gazonjere me qera gazeta garsoniere 

 Online 21 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 21 lexues | 0 njoftime ne pritje
195 Euro

Super cmim: apt 1+1 tek eleonora (kodra e diellit) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | muret e sapo lyera | dritare dopio xham... (Premium 31.12.2020)

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 tek xhamia e tabakeve (rr. ali demi mbas shkolles se baletit ) zone e preferuar | i mobiluar | parket tek dhoma e gjumit ... (Premium 31.12.2020)

245 Euro

Apartament 2+1 (120 M2) Tek Eleonora (kodra E Diellit) Me Mobilim Cilesor

Kodra e Diellit | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 2+1 gjigand (!20 m2) tek kodra e diellit (eleonora) zone e mire - pallat i ri | mobilim cilesor | cdo komoditet q1856 te dhenat e nd... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

27,000 Leke
Ndarje qeraje Kerkoj 2 ose 3 vajza per ndarje qeraje. Apartamendi eshte ne gjendje shume te mi

Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkoj 2 ose 3 vajza per ndarje qeraje. apartamendi eshte ne gjendje shume te mire 1+1 (i bollshem ne ambjent) qeraja eshte 270 mije leke afer fakultetit te mjekesise , te oxhaku. ... 30/03/2020 03:33... Lexo detajet..

300 Euro
Jepet me qira apartament 1+1 . Zogu Zi . 300 euro i diskutueshem . Jepet me qira ap 1+1 i mobiluar dhe i pa banuar me pare . Kati 4 pallati ri me a

Jepet Me Qira Apartament 1+1 . Zogu Zi . 300 Euro I Diskutueshem .

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira ap 1+1 i mobiluar dhe i pa banuar me pare . kati 4 pallati ri me ashensor . cmimi 300 euro i diskutueshem . adresa zigu zi perballe pallatit te sportit .... 30/03/2020 03:23... Lexo detajet..

300 Euro
Qera apartament 1+1 Kati 1, 65 m² 300 Euro Rruga Siri Kodra(Futyre Home Property)Pro15228 Apartamenti ndodhet tek Siri Kodra. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 i n

Qera Apartament 1+1 Kati 1, 65 M² 300 Euro Rruga Siri Kodra(futyre Home Property)pro15228

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet tek siri kodra. informacion mbi apartamentin: • kati 1 i nje vile 3 kateshe • sipërfaqja e apartamentit : 65 m2. • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • dhoma e gjumit • tualet. cilesime te tjera: • ... 30/03/2020 01:02... Lexo detajet..

600 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1 Jepet me qera apartament 2+1+2 ne Rezidencen Kodra e Diellit 1. Apartamenti ndod

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne rezidencen kodra e diellit 1. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje prej godinave te rezidences, eshte totalisht i mobiluar, i pajisur me kondicionere. ka ndricim natyral gjate gjith dites dhe gjithashtu ka nje... 30/03/2020 01:02... Lexo detajet..

20,000 Leke Kerkohet vajze per ndarje qeraje . Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje . Aktualisht jeton nje vajze . Shtepia ndod

Kerkohet Vajze Per Ndarje Qeraje .

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje . aktualisht jeton nje vajze . shtepia ndodhet ne fund te rruges 5 maji . kati i 2 . shtepia 1+1. ... 30/03/2020 00:55... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 tek rruga "Bilal Sina" tek Kopshti Zoologjik ngjitur me lokal Swam. 
Jepet apartament me qera 1+1 tek rruga "Bilal Sina" tek Kopshti Zool

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Rruga "bilal Sina" Tek Kopshti Zoologjik Ngjitur Me Lokal

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

jepet apartament me qera 1+1 tek rruga "bilal sina" tek kopshti zoologjik ngjitur me lokal swam. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,salle ngrenie,sallon ndenje,2 tualete dhe verande. apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe pallati... 30/03/2020 00:55... Lexo detajet..

25,000 Leke Garzoniere me qera , 250 mije leke, ne berryl, rruga gani domi Jepet garzoniere me qera , 35 m2, kati i 4 i nje ndertese pa ashensor, te matern

Garzoniere Me Qera , 250 Mije Leke, Ne Berryl, Rruga Gani Domi

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet garzoniere me qera , 35 m2, kati i 4 i nje ndertese pa ashensor, te materniteti ne berryl, rruga gani domi. qera 250 mije leke i mobiluar, shitje 30.000 euro, me certifikate pronesie. ... 30/03/2020 00:55... Lexo detajet..

25,000 Leke Ndarje Qeraje Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje. Apartamenti ndodhet fiks tek Pallati me Shig

Ndarje Qeraje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje. apartamenti ndodhet fiks tek pallati me shigjeta, hyrja eshte 2+1 ne katin e 6 (me ashensor), 2 dhoma gjumi, 1 sallon, kuzhina dhe tualeti te mobiluara ne menyre bashkohore. qeraja totale eshte 25000 leke, aktualis... 30/03/2020 00:55... Lexo detajet..

500 Euro Apartament 2+1 per qira tek Stacioni Trenit! Apartament i mobiluar ne menyre moderne deri ne detaj per qira ne nje zone shume

Apartament 2+1 Per Qira Tek Stacioni Trenit!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament i mobiluar ne menyre moderne deri ne detaj per qira ne nje zone shume te kerkuar ne tirane. ndodhet ne katet e larta te nje kompleksi prane stacionit te trenit. ka administrim shume te mire , me ashensore. ambienti i brendshem eshte i sht... 30/03/2020 00:55... Lexo detajet..

33,000 Leke

Tek rruga hoxha tasim ,prane optika roma jepet me qera apartament 1+1 ,i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,1 dhome gjumi... (Premium 04.04.2020)

250 Euro

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 ne don bosko apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy d... (Premium 08.04.2020)

335 Euro

1+1 (82 M2) Me 5 Yje ⭐(kompl. Panorama - Harry Fultz) I Pabanuar Me Pare * ( Ulet Cmimi Nga 400 Eu

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Super apartament 1+1 (82 m2) tek konplekso panorama - harry fultz - zone perfekte |rr. panorama - pallat i ri me 2 ashensora | mobilim cilesor | parke... (Premium 31.12.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

25,000 Leke Jepet nje shtepi me qera Jepet nje hyrje 1+1 me dy ballkone me qera tek rruga" siri kodra ",afe

Jepet Nje Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet nje hyrje 1+1 me dy ballkone me qera tek rruga" siri kodra ",afer hotel meridian. siperfaqja afersisht 65m².ndodhet ne katin e trete te nje vile .gjendja e saj eshte shum e mire ,hyrja eshte e mobiluar .cmimi 25000 leke e diskutueshme.... 30/03/2020 00:32... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet me qera 1+ 1 Jepet me qera 1 + 1 e mobiluar

Jepet Me Qera 1+ 1

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 1 + 1 e mobiluar... 30/03/2020 00:25... Lexo detajet..

530 Euro Apartament 2+1 per qira Apartament me qira 
2+1  e arreduar ne menyre moderne 
Ndodhet ne nje nga zona

Apartament 2+1 Per Qira

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qira 2+1 e arreduar ne menyre moderne ndodhet ne nje nga zonat me te mira kemi dhe nje post parkimi e perfshir ne cmim... 30/03/2020 00:19... Lexo detajet..

17,000 Leke Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen s

Jepet Me Qera Shtepi 1+1 E Kompletuar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e kompletuar me te gjitha kushtet . ndodhet ne rrugen siri kodra prane hotel meridian . qeraja 170 mije leke . numer kontakti 0697300486... 30/03/2020 00:17... Lexo detajet..

25,000 Leke Qera, Apartament 1+1 Astir, Tiranë. Qera, Apartament 1+1 Astir, Tiranë.
Apartamenti ndodhet afer te  Vila L.
Apar

Qera, Apartament 1+1 Astir, Tiranë.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Qera, apartament 1+1 astir, tiranë. apartamenti ndodhet afer te vila l. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 1 dhoma gjumi , 1 tualet, 1 ballkon, apartamenti është totalisht i investuar, i mobiluar, pallat i ri, i pozicionuar ... 29/03/2020 23:23... Lexo detajet..

170 Euro Qera, Apartament 1+1, Fresku Cmimi: 170 € / muaj ID: plus14609 Jepet me qera apartament në zonën e Freskut, në rrugën Muhamet Deliu. Inform

Qera, Apartament 1+1, Fresku Cmimi: 170 € / Muaj Id: Plus14609

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament në zonën e freskut, në rrugën muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68.5m2. • kati i 5 banim. • orientim veri-perëndim • me hipotek. apartamenti disponon: ambient ndenjie, amb... 29/03/2020 23:22... Lexo detajet..

200 Euro Qera apartament 1+1 Kati 1, 65 m² 200 Euro Laprake (Future Home Property) Pro15191 Apartamenti ndodhet ne Laprake, ne Rrugen Azem Galica. Informacion mbi apartamen

Qera Apartament 1+1 Kati 1, 65 M² 200 Euro Laprake (future Home Property) Pro15191

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne laprake, ne rrugen azem galica. informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 65 m2. • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • dhoma e gjumit • tualet me dritare. cilesime... 29/03/2020 23:15... Lexo detajet..

25,000 Leke SUPER APARTAMENT 1+1 ME QERA NE FRESK Jepet  super apartament me qera  me vendodhje ne fresk. Apartamenti ka nje plani

Super Apartament 1+1 Me Qera Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet super apartament me qera me vendodhje ne fresk. apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe eshte i strukturuar ne 1+1.ndodhet ne nje pallat te mire administruar. per me shume informacione me kontaktoni ne whats app.... 29/03/2020 23:14... Lexo detajet..

25,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA  PRANE SPITALIT AMERIKAN 3 jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne Rrugen Bedri Karapici prane s

Apartament 2+1 Per Qira Prane Spitalit Amerikan 3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 90m2 ne rrugen bedri karapici prane spitalit amerikan 3 ne nje zone te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet,... 29/03/2020 23:00... Lexo detajet..

350 Euro

2+1 Gjigand Ne Zemer Te Bllokut ( Tek Porcelanosa) Pallat I Ri - (110m2)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (3.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne bllok (porcelanosa) apartament 2+1 (110 m2) ne pallat te ri me ashensor | mobilim i mirembajtur | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim dhe str... (Premium 31.12.2020)

370 Euro

Apartament Luksoz Me Qera!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tua... (Premium 14.04.2020)

320 Euro

Jepet me qera vile e ndertuar me shume perkujdesje 3+1+3 tualete (vilat amerikane - rr. e elbasanit) e dizenjuar me arkitekt | oborr | mobilim me poro... (Premium 31.12.2020)

400 Euro Jepet me qera apartamentin papafingo 1+1 : I pa banuar me par:Liqeni I Thate  Jepet me qera apartamentin papafingo 1+1 I pa banuar me par + 1 parking 
Aparta

Jepet Me Qera Apartamentin Papafingo 1+1 : I Pa Banuar Me Par:liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
147.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartamentin papafingo 1+1 i pa banuar me par + 1 parking apartament eshte i mobiluar totalisht me te gjitha kushtet dhe ka pamje nga liqeni artificiel i tiranes keti 5 dhe i fundit zona liqeni i thate rruga e ullishtes cmimi ... 29/03/2020 22:51... Lexo detajet..

250 Euro Tirane, jap me qera garsoniere Kati 1, 25 m² 250 Euro Rruga Siri Kodra(Future Home Property)Pro15225 Garsonierja ndodhet tek Siri Kodra. Informacion mbi garsonieren: • Kati 1 i nj

Tirane, Jap Me Qera Garsoniere Kati 1, 25 M² 250 Euro Rruga Siri Kodra(future Home Proper

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Garsonierja ndodhet tek siri kodra. informacion mbi garsonieren: • kati 1 i nje vile 3 kateshe • sipërfaqja e garsonieres: 25 m2. • garsonierja disponon: kuzhina se bashku me dhomen e gjumit • tualet. cilesime te tjera: • e mobiluar menyre... 29/03/2020 22:08... Lexo detajet..

420 Euro Apartament me qera 1+1 ⭕Jepet super apartament per qira, ne  Rrugën Kongresi i Lushnjës pranë Hote

Apartament Me Qera 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

⭕jepet super apartament per qira, ne rrugën kongresi i lushnjës pranë hotel mondial. ⭕apartamenti është 1+1, 65 m2, totalisht i mobiluar ne menyre cilesore dhe i shtruar me parket. ⭕ndodhet ne katin e 6, te nje pallati te ri i cili ka ... 29/03/2020 21:59... Lexo detajet..

600 Euro Jepet Ap 2+1 Me pamje nga Liqeni me Garazhd  Jepet Apartament 2+1 I mobiluar shume mire me pamje nga Liqeni I perber nga 2 dh

Jepet Ap 2+1 Me Pamje Nga Liqeni Me Garazhd

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament 2+1 i mobiluar shume mire me pamje nga liqeni i perber nga 2 dhoma gjumi , sallon i madh , kuzhine , 2 tualete , ballkon i madh verand e bollshme , kati 6 , me sistem chiller dhe e areduar me arkitekt bashk me garazhd dhe me pozicion... 29/03/2020 21:50... Lexo detajet..

230 Euro

Jepet me qera apartament 2+1 afer pazarit te ri (rr. hoxha tahsim) pjeserisht e mobiluar | hapesire e bolleshme | strukture e rregullt | parket | kond... (Premium 31.12.2020)

250 Euro

Jepet garsoniere me qira mbas casa italia, tek kompleksi prane karburant bolv oil siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e ci... (Premium 30.03.2020)

40,000 Leke Ndarje qeraje 2+1 400 mije leke Kerkohen tre vajza per ndarje qeraje . Shtepia ne kushte bashkekohore dhe ne nje

Ndarje Qeraje 2+1 400 Mije Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkohen tre vajza per ndarje qeraje . shtepia ne kushte bashkekohore dhe ne nje zone me te gjitha facilitetet . ... 29/03/2020 21:35... Lexo detajet..

600 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 TEK 21 DHJETORI Jepet me qera apartament 2+1+2 ne kryqezimin e 21 dhjetorit.
Apartamenti ka 2 d

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 ne kryqezimin e 21 dhjetorit. apartamenti ka 2 dhoma gjumi, ambient ndenje dhe ambientin e gatimit te vecuar, gjithashtu ka 2 tualete dhe nje ballkon. ne cdo dhome ka kondicioner zona ofron shum fasilitete si markete... 29/03/2020 21:26... Lexo detajet..

1,500 Euro Apartament 3+1 + post parkimi per qira tek Garda! Jepet me qira apartament Luksoz 3+1 dhe post parkimi tek Garda prane Bllokut! Nd

Apartament 3+1 + Post Parkimi Per Qira Tek Garda!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament luksoz 3+1 dhe post parkimi tek garda prane bllokut! ndodhet ne nje godine shume te mire dhe te mire adminstruar me siguri 24/7. eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, dy ballko... 29/03/2020 21:26... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim