gazeta shtepi me qera 2 1  PRINT

 Online 39 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
400 Euro

Jepet me qera super apartament 2 + 1 + 2 wc i pabanuar me pare (117 m2) tek liqeni (rr. peti) ne pallat te ri me ashensor me cip | mobilim shume ciles... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.17 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

jepet me qira super apartament tek shallvaret 2+1+2! apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe ka nje strukture mjaft te mire pasi cdo dhome ka nj... (Premium 23.04.2020)

320 Euro

Jepet me qera apartament 2 + 1 (85 m2) ne super zone (myslym shyri - rr. him kolli) pallat i ri | ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | pajisje e... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Me qira apartament 2+1 i vecant -127 m2 ne zonen e e liqenit, ne fillim te rruges peti | me mobilim modern, cilesor | parket | super verande | 2 kondi... (Premium 09.02.2020)

270 Euro 1 + 1 (60 m2) Rr. e Kavajes (Tregu Cam) Mobilim Cilesor | Kondicioner | Ndricim Shume i Mire Jepet me Qera Apt 1 + 1 (60 m2) Rr. e Kavajes (Tregu Cam) Mobilim Cilesor | Kond

1 + 1 (60 M2) Rr. E Kavajes (tregu Cam) Mobilim Cilesor | Kondicioner | Ndricim Shume I Mi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.05.2019 (02:16): Jepet me qera apt 1 + 1 (60 m2) rr. e kavajes (tregu cam) mobilim cilesor | kondicioner | planimetri e rregullt dhe ndricim shume i mire | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | set kolltuqesh | kundrabufe druri | dhoma e gjumit e kompletu...

4,600 Leke Ndarje qeraje Kerkojm 1 vajz per ndarje qeraje...Shtepia esht ne kushte te mira ...Free wifi

Ndarje Qeraje

Tjeter zone | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2019 (01:21): Kerkojm 1 vajz per ndarje qeraje...shtepia esht ne kushte te mira ...free wifi ...46 mij leke....rruga jordan misja......

240 Euro Apt 3+1+2WC+2Ballkone(135 m2) tek Eleonora (Kodra e Diellit)Pallat i Ri |Ashensor | Pamje Panoramike [youtubeid]Jepet me Qira Apartament 3 + 1 + 2 WC + 2 Ballkone (135 m2) tek Eleon

Apt 3+1+2wc+2ballkone(135 M2) Tek Eleonora (kodra E Diellit)pallat I Ri |ashensor | Pamje

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.05.2019 (01:00): [youtubeid]jepet me qira apartament 3 + 1 + 2 wc + 2 ballkone (135 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | kolltuqe te reja | kundrabufe druri | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | ...

7,500 Leke Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje per tre muajt e veres . Gasoniere : qera to

Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.05.2019 (00:24): Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje per tre muajt e veres . gasoniere : qera totale 150 mije -75 mije personi dhe uji me tarife baze 10 mije ne muaj. ...

300 Euro Jepet apartament 1+1 me qera ne rr. Hamdi Garunja, Liqeni Thate. Jepet apartament 1+1 me qera ne rr. Hamdi Garunja, Liqeni Thate. Apartamenti esh

Jepet Apartament 1+1 Me Qera Ne Rr. Hamdi Garunja, Liqeni Thate.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.59 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.05.2019 (23:58): Jepet apartament 1+1 me qera ne rr. hamdi garunja, liqeni thate. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 tualet, 1 ballkon. jepet me qera totalisht i mobiluar. preferohen familjare per afat te gjate kohor. ...

30,000 Leke Apartament me Qera 1+1 90m2 Jepet me Qera , kati i 2, i nje vile , 90m2, i mobiluar.
I organizuar : 1 dhome

Apartament Me Qera 1+1 90m2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.05.2019 (23:38): Jepet me qera , kati i 2, i nje vile , 90m2, i mobiluar. i organizuar : 1 dhome gjumi+ dhome ndenje+ guzhine +koridor+ tualet+ ballkon. vendodhja : rruga "kavajes". cmimi : 300 mij / leke ne muaj. kerkohet : persona serioz dhe me afat te gjate. ...

350 Euro Super apartament me qera prane Sky 2. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me cdo gje te re. Me elektro

Super Apartament Me Qera Prane Sky 2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.05.2019 (23:38): Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore me cdo gje te re. me elektroshtepiake te reja dhe funksionale. ne super zone. mundesi parkimi ne zone....

300 Euro Prane UET jepet me qera apartament 1+1 modern. Jepet me qera apartament modern ne nje ndertim te ri dhe shume cilesore. 
Apart

Prane Uet Jepet Me Qera Apartament 1+1 Modern.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.05.2019 (23:38): Jepet me qera apartament modern ne nje ndertim te ri dhe shume cilesore. apartamenti eshte bashkekohore dhe totalisht i arreduar me mobilim cilesore. mundesi parkimi ne zone. ...

450 Euro 🏡 Apartament 2+1 me qera perfshire post parkimi Myslym Shyr 450 euro 🏡 Apartament 2+1 me qera Eksluziv!
📍 Vendondodhja- Myslym Shyri.
📐Sip

🏡 Apartament 2+1 Me Qera Perfshire Post Parkimi Myslym Shyr 450 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.05.2019 (23:16): 🏡 apartament 2+1 me qera eksluziv! 📍 vendondodhja- myslym shyri. 📐siperfqja 80 m2 💵 cmimi 450 euro i padiskutueshem ne myslym shyr, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h perfshi...

240 Euro id:28548 - Apt 3+1+2WC+2Ballkone(135 m2) tek Eleonora (Kodra e Diellit)Pallat i Ri |Ashensor | Pamje Panoramike

Apt 3+1+2wc+2ballkone(135 M2) Tek Eleonora (kodra E Diellit)pallat I Ri |ashensor | Pamje Panoramike

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

[youtubeid]jepet me qira apartament 3 + 1 + 2 wc + 2 ballkone (135 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | kol... (Premium 31.12.2019)

300 Euro id:115139 - Jepet me qera apartament 1+1 prane 15-Kateshit

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane 15-kateshit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qera ne qender te tiranes ngjitur me 15 kateshin. apartamenti eshte mjaft mire i mobiluar, me te gjitha elektro shtepiaket dhe ... (Premium 04.09.2019)

650 Euro id:120287 - Ne Qender, jepet me Qira Apartament 3+1+2Tualete.

Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2tualete.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne qender, prane qendres galeria, ne katin e 8 te nje pallati te ri dhe shume cilesor jepet me qira apartament 3+1+2tualete. apartamenti eshte i organ... (Premium 06.05.2022)

240 Euro Apt 2+1 (78 m2) ne Vasil Shanto | i Mobiluar | Kondicioner | Ambient i Madh | Ndricim Perfekt Jepet me Qira Apartament 2 + 1 (78 m2) ne Vasil Shanto (Rr. Irfan Tomini) Zone e

Apt 2+1 (78 M2) Ne Vasil Shanto | I Mobiluar | Kondicioner | Ambient I Madh | Ndricim Perf

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.05.2019 (23:14): Jepet me qira apartament 2 + 1 (78 m2) ne vasil shanto (rr. irfan tomini) zone e preferuar | apartamenti ka hapesire te bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | mobilim i thjeshte | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | dritare...

260 Euro Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me Ashensor | i Mobiluar Jepet me Qera Apt 2 + 1 (91 m2) tek Fusha e Aviacionit (Parku) Pallat i Ri me As

Apt 2 + 1 (91 M2) Tek Fusha E Aviacionit (parku) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Tjeter zone | Tirane (1.95 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

26.05.2019 (22:33): Jepet me qera apt 2 + 1 (91 m2) tek fusha e aviacionit (parku) pallat i ri me ashensor | i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim ...

450 Euro Jepet me qera super apartament modern. Tek Myslym Shyri, ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar, jepet me qera apa

Jepet Me Qera Super Apartament Modern.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.05.2019 (22:26): Tek myslym shyri, ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar, jepet me qera apartament 2+1+2. apartamenti eshte i arreduar totalisht ne menyre moderne me c'do gje te re. ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te kryeqytetit....

350 Euro 2+1 (115 m2) Qender, prane 15 kateshit - Pallat i RI+ Ashensor - 2 Ballkone - Kondicioner Jepet me qera apartament Super i madh | 115 m2 | Rr. Bardhok Biba, te Galeria (1

2+1 (115 M2) Qender, Prane 15 Kateshit - Pallat I Ri+ Ashensor - 2 Ballkone - Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.05.2019 (22:25): Jepet me qera apartament super i madh | 115 m2 | rr. bardhok biba, te galeria (15 kateshi) | kati 4, pallat i ri + ashensor | banese e bollshme dhe me ndricim | kondicioner | 2 ballkone | vendodhje shume e mire | parkim q992 te dhenat: - si...

17,000 Leke Apartament 2+1 Jepet me qera hyrje 2+1 tek rruga ''Tre vellezerit Kondi'' m

Apartament 2+1

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.05.2019 (22:24): Jepet me qera hyrje 2+1 tek rruga ''tre vellezerit kondi'' mbrapa hotel deja....

400 Euro Super 1+1 (74 m2) ne QENDER** | Pallat i Ri, Ashensor me Cip | PARKET** | Mobilim Cilesor Jepet me Qera Super Apt 1 + 1 (74 m2) ne Qender (Pallati Sky 2) Super Lokacion |

Super 1+1 (74 M2) Ne Qender** | Pallat I Ri, Ashensor Me Cip | Parket** | Mobilim Cilesor

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.05.2019 (22:23): Jepet me qera super apt 1 + 1 (74 m2) ne qender (pallati sky 2) super lokacion | pallat i ri me ashensor me cip + survejim kamerash | mobilim cilesor dhe dysheme e shtruar me parket cilesor nga brunes | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt ...

300 Euro 1+1 i Pabanuar me Pare (70 m2) tek Kafe Flora (Qender) Mobilim Cilesor | Shtruar me PARKET Jepet me Qera Apt 1 + 1 i Pabanuar me Pare (70 m2) tek Kafe Flora (Qender - Rr.

1+1 I Pabanuar Me Pare (70 M2) Tek Kafe Flora (qender) Mobilim Cilesor | Shtruar Me Parket

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.05.2019 (22:23): Jepet me qera apt 1 + 1 i pabanuar me pare (70 m2) tek kafe flora (qender - rr. e durresit) mobilim cilesor | shtruar me parket | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe nricim perfekt | pajisje elektroshtepiake cilesore | dritare dopio xh...

280 Euro 1 + 1 (70 m2) tek Selvia | Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Pajisjet te Gjitha te Reja | Ndricim Perfekt Jepet me Qera Apt 1 + 1 (70 m2) tek Vila Gold (Rr. e Dibres - Selvia) Pallat i

1 + 1 (70 M2) Tek Selvia | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Pajisjet Te Gjitha Te Reja | N

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.05.2019 (22:23): Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) tek vila gold (rr. e dibres - selvia) pallat i ri | mobilim cilesor | pajisjet te gjitha te reja | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham -...

240 Euro 1 + 1 (70 m2) tek Selvia - Zone e Preferuar me Mundesi Parkimi | Pallat i Ri | Mobilim Cilesor Jepet me Qera Apt 1 + 1 (70 m2) tek Selvia (Rr. e Dibres) Zone e Preferuar me Mu

1 + 1 (70 M2) Tek Selvia - Zone E Preferuar Me Mundesi Parkimi | Pallat I Ri | Mobilim Cil

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.05.2019 (22:23): Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) tek selvia (rr. e dibres) zone e preferuar me mundesi parkimi | pallat i ri | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesor | dritare dopio xham - izol...

240 Euro id:54956 - Apt 2+1 (78 m2) ne Vasil Shanto | i Mobiluar | Kondicioner | Ambient i Madh | Ndricim Perfekt

Apt 2+1 (78 M2) Ne Vasil Shanto | I Mobiluar | Kondicioner | Ambient I Madh | Ndricim Perfekt

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2 + 1 (78 m2) ne vasil shanto (rr. irfan tomini) zone e preferuar | apartamenti ka hapesire te bolleshme me planimetri te rre... (Premium 31.12.2019)

320 Euro id:55511 - Jepet me Qira Apartament 2 + 1 + 2 WC (90 m2) ne QENDER - Pallat i Ri | Ashensor | Parket

Jepet me qira apartament 2 + 1 + 2 wc (90 m2) ne qender - piazza (super zone) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me parket dhe pllake... (Premium 31.12.2019)

200 Euro 2 + 1 (90 m2) tek Concord Center (Rr. 5 Maji) Pallat i Ri me Ashensor | PARKET Jepet 2 + 1 (90 m2) tek Concord Center (Rr. 5 Maji) Pallat i Ri me Ashensor | Sh

2 + 1 (90 M2) Tek Concord Center (rr. 5 Maji) Pallat I Ri Me Ashensor | Parket

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.05.2019 (22:23): Jepet 2 + 1 (90 m2) tek concord center (rr. 5 maji) pallat i ri me ashensor | shtruar me parket cilesor | hapesire e madhe e shfrytezueshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | dritare dopio xham / izolim akustik | termoizolim | hidroizoli...

400 Euro Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !! Ne Vasil Shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2.

Ne Vasil Shanto Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Me Pozicionim Shume Te Mire !!

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.05.2019 (21:55): Ne vasil shanto jepet me qira super apartament 2+1 me siperfaqe neto prej 85 m2. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me vehte, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi per femije me tualet, 1 tualet i madh, 1 ballkon dhe 1 korid...

1,300 Euro Tek Sunrise Residence,Apartament Fantastik 3+1 me Qira Brenda Kompleksit Residencial Sunrise ne Lunder jepet me qera super apartament 3

Tek Sunrise Residence,apartament Fantastik 3+1 Me Qira

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.05.2019 (21:51): Brenda kompleksit residencial sunrise ne lunder jepet me qera super apartament 3+1+2 .kur flasim per te vecantat e nje apartamenti fillojm te cilesia e ndertimit, te hapesira ,te organizimi brendshem, te siguria , qetesia dhe detaje te tjera qe apart...

650 Euro Te Stadiumi Qemal Stafa,Apartament 2+1 me Qira Prane RTSH ,jepet me qira super apartament 2+1+2 ne katin e 3 te nje nga pallate

Te Stadiumi Qemal Stafa,apartament 2+1 Me Qira

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.83 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.05.2019 (21:51): Prane rtsh ,jepet me qira super apartament 2+1+2 ne katin e 3 te nje nga pallatet me cilesore ne zone , me kushte sigurie dhe i mireadministruar 24h .apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi ,2 tualete , koridor ,1 ballkon me orientim...

700 Euro id:119558 - Apartament 2+1 me qera ne Bllok.

Apartament 2+1 Me Qera Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra) Rent24 Imobiliare
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Organizohet ne dy dhoma gjumi , sallon + kuzhine , dy tualete , tre ballkone . totalisht e mobiluar , pallati i ri me ashensor . cmimi i qerase eshte... (Premium 14.08.2019)

260 Euro id:38236 - 2+1 (100 m2) tek Shkolla e Baletit | Parkim | Mobilim Cilesor | PARKET | Kondicioner

2+1 (100 M2) Tek Shkolla E Baletit | Parkim | Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2 + 1 (100 m2) tek shkolla e baletit (rr. miihal grameno) lokacion perfekt | mundesi parkimi | i mobiluar | shtruar me parket... (Premium 31.12.2019)

450 Euro id:118627 - 🏡 Apartament 2+1 me qera perfshire post parkimi Myslym Shyr 450 euro

🏡 Apartament 2+1 Me Qera Perfshire Post Parkimi Myslym Shyr 450 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡 apartament 2+1 me qera eksluziv! 📍 vendondodhja- myslym shyri. 📐siperfqja 80 m2 💵 cmimi 450 euro i padiskutueshem ne myslym shyr, je... (Premium 06.06.2019)

550 Euro id:116943 - Apartament 2+1 cilesor, me Qera, afer Liceut dhe Radiotelevizionit, mobilim modern, 600 Euro

Rruga jan kukuzeli, afer qendres, ambasades amerikane dhe italiane, japim me qera apartament 2+1, ne ndertese te re, 80 m2, kati 2. i sapomobiluar ... (Premium 22.06.2019)

450 Euro id:124643 - Rruga Kavajes , apartament 3+1+2 me qera

Rruga Kavajes , Apartament 3+1+2 Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Living In Tirana
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne rrugen e kavajes , fare prane qendres se tiranes , jepet me qera super apartament 3+1 +2 me hapesira te bollshme . me nje siperfaqe prej 135 m2 ky ... (Premium 22.06.2019)

550 Euro Tek RTSH, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !! Tek RTSH jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me

Tek Rtsh, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 !!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.05.2019 (21:49): Tek rtsh jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake e cila ka ballkon dhe kondicioner, 2 dhome gjumi me kondicioner...

350 Euro Tek Pazari i Ri jepet me Qira 1+1 Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se Tiranes, tek Pazari I ri, jepet ap

Tek Pazari I Ri Jepet Me Qira 1+1

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.05.2019 (21:48): Ne nje nder zonat me te mira prane qendres se tiranes, tek pazari i ri, jepet apartament 1+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor. eshte i gjithi i mobiluar ne menyre shume te mire, dhe i organizuar ne 1...

300 Euro Tek Qytet Studenti Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+ Garazhd Tek Qytet Studenti Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 2+1. Ne katin e 3 te nje p

Tek Qytet Studenti Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+ Garazhd

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.05.2019 (21:48): Tek qytet studenti jepet me qira super apartament 2+1 2+1. ne katin e 3 te nje pallati te ri.apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sallon+kuzhine 1dhome cifti 1dhome femijesh 2 tualete me dritare edhe 2 ballkone me pamje te kendshme nga jug...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim