kerkoj shpi me qera i 

 Online 21 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 21 lexues | 1 njoftime ne pritje
370 Euro

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar (parkim per 2 makina ne cmim) | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dho... (Premium 31.12.2019)

700 Euro

ne rrugen e kavajes, jepet me qira super apartament 2+1+2 i pershtatshem per zyra! apratamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri m... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

450 Euro

2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - Parket I Shtrenjte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (108 m2) + 2 tualete - te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave ne pallat te ri | mobilim cilesore dhe i ri | parket i s... (Premium 09.02.2020)

400 Euro
Jap me qira 2+1 plotesisht i mobiluar, pallat i ri Tek rr Muhamet Gjollesha , siper market Joena jap me qira 2+1, i sapo mobiluar.

Jap Me Qira 2+1 Plotesisht I Mobiluar, Pallat I Ri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rr muhamet gjollesha , siper market joena jap me qira 2+1, i sapo mobiluar. shtepi e paster me sherbime te sapobera. plotesisht e mobiluar.... 24/08/2019 00:53

400 Euro
Affittasi 2+1 tutto arredato ,nuova Palazzina Vicino al centro

Affittasi 2+1 Tutto Arredato ,nuova Palazzina

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Vicino al centro... 24/08/2019 00:52

330 Euro
2+1+2Bllk (110 m2) tek Mozaiku (21-sh) Zone e Preferuar | Ashensor | i Mobiluar | Kondicioner Jepet me Qera Apartament 2+1+2Ballkone (110 m2) tek Mozaiku (Rr. Sander Prosi) Z

2+1+2bllk (110 M2) Tek Mozaiku (21-sh) Zone E Preferuar | Ashensor | I Mobiluar | Kondicio

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone (110 m2) tek mozaiku (rr. sander prosi) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | i mobiluar | kondicioner | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | drita... 24/08/2019 00:52

14,000 Leke Shtepi me 1+1 Shtepia eshte e kompletuar

Shtepi Me 1+1

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shtepia eshte e kompletuar... 23/08/2019 22:40

18,000 Leke Jap shtepi me qera Jape shtepi me qera 1+1 50 m2 e mobiluar totalisht 18000 lek  2 muaj paradhenie

Jap Shtepi Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jape shtepi me qera 1+1 50 m2 e mobiluar totalisht 18000 lek 2 muaj paradhenie dhe muajn e qeras... 23/08/2019 22:39

100 Euro Ndarje qeraje  Kerkohet nje vajze per Ndarje qeraje , Apartament 1+1 , Rruga Vaso Pasha Ish Bll

Ndarje Qeraje

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje , apartament 1+1 , rruga vaso pasha ish blloku. 100 euro personi. preferohet e huaj. ... 23/08/2019 22:39

28,000 Leke Jepet apartament me qera 2+1(mobiluar) Astir Jepet apartament me qera 2+1(i mobiluar)
Astir 
28 000 leke

Jepet Apartament Me Qera 2+1(mobiluar) Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament me qera 2+1(i mobiluar) astir 28 000 leke ... 23/08/2019 21:25

28,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1,Astir Jepet me qera apartament 2+1+2(tualete),Kati 1 banim me ashensor.Ne ane te rruge

Jepet Me Qera Apartament 2+1,astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2(tualete),kati 1 banim me ashensor.ne ane te rruges,pallati i par,astir cmimi:28.000 lek... 23/08/2019 21:25

15,000 Leke Jap garsonjere me qera (dhome+ banjo) Shtepia eshte e kompletuar dhe ne gjendje shume te mire

Jap Garsonjere Me Qera (dhome+ Banjo)

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepia eshte e kompletuar dhe ne gjendje shume te mire... 23/08/2019 21:25

245 Euro

1+1 (70 M2) Tek Min. E Jashtme (zone E Preferuar) | Mobilim Cilesor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apt 1+1 70 m2) i ri (min. e jashtme) zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

27,000 Leke

Ne nje zone shume te qete dhe fare prane qendres se tiranes,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve apartamenti eshte i mobiluar me te... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

1,500 Euro Jepet me qira vilë dy katëshe tek Liqeni Jepet me qira vilë dy katëshe tek Liqeni, një nga rezidencat më të qeta e t

Jepet Me Qira Vilë Dy Katëshe Tek Liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
220.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira vilë dy katëshe tek liqeni, një nga rezidencat më të qeta e të sigurta në tiranë. vila ka një sipërfaqe të brendshme prej 220 m2, e ndarë në dy kate, nga 110 m2. në njërin kat ka sallon ndenjeje, kuzhinë,dy dhoma, një t... 23/08/2019 21:25

400 Euro Jepet me qera apartment i ri ne qender e Durresit Apartament i ri i mobiluar totalisht, me pamje te mrekullueshme nga deti, JEPET

Jepet Me Qera Apartment I Ri Ne Qender E Durresit

Qender | Durres
3+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartament i ri i mobiluar totalisht, me pamje te mrekullueshme nga deti, jepet me qera vetem per te huaj. siperfaqe 138m2, administrim serioz, uje, drita 24h, sistem kondicionimi, ndricimi bashkekohor, internet, paytv. ofrohet komision per agjensite... 23/08/2019 21:25

350 Euro Jepet me qera Ap . 2+1 ne kryqezim tek Stacioni trenit Jepet me qera ap. 2+1 
Perbehet nga :
Sallon+ kuzhine
2 dhoma gjumi 
Tualet

Jepet Me Qera Ap . 2+1 Ne Kryqezim Tek Stacioni Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera ap. 2+1 perbehet nga : sallon+ kuzhine 2 dhoma gjumi tualet ballkon kati 3 , pallat i ri i ndertuar ne 2009 pa ashensor , i mobiluar totalisht ,1 kondisioner ne sallon , i shtruar me parket salloni, kuzhina dhe njera dhome gjum... 23/08/2019 20:24

350 Euro Ultra 1+1(60 m2)  tek Kopshti Zoologjik, i Dizenjuar me Arkitekt | Mobilim dhe Cdo Gje e Re  Jepet me Qera Super Apt 1 + 1 + Ballkon (60 m2) tek Kopshti Zoologjik - Gambero

Ultra 1+1(60 M2) Tek Kopshti Zoologjik, I Dizenjuar Me Arkitekt | Mobilim Dhe Cdo Gje E R

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me survejim kamerash | mobilim cilesor dhe cdo gje e re | kondicioner inverter | ndricim natyral gjate... 23/08/2019 20:17

20,000 Leke Kërkoj shtëpi me qira Kërkoj një shtëpi 1+1 ose garsoniere me qira në zonën e kopshtit botanik,li

Kërkoj Shtëpi Me Qira

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Kërkoj një shtëpi 1+1 ose garsoniere me qira në zonën e kopshtit botanik,liqeni ose komuna. të jetë me elektroshtëpiake dhe kundrabufe. mobiljet e tjera mund t'i siguroj vetë.... 23/08/2019 18:52

10,000 Leke Kerkoj nje vajze per ndarje qiraje. Kerkoj vajze per ndarje qeraje per nje apartament 1+1 me sip 65.9m³. Mundesisht

Kerkoj Nje Vajze Per Ndarje Qiraje.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Kerkoj vajze per ndarje qeraje per nje apartament 1+1 me sip 65.9m³. mundesisht vajza te jete ne mardhenie pune. e rregullt edhe korrekte. apartamenti ndodhet 250 m larg sheshit skenderbej. te interesuarat te kontaktojne ne whatsapp. ... 23/08/2019 18:52

250 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MARTENITETI RI, BLV. BAJRAM CURRI, TIRANË Jepet apartament 2+1 tek Bulevardi Bajram Curri, pranë Martenitetit të ri. Apa

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Marteniteti Ri, Blv. Bajram Curri, TiranË

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet apartament 2+1 tek bulevardi bajram curri, pranë martenitetit të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 92 m², ndodhet në katin e 1-rë në një pallat të ri, në një zonë të qetë me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë si shko... 23/08/2019 18:52

2,000 Euro Jepet me Qira, Apartament Premium Lux 3+1+2+ Garazhd Jepet me Qira Apartamenti Premium Lux 3+1+2, me siperfaqe 250 m2 , ne nje nder z

Jepet Me Qira, Apartament Premium Lux 3+1+2+ Garazhd

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
268.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartamenti premium lux 3+1+2, me siperfaqe 250 m2 , ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mira te tiranes. apartamenti eshte i projektuar dhe arreduar ne detajet me te holla arkitekturore. parket druri tejet cilesor, pajisje elektrosht... 23/08/2019 18:18

350 Euro Apartament 1+1 me qera 21 Dhjetori Rruga Frosina Plaku ne Tirane 21 Dhjetori, Rruga Frosina Plaku, afer Hotel Mondial, jepet me qera Apartament d

Apartament 1+1 Me Qera 21 Dhjetori Rruga Frosina Plaku Ne Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
41.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21 dhjetori, rruga frosina plaku, afer hotel mondial, jepet me qera apartament dubleks 41 m2, kati 1, organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, i mobiluar ne menyre bashkohore, i gjithe i shtruar me parket, ne cmim perfshihen dritat, uji dhe int... 23/08/2019 18:06

350 Euro

1+1+kuzh+bllk (80 M2) Ne Qender* - Mobilim Cilesor | Kondicioner | Parket

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 1+1+kuzhine+ballkon (80 m2) ne qender (zone perfekte) mobilim cilesore | kondicioner | shtruar me parket dhe pllake | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Jepet me qera apt 2 + 1 (75 m2) i pabanuar me pare dhe i investuar (rr. irfan tomini - poshte vasil shantos ) zone e preferuar me mundesi parkimi | mo... (Premium 31.12.2019)

35,000 Leke Jepet me qera aaprtament 1+1 perball Ish Ekspozites Jepet me qera apartament 1+1 perball ish Ekpozites, kompletim i ri , ndricim nat

Jepet Me Qera Aaprtament 1+1 Perball Ish Ekspozites

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 perball ish ekpozites, kompletim i ri , ndricim natyral, organizim shume i mire, zone e preferuar, apartamenti ne gjendje shume te mire.... 23/08/2019 18:05

32,000 Leke Per studente !!! Jepet shtepi me qera . E kompletuar Shtepia ndodhet ne Pazarin e ri ,2+1 e mobiluar . 
Kati 1 .

Per Studente !!! Jepet Shtepi Me Qera . E Kompletuar

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepia ndodhet ne pazarin e ri ,2+1 e mobiluar . kati 1 . ... 23/08/2019 18:05

330 Euro Jepet me qera Jepet me qera 1+1 75 m2 e mobiluar totalisht ne kushte moderne.ndodhet ne zone t

Jepet Me Qera

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera 1+1 75 m2 e mobiluar totalisht ne kushte moderne.ndodhet ne zone te mire dhe shum te qete.preferohet te jepet me familjar ose te huaj.adresa:kodra e diellit rr:bill klinton ... 23/08/2019 18:05

300 Euro Apartament 1+1 me qera tek Drejtoria e Higjenes! Apartamenti ndodhet mbrapa Drejtorise se Higjenes ne nje pallat te ri te mireadm

Apartament 1+1 Me Qera Tek Drejtoria E Higjenes!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet mbrapa drejtorise se higjenes ne nje pallat te ri te mireadministruar.apartamenti eshte mobiluar tani nga e para.organizohet ne nje dhome gjumi nje sallon i bollshem gatimi me vete nje tualet dhe nje ballkon.zona eshte teper e qet... 23/08/2019 18:05

450 Euro

Apartament 2+1+2 Me Qira Te Uet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira prane uet, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar. organizohet ne 1 dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjum... (Premium 24.08.2019)

320 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone mjaft te qete dhe te preferuar per banim, prane rruges se elbasanit, afer fakultetit ekonomik, pozicion qe... (Premium 24.08.2019)

420 Euro

Jepet me qera apartament 94 m2, 2+1+2 banjo+ ballkon, kati i 4-t, me ashensor, pallat i ri, perballe me gjimnazin " sami frasheri" , 5 minuta ne kembe... (Premium 03.09.2019)

800 Euro

Rruga reshit collaku, afer tajvanit dhe bllokut, japim me qera apartament 3+1, kati 5 me ashensor, siperfaqja 160 m2, perbehet nga sallon n... (Premium 20.09.2019)

280 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+bllk (85 m2) tek sheshi willson (rr. margarita tutualani) zone e preferuar | mobilim i kompletuar | shtruar me pllake cil... (Premium 31.12.2019)

330 Euro Jepet me Qira Apartament 3+1 !  Ne zonen e Zogu I Zi, Jepet me Qera Apartament 3+1 me Strukture te rregullt dhe

Jepet Me Qira Apartament 3+1 !

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen e zogu i zi, jepet me qera apartament 3+1 me strukture te rregullt dhe me orientim jug dhe veri-perendim. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh , me siperfaqe te brendshme 80 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje sallon ... 23/08/2019 18:02

990 Euro Në Qendër, Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 pranë La Voglia  Rruga Reshit Çollaku prane Komleksit Taiwan, Jepet me Qira Super Apartament 3+1

Në Qendër, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Pranë La Voglia

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
162.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga reshit Çollaku prane komleksit taiwan, jepet me qira super apartament 3+1+2 tualete ne katin e 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti i ofron te gjitha komoditetet per familjet e medha me 2 ose 3 femije dhe qe duan hapsira t... 23/08/2019 18:01

600 Euro Tek Stadiumi Dinamo Jepet Apartament 2+1+2 I Sapoinvestuar Me Qira !  Tek Stadiumi Dinamo jepet apartament 2+1+2 me qira. Apartamenti ndodhet ne nje p

Tek Stadiumi Dinamo Jepet Apartament 2+1+2 I Sapoinvestuar Me Qira !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek stadiumi dinamo jepet apartament 2+1+2 me qira. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon me pjesen e kuzhines te vecuar, 2 dhoma gjumi (matrimoniale + femijesh), 2 tualete te kompletuara me hidrosanitare cil... 23/08/2019 18:01

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim