jepenshtepimeqeranesauktirane 

 Online 196 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 196 lexues | 18 njoftime ne pritje
550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

2+1+2wc I Ri - 120m2 (1/2 Garazhe ) K. Botanik , K Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2 wc i sapo rikontruktuar, kati 2, + 1ose 2 garazhe , 120 m2 tek hyrja e rezidences kodra e diellit 1 ( kopeshti botanik) q1672 te dhenat e... (Premium 31.12.2020)

245 Euro

2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

28,000 Leke
APARTAMENT 1+1 ME QIRA, LAPRAKE Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 63m2. Ndodhet ne zonen e Laprakes pra

Apartament 1+1 Me Qira, Laprake

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1+1 me qira, me siperfaqe 63m2. ndodhet ne zonen e laprakes prane bllokut gintash. organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet.ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor.hyrje totali... 23/02/2020 15:18... Lexo detajet..

200 Euro
Apartament me Qera Rr. Ali Demi Apartament me qera, stacioni i fundit i Ruges Ali Demi. Me ashensor, parking, ap

Apartament Me Qera Rr. Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera, stacioni i fundit i ruges ali demi. me ashensor, parking, apartamenti ndodhet ne katin e 3. Çmimi 200€ ... 23/02/2020 15:17... Lexo detajet..

20,000 Leke
Ndarje qeraje-Tirane Jemi dy goca, kerkojme nje te trete. Qeraja 20,000 mije lek te vjetra perballe r

Ndarje Qeraje-tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jemi dy goca, kerkojme nje te trete. qeraja 20,000 mije lek te vjetra perballe rruges se myslym shyrit afer vasil shantos. numri i telefonit: 0692231709... 23/02/2020 15:16... Lexo detajet..

15,000 Leke Garzoniere Gazoniere e kompletur e pershtatshme vetem per dy persona ka edhe vend parkim pe

Garzoniere

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Gazoniere e kompletur e pershtatshme vetem per dy persona ka edhe vend parkim per makine... 23/02/2020 15:14... Lexo detajet..

15,000 Leke shtepi me qera jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private ... 23/02/2020 15:10... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet apartament me qera 1+1 tek Zogu zi Jepet me qera kati 2 i nje shpie private,bosh me k/bufe hyrje e sapo perfunduar

Jepet Apartament Me Qera 1+1 Tek Zogu Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera kati 2 i nje shpie private,bosh me k/bufe hyrje e sapo perfunduar te gjitha te reja , 85 m2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re ... 23/02/2020 15:07... Lexo detajet..

15,000 Leke ME shigjeta perballe jepet me qera gazonjere mobiluar buze rruges mbrapa karburant veliaj petrol

Me Shigjeta Perballe Jepet Me Qera Gazonjere Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Buze rruges mbrapa karburant veliaj petrol... 23/02/2020 15:05... Lexo detajet..

190 Euro Apartament 1+1+ballkon e kompletuar.kati trete.5 min large bulevardit te ri Pallat.apart.1+1.  5 min large hotel Meridian dhe bulevardit te ri.e kompletua

Apartament 1+1+ballkon E Kompletuar.kati Trete.5 Min Large Bulevardit Te Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pallat.apart.1+1. 5 min large hotel meridian dhe bulevardit te ri.e kompletuar me te gjitha.... 23/02/2020 15:03... Lexo detajet..

150 Euro Garzonjer me kondicioner.kati 2te.e kompletuar me te gjitha.prane qendres tregtare concord Pallat.ambjent i kompletuar me te gjitha.per nje person.prane qendres tregtare.m

Garzonjer Me Kondicioner.kati 2te.e Kompletuar Me Te Gjitha.prane Qendres Tregtare Concord

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
22.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pallat.ambjent i kompletuar me te gjitha.per nje person.prane qendres tregtare.mundesi per wifi te shpejte.etj.... 23/02/2020 15:03... Lexo detajet..

245 Euro

Jepet me qera apartament i sapo perfunduar 1+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bolles... (Premium 31.12.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko(pas Kompleksit Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne don bosko pas kompleksit vizion plus,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve . jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne... (Premium 04.03.2020)

20,000 Leke Shtepi me qera Shtepi me qera 1+1 e mobiluar prane shkolles flabina ne rrugen haki gjici
E per

Shtepi Me Qera

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepi me qera 1+1 e mobiluar prane shkolles flabina ne rrugen haki gjici e pershtatshme per çift... 23/02/2020 15:02... Lexo detajet..

20,000 Leke jepet apartament me qera te komuna e parisit, 200 mije leke mbikalimi i komunes, rruga e zallit, afer shkolles marlin barleti, mobiluar me t

Jepet Apartament Me Qera Te Komuna E Parisit, 200 Mije Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mbikalimi i komunes, rruga e zallit, afer shkolles marlin barleti, mobiluar me te gjitha... 23/02/2020 15:02... Lexo detajet..

400 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA Ne Kompleksi Delijorgje
Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor te mire adminis

Apartament 1+1 Me Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne kompleksi delijorgje ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor te mire administruar... 23/02/2020 15:00... Lexo detajet..

550 Euro JEPET ME QIRA 2+1 TEK KOMUNA 2+1 ne fillim te rruges se Komunes se parisit, shume prane Stadiumit Dinamo

Jepet Me Qira 2+1 Tek Komuna

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2+1 ne fillim te rruges se komunes se parisit, shume prane stadiumit dinamo... 23/02/2020 15:00... Lexo detajet..

550 Euro APARTAMENT 2+1 NE BLLOK apartament ne zemer te bllokut

Apartament 2+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne zemer te bllokut... 23/02/2020 15:00... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 2+1 Apartament per qira tek amerikan 3

Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament per qira tek amerikan 3... 23/02/2020 15:00... Lexo detajet..

15,000 Leke shtepi me qera shtepi me qera

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi me qera... 23/02/2020 14:57... Lexo detajet..

230 Euro Laprake, Blloku Gintash, Jepet me Qira Super Apartament me Super Cmim Laprake, Blloku Gintash, jepet me qira apartamenti 1+1. Apartamenti ka nje siper

Laprake, Blloku Gintash, Jepet Me Qira Super Apartament Me Super Cmim

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Laprake, blloku gintash, jepet me qira apartamenti 1+1. apartamenti ka nje siperfaqe prej 63 m2 i organizuar si me poshte: dhome ndenje+ ambient gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te te nje pallati i cili ka mundes... 23/02/2020 14:53... Lexo detajet..

165 Euro Jepet me qera apartament sp 92 m2 KUBESI real estate jep me qera apartament sp 92 m2

Adresa: Yzberisht. Tirane.

Jepet Me Qera Apartament Sp 92 M2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Kubesi real estate jep me qera apartament sp 92 m2 adresa: yzberisht. tirane. cmimi 165 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 23/02/2020 14:40... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Bllok

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon i madh , kuzhine , tualet , ballkon i m... (Premium 24.02.2020)

380 Euro

Q1759 te dhenat e ndarjes: - 3 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualet - 1 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto ... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

Apartament 2+1+2wc (120 m2) perballe stadiumit dinamo, ne rruge kryesore (zone perfekte) pallat i ri me administrim korrekt, ashensor dhe banore te sh... (Premium 31.12.2020)

450 Euro 2+1 tek Sheshi Wilson super apartament papafingo Jepet me qera apartament 2+1 tek sheshi wilson. Apartamenti eshte i mobiluar plo

2+1 Tek Sheshi Wilson Super Apartament Papafingo

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek sheshi wilson. apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre modern dhe bashkohore, pallat i ri me ashensor, kati i 12. cmimi 450€... 23/02/2020 14:39... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet 2+1 me qera te rr. Siri Kodra Jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha

Jepet 2+1 Me Qera Te Rr. Siri Kodra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet 2+1 me qera, shtepi me verande, cdo dhome eshte e kompletuar me te gjitha kushtet. ndodhet te rruga siri kodra prane hotel meridian. cmimi 20000 leke. ... 23/02/2020 14:30... Lexo detajet..

400 Euro Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1 Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1
Apartamenti ndodhet ne nje pall

Tek Sheshi Willson Jepet Apartament Me Qera 2+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek sheshi willson jepet apartament me qera 2+1 apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar dhe me ashensor apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi 1 sallon + kuzhine 1 tualet 1 ballkon per nje vizite ne prone kontakto top imobiliare.... 23/02/2020 14:20... Lexo detajet..

245 Euro 1+1 i Sapo Perfunduar (St. i Trenit) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kuzhine e Re Jepet me Qera Apartament i Sapo Perfunduar 1+1 tek Stacioni i Trenit (ish Rest.

1+1 I Sapo Perfunduar (st. I Trenit) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor | Kuzhine E

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament i sapo perfunduar 1+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | ndricim perfekt | kuzhine e kompletuar | tualet | instalimet te gjitha funksionale q1755 ... 23/02/2020 14:20... Lexo detajet..

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

400 Euro

2+1+bllk, I Pabauar Me Pare (110 M2) Vasil Shanto* - Pallat I Ri | Ashensor | Kondicioner | Mobilim

Vasil Shanto | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 2+1+ballkon (110 m2) (vasil shanto - rr. jusuf vrioni) pallat i ri me ashensor | ndertime dhe mobilim cilesor | k... (Premium 31.12.2020)

270 Euro

Jepet Me Qera 1+1 Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti te liqeni i thate. apartamenti eshte 62 m2 ne katin e pare ne nje zone te qete dhe relaksuese. jepet e mobiluar. organizohet... (Premium 04.03.2020)

500 Euro

Apartament 2+1+parking Per Qira Prane Kika 2.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet per qira apartament 2+1 prane kompleksit kika 2. hyrje e bollshme e arreduar totalisht ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret e nevojshem... (Premium 03.03.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

400 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi te sapoperfunduar, i cili te ofron te gjitha facilitetet. apartamenti ka nje siperfaqe rreth 85 m2 d... (Premium 24.02.2020)

450 Euro

Prane Stadiumit Dinamo ,ambjent Per Zyre ,2+1 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.72 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane stadiumit dinamo ,jepet me qera per ambjent zyrash ,apartament 2+1 . apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,3 dhoma ,aneks dhe tualet . ndod... (Premium 14.03.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

16,000 Leke Garsoniere me qera Tirane prane Qytetit Studet (Rruga Pjeter Budi) Jap garsoniere me qera kati 1 tek Qyteti Studenti Tirane, Rruga Pjeter Budi 200

Garsoniere Me Qera Tirane Prane Qytetit Studet (rruga Pjeter Budi)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jap garsoniere me qera kati 1 tek qyteti studenti tirane, rruga pjeter budi 200 metra mbi ambasades amerikane. e mobiluar, e pershtatshem per 2 persona. vend parkimi. cmimi: 160 mije leke te vjetra. klientet qe do te ofrohen duhen te paguajn 1 muaj... 23/02/2020 14:18... Lexo detajet..

350 Euro Jepet Ap 1+1 tek Liqeni Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire tek Liqeni I perbere nga 1 dhome gjum

Jepet Ap 1+1 Tek Liqeni

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire tek liqeni i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , tualet me sistem ngrohje/ftohje dhe me pozicion shume te mire ... 23/02/2020 14:17... Lexo detajet..

350 Euro jepet 1+1 e mobiluar (me pamje nga liqeni) apartamenti eshte me pamje nga liqeni, ne zone te qete, pa malore. ndodhet te ko

Jepet 1+1 E Mobiluar (me Pamje Nga Liqeni)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte me pamje nga liqeni, ne zone te qete, pa malore. ndodhet te kopshti zoologjik prane nenekalimit te liqenit artificial, pallat i ri, kati 4 banim. zona ofron fasilitetet e nevojshme per jetese komode. eshte i organizuar me 1 ambient ... 23/02/2020 14:11... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim