lushshitjenje ne periferi shtepi private ne 

 Online 322 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 322 lexues | 4 njoftime ne pritje
350 Euro

Q1525 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip totale:90 - sip bruto: 85... (Premium 09.02.2020)

800 Euro

Qender, Apartament 3+1+2 Me Qira, Mobilim Komod!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Ne qender te tiranes, ne nje zone te zhvilluar ne te gjitha aspektet, jepet me qira apartament 3+1. zona ploteson te gjitha standartet e jetes bashkek... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

2+1+bllk, Super Cilesor (vizioni-don Bosko) Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar | Kondicioner

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera super apartament 2+1+ballkon (85 m2) tek vizioni (don bosko) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | cdo dhome e kople... (Premium 31.12.2019)

225 Euro

Jepet me qera 1+1 (80 m2) tek rruga 5 maji (concord center) parkim | mobilim cilesor | kondicioner | veshje kapot | shtruar me pllake cilesore | punim... (Premium 31.12.2019)

25,000 Leke
Shtepi me qera 1+1 Japim shtepi me qera 1+1te shkolla partizani per goca ose cifte

Shtepi Me Qera 1+1

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Japim shtepi me qera 1+1te shkolla partizani per goca ose cifte ... 15/12/2019 13:39... Lexo detajet..

15,000 Leke
gazoniere gazoniere e kompletuar dhe arreduar

Gazoniere

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Gazoniere e kompletuar dhe arreduar... 15/12/2019 13:38... Lexo detajet..

20,000 Leke
Jepet me qera kati I 2 e mobiluar Jepet me qear kati I 2 
1+1 banjo dhe verant e madhe 
E mobiluar per me shum

Jepet Me Qera Kati I 2 E Mobiluar

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qear kati i 2 1+1 banjo dhe verant e madhe e mobiluar per me shum informacion kontaktoni ne numrin e celularit ... 15/12/2019 13:37... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Botanik Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Botanik afer tek xhamia , pallat i ri

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek kopshti botanik afer tek xhamia , pallat i ri me ashensor, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore elektroshtepiake cilesore dhe funksionale. hyrja perfshin dy dhomat e gjumit , dhome ndenje , dhome gatimi... 15/12/2019 13:37... Lexo detajet..

25,000 Leke Qera, Apartament 2+1 Yzberisht, Tiranë. Cmimi 25.000 Lek Qera, Apartament 2+1 Yzberisht, Tiranë.
Apartamenti disponon: Ambjent gatimi,

Qera, Apartament 2+1 Yzberisht, Tiranë. Cmimi 25.000 Lek

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Qera, apartament 2+1 yzberisht, tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, apartamenti është i investuar, i mobiluar, pallat i ri, i pozicionuar në një zonë te aksesueshme dhe e preferuar ... 15/12/2019 13:37... Lexo detajet..

250 Euro APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE ZONEN E KOPSHTIT BOTANIK / 250 Euro Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne zonen e xhamise.Orientohet nga jug-p

Apartament 2+1 Me Qira Ne Zonen E Kopshtit Botanik / 250 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri ne zonen e xhamise.orientohet nga jug-perendimi dhe organizohet ne nje ambient ndenje,dy dhoma gjumi dhe dy tualete me ndricim natyral.apartamenti eshte i sapo mobiluar,me perjashtim te njeres nga dhomat e gju... 15/12/2019 13:35... Lexo detajet..

30,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT MODERN 2+1+2 NE ASTIR Jepet me qira apartament 2+1+2 prane Viles L ne Astir. Apartamenti eshte i mobil

Jepet Me Qira Apartament Modern 2+1+2 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.42 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 prane viles l ne astir. apartamenti eshte i mobiluar se fundmi, njera dhome gjumi mobilohet sipas kerkeses. apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne sallon ndenje, ambient gat... 15/12/2019 13:31... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera apartamenti 1+1 Jepet me qera apartamenti 2+1 ne astir perrball, Viles L . Apartamenti eshte e m

Jepet Me Qera Apartamenti 1+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne astir perrball, viles l . apartamenti eshte e mobiluar dhe ka: 1 sallon, 2 dhome gjumi, 2 tualete, 2 ballkon. siperfaqja e apartamentit eshte 120m2. cmimi i apartamentit eshte 3000 leke. per me shume informacion... 15/12/2019 13:31... Lexo detajet..

35,000 Leke SHTEPI ME QIRA 2+1 TEK TREGU ELEKTRIK Jepet apartament me qira, 2+1. Ndodhet te Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti. Si

Shtepi Me Qira 2+1 Tek Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qira, 2+1. ndodhet te tregu elektrik, rruga todi shkurti. sipërfaqja e brendshme është rreth 100m2. ndodhet në katin e 2 banim të një vile private. apartamenti është i organizuar në sallon+kuzhinë të përbashkët, 2 dho... 15/12/2019 13:31... Lexo detajet..

1,500 Euro

te ish kompleksi dinamo, rruga liman kaba jepet me qira apartamenti premium lux 3+1+2, me siperfaqe 170 m2 ,ne nje nder zonat dhe ndertimet me te mir... (Premium 06.05.2022)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Spitalit Nene Tereza

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.15 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,2 dhoma gjumi,banjo,ngrohje/ftohje apartament... (Premium 04.03.2020)

480 Euro

Super 2+1+2wc+2ballkone, tek rruga fortuzi | zone e preferuar | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e madhe me planimet... (Premium 31.12.2019)

6,000 Leke Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje

Kerkohet Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje ... 15/12/2019 13:30... Lexo detajet..

40,000 Leke Apartament me qera 1+1 Jepet me qera Apartament 1+1,Gatim me vete,Totalisht i mobiluar.
Jepet per afat

Apartament Me Qera 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1,gatim me vete,totalisht i mobiluar. jepet per afat te gjate. jo i interesuar per agjensi imobiliare... 15/12/2019 13:30... Lexo detajet..

380 Euro Tek botaniku 380€ 1+1 super apartament Jepet me qera apartament 1+1 tek botaniku, apartamenti eshte i mobiluar plotesis

Tek Botaniku 380€ 1+1 Super Apartament

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek botaniku, apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre moderne e bashkohore,pallat i ri me ashensor kati i 5. cmimi 380 €... 15/12/2019 13:30... Lexo detajet..

350 Euro Apartament super luksoz, totalisht i ri tek Vilat Gjermane. Apartent super luksoz ne zone teper te qete dhe familjare. 
Prane Vilave Gjerma

Apartament Super Luksoz, Totalisht I Ri Tek Vilat Gjermane.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartent super luksoz ne zone teper te qete dhe familjare. prane vilave gjermane. apartament 2+1+2 i arreduar me c'do gje te re dhe bashkekohore. nje hapesire e konsiderueshme dhe e shperndare rregullt neper ambjente. hapesire e ndricuar natyr... 15/12/2019 13:30... Lexo detajet..

350 Euro Super apartament bashkekohore ne zone super te qete dhe familjare. Apartent super luksoz ne zone teper te qete dhe familjare. 
Prane Vilave Gjerma

Super Apartament Bashkekohore Ne Zone Super Te Qete Dhe Familjare.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartent super luksoz ne zone teper te qete dhe familjare. prane vilave gjermane. apartament 2+1+2 i arreduar me c'do gje te re dhe bashkekohore. nje hapesire e konsiderueshme dhe e shperndare rregullt neper ambjente. hapesire e ndricuar natyr... 15/12/2019 13:30... Lexo detajet..

350 Euro Tek vilat gjermane 2+1 350€ Jepet me qera 2+1 tek vilat gjermane, apartamenti eshte i mobiluar plotesishte n

Tek Vilat Gjermane 2+1 350€

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 2+1 tek vilat gjermane, apartamenti eshte i mobiluar plotesishte ne menyre moderne e bashkohore, cdo gje e re dhe luks, pallat i ri me ashensor kati i 2. cmimi 350€... 15/12/2019 13:30... Lexo detajet..

170 Euro Ambjent me kondicioner,e komletuar me te gjitha+WiFi,pranë rr."besa"& bulevardit te Ri Pallat i ri,ambjent i kompletuar me të gjitha+ WiFi te shpejtë,garzonjer,adres

Ambjent Me Kondicioner,e Komletuar Me Te Gjitha+wifi,pranë Rr."besa"& Bulevardit Te Ri

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
35.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Pallat i ri,ambjent i kompletuar me të gjitha+ wifi te shpejtë,garzonjer,adresa;rruga gjon mili, 5 min largë hotel meridian dhe bulevardit të ri.etj.... 15/12/2019 13:30... Lexo detajet..

30,000 Leke APARTAMENT 2+1 BOSH ME QERA TREGU ELEKTRIK Jepet Apartament me qira, 2+1 me sipërfaqja te brendshme 90m2, Rruga Todi Shku

Apartament 2+1 Bosh Me Qera Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qira, 2+1 me sipërfaqja te brendshme 90m2, rruga todi shkurti ,tregu elektrik. ndodhet në katin e 2 banim të një vile ne gjendje shum te mire. apartamenti është i organizuar në sallon me kuzhinë të përbashkët, 2 dhoma ... 15/12/2019 13:30... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

30,000 Leke

32,000 Leke Jepet me qera 3+1 ,tek Dipllomat 1. Jepet me qera 3+1 mbrapa Dipllomati 1.Apartamenti eshte I mobiluar,ndodhet ne pa

Jepet Me Qera 3+1 ,tek Dipllomat 1.

Vasil Shanto | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera 3+1 mbrapa dipllomati 1.apartamenti eshte i mobiluar,ndodhet ne pallat ekzistues, ne kat 5,ka hapsira te bollshme. cmimi 32.000l... 15/12/2019 13:30... Lexo detajet..

245 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga 5 maji (concord center) i mobiluar | hapesire e bolleshme | pllake cilesore | kundrabufe me te gjitha pajisjet ... (Premium 31.12.2019)

35,000 Leke

Jepet me qera super apartament gjigant ne astir me siperfaqe 160 m2 ku perfshihet veranda. apartamenti eshte i organizuar nga salloni, ambienti i ga... (Premium 27.12.2019)

500 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon (100 m2) tek sheshi willson (bllok) lokacion perfekt | ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

245 Euro Qera,ID 221876,Ap 2+1,Liqeni i Thate,Cmimi 245 Euro. Tek Liqeni i Thate,ne rrugen e Ullishtes,jepet me qera Ap 2+1,ne katin e trete

Qera,id 221876,ap 2+1,liqeni I Thate,cmimi 245 Euro.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek liqeni i thate,ne rrugen e ullishtes,jepet me qera ap 2+1,ne katin e trete pallat me ashensor,me sip 96 m2,i mobiluar pjeserisht,me ballkon dhe dy tualete.id 221876,cmimi 245 euro.... 15/12/2019 13:28... Lexo detajet..

3,000 Leke Shtepi me qera 2+1 ne Astir Jepet me qera apartamenti 2+1 ne Astir, perrball Viles L. Apartamenti ka 1 sallo

Shtepi Me Qera 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne astir, perrball viles l. apartamenti ka 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. siperfaqja e apartamentit eshte 120m2. apartamenti eshte e mobiluar. cmimi i apartamentit eshte 3000 leke. per me shume informaci... 15/12/2019 13:27... Lexo detajet..

20,000 Leke Shtepi me qera Kerkoj nje shtepi me qera ne zonen e astirit te mobiluar deri ne 200 mij lek. Ko

Shtepi Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
16.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kerkoj nje shtepi me qera ne zonen e astirit te mobiluar deri ne 200 mij lek. kontakt nr.watsap +383512041569... 15/12/2019 13:27... Lexo detajet..

300 Euro APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE DELIJORGJ Jepet apartamenti me qira ne delijorgj 
Apartamenti eshte bosh dhe esshte i org

Apartament 1+1 Me Qira Ne Delijorgj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartamenti me qira ne delijorgj apartamenti eshte bosh dhe esshte i organizuar ne 1 dhome dhe nje dhome ndenje. apartamenti eshte bosh dhe jepet bosh . per me shume na kontaktoni.... 15/12/2019 13:26... Lexo detajet..

350 Euro

Super Apartament 2+1+2 Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartament 2+1+2 me qira ne komune te parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. as pallati, as apartamenti nuk k... (Premium 12.01.2020)

550 Euro

Prane ish ekspozites ,jepet me qera super apartament 2+1 i arreduar ne menyre bashkekohore dhe pjesa me e madhe e mobilimit eshte totalisht i ri .apar... (Premium 25.12.2019)

400 Euro

Jepet per here te pare me qera apartament 1+1+ballkon (liqeni - kopshti zoologjik) zone perfekte, me qetesi dhe parkim | pallat i ri me ashensor | mob... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Petro Nini ,super Apartament 1+1 Me Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne petro nin ,ne pallat te ri shume cilesore ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar . apartamenti ka mobilim bashkekohor . siperfaqja e brendshme ... (Premium 09.01.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

30,000 Leke

Jepet Me Qira Apartament Modern 2+1+2 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.42 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 prane viles l ne astir. apartamenti eshte i mobiluar se fundmi, njera dhome gjumi mobilohet sipas kerkeses. apartamenti... (Premium 06.01.2020)

225 Euro 1+1 (Concord Center - 5 Maji) - Parkim | Mobilim i Ri | Kondicioner | Veshje Kapot | Tavan me Gips Jepet me Qera 1+1 (80 m2) tek Rruga 5 Maji (Concord Center) Parkim | Mobilim Cil

1+1 (concord Center - 5 Maji) - Parkim | Mobilim I Ri | Kondicioner | Veshje Kapot | Tavan

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera 1+1 (80 m2) tek rruga 5 maji (concord center) parkim | mobilim cilesor | kondicioner | veshje kapot | shtruar me pllake cilesore | punime gipsi | kundrabufe e re | dhome gjumi e kompletuar | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha ... 15/12/2019 13:25... Lexo detajet..

25,000 Leke Jap me qera apartament 2+1 Në Yzberisht, përballë KMY, te kompleksi i pallateve E88, përballë UNIK BAR

Jap Me Qera Apartament 2+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Në yzberisht, përballë kmy, te kompleksi i pallateve e88, përballë unik bar, jepet me qera apartament i kompletuar, tepër komod, me dy banjo (njëra me dritare, komunikon me jashtë), 2+1, në katin e tretë të pallatit 8-katësh (kati i dytë... 15/12/2019 13:25... Lexo detajet..

20,000 Leke Ndarje qeraje kerkojme nje goce per ndarje qeraje. Shtepia 1 +1 e mobiluar me kushte mjaft kom

Ndarje Qeraje

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Kerkojme nje goce per ndarje qeraje. shtepia 1 +1 e mobiluar me kushte mjaft komode. qeraja 200 total, aktualisht jemi 2 vajza.... 15/12/2019 13:22... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim