gazeta shtepi me qera fresk 

 Online 118 lexues | 29 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 118 lexues | 29 njoftime ne pritje
550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

199 Euro

Apartament 1+1 perballe rezidences amerikane - afer rruges se elbasanit - ne pallat te ri | ndertime cilesore | hapesire e madhe, perfshire dhe nje ve... (Premium 31.12.2020)

27,000 Leke
OKAZION! Kodra e Diellit jepet me qira apartament 1+1  Jepet me qira apartament 1+1 Prane Eleonores, ka organizim shume te mire , apart

Okazion! Kodra E Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 prane eleonores, ka organizim shume te mire , apartamenti ndodhet ne pallat te ri, eshte totalisht i rikonstruktuar me te gjitha mobiljet dhe elettro-shtepiaket e reja ... 10/04/2020 01:11... Lexo detajet..

20,000 Leke
Shtepi me qera Jepet me qera shtepi 2+1
Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha kushtet, ndodh

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera shtepi 2+1 shtepia eshte e kompletuar me te gjitha kushtet, ndodhet ne katin e pare te nje vile private. hyrja ka oborr dhe eshte e pershtatshme per 2 persona . adresa: rruga siri kodra, prane hotel meridian cmimi 20.000 leke te vj... 10/04/2020 00:59... Lexo detajet..

22,000 Leke
Shtepi me qera Jepet hyrje me qira (1+1) ne katin e pare. Cmimi: 220 mij leke. Kontaktoni vetem

Shtepi Me Qera

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet hyrje me qira (1+1) ne katin e pare. cmimi: 220 mij leke. kontaktoni vetem ne whats up.... 10/04/2020 00:46... Lexo detajet..

1,200 Euro Apartament 2+1 + garazh per qira Prane Nobis! Jepet me qira apartament modern 2+1 + post parkimi prane Nobis.
Ndodhet ne kate

Apartament 2+1 + Garazh Per Qira Prane Nobis!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartament modern 2+1 + post parkimi prane nobis. ndodhet ne katet e larta te nje pallati shume mire te adminsitruar me dy ashensore . eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine me hapesira te bollshme , dy dhoma gjumi , dy tualete m... 10/04/2020 00:42... Lexo detajet..

800 Euro JEPET ME QERA : Apartament 2+1 /zona:  Apartamenti ndodhet në katin e V- të banim, pallat i ri, me një sip. prej 115

Jepet Me Qera : Apartament 2+1 /zona:

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në katin e v- të banim, pallat i ri, me një sip. prej 115 m². përbëhet nga një sallon i madh dhe kuzhinë sëbashku, korridor i madh funksional në shpërndarjen e ambjenteve, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhomë shërbimi si... 10/04/2020 00:40... Lexo detajet..

2,500 Euro JEPET ME QERA: Super vilë 2Kt/ zona: Tegut 
▪︎Vila përbëhet nga dy kate banim, me sipërfaqe banimi secili kat prej

Jepet Me Qera: Super Vilë 2kt/ Zona: Tegut

Sauk | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
240.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

▪︎vila përbëhet nga dy kate banim, me sipërfaqe banimi secili kat prej 240m². ▪︎ secili kat është i përbëre nga 3 +1, çdo dhomë me garderobë dhe tualet më vete. ▪︎️ mobilim extra dhe cilësor, i arreduar me arkitekt , el... 10/04/2020 00:40... Lexo detajet..

550 Euro 𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏/ 𝐫𝐫𝐮𝐠𝐚" 𝐊𝐚𝐯𝐚𝐣𝐞̈𝐬" 
Pallat i ri, me ashensor pranë spitalit gjerman.
Sip. totale prej 90m² kt V

𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

pallat i ri, me ashensor pranë spitalit gjerman. sip. totale prej 90m² kt v-të banim. sallon ndenje, ambjent kuzhine më vete. 1 dhomë gjumi, korridor, ballkon, tualet me dritare, ambjent lavanterie me vete. Çmimi apartamentit: 550€/mu... 10/04/2020 00:40... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me qera: Apartament 3+1+2/ zona: Laprakë ▪︎Pallat i ri, me 2 ashensorë , administrim & mirëmbajtje.
▪︎Sip

Jepet Me Qera: Apartament 3+1+2/ Zona: Laprakë

Laprake | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

▪︎pallat i ri, me 2 ashensorë , administrim dhe mirëmbajtje. ▪︎sipërfaqe prej 120 m² kt vii -të banim. ▪︎sallon ndenje dhe kuzhine sëbashku. ▪︎3 dhoma gjumi, korridor, 2 ballkone si dhe 2 tualete. ▪︎Çmimi apartamentit... 10/04/2020 00:40... Lexo detajet..

550 Euro 𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/ 𝐳𝐨𝐧𝐚: 𝐁𝐮𝐥𝐞𝐯𝐚𝐫𝐝𝐢 𝐙𝐨𝐠𝐮 𝐈-𝐫𝐞̈ Pallat i ri, vendndodhja qendër pranë Cirkut të Tiranës, pallat me 2 ashenso

𝐉𝐞𝐩𝐞𝐭 𝐦𝐞 𝐪𝐞𝐫𝐚: 𝐀𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Pallat i ri, vendndodhja qendër pranë cirkut të tiranës, pallat me 2 ashensorë , administrim dhe mirëmbajtje. sip. totale prej 110 m² kt iv-të banim. sallon ndenje dhe kuzhine sëbashku. 2 dhoma gjumi, korridor, ballkon, 2 tualete me drita... 10/04/2020 00:40... Lexo detajet..

335 Euro

1+1 (82 M2) Me 5 Yje ⭐(kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar Me Pare * ( Ulet Cmimi Nga 400 Eu

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament 1+1 (82 m2) tek konplekso panorama - harry fultz - zone perfekte |rr. panorama - pallat i ri me 2 ashensora | mobilim cilesor | parke... (Premium 31.12.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

7,500 Leke Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Shtepia eshte 1+1 eshte e pajisur me te gjit

Kerkoj Nje Vajze Per Ndarje Qeraje.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. shtepia eshte 1+1 eshte e pajisur me te gjitha kushtet ndodhet ne katin e pare te nje vile private gjithashtu ka edhe oborr. adresa : rruga siri kodra prane hotel meridian. qeraja eshte 150 mije leke i bie 75 mij... 10/04/2020 00:38... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet hyrje me qera 1+1 e mobiluar. Hyrja eshte e perbere nga nje korridor, dhome ndenje+kuzhin, dhome gjumi dhe ban

Jepet Hyrje Me Qera 1+1 E Mobiluar.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Hyrja eshte e perbere nga nje korridor, dhome ndenje+kuzhin, dhome gjumi dhe banjo. shtepia eshte shum e paster sic shikohet dhe ne foto. *kondite (1 muaj paradhenje si kusht garancie)... 10/04/2020 00:20... Lexo detajet..

500 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE RRUGA E AMBASADAVE Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje ndertimi te ri me rafinitura super ciles

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Te Rruga E Ambasadave

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje ndertimi te ri me rafinitura super cilesore, sistem sigurie, ambiente te perbashketa shume te mirembajtura dhe personel sherbimi 24 ore prane bllokut te ambasadave. eshte i organizuar ne 1 sogiorno me ambjent ... 10/04/2020 00:19... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 3+1 me qera ne Rrugen e Fortuzit, Prane Bar Kafe Patricias(ID 4231144 ) Property ID : 4231144

Rruga e Fortuzit, Prane Bar Kafe Patricias, jepet me qe

Apartament 3+1 Me Qera Ne Rrugen E Fortuzit, Prane Bar Kafe Patricias(id 4231144 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4231144 rruga e fortuzit, prane bar kafe patricias, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, bosh me kontrabufe, e pershtatshme per zyra dhe banim, siperfaqe 114 m², kati 2 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell.... 10/04/2020 00:17... Lexo detajet..

200 Euro Apartament me Qera Rr. Ali Demi Apartament me qera, stacioni i fundit i Ruges Ali Demi. Me ashensor, parking, ap

Apartament Me Qera Rr. Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera, stacioni i fundit i ruges ali demi. me ashensor, parking, apartamenti ndodhet ne katin e 3. Çmimi 200€ ... 10/04/2020 00:14... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet nje shtepi me qera Jepet nje hyrje 1+1 me dy ballkone me qera tek rruga" siri kodra ",afe

Jepet Nje Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet nje hyrje 1+1 me dy ballkone me qera tek rruga" siri kodra ",afer hotel meridian. siperfaqja afersisht 65m².ndodhet ne katin e trete te nje vile .gjendja e saj eshte shum e mire ,hyrja eshte e mobiluar .cmimi 25000 leke e diskutueshme.... 10/04/2020 00:11... Lexo detajet..

20,000 Leke Varri Bamit,te Tregu Fruta-Perimeve Jepet Garsoniere e kompletuar .
100 m nga Xhamlliku.
Ambient I pershtatshem pe

Varri Bamit,te Tregu Fruta-perimeve

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet garsoniere e kompletuar . 100 m nga xhamlliku. ambient i pershtatshem per persona qe kan perditshemrine e tyre prane qsut dhe jo vetem.... 10/04/2020 00:10... Lexo detajet..

25,000 Leke Porcelan Rruga Marie Kraja,te shkolla Mbrekullia.
Jepet ambient shume I kendeshem.
Haps

Porcelan

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.79 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Rruga marie kraja,te shkolla mbrekullia. jepet ambient shume i kendeshem. hapsire e madhe me 3 dhoma gjumi,sallon ,dy ballkone. e kompletuar ne menyre bashkohore. zone e qete dhe shume e preferuar.... 10/04/2020 00:09... Lexo detajet..

32,000 Leke Jepet me qira 2+1 Kati 7 Cmimi 32,000 Leke I mobiluar  Jepet me qira 2+1 
Kati 7 
Cmimi 32,000 Leke
 I mobiluar 
Adresa:Pallati me

Jepet Me Qira 2+1 Kati 7 Cmimi 32,000 Leke I Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira 2+1 kati 7 cmimi 32,000 leke i mobiluar adresa:pallati me shigjeta ... 10/04/2020 00:06... Lexo detajet..

370 Euro

Apartament Luksoz Me Qera!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tua... (Premium 14.04.2020)

320 Euro

Jepet me qera vile e ndertuar me shume perkujdesje 3+1+3 tualete (vilat amerikane - rr. e elbasanit) e dizenjuar me arkitekt | oborr | mobilim me poro... (Premium 31.12.2020)

550 Euro Jepet me qera: Apartament 2+1+2/Përballë Parlamentit. 
▪︎Apartamenti ndodhet në katin e X-të banim, me një sipërfaqe prej 110

Jepet Me Qera: Apartament 2+1+2/përballë Parlamentit.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

▪︎apartamenti ndodhet në katin e x-të banim, me një sipërfaqe prej 110m², pozicionim jug-perendim. ▪︎përbëhet nga një sallon i madh dhe kuzhinë sëbashku, 2 dhoma gjumi, korridor i madh, dy tualete, 1 ballkon. ▪︎apartamenti k... 10/04/2020 00:06... Lexo detajet..

22,000 Leke Ne kinostudio  Jepet apartament shume i kendeshem 
Hapsire e madhe 
Pamje fantastike,gjithe d

Ne Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament shume i kendeshem hapsire e madhe pamje fantastike,gjithe diell ngjitur me st e autobusit ... 10/04/2020 00:05... Lexo detajet..

23,000 Leke JEPET SHTEPI ME QERA Jepet shtepi me qera, kati i trete ,dhome e kuzhine te mobiluara. 
Prane spital

Jepet Shtepi Me Qera

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shtepi me qera, kati i trete ,dhome e kuzhine te mobiluara. prane spitalit amerikan 2.... 10/04/2020 00:02... Lexo detajet..

8,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj goca per ndarje qeraje

Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkoj goca per ndarje qeraje... 09/04/2020 23:56... Lexo detajet..

320 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 (75 m2) tek stadiumi qemal stafa (rr. elbasanit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner ... (Premium 31.12.2020)

17,000 Leke Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen s

Jepet Me Qera Shtepi 1+1 E Kompletuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen siri kodra prane hotel meridian . qeraja 170 mije leke . numer kontakti 0697300486... 09/04/2020 23:53... Lexo detajet..

170 Euro Ambjent komod.hyrje me vete.e kompletuar+kondicioner.wifi te shpejte. Pallat i ri.ambjent me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha. Wifi te shpejt

Ambjent Komod.hyrje Me Vete.e Kompletuar+kondicioner.wifi Te Shpejte.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat i ri.ambjent me kondicioner dhe i kompletuar me te gjitha. wifi te shpejte.5 min large bulevardit te ri dhe hotel meridian.etj.... 09/04/2020 23:52... Lexo detajet..

25,000 Leke Jepet shtepi me qera 2+1 Ambjenti eshte i mobiluar komplet. 
Ndodhet ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe.

Jepet Shtepi Me Qera 2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambjenti eshte i mobiluar komplet. ndodhet ne katin e 1 te nje vile 3 kateshe. ka siperfaqe 110 m2 ( ndertim i ri , i sapo i rregulluar ) dhe eshte i organizuar ne : • kuzhine • dhome gjumi nr.1 • dhome gjumi nr.2 • koridor • wc ... 09/04/2020 23:45... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim