Euro

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek kompleksi deliorgji (rr. e kavajes) pallat super cilesor me ashensor | i mobiluar | kondicion... (Premium 31.12.2019)

450 Euro
Qera, Apartament 3+1+3, Komuna e Parisit, Tiranë Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit. Informacion

Qera, Apartament 3+1+3, Komuna E Parisit, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... 14/11/2019 09:38... Lexo detajet..

25,000 Leke
APARTAMENT 1+1 QERA,FRESKU,MOBILIM I RI ,SIP 75M .CMIMI 25000 LEKE. Apartament 1+1 qera ne zonen e freskut prane shkolles 9 vjecare.rr Muhamet Deliu

Apartament 1+1 Qera,fresku,mobilim I Ri ,sip 75m .cmimi 25000 Leke.

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 qera ne zonen e freskut prane shkolles 9 vjecare.rr muhamet deliu.kati 7 me ashensor,me sip 75m,mobilim shume cilesor.cmimi 25000 leke.kontakt agjensia global. berti.... 14/11/2019 08:52... Lexo detajet..

395 Euro
Super Apartament 2+1+Verande (185 m2) tek Eleonora/Kodra e Diellit, me Pamje Fantastike  •SUPER APARTAMENT 2+1+BALLKON+VERANDE (185 M2) TEK ELEONORA/KODRA E DIELLIT (R

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i ri | mobilim cilesor | parket tek dhomat e gjumit | kondicioner | pajisjet elektroshtepiake te markav... 14/11/2019 08:47... Lexo detajet..

7,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj nje vajz per ndarje qeraje duke filluar nga muaji Dhjetor e ne vazhdim.

Ndarje Qeraje

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkoj nje vajz per ndarje qeraje duke filluar nga muaji dhjetor e ne vazhdim. shtepia eshte 1+1 edhe ka hapsir mjaftueshem. ndodhet ne rruge kryesore edhe eshte e mobiluar ne menyr bashkohore . ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues. qerja ... 14/11/2019 08:41... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera kati I 2 e mobiluar  Jepet me qear kati I 2  
1+1 banjo dhe verant e madhe 
E mobiluar per me shum

Jepet Me Qera Kati I 2 E Mobiluar

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qear kati i 2 1+1 banjo dhe verant e madhe e mobiluar per me shum informacion kontaktoni ne numrin e celularit ... 14/11/2019 08:39... Lexo detajet..

20,000 Leke 2+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2 pl

2+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 2 plus1 totalisht i mobiluar modern kati 2, uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.... 14/11/2019 08:23... Lexo detajet..

280 Euro 2+1+2WC+Ballkon (Rruga e Dibres) Pallat i 2018 - Ashensor | Mobilim i Ri | Parket | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1+2WC+Ballkon (75 m2) tek Rruga e Dibres (Farmacia nr

2+1+2wc+ballkon (rruga E Dibres) Pallat I 2018 - Ashensor | Mobilim I Ri | Parket | Kondic

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (75 m2) tek rruga e dibres (farmacia nr. 10) pallat i ndertuar ne 2018 me ashensor dhe ndertime super cilesore | mobilim i ri | shtruar me parket | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | drita... 14/11/2019 08:22... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 tek Tregu elektrik Apartment 2+1,totalisht i mobiluar dhe me hapesira te bollshme
Ndodhet ne katin

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartment 2+1,totalisht i mobiluar dhe me hapesira te bollshme ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.apartamenti eshte i restauruar. ne nje zone te qete dhe prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe facilitetetve. per me shume kontaktoni ... 14/11/2019 08:21... Lexo detajet..

7,500 Leke Shtepi private per ndarje qera 75 mi lek Tek rrotullimi zogu i zi kemi nje shtepi private kati i pare me dy dhome per 4 p

Shtepi Private Per Ndarje Qera 75 Mi Lek

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tek rrotullimi zogu i zi kemi nje shtepi private kati i pare me dy dhome per 4 persona. ... 14/11/2019 08:17... Lexo detajet..

400 Euro

1+1 super cilesor afer mondialit (21 dhjetori) zone perfekte | pallat i 2019-tes me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me nd... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartment 2+1,totalisht i mobiluar dhe me hapesira te bollshme ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.apartamenti eshte i restauruar. ne nje ... (Premium 04.03.2020)

200 Euro Ambjent i pa banuar me pare,me kondicioner dhe e kompletuar,pranë concocord center. Pallat i ri,super ambjent Ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,p

Ambjent I Pa Banuar Me Pare,me Kondicioner Dhe E Kompletuar,pranë Concocord Center.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pallat i ri,super ambjent ambjent me kondicioner dhe e kompletuar me te gjitha,pranë qendres tregtare concord,mundësi per wifi... 14/11/2019 08:11... Lexo detajet..

19,000 Leke Shtepi me Qera 2+1 e kompletuar Jepet me Qera 2+1 e kompletuar. Rr. Rexhep Pinari. Selitë. 400 metra mbi Unazen

Shtepi Me Qera 2+1 E Kompletuar

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 2+1 e kompletuar. rr. rexhep pinari. selitë. 400 metra mbi unazen e madhe. kati i parë i një ndërtese dykatëshe, me oborr, hyrje më vete. preferohen çifte ose vajza. Çmimi 19000 lekë në muaj.nr. tel. 0684411113.... 14/11/2019 07:38... Lexo detajet..

500 Euro  Tirane, afer Bllokut - Apartament 2+1 me Qera, 500 Euro Rruga Zef Jubani - afer Sheshit Wilson dhe Bllokut, ne Lagje te qete, japim me Q

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobiluar. perbehet nga sallon ndenje, ambjent gatimi dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, tualet i madh me d... 14/11/2019 06:57... Lexo detajet..

330 Euro Apartamente 1+1 me qera tek Rr Kavajes(ID 4211391) Property ID : 4211391

Rr Kavajes prane ish parkut te autobuzave, jepet me qer

Apartamente 1+1 Me Qera Tek Rr Kavajes(id 4211391)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4211391 rr kavajes prane ish parkut te autobuzave, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri,i mobiluar me te gjitha , siperfaqe 78 m², kati 3 me ashensor, 2 kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell. jepet me qera 330 e... 14/11/2019 01:41... Lexo detajet..

10,000 Leke Ndarje qeraje  Kerkohet nj vajze per ndarje qeraje shtepia ndodhet 5-6 min larg fakl ekonomik &

Ndarje Qeraje

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
166.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kerkohet nj vajze per ndarje qeraje shtepia ndodhet 5-6 min larg fakl ekonomik dhe filologjik cmimi 100 mij lek personi me uj drita dhe wifi n cmim ... 14/11/2019 01:39... Lexo detajet..

400 Euro Apartament me qira 1+1 Ruga e Kavajes Jepet apartamenti me qira 1+1 me siperfaqe 75m2 ne Rrugen e Kavajes. Ndodhet ne

Apartament Me Qira 1+1 Ruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartamenti me qira 1+1 me siperfaqe 75m2 ne rrugen e kavajes. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhom gjumi, 1 tualet. ofrohet teresisht i mobiluar edhe i shtruar me parekt si dhe ... 14/11/2019 01:34... Lexo detajet..

350 Euro 1+1+Ballkon, i Madh (70 m2) tek Kompleksi Deliorgji - Pallat Super Cilesor | Kondicioner | i Mobiluar Jepet me Qera Apartament 1+1+Ballkon, i Madh (70 m2) tek Kompleksi Deliorgji (Rr

1+1+ballkon, I Madh (70 M2) Tek Kompleksi Deliorgji - Pallat Super Cilesor | Kondicioner |

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek kompleksi deliorgji (rr. e kavajes) pallat super cilesor me ashensor | i mobiluar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | termoizolim | hidroizolim | divane te reja | kundrabu... 14/11/2019 01:33... Lexo detajet..

350 Euro 2+1+2WC+2Ballkone (180 m2) pas Ekomomikut (Parkimi Perfshire ne Cmim) Mobilim Cilesor | Kondicioner  2+1+2WC+2Ballkone (180 m2) pas Ekomomikut (Rr. Sotir Kolea) Zone e Preferuar |

2+1+2wc+2ballkone (180 M2) Pas Ekomomikut (parkimi Perfshire Ne Cmim) Mobilim Cilesor | Ko

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.42 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dhome | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham + grila | iz... 14/11/2019 01:25... Lexo detajet..

330 Euro 2+1+2Bllk, i Madh (100 m2) Ekonomiku - Pallat i Ri, Ashensor, Pun. Cilesore | Mobilim i Ri | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1+2Ballkone, i Madh (100 m2) Ekonomiku/Terminali, ne

2+1+2bllk, I Madh (100 M2) Ekonomiku - Pallat I Ri, Ashensor, Pun. Cilesore | Mobilim I Ri

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone, i madh (100 m2) ekonomiku/terminali, ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | mobilim i ri, kondicioner dhe pajisje elektroshtepiake te markave me te mira | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... 14/11/2019 01:25... Lexo detajet..

350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen bilal sina, te kopshti zoologjik. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne dhe teper komode. nd... (Premium 27.11.2019)

600 Euro APARTAMENT me qera 3+1+2 tek shallvaret , kati 2 , mobiluar per zyra ose banim APARTAMENT PER ZYRË OSE BIZNES ME QERA
➡️3+1+2banjo+2ballkone
➡️kati

Apartament Me Qera 3+1+2 Tek Shallvaret , Kati 2 , Mobiluar Per Zyra Ose Banim

Tjeter zone | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament per zyrË ose biznes me qera ➡️3+1+2banjo+2ballkone ➡️kati i 2 ,pallat ekzistues ➡️vendodhja: tek shallvaret ➡️siperfaqja: 120m² ➡️cmimi per zyra: 700€ cmimi per banim: 600€... 14/11/2019 01:16... Lexo detajet..

500 Euro Ap 2+1+2me qera , tek sport klub dinamo, e mobiluar,lati 4 me ashensor APARTAMENT ME QERA ➡️2+1+2banjo+2ballkone
➡️Siperfaqja: 120m²
➡️

Ap 2+1+2me Qera , Tek Sport Klub Dinamo, E Mobiluar,lati 4 Me Ashensor

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qera ➡️2+1+2banjo+2ballkone ➡️siperfaqja: 120m² ➡️ vendodhja: tek sport klub dinamo , rruga liman kaba ➡️ totalisht e mobilluar ➡️kati : 4, pallat i ri me ashensor ➡️cmimi: 500 €... 14/11/2019 01:16... Lexo detajet..

500 Euro Ap 2+1me qera tek ish stadiumi qemal stafa , e  mobiluar, kati 3 , 500€ APARTAMENT ME QERA 
➡️2+1
➡️Siperfaqja: 100m²
➡️ Vendodhja: tek

Ap 2+1me Qera Tek Ish Stadiumi Qemal Stafa , E Mobiluar, Kati 3 , 500€

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera ➡️2+1 ➡️siperfaqja: 100m² ➡️ vendodhja: tek ish stadiumi qemal stafa , afer juveniljes ➡️ totalisht e mobilluar ➡️kati : 3, pallat i ri me ashensor ➡️cmimi: 500 €... 14/11/2019 01:16... Lexo detajet..

300 Euro Shtepi 2+1, me qera , kati 2 me ashensor, tek casa italia , 300€ APARTAMENT ME QERA 
➡️2+1
➡️Siperfaqja: 102m²
➡️ Vendodhja: tek

Shtepi 2+1, Me Qera , Kati 2 Me Ashensor, Tek Casa Italia , 300€

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera ➡️2+1 ➡️siperfaqja: 102m² ➡️ vendodhja: tek rrethrrotullimi i casa italia ➡️ totalisht e mobilluar ➡️kati : 3, pallat i ri me ashensor ➡️internet i perfshire ➡️cmimi: 300 €... 14/11/2019 01:16... Lexo detajet..

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

400 Euro

Qender , Apartament 2+1+2 Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne zemer te tiranes jepet me qira super apartament 2+1 me mobilim klasik. ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe p... (Premium 29.11.2019)

550 Euro

Tek xhamia e kopshtit botanik, jepet me qira super apartament 2+1+2 tualete me arredim modern, dhe me pamje fantastike nga tirana. apartamenti ofr... (Premium 11.12.2019)

300 Euro Shtepi2+1me qera tek rruga peti , kati 4 me ashensor ,300€ APARTAMENT ME QERA 
➡️2+1+ballkon+2tualete
➡️Siperfaqja: 100m²
➡

Shtepi2+1me Qera Tek Rruga Peti , Kati 4 Me Ashensor ,300€

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qera ➡️2+1+ballkon+2tualete ➡️siperfaqja: 100m² ➡️ vendodhja: tek rruga peti ,100 m mbi rrugen, tek ish conad ➡️pjeserisht e mobiluar ➡️kati : 4, pallat i ri me ashensor ➡️cmimi: 300 €... 14/11/2019 01:16... Lexo detajet..

20,000 Leke jepet 2+1 bosh ne fresk aaprtamenti ndodhet ne Fresk te thesari. stacioni i autobuzit te porcelanit esht

Jepet 2+1 Bosh Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Aaprtamenti ndodhet ne fresk te thesari. stacioni i autobuzit te porcelanit eshte poshte pallatit. pallati eshte i ri me ashensor. vendoset ne katin 3 me orientim jug. i ngrohte dhe me diell. apartamenti eshte 2+1 me 2 tualete dhe nje ballkon. jepet ... 13/11/2019 22:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

20,000 Leke

300 Euro jepet 2+1 te fusha e aviacionit(kopleksi Turdiu) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te kopleksi Turdiu te fusha e aviacionit

Jepet 2+1 Te Fusha E Aviacionit(kopleksi Turdiu)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te kopleksi turdiu te fusha e aviacionit, pas shkolles dhora leka. vendodhja e pallatit ben qe te kete akses te shpejt si ne unazen e re ashtu edhe ne rrugen kryesore te laprakes, sheshit shqiponja dhe zogut te... 13/11/2019 22:34... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim