gazeta online jap marr shtepi me qera 

 Online 29 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 29 lexues | 3 njoftime ne pritje
300 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndrici... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament i pabanuar me pare - 2+1+ballkon (ali dem) pallat i 2019 +ashensor me cip | mobilim i ri dhe modern | kondicioner dhe cdo pajisje super cil... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen muhamed gjollesha , prane inxhinierise se ndertimit . apartamenti eshte 88m2 i organizuar ne nje ambient ndenj... (Premium 28.01.2020)

400 Euro

Jepet me qera apartament 3+1+2wc +2ballkone te liqeni i thate( me super pamje), pallat i ri me ashensor , apartamenti i pabanuar me pare*, cdo gje esh... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

200 Euro
garzoniere me qera  pallat ekzistues

Garzoniere Me Qera

Vasil Shanto | Tirane (1.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pallat ekzistues... 27/01/2020 04:33... Lexo detajet..

240 Euro
Garsoniere te kompleksi Kristal Garsoniere te kompleksi Kristal.
Ne gjendje sh te mire totalisht e mobiluar. 24

Garsoniere Te Kompleksi Kristal

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Garsoniere te kompleksi kristal. ne gjendje sh te mire totalisht e mobiluar. 240 euro. * e lire me 13 shkurt ... 27/01/2020 04:14... Lexo detajet..

30,000 Leke
Apartament me qera ne Astir Hyrje e kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, plot hapsire te regullt dhe di

Apartament Me Qera Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Hyrje e kompletuar me cdo gje te re dhe cilesore, plot hapsire te regullt dhe diell. tek bar artisti.... 27/01/2020 03:27... Lexo detajet..

30,000 Leke Jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 90 m² 30.000 Leke, ish fusha e aviacionit Jepet me qera apartament 2+1 kati i 5, dy banjo me ajerim natyral, pjeserisht e

Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 5, 90 M² 30.000 Leke, Ish Fusha E Aviacionit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 kati i 5, dy banjo me ajerim natyral, pjeserisht e mobiluar. cmimi 30 000 lek.adresa ish fusha e aviacionit prane kopeshtit 64 kompleksi ibn.... 27/01/2020 01:23... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 te treni Jepet me qera apartament 1+1
Te stacioni trenit
Pallati i ri kati i 4 me ashen

1+1 Te Treni

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 te stacioni trenit pallati i ri kati i 4 me ashensor... 27/01/2020 01:22... Lexo detajet..

7,000 Leke ndarje qeraje  kerkohet nje cun per ndarje qeraje te nje shtepi private kati i pare pagesa 70 m

Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkohet nje cun per ndarje qeraje te nje shtepi private kati i pare pagesa 70 mije... 27/01/2020 01:22... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera 1+1ne Myslym Shyri. Jepet me qera 1+1ne Myslym Shyri.Apartamenti ndodhet afer unazes,ne nje pallat e

Jepet Me Qera 1+1ne Myslym Shyri.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 1+1ne myslym shyri.apartamenti ndodhet afer unazes,ne nje pallat ekzistus,kat 4,i mobiluar.cmimi 30.000l... 27/01/2020 01:21... Lexo detajet..

30,000 Leke apartament me qera te liqeni i thate 30.000 leke 1+1+banjo,ballkon

Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate 30.000 Leke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.48 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

1+1+banjo,ballkon... 27/01/2020 01:19... Lexo detajet..

400 Euro Super 2+1+2 ne Myslym Shyr... Super apartemt me qera ne super zone. Prane bar London, tek karburanti, ne Mysly

Super 2+1+2 Ne Myslym Shyr...

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartemt me qera ne super zone. prane bar london, tek karburanti, ne myslym shyr. apartamemti eshte i mobiluar ne memyre bashkekohore. ... 27/01/2020 01:18... Lexo detajet..

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Ali Demi( Perballe Big Marketit)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,banjo me dritare,ngrohje/ftohje.... (Premium 04.03.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.02.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

300 Euro

1+1 Ne Laprake, Me Mobilim Cilesor - Kondicioner

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 (laprake) mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme | dritare dopio xham | izolim akustik | tualet me hidrosanitare ciles... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

tek komuna e parisit, jepet me qira super apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e peste brenda qendres kristal dhe ka orientim nga jugu cka i ... (Premium 06.05.2022)

15,000 Leke shtepi me qera  jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private ... 27/01/2020 01:16... Lexo detajet..

25,000 Leke Shtepi me qera ne Tirane Jepet shtepi me qera 2+1.
Shtepia eshte 2+1 dhe eshte ne katin e 3.
Ndodhet ne

Shtepi Me Qera Ne Tirane

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shtepi me qera 2+1. shtepia eshte 2+1 dhe eshte ne katin e 3. ndodhet ne zone te qete tek kodra e diellit pa shkuar te eleonora,eshte 5 min large komunes se parisit.... 27/01/2020 01:16... Lexo detajet..

500 Euro Jepet 2+1 me qera ne rr.Elbasanit  Jepet me qira apartamenti ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet prane Deloi

Jepet 2+1 Me Qera Ne Rr.elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira apartamenti ne rrugen e elbasanit. apartamenti ndodhet prane deloitte eshte i organizuar ne 2+1, me nje ambient ndenje dhe gatimi shume te bollshem, koridori, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. ambienti eshte i investuar me sistem ngrohje, sist... 27/01/2020 01:09... Lexo detajet..

300 Euro 2+1(83 m2) mbi Kristal Center, Zone me Mundesi Parkimi | PARKET | Mobilim Cilesor dhe me Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2 + 1 (83 m2) mbi Kristal Center (Rr. Bill Klinton) Zon

2+1(83 M2) Mbi Kristal Center, Zone Me Mundesi Parkimi | Parket | Mobilim Cilesor Dhe Me K

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (83 m2) mbi kristal center (rr. bill klinton) zone me mundesi parkimi | parket | pallat i ri | mobilim cilesor | ndricim natyral shume i mire | kondicioner | kend i ri | tv plazma | kuzhine me kundrabufe te re | dhomat ... 27/01/2020 00:44... Lexo detajet..

8,500 Leke Ndarje Qeraje Kerkoj nje cun per ndarje qeraje

Ndarje Qeraje

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkoj nje cun per ndarje qeraje ... 27/01/2020 00:30... Lexo detajet..

12,000 Leke Gazoniere 45m2  Gazoniere ne gjendje shume te mire pjeserisht e mobiluar e pershtatshme per te b

Gazoniere 45m2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Gazoniere ne gjendje shume te mire pjeserisht e mobiluar e pershtatshme per te banuar 3-4 persona ... 27/01/2020 00:22... Lexo detajet..

19,000 Leke Jepet me qera 1+1. Tek Xhamlliku 069 465 9710 Jepet me qera 1+1. Tek xhomlliku. Drita+uje 24h.per info na kontaktoni ne numrin

Jepet Me Qera 1+1. Tek Xhamlliku 069 465 9710

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 1+1. tek xhomlliku. drita+uje 24h.per info na kontaktoni ne numrin 069 465 9710 cmim i diskurueshen... 27/01/2020 00:17... Lexo detajet..

390 Euro Super 3+1+2 prane drejtorise policise..... Super apartament ne bllok, ideal per banim ose zyra. 
Ne super zone.

Super 3+1+2 Prane Drejtorise Policise.....

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament ne bllok, ideal per banim ose zyra. ne super zone. ... 26/01/2020 23:40... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 2+1 Qira perballe Kompleksit Delijorgji Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek rruga e Kavajes, perballe Kompleksit Del

Apartament 2+1 Qira Perballe Kompleksit Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qira 2+1 me vendodhje tek rruga e kavajes, perballe kompleksit delijorgji apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira te ndertuara se fundmi dhe na mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode. ka nje or... 26/01/2020 23:26... Lexo detajet..

450 Euro

Apartament 1+1+ballkon - pazari i ri (qender) zone perfekte - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | p... (Premium 31.12.2020)

220 Euro

1+1 Tek Stokholmi (klani- Rest. Fresku) (qetesi & Mundesi Parkimi) - Mobilim I Ri (kend Cilesor) | K

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1 super tek stokholmi midis (klanit, dhe rest. freskut / rr. dalip topi )qetesi dhe mundesi parkimi) - mobilim i ri (kend cilesor) | kondicioner | n... (Premium 31.12.2020)

450 Euro

Jepet Me Qera Apartament Luksoz 2+1+2 Ne Bllok Me Ashensor, I Pabanuar Me Pare

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 130 m2 ne bllok tek petro nini ne katin 4 me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga... (Premium 02.02.2020)

400 Euro

Jepet Ap 2+1 Me Garazhd Pran Shkolles Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , pallat i ndertuar vitet e fundit , i mire administruar pas shkolles baletit m... (Premium 24.02.2020)

300 Euro Apartament i Pabanuar me Pare: 2+1+Ballkon (ALI DEM) Pallat i 2019 +Ashensor | Mobilim i Ri | Kondicioner Apartament i Pabanuar me Pare - 2+1+Ballkon (ALI DEM) Pallat i 2019 +Ashensor me

Apartament I Pabanuar Me Pare: 2+1+ballkon (ali Dem) Pallat I 2019 +ashensor | Mobilim I R

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament i pabanuar me pare - 2+1+ballkon (ali dem) pallat i 2019 +ashensor me cip | mobilim i ri dhe modern | kondicioner dhe cdo pajisje super cilesore | kend i ri | izolim akustik - termoizolim - hidroizolim | tualet me sanitare cilesore | te gj... 26/01/2020 23:16... Lexo detajet..

300 Euro Jap shtepi m qera prane ne hyrje te unazes se re Jap apartament me qera pallati i ri 
Siperfaqe108m2 kati i 8 
Jane dy dhoma gj

Jap Shtepi M Qera Prane Ne Hyrje Te Unazes Se Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jap apartament me qera pallati i ri siperfaqe108m2 kati i 8 jane dy dhoma gjumi dy banjo 2 ballkone 1 koridor dhe holli jane totalisht te mobilura gjithcka e re ... 26/01/2020 23:07... Lexo detajet..

8,000 Leke Ndarje qeraje .Ndarje qeraje. kerkohet 1 djale per nje ndarje qeraje.shtepia eshte 2+1 me te g

Ndarje Qeraje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

.ndarje qeraje. kerkohet 1 djale per nje ndarje qeraje.shtepia eshte 2+1 me te gjitha kushtet e nevojshme.dhe pagesa eshte 80mije leke + uje+ drita .shtepia ndodhet ne yzberisht... 26/01/2020 23:00... Lexo detajet..

25,000 Leke shtepi private njekatshe e vecuar vetem wetsap private nje katshe vetem per familje afatgjate vetem wetsap

Shtepi Private Njekatshe E Vecuar Vetem Wetsap

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Private nje katshe vetem per familje afatgjate vetem wetsap... 26/01/2020 22:56... Lexo detajet..

400 Euro

Apartament super cilesor 1+1+verande (150 m2) tek 7 xhuxhat (etc-rr. e elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | verande e madhe| mobilim d... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Super Apartament Me Qira 1+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira super apartament i investuar te bulevardi zogu i prane stc te trenit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe organizohet nga am... (Premium 15.02.2020)

330 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit Tek Lulishtja

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.54 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen me te kerkuar te komunes se parisit, prane lulishtes, ne pallat te ri me ashensor. apartamenti eshte teresish... (Premium 17.02.2020)

300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek 9 kateshet. apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe eshte e organizuar ne nje dhome ndenjeje te perbashket me amb... (Premium 28.01.2020)

450 Euro

Apartament 2+1 Me Qera ,mobilim Bashkekohore

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.68 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek selvia , jepet me qera super apartament 2+1 i mobiluar ne menyre bashkekohore . apartamenti eshte ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor . ... (Premium 15.02.2020)

450 Euro

Bllok ,apartament 2+1 Me Qera I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.78 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne bllok ,tek kafe roma ,jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne koridor ,sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi me krevat dopio ... (Premium 08.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

370 Euro 2+1+Ballkon (95 m2) - Don Bosko, i Pabanuar me Pare ne Pallat te Ri | Arreduar me Gusto - PARKET Jepet me Qera 2+1+Ballkon (95 m2) - Don Bosko, i Pabanuar me Pare ne Pallat te R

2+1+ballkon (95 M2) - Don Bosko, I Pabanuar Me Pare Ne Pallat Te Ri | Arreduar Me Gusto -

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 2+1+ballkon (95 m2) - don bosko, i pabanuar me pare ne pallat te ri | arreduar me gusto | shtruar me parket super cilesor | kondicioner ne cdo dhome | cdo gje e re | ndricim perfekt - strukture po ashtu perfekte | dritare dopio xham - i... 26/01/2020 22:44... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 2+1 PER QIRA ,ASTIR ,ARREDIM MODERN Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 95 m2 ne Astir prane Bar Artistit. Nd

Apartament 2+1 Per Qira ,astir ,arredim Modern

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 95 m2 ne astir prane bar artistit. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet me nje mobilim bashkeko... 26/01/2020 22:39... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA, TE DON BOSKO Jepet apartament me qira, 1+1, Ndodhet në zonën e Don Bosco-s. Sipërfaqja e b

Apartament 1+1 Me Qira, Te Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qira, 1+1, ndodhet në zonën e don bosco-s. sipërfaqja e brendshme është rreth 69m2. ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri, me ashensor. Është i organizuar në sallon+kuzhinë të përbashkët, 1 dhomë gjumi, ... 26/01/2020 22:37... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim