gazoniere 150 mije tirane 

 Online 441 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 441 lexues | 18 njoftime ne pritje
370 Euro

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar (parkim per 2 makina ne cmim) | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dho... (Premium 31.12.2019)

700 Euro

ne rrugen e kavajes, jepet me qira super apartament 2+1+2 i pershtatshem per zyra! apratamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri m... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

450 Euro

2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - Parket I Shtrenjte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (108 m2) + 2 tualete - te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave ne pallat te ri | mobilim cilesore dhe i ri | parket i s... (Premium 09.02.2020)

240 Euro
3+1+2Ballkone, Gjigand (150 m2) ne Selite | Pallat i Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner  Jepet me Qera Apartament Gjigand 3+1+2Ballkone (150 m2) ne Selite (Rr. Isuf Elez

3+1+2ballkone, Gjigand (150 M2) Ne Selite | Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament gjigand 3+1+2ballkone (150 m2) ne selite (rr. isuf elezi) pallat i ri me ndertime cilesore | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | hapesire e madhe me ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akust... 22/08/2019 14:48

35,000 Leke
Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko. Jap apartament 2+1 me qera ne Don Bosko te mobiluar.

Apartament 2+1 Me Qera Ne Don Bosko.

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jap apartament 2+1 me qera ne don bosko te mobiluar.... 22/08/2019 14:47

50,000 Leke
Apartament/Zyre 2+1 me qira Myslym Shyri Jepet apartament per zyre ose per banim me qira. Ndodhet ne pallat i ri prane is

Apartament/zyre 2+1 Me Qira Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament per zyre ose per banim me qira. ndodhet ne pallat i ri prane ish adidas ne myslym shyri. pjeserisht i mobiluar. taksat nuk jane te perfshira ne cmim.... 22/08/2019 14:47

350 Euro 2+1+2Bllk (110 m2) tek UET-ja | Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Konidicioner  2+1+2Bllk (110 m2) tek UET-ja (Rr. Sali Butka) Mundesi Parkimi ne Zone | Pallat

2+1+2bllk (110 M2) Tek Uet-ja | Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Konidicioner

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2bllk (110 m2) tek uet-ja (rr. sali butka) mundesi parkimi ne zone | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | pamje panoramik | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hi... 22/08/2019 14:46

500 Euro Jepet me qera apartament 3+1 tek Komuna e Parisit. Jepet Apartament 3+1 me qira tek Komuna e Parisit, Apartamenti organizohet ne 1

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Tek Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament 3+1 me qira tek komuna e parisit, apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje me kuzhine ,3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe ballkon, me nje sip prej 130 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 4, te nje pallati te mire administruar jepini vetes... 22/08/2019 14:45

30,000 Leke Qera,Apartament 2+1 Unaza E Re  Apartamenti ndodhet në zonën Unazes Se Re, përballe Vilës L • Informacion

Qera,apartament 2+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën unazes se re, përballe vilës l • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 6 • sipërfaqa e apartamentit : 110 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • 2 ... 22/08/2019 14:43

22,000 Leke Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re Apartamenti ndodhet në zonën Unazes Se Re, prane Alpha Bank • Informacion mb

Qera,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën unazes se re, prane alpha bank • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 8 • sipërfaqa e apartamentit : 87 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • tuale... 22/08/2019 14:43

Mobilimi:Bosh

22,000 Leke

320 Euro 2+1 (79 m2) tek St. i Trenit (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor | Kondicioner | Mobilim Cilesor 2+1 (79 m2) tek Stacioni i Trenit (Mundesi Parkimi) Pallat i Ri me Ashensor | Mo

2+1 (79 M2) Tek St. I Trenit (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Kondicioner | Mobilim Cile

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.42 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2+1 (79 m2) tek stacioni i trenit (mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sa... 22/08/2019 14:42

300 Euro 2+1+Bllk (80 m2) tek Selvia | Pallat i Ri me Ashensor dhe Kamera | Mobilim Cilesor 2+1+Ballkon (80 m2) tek Selvia (Rr. e Dibres) Zone e Preferuar | Pallat i Ri me

2+1+bllk (80 M2) Tek Selvia | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Kamera | Mobilim Cilesor

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+ballkon (80 m2) tek selvia (rr. e dibres) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo lyer | kend i ri dhe komo... 22/08/2019 14:42

245 Euro

1+1 (70 M2) Tek Min. E Jashtme (zone E Preferuar) | Mobilim Cilesor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apt 1+1 70 m2) i ri (min. e jashtme) zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Gjimnazit Cajupi(tek Pediatria)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ,totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues prane gjim... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

400 Euro Apartament 3+1,Unaza E Re Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,prane 2 Rotondove . Informacion

Apartament 3+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,prane 2 rotondove . informacion mbi apartamentin : • kati i 3 banim . sipërfaqa e apartamentit 140 m2 . apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambienti i gatimit • ambjent ndenjeje dhe arget... 22/08/2019 14:40

270 Euro 1+1 (70 m2) tek Komuna e Parisit - Mobilim Cilesor | Mundesi Parkimi ne Zone | Kondicioner  Jepet me Qera Apt 1 + 1 (70 m2) tek Komuna e Parisit, Mobilim Cilesor | Mundesi

1+1 (70 M2) Tek Komuna E Parisit - Mobilim Cilesor | Mundesi Parkimi Ne Zone | Kondicioner

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.50 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) tek komuna e parisit, mobilim cilesor | mundesi parkimi ne zone | kondicioner | ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | perde me porosi | kuzhine e kompletuar | kundrabufe e re | kend i ri t... 22/08/2019 14:39

650 Euro Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë, Cmimi 650 Euro. Apartamenti ndodhet në zonën e Kopshtit Botanik • Informacion mbi apartament

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, Tiranë, Cmimi 650 Euro.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 22/08/2019 14:34

220 Euro Apartament per qera tek Komuna PARISIT Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri,mund te jepet per banim 22

Apartament Per Qera Tek Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri,mund te jepet per banim 220 euro ose per zyra me cmim 250 euro.apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje,dhome gjumi,tualet,dhe 1 depo.per nje vizite ne prone na kontaktoni.... 22/08/2019 14:30

300 Euro jepet me qera super 2+1 alpha bank  apartamenti  ka kubature shume te mire dhe mobilim bashkohor me kondicioner dhe

Jepet Me Qera Super 2+1 Alpha Bank

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire dhe mobilim bashkohor me kondicioner dhe te gjitha elektroshtepiaket me pamje nga rruga kryesore jepet me qera vetem per familjare me kto kushte dy muaj parapagim 1 muaj garanci. ... 22/08/2019 14:17

25,000 Leke jepet me qera 1+1 e mobiluar  apartamenti ka kubature te rregullte siperfaqe te mjaftueshme i mobiluar me kush

Jepet Me Qera 1+1 E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte siperfaqe te mjaftueshme i mobiluar me kushte bashkohore e pershtashme per nje cifte.apartamenti ndodhet te fabrika e mjellit dhe ka si kushet 2 muaj parapagim 1 muaj garanci.... 22/08/2019 14:17

300 Euro APARTAMENTE 1+1 , 2+1 , DHE 3+1 PER QIRA Ofrojme apartamente me qira.Apartamentet ndodhen ne zona te ndryshme ne Tirane.P

Apartamente 1+1 , 2+1 , Dhe 3+1 Per Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ofrojme apartamente me qira.apartamentet ndodhen ne zona te ndryshme ne tirane.per me shume informacion telefononi mageljanin: 0696906579 ( agjensia remax infinity )... 22/08/2019 14:13

300 Euro APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ASTIRI Ofrohet apartament 2+1 per qira tek Astiri,prane Bar Artisti.Apartamenti organiz

Apartament 2+1 Me Qera Ne Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ofrohet apartament 2+1 per qira tek astiri,prane bar artisti.apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe nje ballkon me pamje te lire.per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni.... 22/08/2019 14:13

330 Euro 2+1 (75 m2) i Pabanuar me pare* (Poshte Vasil Shantos) me PAREKT** Mobilim Modern dhe Ndricim Perfekt Jepet me Qera Apt 2 + 1 (75 m2) i Pabanuar me Pare dhe i Investuar (Rr. Irfan To

2+1 (75 M2) I Pabanuar Me Pare* (poshte Vasil Shantos) Me Parekt** Mobilim Modern Dhe Ndri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (75 m2) i pabanuar me pare dhe i investuar (rr. irfan tomini - poshte vasil shantos ) zone e preferuar me mundesi parkimi | mobilim modern + parket i ri | kondicioner ekonomik dhe ndricim perfekt | dritare dopio xham / izolim... 22/08/2019 13:51

350 Euro

1+1+kuzh+bllk (80 M2) Ne Qender* - Mobilim Cilesor | Kondicioner | Parket

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 1+1+kuzhine+ballkon (80 m2) ne qender (zone perfekte) mobilim cilesore | kondicioner | shtruar me parket dhe pllake | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Jepet me qera apt 2 + 1 (75 m2) i pabanuar me pare dhe i investuar (rr. irfan tomini - poshte vasil shantos ) zone e preferuar me mundesi parkimi | mo... (Premium 31.12.2019)

300 Euro Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 4, 84 m² 300 Euro (Sheshi Willson) Apartamenti eshte i pozicionuar te Sheshi Willson. Informacion mbi apartamentin:

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 4, 84 M² 300 Euro (sheshi Willson)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.02 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te sheshi willson. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 84 m2. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 1 dhome gjumi • tualeti me ... 22/08/2019 13:51

330 Euro 2+1 (75 m2) i Pabanuar me pare* (Poshte Vasil Shantos) me PAREKT** Mobilim Modern dhe Ndricim Perfekt Jepet me Qera Apt 2 + 1 (75 m2) i Pabanuar me Pare dhe i Investuar (Rr. Irfan To

2+1 (75 M2) I Pabanuar Me Pare* (poshte Vasil Shantos) Me Parekt** Mobilim Modern Dhe Ndri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 (75 m2) i pabanuar me pare dhe i investuar (rr. irfan tomini - poshte vasil shantos ) zone e preferuar me mundesi parkimi | mobilim modern + parket i ri | kondicioner ekonomik dhe ndricim perfekt | dritare dopio xham / izolim... 22/08/2019 13:50

1,200 Euro Okazion, Ne Bllok, Prane Librit Universitar, Jepet me Qira Apartament 3+1, per zyra ose banim. ◻️150 m2 
⬆️ Kati 9 
🛏 3 dhoma gjumi
💶 1200 euro (Perfshire Tak

Okazion, Ne Bllok, Prane Librit Universitar, Jepet Me Qira Apartament 3+1, Per Zyra Ose Ba

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

◻️150 m2 ⬆️ kati 9 🛏 3 dhoma gjumi 💶 1200 euro (perfshire taksat) ne bllok, prane librit universitar, jepet me qira apartament 3+1 me nje siperfaqe 150 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor organ... 22/08/2019 13:50

Mobilimi:Bosh

1,200 Euro

10,000 Leke Jepet Shtepi me qera Jepet dhome me qera per 1 person, perballle gjykates administrative 200 m larg S

Jepet Shtepi Me Qera

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
15.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet dhome me qera per 1 person, perballle gjykates administrative 200 m larg spitalit ushtarak... 22/08/2019 13:50

450 Euro

Apartament 2+1+2 Me Qira Te Uet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira prane uet, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar. organizohet ne 1 dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjum... (Premium 24.08.2019)

320 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone mjaft te qete dhe te preferuar per banim, prane rruges se elbasanit, afer fakultetit ekonomik, pozicion qe... (Premium 24.08.2019)

800 Euro

Rruga reshit collaku, afer tajvanit dhe bllokut, japim me qera apartament 3+1, kati 5 me ashensor, siperfaqja 160 m2, perbehet nga sallon n... (Premium 20.09.2019)

280 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+bllk (85 m2) tek sheshi willson (rr. margarita tutualani) zone e preferuar | mobilim i kompletuar | shtruar me pllake cil... (Premium 31.12.2019)

450 Euro JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE KOMUNA E PARISIT Jepet me qira apartament 2+1 prane qendres Kristal.
Apartamenti ndodhet ne kati

Jepet Apartament 2+1 Me Qira Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 prane qendres kristal. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mire-administruar. mobilimi eshte shume komod dhe bashkekohor. qiraja e ketij apartamenti eshte 450 euro. per me teper informacione na k... 22/08/2019 13:50

400 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 te kompleksi panorama! Jepet apartament me qera 1+1 te kompleksi Panorama .
Apartamenti ndodhet ne kat

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Kompleksi Panorama!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 te kompleksi panorama . apartamenti ndodhet ne katin e 8 . per me shum informacion ! 0672070014... 22/08/2019 13:50

350 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE GJYKATES! Jepet me qera apartament 1+1 prane gykates. Apartamenti ndodhet ne katin e kater

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Prane Gjykates!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 prane gykates. apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje palllati te mire-administruar. siperfaqja e apartamentit eshte 65m2. mobilimi eshte bashkekohor. per me shume informacion kontaktoni !... 22/08/2019 13:50

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim